Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Снимки от срещата във Варна 28.12.2008

  1. #1
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Talking Снимки от срещата във Варна 28.12.2008

    Его ги и снимките от днес цък
    Малко,понеже ми замръзнаха ръцете
    Хубава среща се получи в студа
    п.п.
    Хи-хи-хи аз почерпих куките (както се казва-едва ги навих )
    голям цирк беше
    Разиграхме си си театрите ...за маркировка,за каране в насрещното,за изпреварване,за превишена скорост..накрая стигнахе до -Какво работиш Виктория? Аз през цялото време се смсеех и им разправям ,че се връщам от среща на клуба ,че много ми е студено..че знам за какво ме спират..ама ..викам за пръв път ми е
    Неможе ли нещо да се направи..?
    Отговор:
    -Абеее тоооо моооже..ама не е редно...
    Обаче ,казва куката , незнам какво ще правиш-нищо да не се вижда !Къде ще ги слагаш..вика я по-добре в документите
    То добре,нооо аз като класическа блондика съм спряла точно на автобусната спирка,а там 2 лелички чакаха рейса и гледат злобно. Немога да изкарам парите и да ги дам...Викам на куката-ще ходя до колата там ще ги сложа и 'ш ги донеса Минавайки покрай леличките -ония почаха да ме кълват-ама къде сте спряла!Автобуса няма къде да спре...Съвсем некултруно им отвърнах-Абе я чупка
    Връщам се до патрулката .Давам документите с парите .И се започна -Весели празници,внимавай много,да не ти вземат книжката някъде ..Бля-бля
    Пак свестни излезнаха ,да са живи и здрави хи-хи-хи
    Last edited by viki; 15-07-2009 at 21:57.
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  2. #2
    Ненормален с книжка ital_fen's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна 04 Варненчик
    Age
    38
    Posts
    152

    Default

    Ей, нахранихте ги викаш?
    Какво да правят хората и те гладни! Празници идват. Пък и сигурно са знаели че алфа неможе да се кара бавно
    Jeep Grand Cherokee 2.7 163hp 04/Renault Laguna 2.0 16v 140hp 01./Opel Movano 2.8 DTI 02
    Ex AR 147 1.6 120hp 05 /AR 156 2.4jtd 1??hp/ Fiat bravo 103++hp / Fiat Coupe 131hp/Dacia Logan1.5 DCI 08'/ suzuki GSXR 600 SRAD мах speed 280km++

  3. #3

    Default

    страхотни снимки но зашто ви щукна да се изпреварвате.ах виии непослушници като малките деца сте.хихихихии.вики виш темата срещи в Варна-там сам пуснал снимчици на клубните клучодържателите.
    Alfa Romeo 1.8 16v Twin Spark+



  4. #4
    започва да се пристрастява nikki_sixx's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Варна
    Age
    49
    Posts
    98

    Default

    Вики, мислех да спра до куките и да ти спретна семеен скандал.., ама понеже не сме се договаряли за такива ситуации... та си помислих, че по тоя начин може и да ти стъжня дереджето! Таааа, за това се отказах да спирам де... Иначе ти си ПИЧ дейва. Ноу си те обичкам... и понеже те нямаше в кръчмата после - сега ще ти пожелая Весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА МИЛА!
    к'во пък толкоз... просто бях в джаза!

  5. #5
    тифозо на кръста и змията /////'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Posts
    23

    Default

    Ти да видиш Вики, в туй време на около 50 метра от куките както си се движим в клона и пред мен кара Дилян с бравото! На мен пък ми звъни телефона! С кой акъл реших да го погледна само и Дилян пред мен намалил! И аз в последния момент скачам с всичките си крака на всичките педали на спирачките! Направо на косъм спрях! Ако се бяхме надънили на 50 метра от тях, а в това време и вас са ви спрели щяхме да им направим такъв купон...
    Fiat Tipo 1.6 twin cam 90hp, дек. '89 - красивата и добра, бяла принцеса от приказките

  6. #6
    8c competizione Boxer_Power's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Варна;кв.Колхозния пазар
    Age
    15
    Posts
    435

    Default

    Да и аз биах отзаде бая черна следа остана на пътя,само че видях че при полицаите имаше две алфи пред тиах една черна и зад тях една сива?
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer 96г. 103++hp

    http://www.vbox7.com/play:38923e52

  7. #7
    Запален алфист mikoasp's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Варна
    Posts
    290

    Default

    Хубави снимки Вики от последната ни среща за тази година
    Съжелявам,че не можах да Ви предопредя за куките,аз се изнесох първи
    В пицарията го измислихме:следващият път,ще изпратим разузнавателна група напред преди рейсърите да потеглят, като на фармула
    А,да на "хванат"куките тогава

    Весели празници и щастлива нова година!
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 10.2001
    ------------------------------------------

  8. #8
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Talking

    Много бЕгат 'тез печки
    Ужасно ми беше смешно през цялото време и не спрях да говоря глупости На мен всичките ми документи за колата седят на различни места...и
    той човечеца ,чааак като се стигна до даване на пари се сети да ми поиска книжката...
    Това с групичката разузнавачи е добра идея
    Зная,че всеки щеше да помогне,ако имаше начин -благодаря ви
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

  9. #9
    Ненормален с книжка ital_fen's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна 04 Варненчик
    Age
    38
    Posts
    152

    Default

    Добре че на мен ми задържа задното колело, иначе както обичам и аз да се изцепвам на правата там. Щеше да ни подреди по цветове полицая!! Не че и аз не минах без колан но беше прекалено зает да глобява Викито!!!!
    Jeep Grand Cherokee 2.7 163hp 04/Renault Laguna 2.0 16v 140hp 01./Opel Movano 2.8 DTI 02
    Ex AR 147 1.6 120hp 05 /AR 156 2.4jtd 1??hp/ Fiat bravo 103++hp / Fiat Coupe 131hp/Dacia Logan1.5 DCI 08'/ suzuki GSXR 600 SRAD мах speed 280km++

  10. #10
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Ех Вики вкара полицаите в издънка
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  11. #11

    Default

    жалко 4е нямаме снимков материал.хихихихихихихи
    Alfa Romeo 1.8 16v Twin Spark+



  12. #12
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Ае сега и компромати
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  13. #13
    Запален алфист Каз Свилен's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Age
    74
    Posts
    110

    Default Ченгета на пътя

    Е, стига! На всеки може да се случи. Ченгетата не бяха от най-лошите. А и на всекиго от нас можеше да се случи. Просто ние двамата с Вики бяхме малко кьорави и не огледахме достатъчно добре пътя. Друг е въпросът, че Вики бе отпред и попадна под първия обстрелен огън. Аз само трябваше да призная за маркировката...
    А къде са снимките от другия фотографчия?
    И Вики, защо не те видях в 3-та мускетари? Толкова ли се разстрои, че трябваше да изчезнеш и да надигнеш по-продължително бутилката... с бира?
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD
    Opel Calibra 2.0 (бивша - вече е на сина ми)

  14. #14
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    Братче, всичко живо от срещата тръгваше бясно, ченгетата разногледи са станали кой да спрат.
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  15. #15
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Е само аз ли бях примерен че минах с 50 ? Само като ги видях и ръката с телефона на волана
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •