PDA

View Full Version : мигачи на калниците въпрос



GoGo
08-05-2007, 12:24
колеги има ли бели мигачи тея дето са на калниците и колко пари може да струват ? някои виждал ли е такова нещо ?

търтей
08-05-2007, 12:25
има
50 лв струват комплекта съсе жълтите крушки

www.inesauto.com (http://www.inesauto.com)

GoGo
08-05-2007, 12:27
има
50 лв струват комплекта съсе жълтите крушки

www.inesauto.com (http://www.inesauto.com)
мама мия много бре да не ги дават с калниците :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

akula
08-05-2007, 13:54
Аз да питам как става монтажа на тези мигачета, че одавна съм им мераклия и си трупам стинки в една касичка..... та се чудя лесно ли ще ги сменя ???? На щипки некви ли са или ????

TaNo
08-05-2007, 19:29
трупам стинки в една касичка.....

:rotfl: :bravo: Това е хубава идея, и аз ще си права касичка :D

kris11
09-05-2007, 22:24
Има по около 5-6 лв 2 бр , но са като на Голф 3 . У"Гарван" а

Naso
09-05-2007, 23:34
Аз да питам как става монтажа на тези мигачета, че одавна съм им мераклия и си трупам стинки в една касичка..... та се чудя лесно ли ще ги сменя ???? На щипки некви ли са или ????


Супер лесно... е Вальо строши единия, ама след това вече знаем :) Тия на Инес са хубави, ама ги немат на склад и се чака.... понякога доста :)

valjo
10-05-2007, 08:16
Аз да питам как става монтажа на тези мигачета, че одавна съм им мераклия и си трупам стинки в една касичка..... та се чудя лесно ли ще ги сменя ???? На щипки некви ли са или ????


Супер лесно... е Вальо строши единия, ама след това вече знаем :) Тия на Инес са хубави, ама ги немат на склад и се чака.... понякога доста :)
Строших ухото на единия от оранжевите, така че не е голяма загубата:)
но иначе се натиска целия мигач и се вади, той танас мислеше че се сваля подкалника и прочие, и се дига колата на крик, разхлабва се магарето, сваля се един тампон на двигателя, и тогава вече... ;)))

MONI
10-05-2007, 10:35
Аз да питам как става монтажа на тези мигачета, че одавна съм им мераклия и си трупам стинки в една касичка..... та се чудя лесно ли ще ги сменя ???? На щипки некви ли са или ????


Супер лесно... е Вальо строши единия, ама след това вече знаем :) Тия на Инес са хубави, ама ги немат на склад и се чака.... понякога доста :)
Строших ухото на единия от оранжевите, така че не е голяма загубата:)
но иначе се натиска целия мигач и се вади, той танас мислеше че се сваля подкалника и прочие, и се дига колата на крик, разхлабва се магарето, сваля се един тампон на двигателя, и тогава вече... ;)))

off

и вероятно всичкото това през ауспуха....

Mury
10-05-2007, 16:27
но иначе се натиска целия мигач и се

По точно се бута или наляво или надясно не помня и той сам си излиза :wink: