Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: За вчерашното задръстване на Патриарха...

  1. #1
    Здрав алфист alf's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    778

    Default За вчерашното задръстване на Патриарха...

    Колеги не знам дали сте го хванали обаче аз бях там и... ми се обърна стомаха някакъв велосипедист беше попаднал под колелата на един тролей... имаше мозък по асфалта... баси мамата
    '93 ALFA ROMEO 155 2.0 TS
    '98 ALFA ROMEO 166 2.0 V6 TB

  2. #2
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Бяхме ...
    а във вторник някакъв велосипедист на бул . България точно до ШЕЛ - Бели Брези беше попаднал под едно Рено Сценик ... и там беше същото ...
    грозна гледка ...
    ама шофера не е виновен щото там си има подлез
    чий ми го крепи тоя на "магистралата"


    аз се обадих съответно на Бърза ПОМОЩ обаче сигнала вече бе подаден ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  3. #3

    Default

    това със сценика и аз го видях....тоест видях някво изкривено колело, сценика и една астра с куки...ма не знаех, че велопедиста е бил на каима

    Абре лошото е, че тия кретени с колелата станаха като тия в КАнада и Сащ...минават на червено засичат въобще не гладак какво правят и не им се живее....само, че по закон те са си виновни като ги утрепеш.

    Абре да не дава господ както се казва

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  4. #4
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Мани ти
    ама другото е че точно минавам покрай Сценика и неква жена прелетя пред Пандата ...
    треснах спирачките и напълних гащите
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    438

    Default

    Според правилника действително велосипедистите нямат право да се движат по пътното платно на булеварди, обаче ако го блъснеш и КАТ констатират че си карал с несъобразена скорост, си го отнасяш като Москвич Ладов калник

    2000 156 SPORTWAGON SELESPEED
    1998 145 1.6 T.SPARK

  6. #6

    Default

    Това с несъобразената скорост е голем хуи....и с 5км/ч да караш пак могат да те изкарат че си карал с несъобразена скорост.

    Днеска вечерта се прибираме от събранието на клуба...и на опълченска и тодор александров...гледам яко куки, пожарна, линейка...е то какво станало...неква явно мутреса с опел тигра се завърта на опълченска и удря един бус мерцедес...след което буса се обръща по капак и застава по средата, стоящ на една страна...не знам точно как но около това се удрят още 6 коли...заради мутресата с тиграта...от които едно рено 19 за нищо не става и едно ситроенче ах на което му липсваше предницата....Не знам тая с тиграта какво точно е направили за да се заварти така и да успе с тая малка кола да преубарне бус...но лично съм учеден от факта, че такава катастрофа от сортна на магистралите в Германия е Възможна да стане в центъра на София.

    Абре лудница представи си чакаш си на сфетофара и след малко си размазан заедно с още 7 коли...

    По пътя към жена ми видях още 2 катострофи...


    Абре господа или там каквото е да ни пази...

    В тия държава вече карат секви кретени.

    Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
    " Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
    "Seat Leon TDI champion WTCC 2008"

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    90

    Default

    Jenite shofiori sa kato zvezdite, ti gi vijdash, no te tebe NE
    A za kolelata neznam kak e v Canada i USA, ama predstavi si vav VIetnam kakvo e

  8. #8
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by JOVANI
    Jenite shofiori sa kato zvezdite, ti gi vijdash, no te tebe NE
    A za kolelata neznam kak e v Canada i USA, ama predstavi si vav VIetnam kakvo e
    аз по принцип не съм на мнението че щом е жена не става за шофьор, но неапоследък забелязвам че жените стават по нахални от мъжете

    онзи ден си зяпам на кръстовището докато чакам да стане зелено та да пресека(5-те кьошета) и гледам от към руски паметник всички ленти заети и си се наредили колите нормално
    изведнъж една кола предрежда всички и се нарежда да чака светофара в насрещното, заглеждам се аз и гледам шофьорът жена, викам си до къде стигнахме
    след малко примера и последван, оп още една кола зад нея, пак гледам управлявана от жена
    познайте от какъв пол беше шофера на третата кола наредила се след тях


    лошото е че и аз съм потърпевш, но се радвам че вдигнаха вчера цените на глобите, надявам се така да станем малко по примерни водачи
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  9. #9
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  10. #10
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    935

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ...
    бе да ти кажа тези си бяха в съвсем обикновени коли
    нещо като корса или ескорт от '90-те
    иначе може би не би ми направило такова впечетление
    ИТАЛФЕСТ 2004 - "Барабар Петко с мъжете"


    ИТАЛФЕСТ 2005

  11. #11
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Quote Originally Posted by DiStefano
    Особено интелигентни и приятни са ония дето некой с много мангизи не като нас естествено им е поверил скъпичко возило между 100 и 150 хиляди лева имам предвид CL500/600, M55 AMG, некое Ferrari F360 или F355 F1 и така нататък знаете накъде бия ... има ги тея кокошчици в София и то доста ... почне да те гледа отстрани все едно че седиш в каруца с 2 броя катъри отпред и пушиш мазно някоя двупосочна Ардичка или пък от най-лявата лента правят десен завой засичайки останалите ... Аз лично много ми се ще на такава някъде около 500 може би и малко повече циганчета да и се изпразнят в устата на подобна филикощерица .. или пък да се намирам в някоя Молотовка и да не и дам незаслуженото предимство и да я отнесем като миньор ботушки за нощна смяна ...
    с тоя стил на писане си се утепал за някое списание бе стефка
    много се забавлявам

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    35

    Default

    Aбе не знам как се раждат тея пилоти на патя бе .Карам аз по цариградското ,в най лявата лента и застигам един голф.При което тоя решава да влезне и той в най лявата на сантиметри пред мене,спирачки .......... .Разминхаме се на косам,като го минах гледам некав спол си говори по телефона,май не разбра какво стана.

  13. #13
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Ми Декси идва ми отвътре дет се вика ...
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

  14. #14
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    292

    Default

    Alfa_fen на мен ми се случи същата "случка": карам си по Цариградско в най-лявата лента с 90-100 км/ч и някакъв с Golf3 изведнъж се включва пред мен (ма той все пак Golf-a ускорява много бързо ). Аз набих спирачки (добре, че зад мен нямаше кола, която да ми "диша във врата"), избегнах сблъсъка, "поздравих" го и него и майка му (абе както си му е реда ). Обаче, не всичко свърши до тук. Целия тоя цирк бил щот нашия човек с Golf-а требвало да изпревари две коли в средната лента, след което по същия, бих казал, безпардонен начин (даже без мигач) отиде в няй-дясната лента, където един с Audi почти го бастиса (предполагам, че и от там е получил "поздрави"). Е после ме е яд само, че зарад такива като тоя Golf-аджия страдат невинни хора !!!
    Alfa Romeo 145, 1.6i boxer - продадена
    Alfa Romeo 164 Super, 2.0 TSPARK
    Lancia Kappa 2.4 5.20

  15. #15
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    21

    Default bau

    само мога да апелирам тъй като и аз карам колело и кола да внимавате много защото колкото гадно ви се вижда да карате кола 3 пъти по гадно е да карате колело при положение че платното езаето от паркирали автомобили и всеки трети смята че му заемаш платното като си кара колата... просто когато видите некой с колело дайте му предимство не ми се иска да се хаваля но вече бая шофьори си изядоха боя от мене само за това че се правят на тарикати и пренебрегват че аз съмс предимство особено на светофари при десен завой, нека не сте идин от тях.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •