PDA

View Full Version : Хора,помагайте!



deyan_88
09-05-2007, 23:53
И така,филма е следния.Тази година завършвам даскало и ще заминавам при брата в Мадрид.Но преди тва сам 2 месеца на морето да изкарам някоя стотинка,и имам голям зор с решението на проблема КАКВО ДА ПРАВЯ С МОЯТА ХУБАВИЦА-Алфина.Да тръгна да я продавам...знаем как варвят 33-ките-няма смисал.Пак и още повече моята,щото брата преди да замине и е*а мамата.Просто няма страна от кадето да не е чукната.Иначе казано няма търговски вид.Но като цяло си е читава а и доста добре си варви.Да я зарежа в гаража-още по зле,да клеяса от всякаде.Пак и нещо ми се свиди.Значи като цяло не мисля да оставам там повече от 2/3 г. но и тва не малко според мене да гние в гаражо.Бащата пак хептен не му се занимава той и той заеми маеми нема пари за подражка на Алфа.Ае компот ми е в главата от всякаде.Пускам още от сега темета щото ако тръгна да я продавам по добре по от рано.Незнам и аз.Просто ва моля за савет ако бяхте на мое място какво щяхте да правите ? :roll:

slav40
10-05-2007, 00:37
Продавай - да не я мислиш ,че иначе ще се терзаеш като не си в БГ - "какво става с нея" - спокойно ,ще си вземеш друга след време. :lol:

Aquila
10-05-2007, 00:58
Аз съм в подобно положение. Тръгнах да уча навън преди време и се чудех дали да продавам колата.

Първо да ти кажа, че изобщо незнаеш колко ще стоиш там, такива планове,че ще стоиш 2-3 години и ще се прибереш просто не си ги прави,защото много неща ще ти се струват различно след 3 години. Ако не си тръгнеш в началото след това е по-трудно.

За колата ти давам моя пример - имах 164ка, която мислех да продавам, но и в същото време не исках,защото много ме кефеше.
В продължение на няколко години колата стоя по гаражите и доста се позанемари спрямо това, което беше. Въпреки това продължаваше да ме кефи. Парите, които можех да и взема на ме интересуваха,особено като сравниш със заплатите тук.

В крайна сметка колата си стои още и всеки път като се върна ми прави супер кеф да си я ремонтирам и да си я разкрасявам. В началото имаше доста за правене, но малко по малко напредвам.
Тук си карам други коли и по-нови и по-хубави, но ако бях продал 164ката съм сигурен, че сега щях да съжалявам. Сега съм и взел от новите фарове и нямам търпение да се върна и да ги сложа.

Моят съвет е,ако те кефи колата я дръж пък ще му мислиш, ако не,я продавай евтинко да заминава , ще вземеш друга :wink:

lyuli
10-05-2007, 10:17
ако не мислиш да я пазиш за ретро автомобил по-добре я продавай ;)