Results 1 to 9 of 9

Thread: как не трябва да правите с класическа алфа!!!

  1. #1

    Default как не трябва да правите с класическа алфа!!!

    поради странно стечение на обстоятелствата се сдобих с червеното варненско ГТВ ....и обаче работата стана малко задочно .. един пичага на който му трябваха чаркалаци за неговото ГТВ и пешката на който също му трябват доста ламарини ми се обадиха да го вземем на и да го разделим... обаче на мен не ми се искаше да пръснем колата и реших да го взема цялото ..като им дам на кой квото му трябва и така да се запази ... и така ми го докараха без да съм го виждал...ми малко бях после се съвзех .... бате то бива да нямаш вкус ама тва на нищо не го мяза ве ноо ще го оправим ето малко варненски тунинг
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40652
    П.С вече няма кола която да ме стресне със лошо състояние

  2. #2
    Младши алфист
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Пловдив
    Posts
    22

    Default

    Малиййй!!! С тия розови "тунинг" елементи е като някоя циганска Лада бе! А и лепенките на задното стъкло са... Квото не е намерил, това не е залепил... Добре поне, че ще послужи за благородни цели ! В крайна сметка ще го разкостваш ли или ще го стягаш?
    Making the rules

  3. #3
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    ето това се казва 4овек с дебели нерви и дългогодишни тунинг проекти браво това се казва изявен сектант

  4. #4
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    Бързам да подчертая, че не всички варненци си поддържат така колите
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    ето това се казва 4овек с дебели нерви и дългогодишни тунинг проекти браво това се казва изявен сектант
    чакай бе да не се подлъже и някой друг че да ни псува после всички болни мозъци накуп ..ми така е такива алфета гтв купета в БГ небракувани май са останали много малко ... аи не може да се внесе вече дърта кола ... един приятел вкарва и продава коли от и талия и като го питах да провери там, ми каза че и италианците вече са ги забравили

  6. #6
    статус: Пътуващ pe6kata212's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Нови Искър
    Posts
    712

    Default

    бате то и моито гт не е цвете за мирисане но поне не са си правили такива ядрени опити с нея.Незнам какъв човек трябва да си та да се отнесеш по такъв гаден начин със своята кола.Не знам какъв непокист трябва да си та да причиниш такова нещо на тази класика ,явно я е мразил,друго обяснение не могга да си дам.Спокоино човече знам че си мераклия и ще я съживиш пък с каквото мога ще помагам разчетаи на мен.УСПЕХ

    Alfetta GTV 2000TS 87г. Alfa Romeo 164 2.0TS 91г. Alfa romeo 155 1.8TS 93г. Honda VFR400 NC24

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    199

    Default

    Историята познава и по-лоши случаи. Виждал съм по-голяма гавра със Жулиета! И за да поясня предния капак беше китоносец с взаемки от интеграле ,ако може да си го представите, снимков матерял нямам!
    90 2.5 V6
    Croma 1.9 multijet

  8. #8
    Запален алфист Слав's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    София/Перник
    Age
    38
    Posts
    207

    Default

    Да ви кажа коли и в по-лошо състояние съм виждал , но ако карам кола в такова състояние ще помоля някой да ме гръмне, за да не се мъча!

    == Lancia Delta == 1.6 ІІ i.e. - тоталка
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    софия
    Posts
    5

    Default

    здрасти пешка,в тая кола наистина има много потенциал и със сигурност ще стане многа добра
    оная вечер като я видях наистина ми напълни душата,особено как се клатеше като я помпаше наместо,абе мания си е

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •