PDA

View Full Version : Гадни хулиганчета



rtfm
07-05-2007, 18:32
Гадни хлапета свалили са ми капачките на винтилете а те бяха Алфа Ромео добре че несъм ги видял че да съм ги утрепал. Може ли да са такава паплач нестига че се целат с камани по паркинга. И 2 пъти пребоядисвам калниците заради скапаните им колелета. Понеже се учат да карат между колите. Еи гадна сган а маиките им пушат цигари по пеиките ама никоя не казва на детето да не троши на човека колата. Зад блока ми има градинка а тия ОВЦИ държат децата пред блока между колите и ваобще нищо не ги интересува. Потресен съм колко прости хора може да има.

EvgeniiM
07-05-2007, 18:38
При нас в центъра деца няма много , камо ли да си играят по улиците ,ама има едни идиоти на възраст над 55 години които като си разхождат помиярите точно на гумите и джантите ги оставят да пикаят. И откак си купих въздушен пистолет ги чеша редовно , поне малко кеф да има в цялата гадост.

Neokill
07-05-2007, 18:48
На мен ми ошетаха капачките на джантите няколко пъти. :(
Наскоро си паркирам колата пред магазина, пускам монети в машината за кафе и докато чакам гледам 2 деца около 10 годишни с чантите на гърба се надупили и ми отвиват капачките на винтилите :shock: Аз съм на 3 метра от колата и има около 15 човека които ги виждат ...... По един шамар зад врата и ги пратих да си ходят. Най-интересното стана като след 30 мин едното дойде с баща си да ми се кара :shock: Не знам колко зле трябва да си да ходиш да се караш с човек който физически е два пъти по здрав от теб и в момента говори със своя баща който е 1,90 на 120 кг черен пояс по джудо :twisted: Последствията няма да ги пиша.

TaNo
07-05-2007, 18:48
Това с ваздушния пистолет е идея :lol:

MUROMAN
07-05-2007, 18:52
Това с ваздушния пистолет е идея :lol:
това е супер добро .хахах мн и силно.

Lucky
07-05-2007, 22:58
Това с ваздушния пистолет е идея :lol:

Ми то инак няма спасение,тези с помиярите ги мразя повече от гаменчетата :evil:

PEPI-2ALFA
08-05-2007, 03:14
Мойте и 4-те ги свалиха много отдавна-хромирани. А комшийчето ми вика "аз ще ти дам други" -нали и той сваля. И акъл ми дава- да съм ги стегнел с клещи :!: .

goro
08-05-2007, 22:33
Абе тия истории с хлапетата по паркингите са мнооого стари и известни.И на мен са ми сваляли капачки на винтилите....Лошото при мен е,че площадката е до паркинга и постоянно търчат хлапета и "кучкари" м/у колите.Нищо против и срещу едните,и срещу другите,ма да внимават малко.На собствения паркинг пред блока трябва да си прибирам огледалата..... :evil: Освен това южния парк ми е от другата страна на булеварда,ма сички деца от квартала са на площадката пред нас и продължават да си търчат между колите.Аа,и на старата кола ми бяха счупили задния джам веднж.И след години тръгвам аз да я продавам,решавам да я изчистя по-основно и все още намирам стъкла вътре.... :shock: Ще спра до тук,защото не ми се зарказват квартални гаменски глупости.

odisey
10-05-2007, 12:30
На мен ми ошетаха капачките на джантите ...

Може да не ви се вярва, но преди няколко дни, докато си регистрирах колата пред кат, бях се наредил 22ч през нощта и си спя в колата като пич. Сутринта като се събудих кво да видя - и моите капачки ги няма :!:

sparks
14-05-2007, 00:20
xaxa докато си бил ватре смятаи колко са нагли тия пак по тия паркинги докато чакаш за регистрация колко работи изчезват през нощта за тва и аз спах като я рег

fazana
14-05-2007, 07:43
Това с клещите от малак го знам и нямам проблеми.Да ама аз имам кьща с ограда на предния капак и нещо като афтограф :roll: А мамичките им това не е от моето дете :hump:

odisey
14-05-2007, 08:40
В квартала (Надежда) скоро видях едно червено Ти със спрей гадовете му бяха надраскали на задния капак разни глупости направо ме заболя сърцето...И на околните коли също.

SosipatorPirov
14-05-2007, 20:16
При нас в центъра деца няма много , камо ли да си играят по улиците ,ама има едни идиоти на възраст над 55 години които като си разхождат помиярите точно на гумите и джантите ги оставят да пикаят. И откак си купих въздушен пистолет ги чеша редовно , поне малко кеф да има в цялата гадост.


То и аз сега скоро мисля да хода за разрешително от полицията, ама не за газов, ..Мамка им помиярска,

EvgeniiM
14-05-2007, 22:42
С бойния по помиярите - като минеш курса по боравене ще ти разяснят няколкото случая в които се използва КНО и не се включват уличните обитатели . Има въздушни пушки с мощност като флоберка - маломерните са дотам , както и котките и всякви пернати , за едър пес незнам.

TaNo
18-05-2007, 19:54
Неска наща Алфа е сполетя следната беда, някви тъпи хлапета са свалили четерте капачки (както и да е за капачките това се преглаща) ала това не им е стигнало и са свалили задната емблема :x направо съм бесен ако ги хвана незнам кво ще става отгоре на това са мачили за предната да свалат ама сигорно са нямали време или незнам само я по одраскано, също тъка и емблемите на джантите са мачили ама не е станало одраскали джантите.
Искам да ми помогнете откаде мога да намеря задна емблема защото направо ни мога да е гледам тъка колата :cry: моляви помагайте, някои магазини на Алфа Ромео да си порачам или някъв друг вариант ако знаете

filip
18-05-2007, 20:09
то пред блока ми са свалили на една алфа 146 емблемата отзад и гледам че наблизо в дървеница също на 146 отново няма задната емблема!явно са доста търсени!просто го правят през ноща сигурно трябва да ги спипате и един хубав бои и ще се научат 8)

TaNo
18-05-2007, 21:38
Аз ако разбера кой ми е свалил такъв бой ще яде че не знам :twisted: да го питъш за кво му е тази емблема и той незнае ама ми оризили колата само.Неска направо дигнах кравно като видях колата тъка :!:

TaNo
19-05-2007, 09:39
Та някой знае ли от каде мога да си купя задна емблема.Питах в няколко магазина ама никаде не продават а на едно място ми казаха че мога да поръчам ама срещу една сериозна цифра 80 лв. Незнам как варват цените ама кажете нормална ли е цената щото за мен не е много нормална пък и толкова пари не мога да дам!

Neokill
19-05-2007, 11:53
Та някой знае ли от каде мога да си купя задна емблема.Питах в няколко магазина ама никаде не продават а на едно място ми казаха че мога да поръчам ама срещу една сериозна цифра 80 лв. Незнам как варват цените ама кажете нормална ли е цената щото за мен не е много нормална пък и толкова пари не мога да дам!

Малко висока е тази цена - аз поръчвах за една 147 и ми излезе 68 кинта. Имаше разлика от мойта беше със сребърен кант, а не със златист ама все пак .....

TaNo
19-05-2007, 12:04
Мале то и 68 лева никак не са малко :roll: Аз се сетих да потарса по моргите от някоя бласната Алфа ама незнам дали всички емблеми са еднакви дали от друг клас кола ще стане на мойта, как мислиш?

Neokill
19-05-2007, 12:07
Мале то и 68 лева никак не са малко :roll: Аз се сетих да потарса по моргите от някоя бласната Алфа ама незнам дали всички емблеми са еднакви дали от друг клас кола ще стане на мойта, как мислиш?

Нещо не ти виждам колата каква е че да ти отговоря :wink:

TaNo
19-05-2007, 13:26
Извинявай че пропуснах :wink: Алфа 166!

Крум
04-06-2007, 22:49
Мама им стара занчи не съм само аз. Днес си оставям колата към 17 часа зад блока и като слязох към 20 и гледам задната емблема я няма. Просто полудях посред бял ден да ми свият емблемата. Кажете някой в Пловдив знае ли къде продават задни емблеми. Иначе за гадните хулигани само :paddle:

VFTI
04-06-2007, 23:48
Е какво се чудите?!?!? Една нова емблема е 60-70лв. съответно тъпите наркоманчета и мангали като ви я гепят и вземат 15-20лв. А после ние ходим по моргите и си ги купуваме обрано за 25-30лв..това е кръговратът! За това аз съм решил, че емблема няма да си купя...Бахти просташката държава... Това е не са някакви деца..а наркомани, мангали крадски и т.н...Лесно се свалят и лесни пари им се вземат :x :x :x :x :x

