Results 1 to 11 of 11

Thread: Здравейте

  1. #1
    Влюбен в 147 Samir's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    13

    Smile Здравейте

    Здравейте на всички. Дано не ме приемате на майтап ,защото съм на 17г. ,следователно нямам книжка нито кола. Имаме автосалон/авточасти в Пловдив ,който е на баща ми.Работя с него от вече много време, а аз от малък съм много запален манияк на тема коли и т.н. . Регистрирах се в този сайт ,защото мечтата ми е Алфа 147 (живот и здраве ще я имам). Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто . Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид. Мога да кажа ,че разбирам от коли до една степен. Разглобявам коли в обекта ни и много други неща с една дума в тази област съм. В момента бащата е донесъл от Италия една Алфа 147 ударена , но мотора е в много добро състояние бензин 1.6 16v . Предполага се ,че за в бъдеще ще бъде моя.

  2. #2
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    А дано Добре дошъл
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  3. #3
    164 TWIN SPARK nachkata's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Русе
    Age
    39
    Posts
    353

    Default

    добре дошъл колега дано да стане твоя тая колица

  4. #4
    Болен алфист fnt's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    BG
    Posts
    1,120

    Default

    Quote Originally Posted by Samir View Post
    Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто.
    Добре дощъл. Почти всеки от нас е минал по твоя път. Пожелавам ти да стане реалност....

    SCUDERIA ITALIA
    BMW 5-er
    BMW 7-er
    Fiat GP

  5. #5

    Default

    В правилна посока си се насочил !
    Добре дошъл в семейството*

  6. #6
    Старши алфист Xtrime7's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Шумен-Germany
    Posts
    998

    Default

    Насочил си се в правилната посока,че и за първа Италиянка-Поздрави за това и добре дошъл в форума на чудатите проблеми и яката тръпка.
    Алфа 145 2000г.1.6тс 120кс с чипче
    Кавазаки 1000к 130кс малко повече върви от алфичката

  7. #7
    helter-skelter PEPI-2ALFA's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Сандански
    Age
    52
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Samir View Post
    Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид...
    Еееех младото си е младо. Аз чак след като си купих втората Алфа "открих" сайта (не че по времето на първата ми го е имало де) и питах ли питах глупости.

    Добре дошъл
    166 JTD '02 ; 146 1.6TS Junior '98 - бракувана, продава се на части ; 155 1.8TS SILVERSTONE '94 -продадена

  8. #8
    t.s. Destroyer mik mik's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Burgas / Sofia
    Posts
    480

    Default

    успех колега по правилния път вървиш дано да ти се сбъднат мечтите
    Alfa Romeo 147 "Selespeed"

  9. #9
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by Samir View Post
    Здравейте на всички. Дано не ме приемате на майтап ,защото съм на 17г. ,следователно нямам книжка нито кола. Имаме автосалон/авточасти в Пловдив ,който е на баща ми.Работя с него от вече много време, а аз от малък съм много запален манияк на тема коли и т.н. . Регистрирах се в този сайт ,защото мечтата ми е Алфа 147 (живот и здраве ще я имам). Да не кажа ,че даже и сънища съм имал с тази кола побъркал съм се просто . Като бъдещ потребител с Алфа реших да се регистрирам ,защото ще науча доста неща за този тип автомобили в по-подробен вид. Мога да кажа ,че разбирам от коли до една степен. Разглобявам коли в обекта ни и много други неща с една дума в тази област съм. В момента бащата е донесъл от Италия една Алфа 147 ударена , но мотора е в много добро състояние бензин 1.6 16v . Предполага се ,че за в бъдеще ще бъде моя.
    добре дошъл колега надявам се скоро време да почнеш да идваш и по пловдивските сбирки щом имате авто салон и се занимавате със авто части смятам че ще можеш да бъдеш полезен на колегите от пловдивската група
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  10. #10
    Влюбен в 147 Samir's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    13

    Default

    Ами прав си,ще се радвам да Ви бъда полезен тъй като имаме доста части на Алфи и по цели двигатели имаме почти всички части.
    Ако Ви интересува намираме се на Ягодовско шосе гледам ,че ти си от Крумово сигурно ни знаеш .

  11. #11
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Smile

    Добре дошъл Няма да се притесняваш за възрастта , и аз като се регистрирах бях под 18 години , но какво пречи това на манията Алфа Ромео

    Добър избор е 147 , дано скоро може да се радваш на една такава
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •