PDA

View Full Version : Скрита камера диверсант?



petio26
02-10-2017, 11:37
Вкъщи правим ремонти и извиках един приятел, за да ремонтира, тъй като майсторлъкът му се отдава. Забелязах, че някакви неща са изчезнали и не мога да разбера дали аз съм ги затрил, или той ги е взел. Уж си имаме доверие, но взех да се съмнявам. Мисля да взема една скрита камера от диверсант и да разбера истината. Не ми е за нещата, а затова дали ме мами. Някой може ли да ми помогне в избора? Какво е най-важно да гледам, когато търся скрита камера?

mordohy
02-10-2017, 12:06
Да не прилича на камера, да се задейства от движение, да вижда в тъмното, да има голяма автономия....

Бобби
03-10-2017, 00:19
Ебати, до къде стигнахме.....щом му нямаш доверие, значи не ти е приятел....:smoke:

dimitar_vd62
03-10-2017, 11:07
Имам такива шпионски камери, ключодържател и нещо дето прилича на блуутуд.Най много до 15-20 минути записва в НД, имат опция да записва само при движение....кога записва кога не....ако няма там не знам си колко време движение се изключва.С две думи не вършат работа.Аи ако записа запълни картата почва да изтрива от към началото демек само последните 15-20 минути на ппрактика можеш да видиш и най вероятно не това което те интересува.Нещо посериозно ти трябва.Остави нарочно нещо което се съмняваш че ще го заинтересува и ако изчезне си поговорете мъжката.

---------- Post added at 11:07 ---------- Previous post was at 11:04 ----------


Ебати, до къде стигнахме.....щом му нямаш доверие, значи не ти е приятел....:smoke:

Ебати не ебати, най-добрия ми приятел навремето ме завлече 2500 гущера, а си знаехме космите по мъдете.

Бобби
04-10-2017, 00:03
Е...аз такива приятели нямам.....или вече не са ми приятели, дори и познати...мразя мишоците....:smoke:
Момчета и момичета разграничавайте приятели и "приятели"...всеки е духал супата, но ако се опари повторно.... е прекалено наивен, или тъп....:smoke:

ivan dimitrov
05-10-2017, 20:31
но ако се опари повторно.... е прекалено наивен, или тъп....:smoke:

Не е така Бобка! Замисли се! Това че си добър, не те прави автоматично наивен или тъп. Има си нюанси, които оказва се, са много.



К'ъв тоя приятел, дето не можеш да му поставиш въпросът ребром, 'ми ще монтираш камери!?
Тоя кви ли клипове има на теб и жинЪ му, като те прати да занесеш покупките в тях, щото му излезна спешна работа......!?
И що да е различно!?

Бобби
07-10-2017, 00:38
Не е така Бобка! Замисли се! Това че си добър, не те прави автоматично наивен или тъп. Има си нюанси, които оказва се, са много.



К'ъв тоя приятел, дето не можеш да му поставиш въпросът ребром, 'ми ще монтираш камери!?
Тоя кви ли клипове има на теб и жинЪ му, като те прати да занесеш покупките в тях, щото му излезна спешна работа......!?
И що да е различно!?
Прав си Ванка....направо куме в очи, какви са тези задкулисни действия....:smoke:
п.п...относно нюансите, ами парен каша духа...прав си, че ако си добър, не значи да си тъп....кофти се изразих...ама наивността, трябва да се лекува.....то българският народ в по голяма степен е бая наивен...:smoke:

mordohy
09-10-2017, 11:04
Иди в аптеката и вземи калиев перманганат! Сложи му нещо за примамка, като го поръсиш с него, но не се оливай! Съвсем леко. Едно да се полепи по него, когато си измие ръцете ще му посинеят. Не се изтрива поне три дена.

alfa racer GTA
09-10-2017, 11:43
Вземи си камера и след като минат няколко дни и прегледаш "резултатите" му постави "ребром" въпроса...

Тогава така или иначе ще знаеш дали ти е приятел или "приятел"...

Общо взето мога да кажа, че вече приятели няма.

Един му харесват парите, друг решил вместо да се радва за теб ти завижда ...като в същото време не си дава сметка какво точно ти е "струвало" това и каква е цената на това което си постигнал ...

Всеки си мисли, че някак си от небето падат подаръците и от само се си се случват хубавите неща ...

Някога събирах по 12- 20 човека да черпя по мои рождени и именни дни, сега предварително правя резервация и с жената "хващаме пътя" извън града/страната ...

============================================

Каквото и да е не се коси, гледай теб си и семейството, то е най-важно.

Приятели днес имаш, утре си им "виновен" за нещо ...

Да не говорим колко "чапрашък" характери се нароиха и всеки си мисли че прав и/или че може да ти "държи сметка" и/или да те "оценява" като човек ...

Добротата в днешни дни се възприема като слабост, затова нищо даром не трябва да се дава- всяко нещо си струва цената - в пари, във време и т.н.Важното е да има цена, защото в противен случай те възприемат като глупак ...