PDA

View Full Version : Питане за обява АР 166 2.0 v6 от Дупника



alfarodeo
24-11-2017, 17:01
Здравейте колеги!
Някой да има впечетления от тази кола:
https://m.mobile.bg/details/11511025010144774

Boby
25-11-2017, 13:38
На пръв поглед изглежда много добре. Трудно ми е да повярвам, че е на 115000, но може и да е 6ца от тотото:drool: Джантите са боядисвани, панела с дисплея и около ск. лост също са боядисвани.

alfarodeo
25-11-2017, 15:00
Хареса ми закачката с тотото.И аз видях панела. Най-голямата неизвестна е мотора

Boby
29-11-2017, 12:58
Отиди я виж. Двигателя не създава проблеми стига да го поддържаш. До тук съм минал 130000км на газ без проблеми.

DiStefano
30-11-2017, 07:15
И на кутията да се обърне внимание .. От тиктакането на мотора да не се плашиш !

osti
30-04-2018, 23:35
Като гледам последното мнение, че е от преди 5 месеца, съжалявам, че изравям темата от прахта но Алфата е при мен. Като всяка кола втора употреба има забележки но не е нищо фрапиращо. Пребоядисвана е защото явно е удряна от тук и там но отдолу е страхотна. Единствената неприятна забележка по външният вид е задният капак и няколко леки вдлъбнатинки.

Някога пластмасата около ICS-a е била махагонова но някой си е поиграл да я боядиса сива.

Като бонус се оказа, че има перящ се панелен филтър BMC и само си купих един комплект за пране и съм много доволен за момента.

П.С. V6 Turbo + STR е все едно друга кола.

Boby
02-05-2018, 21:31
Като гледам последното мнение, че е от преди 5 месеца, съжалявам, че изравям темата от прахта но Алфата е при мен. Като всяка кола втора употреба има забележки но не е нищо фрапиращо. Пребоядисвана е защото явно е удряна от тук и там но отдолу е страхотна. Единствената неприятна забележка по външният вид е задният капак и няколко леки вдлъбнатинки.

Някога пластмасата около ICS-a е била махагонова но някой си е поиграл да я боядиса сива.

Като бонус се оказа, че има перящ се панелен филтър BMC и само си купих един комплект за пране и съм много доволен за момента.

П.С. V6 Turbo + STR е все едно друга кола.

Ами честито, дано е добра кола и с кеф да си я караш :rosso_spider:

Scrapera
04-05-2018, 23:44
Тази кола до колкото си спомням беше на доста скромен пробег по километраж.
Интересно, излизат ли същите километри в ECU?
Иначе, на този който е ликвидирал махагона, браво.
Неслучайно след фейслифта, махагон няма.

osti
13-05-2018, 00:57
По километраж беше на 115 хиляди км. Като я закачихме с Multiecuscan пишеше 1300км пробег и реално не се знае на колко е. А този който е премахнал махагона не се е постарал много добре. Боядисал е върху светещите пластмаси на двата въртящи бутона и не свети нищо там.