Neokill
05-06-2007, 07:48
Е какво се чудите?!?!? Една нова емблема е 60-70лв. съответно тъпите наркоманчета и мангали като ви я гепят и вземат 15-20лв. А после ние ходим по моргите и си ги купуваме обрано за 25-30лв..това е кръговратът! За това аз съм решил, че емблема няма да си купя...Бахти просташката държава... Това е не са някакви деца..а наркомани, мангали крадски и т.н...Лесно се свалят и лесни пари им се вземат :evil: :evil: :evil: :evil:

Много ми е интересно коя от двете емблеми - предна (26 лв) или задна 60-70 лв се сваля лесно без да я потроши :roll:

hondoman
05-06-2007, 09:42
Здравейте и от мен колеги искам и аз да споделя по принцип crx-са си го дьржа отзад зад блока в Елин Пелин и аз пострадах 2-3 пьти от гаменчета равносметката ми е счупено задно стькло от хвьрлен камьк и счупено огледало от дясната страна ако разбера кой е ще има досда ядове :x това стана преди 5-6 месеца може да е случайно а може и да е нарочно абе мани гадна работа

TaNo
05-06-2007, 11:14
Мама им стара занчи не съм само аз. Днес си оставям колата към 17 часа зад блока и като слязох към 20 и гледам задната емблема я няма. Просто полудях посред бял ден да ми свият емблемата. Кажете някой в Пловдив знае ли къде продават задни емблеми. Иначе за гадните хулигани само :paddle:

Ти в пловдив в кой квартал живееш защото ако си някаде близо до мен значе може и да знам кой ти е свалил.Аз разбрах горе доло кой ми е взел и до една седмица ще съм го хванал би трябвало и ще питам и за твоета, неговите приятелчета го предадоха ама нещо нещат да ме закарт при него и ще ги търкалям всичките.

Крум
07-06-2007, 01:56
Живея близо до панаира.
Миналия ден ходих в динаекспрес да питам за емблема и там ми обявиха цена от 79 лв. уж оригинална. Но ми се виждат много.След това обиколих моргите и намерих една адски изтъркана за сметка на моята която беше като нова.Сложих я ама много грозно стои. Някои да знае дали продават някакви лепенки да си залепя на емблемата докато си намеря по-читава. Мерси предварително

BillyBoy`
07-06-2007, 10:41
абе не сте от една махала ама не сте и далече :D

Wolfy
07-06-2007, 12:56
Е какво се чудите?!?!? Една нова емблема е 60-70лв. съответно тъпите наркоманчета и мангали като ви я гепят и вземат 15-20лв. А после ние ходим по моргите и си ги купуваме обрано за 25-30лв.. :x :x :x :x :x


Каското не ги ли покрива тези щети? :roll:

Крум
08-06-2007, 17:10
Не. Аз като видях че ми я няма първо в каското звъннах да питам ама ми казаха че ако няма наранявания по капака или част от емблемата не се брои :evil:

TRENDi
08-06-2007, 17:37
Някой колега със 155, ако наскоро пострада със задната емблема и касковците се правят на интересни да ми се обади. Ще му дам старата си емблема (сменявах целият механизъм за отварянето на багажника) да си я начупи и да им я занесе на тарикатите. Останалите парчета може да сподели с други пострадали колеги. Като ви кажат само счупена се плаща, да има кажете: Ей го`вна не са могли да ми я откъртят и са я счупили хайманите... :lol:

Ако може да мине и за емблема на други модели предложението също важи, че като чета цифрите на емблемите си представям как си купувам мега вехта изгнила жигула или панцер в движение за тея пари и си ходя за риба с нея.

koolio
08-06-2007, 18:47
Някой колега със 155, ако наскоро пострада със задната емблема и касковците се правят на интересни да ми се обади. Ще му дам старата си емблема (сменявах целият механизъм за отварянето на багажника) да си я начупи и да им я занесе на тарикатите. Останалите парчета може да сподели с други пострадали колеги. Като ви кажат само счупена се плаща, да има кажете: Ей го`вна не са могли да ми я откъртят и са я счупили хайманите... :lol:

