PDA

View Full Version : Дата кабел за Сименс



goro
08-05-2007, 19:37
Колеги,имам въпрос.От около година и половина съм с един Сименс М65.И наскоро ме подхвана треската да го пачвам и да му ъпдейтвам фирмуера. :wink: Имам IR устройство,но с него не става.Пробвах с кабел DCA-540,но и с него не ставало.Прочетох на много места,че можело да се пачва само с кабел DCA - 510.Та въпроса е къде мога да немеря въпросната 510-ка,защото като чета навсякъде хората търсят и казват,че трудно се намирал.... :cry: Ако ми препоръчате направо магазин ще съм много доволен - става дума за София. :wink: :wink:

Stilo
08-05-2007, 23:22
Имам и мога да ти го дам за няколко дни да си оправиш тела, но после да ми го върнеш!

goro
09-05-2007, 09:14
[quote="Stilo"]Имам и мога да ти го дам за няколко дни да си оправиш тела, но после да ми го върнеш![/quotе]
Мерси,но аз искам да си имам мой си.Еднократно не ми върши работа.

Stilo
10-05-2007, 21:02
Тогава си купи кабел за данни за 55 серията за КОМ порт. Става за случая, ако ли не - преправяш с едни съпротивления от 15 килоома - има схемата в нета и си готов.

pinko
11-05-2007, 01:27
Имам и мога да ти го дам за няколко дни да си оправиш тела, но после да ми го върнеш![/quotе]
Мерси,но аз искам да си имам мой си.Еднократно не ми върши работа.

Имам един кабел, остана ми от Сименс SL 45i, никак не ми трябва, ако ти върши работа - печелиш.

Ето го, щракнах го набързо