PDA

View Full Version : Проклятие тегне над мен и бат Бобо



Mury
10-05-2007, 16:25
Както някои знаят ан бат Бобо колата е в бокса от известно време,и той се придвижва с мойта Алфа :wink: Вчера една дива македонска селянка ме удари/с Полотпо/ пред американското посолство :evil: :evil: Карам си аз и изведнъж отдясно ми изкача някаква Вектра/мноу изгнила/ и се опитва да направи обратен завой :shock: :shock: а аз съм на 10 метра от нея и джасссс направо в шофьорската врата и се вградих :evil: :evil: :evil: Оная слиза и почва да ми крещи защо съм карал толкова бързо че не ме е видяла-е как ще ме види след като в момента на удара тя гледаше на другата посока и след като я одарих се обърна плахо :twisted: :twisted: После започна да ми твърди че аз съм виновен :shock: :shock: Вика аз дадох мигач и съм отдясно и съм с предимство :shock: :shock: :shock: Тогава ме напуши смях и си викам е са кат додат КАТ ще ти кажат дали си с предимство :twisted: :twisted: Идват КАТ и направо със слизането казват-къде е шофзора на Вектрата дето се е опитал да направи обратен завой където не трябва,аз седя и се смея :twisted: :twisted: а оная почва да им се кара че е невинна и аз съм виновен :shock: :shock: На момчетата им писна и накрая и писаха 2 акта :twisted: :twisted: единия за катстрофата и другия че не си носи полицата на гражданската :twisted: :twisted:
Вчера Бравата на Бобио строшила съединител та така и двете му коли вече са за съединител :evil: :evil: :evil: Днес сутринта му звъня че ми трябва Алфата и той ми казва е са шти я докарам пред вас.Звъни след 20 мин. и вика бате аз съм на НДК ма се скъса обслужващия ремък :shock: :shock: :shock: накрая се оказа че е изпаднала едната гладка ролка и ремъка е здрав :evil: :evil: :evil:
И така от 4 коли в наще семейства останахме без нито една-и тва ако не е каръщина :evil: :evil: :evil:

п.с.Полото в понеделник отива при Божо а пък Бобо требе да е оправилвече Алфата с нова ролка :roll: :roll: И така днес май ще имаме една кола за возене е то и Полото става ма ше го спрат от движение и вече ще умра :shock: :shock: :shock:

търтей
10-05-2007, 16:26
баце запали една свещ
и повече да не ти се случва

Mury
10-05-2007, 16:28
баце запали една свещ
и повече да не ти се случва
Утре сутринта тва че ми е първата работа :cry: :cry:

alf
10-05-2007, 16:44
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

Mury
10-05-2007, 16:47
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

Не бе тя мойта сигурно е готова вече,ма се чудя как успяхме да строшиме 3 коли за 2 дена :shock: :shock:

odisey
10-05-2007, 16:49
накрая се оказа че е изпаднала едната гладка ролка и ремъка е здрав

кой е тоя майстор дето я е сменял да не си правим ремъците там и ролките ;) шегичка ... :)

alf
10-05-2007, 16:50
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

Не бе тя мойта сигурно е готова вече,ма се чудя как успяхме да строшиме 3 коли за 2 дена :shock: :shock:
...."не става само с ядене..."
:lol:

Mury
10-05-2007, 16:53
накрая се оказа че е изпаднала едната гладка ролка и ремъка е здрав

кой е тоя майстор дето я е сменял да не си правим ремъците там и ролките ;) шегичка ... :)

Няма да кажа за да не атане после мяуууууу :evil: :evil: :evil: но те някои хора знаят така че :!: :!: Да не говоря като разглобихме миналат седмица колата за смяна на повдигачи в какво състояние беше всичко по ангренажния капак :shock: :shock: :shock: :shock: всичко развито и хлабаво :evil: :evil: А въпросната ролка е побългарявана от същите хора и затва е изпаднала :evil: :evil:

odisey
10-05-2007, 16:54
ако попадна на него ти си виновен после :D

Mury
10-05-2007, 16:55
ако попадна на него ти си виновен после :D

Опраааай се :idea:

odisey
10-05-2007, 16:57
бягам бързо да запаля свещи (8 броя) :) ма няма да са денсо че много скъпи нещо... :twisted:

chico
10-05-2007, 16:58
Точно преди 1 година и на мен ми се случи аналогична случка с ена кака и обратния и завой. Ама тя се оказа по-разбрана, на 7-8 месеца шофьор, призна си че е виновна. Полицая като ме видя с червена алфа първия въпрос беше "ти бързо ли караше?" :twisted:
Знам ква е мъката да видиш колата си разкостена, на екстензии, кофти. Ама ламарини се оправят, хората не...иначе успех с ремонта.

PEPI-2ALFA
10-05-2007, 17:25
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

Не бе тя мойта сигурно е готова вече,ма се чудя как успяхме да строшиме 3 коли за 2 дена :shock: :shock:
Който си го може си го може :D

Yon
10-05-2007, 17:29
Само Вируса има пръст в тая работа...... :idea: :pokey:

MUROMAN
10-05-2007, 19:44
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

на мене ми трябва една 155-ца.искам да я тествам дали върви, че ще купувам такава , а не съм карам преди такова зверче. :D :D

alf
11-05-2007, 09:44
ако ви трябва кола свиркайте мен няма да ми трябва тия дни
пс: щетите ще са за ваша сметк аобаче;)

на мене ми трябва една 155-ца.искам да я тествам дали върви, че ще купувам такава , а не съм карам преди такова зверче. :D :D
ела на срещата и ще покараш;)

blagun
11-05-2007, 12:37
Тонкак, днес нещо много ухилен беше ... :D
Май колата е готова вече.. :D

ne0
11-05-2007, 21:57
Бобо го беше казал по Шокса...

Бе Мъро аз не си спомням Бобо да черпи за сервиза и за рождения ден.... и при мен е така ако не черпим - ЛОШО... за тва винаги черпим ;)

virusalfa
12-05-2007, 10:38
Само Вируса има пръст в тая работа...... :idea: :pokey:Не съм пускал тия дни клетви,може миналогодишните сега да са подействали :roll:

Mury
14-05-2007, 19:34
Бобо го беше казал по Шокса...

Бе Мъро аз не си спомням Бобо да черпи за сервиза и за рождения ден.... и при мен е така ако не черпим - ЛОШО... за тва винаги черпим ;)

Е аз съм пил и за двете така че незнам :twisted: :twisted: :twisted: Днес оставих Половера при бат Божо да видм как ще стане с малко модификаций :twisted: :twisted: