Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36

Thread: Защо темата ми черните ангели вс екстрийм беше изтрита

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default Защо темата ми черните ангели вс екстрийм беше изтрита

    Защо темата ми черните ангели вс екстрийм беше изтрита?Нима нямам правото да разбера,коя фирма предлага по добър чип.Защо не изтриете всички постове в които се пише,че даден продукт е по добър от друг?

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Защото не си я пуснал където трябва. И не е изтрита, само е преместена в коша...

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    И вместо да си правиш усилието да я местиш в коша защо не я премести в секцията в която мислиш,че трябва да е.И моля да ме светнеш точно в коя секция да я пусна за да не се налага да я местиш пак в коша.

  4. #4
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    И вместо да си правиш усилието да я местиш в коша защо не я премести в секцията в която мислиш,че трябва да е.И моля да ме светнеш точно в коя секция да я пусна за да не се налага да я местиш пак в коша.
    А вместо да си правиш усилието да ме критикуваш, що не помисли малко преди да пишеш, къде да пишеш?

  5. #5
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    Quote Originally Posted by spe4elist View Post
    А вместо да си правиш усилието да ме критикуваш, що не помисли малко преди да пишеш, къде да пишеш?
    С риск отново да бъда бан-нат за коментар на модератор бих те запитал,младеж-на колко си годинки?Не за друго,а затова,че се навъдиха много додератори,които дори са непълнолетни
    На мястото на колегата и аз бих задал същия въпрос-като си модератор-премести темата!
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  6. #6

    Default

    вирусе стига се пени
    точно пък във момента тема със такова заглавие е силно провокираща във форума

    наистина колегата ако си направи труда да изчете 2 теми във общ технически и платените ще може да вземе правилното за него решение

  7. #7

    Default

    момчета работата отива към голямо начало

    Спечелистъ.. юзера ти е задал правилен въпрос

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #8
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    Защо темата ми черните ангели вс екстрийм беше изтрита?Нима нямам правото да разбера,коя фирма предлага по добър чип.Защо не изтриете всички постове в които се пише,че даден продукт е по добър от друг?
    Не търси под вола теле! Никой не ти е виновен, че не можеш да извлечеш и синтезираш нужната ти информация от вече публикувана такава.
    Май темата на Търтея "Четем ли?!?" и последвалите разсъждения там се появиха в точния момент, но все пак, четем ли?!?

  9. #9
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    MrX-господин професор тъй като аз вече си направих изводите към коя тунинг фирма да се обърна,моля да ми напишеш на лично съобщения къде точно трябва да чета за да си направя изводите.Къде точно в форума пише кой е по добрия чип и какви са разликите.
    Мн странно,че хората,които дават адекватни и полезни отговори са 5% от форума.Всички др се борят за пост рейтинг ми се струва.Вместо да си правиш труда да напишеш 100 букви за да ми кажеш четем ли??Защо не си направи труда да ми дадеш 2 линка на лично с които да ми помогнеш да "синтезирам и извлека"нужната ми информация.
    Last edited by Zumer; 17-12-2009 at 11:56. Reason: грешка

  10. #10
    Sprint-er Член на клуба MrX's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Перник
    Age
    45
    Posts
    1,912

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    MrX-господин професор тъй като аз вече си направих изводите към коя тунинг фирма да се обърна,моля да ми напишеш на лично съобщения къде точно трябва да чета за да си направя изводите.Къде точно в форума пише кой е по добрия чип и какви са разликите.
    Мн странно,че хората,които дават адекватни и полезни отговори са 5% от форума.Всички др се борят за пост рейтинг ми се струва.Вместо да си правиш труда да напишеш 100 букви за да ми кажеш четем ли??Защо не си направи труда да ми дадеш 2 линка на лично с които да ми помогнеш да "синтезирам и извлека"нужната ми информация.
    Дано колегата не се сърди за цитата.

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Ами аз ти казах - до голяма степен се дължи на неумението да се излвлича необходимата информация. В учебниците има прекалено много обяснения защо еди какво си е така, а един такъв индивид като го отвори първо се отегчава от всичките тея писания и второ от обема им. Защо да чете 3 страници като може да прочете 3 реда във форума? И при положение, че ако не в един то в друг форум ще се намери някой да му поднесе тези 3 страници под формата на 3 конкретни изречения защо да се поти? Той иска да зане просто така ли е или не и друго не го интересува. На хубаво и лесно бързо се свиква!
    А ти сам си праави изводите!

  11. #11
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa View Post
    С риск отново да бъда бан-нат за коментар на модератор бих те запитал,младеж-на колко си годинки?Не за друго,а затова,че се навъдиха много додератори,които дори са непълнолетни
    На мястото на колегата и аз бих задал същия въпрос-като си модератор-премести темата!
    Този има навършени 18 години, но младее много
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  12. #12
    Старши алфист JORDI's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    GORNA ORIAHOVICA
    Posts
    911

    Default Е що???

    Е защо трябва да се занимава форума с глупости, а можеше един Модератор да премести темата на момчето където трябва или на лични да му се обясни за какво става реч а не сега всички Модератори да го дюкат??? Е кое е правилното за грешния простосмъртен???
    Най-накрая ще останат само вождовете без индианци!
    Карам си петата Alfa - Romeo & Giulietta-почти безпроблемно, и никога не се отказвам!!!И едно МИТО за съпругата !

  13. #13
    алфист младеж Stefo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    143

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    ... Вместо да си правиш труда да напишеш 100 букви за да ми кажеш четем ли??Защо не си направи труда да ми дадеш 2 линка на лично с които да ми помогнеш да "синтезирам и извлека"нужната ми информация.


    Не знаех, че тук някой е длъжен на другите да си прави труда да синтезира информацията вместо тях
    146 1.6 TS '00
    156 2.4 JTD '01

  14. #14
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2009
    Posts
    66

    Default

    Някъде да съм написал,че е длъжен?Моля те чети малко преди да правиш глупави коментари.Много по полезно щеше да бъде вместо да напише 100 думи пълен офф,да копи пасте 2 линка-това казвам,но явно няма кой да чете.Както и да е темата е приключена.Аз намерих отговорите,които ми трябват.

  15. #15
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by Zumer View Post
    Някъде да съм написал,че е длъжен?Моля те чети малко преди да правиш глупави коментари.Много по полезно щеше да бъде вместо да напише 100 думи пълен офф,да копи пасте 2 линка-това казвам,но явно няма кой да чете.Както и да е темата е приключена.Аз намерих отговорите,които ми трябват.
    Освен, че не съм длъжен да ти давам линкове и обяснения, представи си че въобще не ме интересува темата за чипове, ремапове и т.н.

    А така, както си задал въпроса: Ангели с/у Екстремове, сещаш ли се какво напрежение ще създадеш около най-великия въпрос? Не се сещаш, а може би - не искаш.... Или - не можеш...

    @Нено - отговорих ли на юзъра?

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •