PDA

View Full Version : Календар на КАРБ за 2018 г.



tsvety
08-02-2018, 20:58
Календара на КАРБ вече е факт!!! В него ще бъдат отразени датите в които има стартове от Формула 1 и част от събитията на КАРБ!!! Цена на календара - 15 лв. Специални благодарности на всички замесени в реализирането на този календар!!!

Който желае да си закупи да пише на лично съобщение

pace
10-02-2018, 21:26
Как да си купиме нещо което не виждаме....

Ali.Sali
11-02-2018, 14:27
Да, няма да е лошо да се постне една снимка поне, да се види за какво става въпрос.

ecotronic
11-02-2018, 15:12
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1541003#post1541003

BO
11-02-2018, 15:47
Да, да продаваш нещо без да покажеш как изглежда е доста несериозно.:handshake:

pace
11-02-2018, 19:30
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1541003#post1541003

Само за февруари ли има :D

Read
13-02-2018, 21:15
Не колега, той е от февруари до февруари.

ivopifeca
13-02-2018, 21:32
Поне да беха снимали некви истински Алфи,а не тва яйцевидното...

dhtj
14-02-2018, 00:15
Тогава трябва да потърсиш календар от 1985-та :D :D

pace
14-02-2018, 23:18
Аз като казвам,че тоя 'форум' е ужасТ никой ми не вЕрва...те хората си взимат календари още декември месец тука февруари мина календар нЕма...явно се продава месец по месец :D

tsvety
15-02-2018, 09:50
Мили колеги, търпим критиката, че месец Февруари ще излезе календара на КАРБ. Няма да се оправдаваме, само ще кажа ,че имахме желание в самия календар да са отбелязани мероприятията на КАРБ и затова се забави. Видно това е не е ОК. Поради тази причина календара на КАРБ за 2019 ще се постараем да излезе още декември 2018 без значение дали ще има датите на мероприятията или не.

Утре календара ще е в ръцете ми и ще се постарая да ви покажа снимките на всички месеци.

Извиняваме се за забавянето, всеки се учи от грешките си. Важното е да изградим традицията всяка година да имаме календар. Всяко начало е трудно и съпроводено с пропуски.

Благодаря за разбирането!!!

BO
15-02-2018, 13:42
Лично аз нямам критика за това, че е излязъл да кажем с месец забавяне.
Живеем в 21-ви век и съм твърдо убеден, че една маса хора из между вас имат визията на календара още преди да е предаден за печат.
И за това е несериозно да не се покаже визията му, като вече е обявен за продажба.
Освен ако не се продава календар на зелено де.:magic:

mordohy
15-02-2018, 20:49
Календара на КАРБ вече е факт!!! В него ще бъдат отразени датите в които има стартове от Формула 1 и част от събитията на КАРБ!!! Цена на календара - 15 лв. Специални благодарности на всички замесени в реализирането на този календар!!!

Който желае да си закупи да пише на лично съобщение
Шата цункм

tsvety
16-02-2018, 17:51
Снимала съм с телефона си. Качеството на снимките не е добро, но може да добиете представа

Read
16-02-2018, 18:06
Единствените които са интересни, са gtv-то и 33ката.
Толкова ли го домързя собствениката на 159ката да и избута снега, та само чистачките е пуснал, кво да му гледам на това сняг с две лампи. Или пък сиво GT, с адски грозните оранжеви джанти. Или че някой си снимал половината 147 в подземния паркинг на някой мол. Изсмукано през пръстите набързо, набързо.

acho_
16-02-2018, 19:53
Единствените които са интересни, са gtv-то и 33ката.
Толкова ли го домързя собствениката на 159ката да и избута снега, та само чистачките е пуснал, кво да му гледам на това сняг с две лампи. Или пък сиво GT, с адски грозните оранжеви джанти. Или че някой си снимал половината 147 в подземния паркинг на някой мол. Изсмукано през пръстите набързо, набързо.
И аз не харесвам циганиите, но въпросното ГТ съм го виждал на бензиностанцията на Ребърково и изглежда доста добре наживо. Колкото до календара, като не ти харесва - не купувай.

