PDA

View Full Version : Случка тип: "Биричед тас врата отвътре ли са отваря?&qu



Old Fox
16-05-2007, 11:44
Здравейте. Първо да се похваля. От Събота съм прегорд собственик на Алфа Ромео 156 1.8ТС, '98(някои му викат Алфа Фукео).
Та какво се случи. Чакам си пред кат вчера, в предния автомобил чакат едни циганчета по назад също има коли с такива момчета и постоянно сноват напред назад. По едно време едният мургав пич се спря на 1 метър от Алфата, пъхна си ръцете в джобовете си и настървено почна да я оглежда. След едноминутно вторачване лицето му се озари от някакво прозрение и се провикна към другите циганчета:
- Ааааа хотваря са вратата бе, е го де има дръжка.
Умрях да се хиля толкова беше доволен и горд със себе си, че именно той е разгадал тайната.
По-късно на канала ми зададоха и въпроса от заглавието на темата. Общо взето където и да я спра всички я гледат като голям камък.

EvgeniiM
16-05-2007, 14:28
Особено вечер на тъмно някои ентелегентни девойки често ще ти драскат с нокти по ламарината( ако возиш такива де - дай боже всекиму )

charmario
16-05-2007, 16:52
Гааа-ха-ха-ха! :lol: Голем смех. Честно да си призная и аз съм се дивил, ама т'ва беше преди около 7 години. Па не ги научиха, че тия Алфи са спешъл едишън с гоуст дръжки :ghost2:

Old Fox
16-05-2007, 17:10
Това с "ентелигентните девойки" ще го пробвам още довечера като я спра пред Езиковата гимназия. Барем некоя са навие да издраска ламарините. :spiteful:

EvgeniiM
16-05-2007, 18:50
И после я накарай да издраска тапетите над спалнята :devil:

RoMeO_156_GTA
16-05-2007, 20:14
Е то и на мен ми се беше случило нещо подобно с мои приятели . Седим си на центъра и гледаме спряла 156 (тук първото странно нещо е че не гледах алфата сам :lol: ) И им викам "ех ако не беше толкова очукана ,с тая огънатата задна врата " и онея се чудят каква врата има отзад :D Викам "вижте там задния джам има дръжки :lol: " И после единия ми вика "аз чак сега видях ,че са с 4 врати , тай по-може ,все съм си мислил,че е с 2 :lol: "

П.С до един колега (ще се сети ,че е за него ,ако го види) . На твоя отговорност ли ще си поемеш щетите по одрасканата боя , ако ти доведа да повозиш някоя друга наборка :D :D :D

Neokill
17-05-2007, 00:59
П.С до един колега (ще се сети ,че е за него ,ако го види) . На твоя отговорност ли ще си поемеш щетите по одрасканата боя , ако ти доведа да повозиш някоя друга наборка :D :D :D

Ако искаш във Варна и 22 доведи няма да ги върнем 8) 8) :twisted: :P 8) :choice: :flirt:

Old Fox
17-05-2007, 09:02
И после я накарай да издраска тапетите над спалнята :devil:

Ми това не го направих що ми се случи следната простия. Бях на диагностика и момчетата изчистиха една грешка покзаваща че лампата за температурата на двигателя се е включвала. След това обаче като я загася и после дам на контакт светват лампата на инжекциона и лампата за температурата - е изгасват си заедно с другите лампи, но като я запаля работи 5 секунди и гасне сама. Така няколко пъти докато си заработи нормално. Снощи като я паркирах пак го направи тоя номер и не знам днес дали пак няма да прави номерца. Някой знае ли какво може да причинява това? И дали с разкачане на акумолатора ще се оправи?

RoMeO_156_GTA
17-05-2007, 10:05
Ако искаш във Варна и 22 доведи няма да ги върнем 8) 8) :twisted: :P 8) :choice: :flirt:
ще се уреди се нещо :flirt:
:cheers:

PEPI-2ALFA
18-05-2007, 01:42
Едно време така се чудеха бензинджиите от къде се зарежда гориво на Жулиетата :lol:

lyuli
18-05-2007, 10:14
btw вчера загледах Сеат Леон - и там са направили такива дръжки, ей да не видят нещо..........

bass
18-05-2007, 10:34
И при новия Civic са така дръжките

pent
18-05-2007, 11:25
мани дръжките... оня ден гледах новата мазда 3ка... вътре таблото е като 147 :shock: