PDA

View Full Version : Търся тампон на скоростната кутия за 1.9 jtd



PSAVOV
02-02-2018, 21:53
Здравейте колеги, търся тампон на кутията за 1.9jtd втора употреба оригинален ( Задължително )
Трябва ми за проба защото си имам вече два чисто нови така, очаквам предложения и цени !

ScuderiaItalia
04-02-2018, 03:05
Другия вариант, ако никой не предложи нещо е да започнеш да обикаляш моргите. Аз свалих всички тампони от 147ца на 340 000 километра. Дали са сменяни с оригинални някога не знам, но са перфектни. С нови не става и аз го разбрах това.

Мариана Cuore Sportivo
04-02-2018, 11:13
Имам, колега. 40лв. Оригинални са, втора употреба,здрави.

Zafo_84
04-02-2018, 23:09
Здравейте колеги, търся тампон на кутията за 1.9jtd втора употреба оригинален ( Задължително )
Трябва ми за проба защото си имам вече два чисто нови така, очаквам предложения и цени !

Любопитно ми е защо ги сменяш, мисля че и аз съм за смяна, получава св едно предърпване и лашкане при рязко подавае и веднага пускане на газта

PSAVOV
07-02-2018, 11:07
Това беше някъде преди три години и реших да го сменя, от тогава опитах всички марки и не спира да тресе ( за жалост бях изхвърлил оригиналния). Търсих проблема в дюзи, маховици, но са перфектни и имам още две jtd-та и ме озари идеята да пробвам с един тампон от тях при което колата започна да работи страхотно ( без вибрации) Сега си търся втора ръка за временно защото лятото имам път към Милано и ще си купя оригинален от там !