Ако може да мине и за емблема на други модели предложението също важи, че като чета цифрите на емблемите си представям как си купувам мега вехта изгнила жигула или панцер в движение за тея пари и си ходя за риба с нея.
Ейййй, тва българина опасно нещо! :roll2:

alex052
09-06-2007, 18:50
Значи и аз съм в клуба.Преди седмица слизам сутринта за работа сънен и кисел тръгвам да отварям багажника и механично се мъча да отместя нещо което го няма...............Колко псувах е отделен въпрос а най гадното е че са издрали малко и боята като са сваляли емблемата вандалите а цвета на колата ми е хамелеон -просто не е истина бях побеснял.Оттам разправии и говедата застрахователи не признават щетата просто приказка.
Е да не съм капо пребих на следващата вечер едно пребих като куче едно цигане което се опитваше да свали тасовете на комшията но кел файда колата ми е обезобразена.
А най интересно е че месната полиция ме уведоми,че не се занимава с дребни неща.................смешно нали?

alex052
09-06-2007, 18:51
Значи и аз съм в клуба.Преди седмица слизам сутринта за работа сънен и кисел тръгвам да отварям багажника и механично се мъча да отместя нещо което го няма...............Колко псувах е отделен въпрос а най гадното е че са издрали малко и боята като са сваляли емблемата вандалите а цвета на колата ми е хамелеон -просто не е истина бях побеснял.Оттам разправии и говедата застрахователи не признават щетата просто приказка.
Е да не съм капо пребих на следващата вечер едно пребих като куче едно цигане което се опитваше да свали тасовете на комшията но кел файда колата ми е обезобразена.
А най интересно е че месната полиция ме уведоми,че не се занимава с дребни неща.................смешно нали?

TRENDi
09-06-2007, 19:12
....
А най интересно е че месната полиция ме уведоми,че не се занимава с дребни неща.................смешно нали?

За това ми беше мисълта. Като ти направят 2 в 1 и ти избягат 2-те емблеми, 1-во ти става лошо като си видиш красавицата обезобразена, после полудяваш като се заразправяш със застрахователите и ти съобщят "хубавата" новина да пиеш 1 студена вода за ~ 150 лв (нови емблеми), ако не извадите късмета на колегата да изпуснете парата върху някой ромеец си лягате с размисли, че и с лепенки ще се закърпи положението... Лошото е, че после всеки път като си видите лепенките ще преминавате през горните състояния...

Gogata
05-08-2007, 19:03
Отивам до колата преди минути и какво да видя-някакво нещастно к******це ми е изтръгнало брутално цялата задна чистачка! :shock: :dark2: Омръзна ми вече от разни незадоволени пуберчета,където им е крив целият свят!Ще елиминирам някой ако го хвана! :laser:

Furious 155
05-08-2007, 19:08
и после и майка му дето го знае че прави магарии и тегли едно :hump: :hump: :hump:

reptli
05-08-2007, 19:39
гога да те утеша и на нашата кукличка и счупиха чистачката :spoko:

взехме една от италианеца която се оказа че не е същата :brickwall: ама кари и тя върши работа сега пък на нея са и махнали перцето :angry1:

поне сега има причина да я сменя с оригиналата чистачка :tooth:

Gogata
05-08-2007, 21:06
гога да те утеша и на нашата кукличка и счупиха чистачката :spoko:

взехме една от италианеца която се оказа че не е същата :brickwall: ама кари и тя върши работа сега пък на нея са и махнали перцето :angry1:

поне сега има причина да я сменя с оригиналата чистачка :tooth:

Не разбирам какво е това желание у хората да трошат,чупят и правят мръсно на някой?Какво му е пречила чистачка на този добър човечец,та е решил да я изкърти и то по толкова брутален начин? Не ми е нито за парите,нито за труда,но докато има такива хорица не само в Европа,а в целия свят ще ни се носи лошо име!

Радвам се,че вече толкова време съм част от този форум и ако повечето хора бяха като тези тук нещата щяха да изглеждат доста по-добре!Жалко е наистина положението в милата ни България и аз не вярвам скоро то да се промени,поне докато я има тази завист и гняв!

tipo1960
05-08-2007, 23:39
Бой му е майката,ако някой хване такива боклуци да се обажда,да дойда и аз малко да поритам главици.На мен още първия ден на 156-та,ми надраха предния ляв калник с пирон,и им се е видяло малко та изритали и счупили решетката в бронята. :ranting:

reptli
06-08-2007, 01:28
това е само от завист да знаете 8) треперил съм цели нощи когато алфата е била измита с намазани гуми,броний абе сичко на 6 просто се набиват на очи и тва си е :( та май по добре да са по мръснички че да заглеждат некой дрг :lol:

deq
06-08-2007, 03:26
Гадни хлапета свалили са ми капачките на винтилете а те бяха Алфа Ромео добре че несъм ги видял че да съм ги утрепал. Може ли да са такава паплач нестига че се целат с камани по паркинга.Еи гадна сган а маиките им пушат цигари по пеиките ама никоя не казва на детето да не троши на човека колата. Зад блока ми има градинка а тия ОВЦИ държат децата пред блока между колите и ваобще нищо не ги интересува. Потресен съм колко прости хора може да има.

И на моята са свалили капачките онзи ден :?
Аз съм майка,моето дете също играе ,но никога няма да позволя за се рови из м/у колите и не само защото е момиче а,а защото такива са ми разбиранията.Обидно е това със нарицанието,но пък разбирам и яда ти,аз също се вбесявам,но единственото което мога да направя е да си прибирам колата в двора и да науча детето си да пази и внимава!

mim
06-08-2007, 10:41
джантите ми бяха на 2 дена като ми свиха капачките
не могаж да им се порадвам даже :small_cry:

A M D
06-08-2007, 15:08
Аз заловикс едни такива тарикатчета преди 1 седмица да крадат метални капачки на една VW JETA на един мои приятел.Та седя си пред блок и ко да видя едни от тея природно дарени сас вагленов тен си клечат и развиват.МА старото да не е тапо да им се развика oтдалече :lol: и да избягат.Трагнакс в посока кам колата и като ги доблийикс изтичакс и фанаx еното викам аве тапанар да не си оставил нещо тука даваи капачките един шамар и го пуснакс да вари( до следващия изгорял) :evil: .

reptli
06-08-2007, 15:56
джантите ми бяха на 2 дена като ми свиха капачките
не могаж да им се порадвам даже :small_cry:

:shock: когато купихме зимните гуми и сложиха много готини капачки точно на втория ден ги нямаше :evil:

по принцип има и неволни случаи като един който сполетя куклата :( едно момиченце си караше колелото близо до алфата и падна и задра задната дясна врата много гадно :cry:

arieca155
10-08-2007, 16:42
аз пак мисля да взема от козлодуи еди4 4увал отпадаци от реакторите и да го сложа в багажника,кво ще кажете?
аз нема да карам ама и нищо живо нема да остане. :twisted:

Wolfy
01-11-2007, 17:32
И аз вече съм в клуба на опарените от безмозъчните едноклетъчни твари, които не знаят къде се намират и обикалят като мухи без глави, търсещи поредната си жертва, върху която да покажат удивителните си способности :laser:

Да поясня за какво става въпрос - Вчера 31.10.2007 на паркинга пред "BACARDI" ПРЕЗ ДЕНЯ някой е изритал шофьорското огледало - беше обърнато наобратно и счупено от основата - висеше на кабелите - грозна гледка :x Добрата новина е, че бях на оглед при застрахователите и чакам да ми преведат пари до 15 дни... Голяма мъка е да карам без ляво огледало, незнам как ще изкарам половин месец така... А и незнам с каква сума ще ме изненадат застрахователите...

aMoHuaK
01-11-2007, 19:08
Като купих 166цата в София на първата вечер и откраднаха капачките на винтилите.. бяха големи с емблемата на Алфа.. и ми оставили една обикновенна.. Абе тия хора не им ли минава през главата че като пипат мога да ги засека и ще трябва да се радват ако само си сабират забите с начупени прасти.. Не ми е за капачките ама ме е яд че ми пипат колата.. ше им купя цял кашон само да не я доближават.. наскоро в Добрич пак ми ги свалиха..

