PDA

View Full Version : Дубликат на ключ за Алфа 156 в Пловдив



miraco
16-10-2019, 20:33
Помагайте колеги,

къде в Пловдив да отида да ми извадят втори ключ с дистанционно. Ходих в Хоме Мкас но ми казаха че нямат такава заготовка и не се знае кога ще имат.
А аз искам да си извадя дубликат колкото се може по бързо защото току виж съм изгубил и оригинала и после скъпичко ще ми излезе.
Сега поне има откъде да копират за чипа и дистанционното, ключа е с двата бутона за Алфата от подписа ми.

ildivvy
17-10-2019, 21:54
Може да пробваш в Бриколаж-а,както и в 'ключарницата' на края на глухата уличка към спирката на Сточна гара.Не знам дали ключарския в пресечката на ул."Авкс.Велешки" все още работи...

miraco
22-10-2019, 09:33
В Куфланд на Брезовско правят но кутийката е съвсем друга / предпочитам да е оригинална форма /, ще потърся и на други места пък ако нямам друга алтернатива ще се спря и на този вариант.

El Caballero
22-10-2019, 11:50
В Куфланд на Брезовско правят но кутийката е съвсем друга / предпочитам да е оригинална форма /, ще потърся и на други места пък ако нямам друга алтернатива ще се спря и на този вариант.
Каква е цената?

nikotm
22-10-2019, 19:28
Провери и Практикер на кукленско. Там пича ми въстанови платката на митото, че като го взех не работеше. Оказа се че кутийката е нова, а през платката беше минала кола. Вече година и половина бачка.

miraco
26-10-2019, 19:57
Каква е цената?


Ами казаха ми между 180 и 200 лв. щяло да струва ключ, чип, дистанционно и обучаване.

juventinets
27-10-2019, 07:19
В Практикер наскоро извадих за 146 ключ с чип за 40лв.Там пича наистина е свестен....На други места по другите градове взимат двойно....Колкото и да ти вземе,все ще е по-добре от другите места................

miraco
27-10-2019, 19:24
Днес ходих в Практикер и цената която ми каза е за обикновен ключ с чип цената ще е 120 лв. Ако искам дистанционно ще е в пъти по скъпо...не ме устройва.

dansguardian
28-10-2019, 09:06
Можеш да отидеш и в Ауто Италия, там ключът струва около 440 лв. с ДДС, чака се между 3 седмици и месец да ти го доставят. Единствените им условия са да притежаваш документ за покупка на колата, както и картата с electronic code и mechanical code. :)

miraco
22-09-2020, 19:50
Да повдигна малко темата...преди месец в Хоме макс ми казаха че ако си намеря оригинален ключ от Алфа 156 с чипа и дистанционното те ще могат да го препрограмират и няма нужда да се използва нова заготовка и кутия. / От половин година не могат да намерят такава кутия с дистанциооно /.
Преди няколко дена в OLX закупих такъв ключ като нов е. Днес ходих в Home Maks играха си момчетата няколко часа и казаха че само чипа могат да препрограмират, с дистанционното не могат да се справят.
Другите Алфи имали един модул за чипа и дистанционното а моята имала два модула и те не могат да го препрограмират.

Ако някой има идея да каже къде да отида за този проблем...Алфата е вътрешен фейс. 2002 г.