Read
16-02-2018, 20:29
Брато, форума е място, където хората изказват мнение свободно, а мненията не винаги се харесват от всички.
Аз мисля така и така го казвам, не си ти човека който ще ми каже какво да правя.

acho_
16-02-2018, 22:57
Брато, форума е място, където хората изказват мнение свободно, а мненията не винаги се харесват от всички.
Аз мисля така и така го казвам, не си ти човека който ще ми каже какво да правя.
На тоя принцип ти ли си човека, дето ще казва какви снимки трябва да има в календара, или кой как да си стърже леда от предното стъкло?

Read
16-02-2018, 22:59
Ти пак не можеш да схванеш, че аз казвам какво не ми харесва, не какво трябва да е.

tsvety
16-02-2018, 23:17
Всеки си има вкусове и усещане за красота. Да, форума е за това да се изразява мнение. То по-голямата част от българите си изразяват мнението преди всичко в социалните мрежи и форуми и до там. Но това е друга тема на разговор

От чиста проба Куртоазия колега Read можехте да напишете , че не ви харесва без допълнителните си за мен АБСУРДНИ обяснения. Това е така нареченото Уважение към труда и усилията на другите. Но и това вече не е типична черта в българина явно.

Ще Ви помоля колега Read да не правите квалификации дали е "Изсмукан от пръсти набързо" след като не сте запознат.

Уважавам Вашето мнение, но изразяването му не ви дава основание да квалифицирате труда на други хора.

Благодаря за вниманието!!!

mordohy
16-02-2018, 23:37
Всеки си има вкусове и усещане за красота. Да, форума е за това да се изразява мнение. То по-голямата част от българите си изразяват мнението преди всичко в социалните мрежи и форуми и до там. Но това е друга тема на разговор

От чиста проба Куртоазия колега Read можехте да напишете , че не ви харесва без допълнителните си за мен АБСУРДНИ обяснения. Това е така нареченото Уважение към труда и усилията на другите. Но и това вече не е типична черта в българина явно.

Ще Ви помоля колега Read да не правите квалификации дали е "Изсмукан от пръсти набързо" след като не сте запознат.

Уважавам Вашето мнение, но изразяването му не ви дава основание да квалифицирате труда на други хора.

Благодаря за вниманието!!!


Календарът винаги е правен съобразно условията. Той е такъв, какъвто е! Ако на някой не му харесва, то е в пълното си право да го окачи в кочината на личната си свиня, но не и да намира кусури, на хората, които са положили труд и емоции, за да го направят!
В това е и красотата на разнообразието.

---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

А да питам и нещо друго!
Календарът е продукт на КАРБ.
Какви са тия съждения от хора, които не са членове на КАРБ?!
Стани член на клуба и обсъждай на воля!:starwars:

D-I-V-A-K-A
17-02-2018, 00:55
Единствените които са интересни, са gtv-то и 33ката.
Толкова ли го домързя собствениката на 159ката да и избута снега, та само чистачките е пуснал, кво да му гледам на това сняг с две лампи. Или пък сиво GT, с адски грозните оранжеви джанти. Или че някой си снимал половината 147 в подземния паркинг на някой мол. Изсмукано през пръстите набързо, набързо.

Всички са отворени за предложения и инициатива, заповядай догодина да направиш нещо по-добро и по-хубаво. Да се уговаряш със собствениците, да варираш с техният график, градикграфикът на човека, който снима, капризите на времето, гоненето на срокове и договарянето за печата. Едва ли някой ще се разсърди, ако можеш да направиш по-добре нещата, то да ги осъществиш и всички да им се порадваме или пък да ги критикуваме, знае ли човек... :super:

dhtj
17-02-2018, 01:27
Поздравления за идеята и положения труд!
Хубав е календара.

Следващото да не се приема като критика, по-скоро като лично мнение и вкус.
Мисля че на такива "официални" артикули трябва да присъстват коли с максимално заводски вид, като 155ците например, гтв-то и джулиетата от този календар.

Другите коли с разните тунинг емблемки, ваденки и шарени джанти според мен са неподходящи.
Но това си е лично мнение, не е критика.