Novachev
01-11-2007, 20:18
Няма оправия в тази държава. Моите капачки бяха обикновени пластмасови черни и един ден реших и ги боядисах със спрей от лъскавия станаха почти като оригинални и един ден изненада няма капачки. Пак си купих и ги сложих но не мисля да ги боядисвам този път щото ще ги лепнат пак сигурно. :evil:

diapper
01-11-2007, 22:30
Наща кола има само един винтил,син алуминиев. Познайте защо е още на колата другите 3 ги няма ама като я купихме явно е издишал и са го залепили :D кой знае колко я пробват гледам джантата мизерна само капачката чиста :D :D Ламета :D

Wolfy
17-01-2008, 15:35
И аз вече съм в клуба на опарените от безмозъчните едноклетъчни твари, които не знаят къде се намират и обикалят като мухи без глави, търсещи поредната си жертва, върху която да покажат удивителните си способности :laser:

Да поясня за какво става въпрос - Вчера 31.10.2007 на паркинга пред "BACARDI" ПРЕЗ ДЕНЯ някой е изритал шофьорското огледало - беше обърнато наобратно и счупено от основата - висеше на кабелите - грозна гледка :x Добрата новина е, че бях на оглед при застрахователите и чакам да ми преведат пари до 15 дни... Голяма мъка е да карам без ляво огледало, незнам как ще изкарам половин месец така... А и незнам с каква сума ще ме изненадат застрахователите...

Колеги, незнам какво да кажа вече - историята се повтори, тъкмо бях забравил за случката и от един месец се радвах на новото огледалце и сутринта какво да видя - и то изритано !!! :screwy: Бях спрял колата между дървета, за да не пречи на никой!!! Някой явно иска да ми каже нещо, но начинът му не ми допада... Въпросът е, че като си сложа ново онова к***** сигурно пак ще се изкуши да прояви каратистките си способности... Незнам какво да правя вече с тия идиоти навсякъде...

alra
17-01-2008, 15:59
И при нас центъра има един идиот, който непрекъснато ми драще с пирон по колата. 5-6 щети имам от него. Застрахователите вече не могат да ме гледат.

Много нагли хора! Ако въобще могат да се нарекат така!

VFTI
17-01-2008, 16:20
И аз вече съм в клуба на опарените от безмозъчните едноклетъчни твари, които не знаят къде се намират и обикалят сещи поредната си жертва, върху която да покажат удивителните си способности :laser:

Да поратистките си способности... Незнам какво да правя вече с тия идиоти навсякъде...

Баси аз редовно си ти виждам колата там :? Винаги там си стои с още няколко и абсолютно не пречи на никого :? Предполагам или е някакво съвпадение на дива простащина или някой наистина ти се прави на интересен :x :x

миро
17-01-2008, 16:40
Аз да споделя какво ми се случи.. .
Онзи ден точно спазарих Темпрата за продан и час по-късно, както беше пред мен паркирана, се чу едно ПУК и ... Отидох до колата гледам гуми - окей, оглеждам се - всичко спокойно, помислих, че някой хвърли пиратка. В този момент задното стъкло започна да се пука, цялото стана на сол :shock: Колата беше мита час и половина преди това, и стъклата й бяха напълно сухи! Някой с въздушна пушка ли ме целна, колата ли се разсърди, че я спазарих ?! Така и не разбрах какво стана.
Звънях на Кобри, Мобри, Италианци - задно стъкло за Темпра Комби нанайси.. Случайно намерих в Мустанг 140лв с монтажа :shock: И веднага я закарах, монтираха го. Даже и на цвят пасна. :?
На следващия ден я продадохме.
Мъка ми е все още, все едно с човек си се разделил, ама това е положението. :cry:
Сега ще търся 145 jtd
Тука при нас редовно стават мизерии - гуми пукат, драскат с ключове, стъкла чупят... Няма управия.

Иво Кръстев
17-01-2008, 19:38
така....за няма и един месец-4-те таса,задната емблема+одрана предна(не са могли да я свалат)+около 30-тина санта черта по задната лява врата......NO COMMENT

DeViL145
20-01-2008, 20:49
ако това ви се струва като нещо гадно ... Преди около 4-5 годни като си купихме 1вата октавия 98' елеганс - ако се сещате джантите са петолъчка много красива (според мен). на 2рия ден слизаме с брат ми да покажем на едно приятелче как варвят 110 коня турбо дизел и като отиваме до колата се праскат около 5-6 пишлеменца оглеждаме колата всичко изглежда на място. качваме се и брат ми я настъпва до ламарината и на първия завой го изправяме последствия - полуоска нова джанта и още немога да се сетя какво. Гадните лайнарчета са се опитали да крадат джантите но сектретният болт ги е забавил и в този момент слизаме ние. Сами може да се стите ако беше влязал не с 90 ами с 130 или 140 в завоя какво би могло да се получи ...