PDA

View Full Version : Малко досадни предложения



poznai
13-02-2005, 13:11
:)
Знам че въпреки форума за предложения да е създаден с добро, понякога предложенията идват като поучаване и се гледа с лошо око на тях, изпитал съм го лично, затова сега не искам да кажа нищо с лошо чувства, а само няколко предложения.

1. Популялизирането на сайта.
Да измислим накакво рекламно банерче, или мялко линк бутонче, което да разменяме с други подобни сайтове и което да слагаме в подписите си по другите форуми, с което да привличаме нови посетители тук.
Аз например използвам това в подписите си: http://makros.net/links/links_alfa.gif - съчетан с линк към тук, разбира се.

2. Връзки към полезна информация за Alfa Romeo;

3. Връзки към други подобни сайтове на БГ език за други марки коли;

4. Кой е Online - показва че сайта е посещаем по всяко едно време;

5. Последни активни теми от форумите - подтиква новите посетители да хвърлят едно око на форум от интересните заглавия на темите които им се изпречват в началната страница, изпитано е :)

6. Анонс на интересни и важни теми от форума направо от заглавната страница. Въобще все неща, които да подтикнах посетителя да се задълбочи в сайта и да остане за дълго, да се потопи в приятелската атмосфера тук :)))

Разбира се това си иска работа и щом до сега не е свършено, може би хората подържащи сайта нямат нужното време за целта, което е разбираемо.
Е, предложенията си остават за в бъдеще.

Поздрави.

ALFA CORSE
13-02-2005, 16:17
Четвърта точка - в наличност :D

poznai
13-02-2005, 17:03
Четвърта точка - в наличност :D
хм
нали това е сайта: http://clubalfaromeo.com
Малко се обърках, или ти се обърка? :))

Dexer
13-02-2005, 17:15
e ам после си влизаш във форума, то там е мажното, заглавната никой не я гледа :?

ALFA CORSE
13-02-2005, 17:34
Или ти може би си имал впредвид брояч за посещенията? Щото на заглавната страница едва ли някой ще се спре да гледа кой е online и ако е някой нередовен посетител едва ли има предства кой е примерно "ALFA CORSE", "poznai", "Dexer" и т. н. Това си е точно за форума.
А аз например заглавната не съм я отварял от поне месец - направо във форума.... :)