PDA

View Full Version : откраднаха ми навигацията



1115
06-12-2018, 09:58
колеги, нощес са ми разбили колата и са ми откраднали навигацията
моля ако някой види някъде или му бъде предложена фейслифтова навигация да се свърже с мен.
телефона ми е 0889 две едно седем осем едно осем

снимката е реална от моята кола


http://www.clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=161905&d=1513536339

sasho_n2
07-12-2018, 08:37
Ужасна работа. Следи обявите в OLX.

alfa racer GTA
07-12-2018, 10:23
Е'Га ти Боклуците.

Ходи пускай жалба в полицията.Знаят си контингента- дори и да нямаш много вяра в тях(МВР) по-добре пусни жалба отколкото да оставиш нещата така.Ще те разкарват, но не виждам друг вариант.

Ако е някой наркоман и да го хванат сигурно ще му е поредната присъда, но поне ще е "вътре" и няма да направи золуми и на други хора.

acho_
07-12-2018, 10:29
Тия навигации не бяха ли невъзможни за разкодиране без код карта, за която пък трябва да знаеш рамата на колата? Сигурно е бил поредния наркоман като боклука дето преди няколко седмици на няколко човека ни наряза гумите, защото явно му е било скучно. Колкото и да ми се иска да сменя колата все повече се разубеждавам, нямаш ли гараж я оставяш на милостта на всеки малоумен идиот в тая пропаднала държава.

Grishata
07-12-2018, 12:19
Тия навигации не бяха ли невъзможни за разкодиране без код карта, за която пък трябва да знаеш рамата на колата? Сигурно е бил поредния наркоман като боклука дето преди няколко седмици на няколко човека ни наряза гумите, защото явно му е било скучно. Колкото и да ми се иска да сменя колата все повече се разубеждавам, нямаш ли гараж я оставяш на милостта на всеки малоумен идиот в тая пропаднала държава.Мне, това е мит че не можело да се разкодира.. Също така изваждането от самото табло е невъзможно без да знаеш цаката и да си подготвен с правилен размер шпилки.. Със сигурност не е бил наркоман и е знаел за какво е отворил колата.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

alfa racer GTA
07-12-2018, 14:24
Е с две отвертки с дебелина колкото дупките няма ли да може?

Grishata
07-12-2018, 19:20
Е с две отвертки с дебелина колкото дупките няма ли да може?Не мисля, за разлика от радиото при което трябва да има нещо вътре просто, при навигацията натиска не трябва да е настрани а навътре. Тоест по някакъв начин трябва да натиснеш навътре и дръпнеш навигацията навън :? При всички положения би било много трудно да я изкараш с отвертка без да нараниш самата навигация

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

1115
09-12-2018, 01:02
жалба в полицията е пусната, с упоменат сериният номер на навигацията, както и серинят номер и активационият код на картата

1115
22-01-2019, 21:03
благодарности на колегите които ме информираха, за появата на навигация като моята на пазара

anttonev
22-01-2019, 22:05
Тя направо е същата, на бутона TEL си го има петното.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Grishata
23-01-2019, 07:37
Тя направо е същата, на бутона TEL си го има петното.

Sent from my CLT-L29 using TapatalkАбсолютно същата е :)

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Niki96
23-01-2019, 08:04
благодарности на колегите които ме информираха, за появата на навигация като моята на пазара

Какво ти казаха полицаите, даде ли им линк към въпросната обява ? С вкновника свърза ли се ? Ех деА .. като клюкарките съм :д

Grishata
23-01-2019, 08:48
Какво ти казаха полицаите, даде ли им линк към въпросната обява ? С вкновника свърза ли се ? Ех деА .. като клюкарките съм :дСпоред мен не е добра идея да се обсъжда случая засега, че да не се покрие Джони :)

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

bat_borko_
23-01-2019, 09:06
Ей аз щях да е поръчвам,добре че ми казаха че дупката на сд-то не е същата

Niki96
23-01-2019, 09:08
Според мен не е добра идея да се обсъжда случая засега, че да не се покрие Джони :)

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Ясно .. :д

acho_
23-01-2019, 09:11
Мне, това е мит че не можело да се разкодира.. Също така изваждането от самото табло е невъзможно без да знаеш цаката и да си подготвен с правилен размер шпилки.. Със сигурност не е бил наркоман и е знаел за какво е отворил колата.

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Връщайки се на това мнение от Гришата, като напишеш тел номер в гугъл излиза някаква изтекла обява за 156-ца... Явно някои хора ползват наученото от темите за взаимопомощ с други цели.

Niki96
23-01-2019, 09:21
Ясно .. :д

Колега виж си ЛС-то защото тоя тъпанар не е Джони .. и беше нарязал гумите на зета преди година и е познат на полицаите и е от моя квартал .. сега видях чак ...

1115
23-01-2019, 20:14
за любопитните
да правораздавателните органи бяха уведомени за случай

лицето което дойде на срещата е задържано
случаят доколкото разбрах днес е вече при прокурор

навигацията за сега е веществено доказателство
като тряба да се изясня със застрахователите чия собственост е

Niki96
23-01-2019, 21:03
за любопитните
да правораздавателните органи бяха уведомени за случай

лицето което дойде на срещата е задържано
случаят доколкото разбрах днес е вече при прокурор

навигацията за сега е веществено доказателство
като тряба да се изясня със застрахователите чия собственост е

Колега , само актове му се съставят без ефект .. пускат го и пак отива са краде и да прави мизерии .. просто незнам с моя северозападен диалект се затруднявам да намеря псувня за това човече ...

alfa racer GTA
23-01-2019, 22:18
Донесе ли навигацията?

Ще го проверят дали има алиби за нощта на кражбата. Отделно могат да сверят по данни от клетките на мобилния му оператор дали е бил в района на кражбата и в ноща на кражбата включително колко време е бил там - кога е дошъл и кога си е тръгнал.Такс могат точно да установят времето на разбиването и кражбата.

Ако е бил той ще му повдигнат обвинение или за кражба или за вечно укривателство.

Добре би било да пробваш дали навито работи.