Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 140

Thread: Ще излезете ли пак по улиците?

  1. #1
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default Ще излезете ли пак по улиците?

    Аз така,само да попитам - понеже снощи слушах една песен на Слави Трифонов.И понеже помня още как нашите излизаха сутрин в 7 не за да ходят на работа а за да се включат в блокада на 4-ти километър през зимата на 1997.И щото пулса ми се учестява и целия настръхвам когато гледам репортажи как скапаната ни полиция,"брани" тая ДОЛНА СГАН,наречена "управляваща власт'',биейки хората които са излезли на протест.И понеже от доста време се чувствам "притиснат" от закони и данъци - а насреща нищо!

    Та да попитам ; вие,бихте ли излезли на митинг,протест,гражданско неподчинение,бунт или каквото там се случи и бихте ли подкрепили протестиращите.Ще излезете ли на улицата,ще скачате,пеете,освирквате,запалите парламента.... или ще си стоите в къщи мърморейки?Защото ако този път нещо такова се случи,мисля да съм на първа линия

  2. #2

    Default

    Аз бих излязъл за шоуто - да се видя с разни хора.
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05

  3. #3
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Аз бих излязал - то до сега са ни управляваха комунисти - ченгета (ДС) сега пък ни управляват комунисти - мутро-ченгета
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  4. #4
    absolute beginner BLUE1's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,289

    Default

    С удоволствие бих излязал по улиците на Ню Йорк, на разходка.
    SUBARU OUTBACK 2.5i MY06

  5. #5
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Аз пък не бих .
    Кой да ни управлява ? Станишев ли ? Или Костов ? Не , мерси ! Предпочитам си Бат Бойко ... нека да е всякакъв , поне е мъжкар и е навсякъде - със или без нужда . Не ме е яд като го гледам по телевизора !
    П.П.
    По нашите си улици
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  6. #6
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Аз ще изляза, стига протестът да е предвождан от хора, които знаят какво искат и какво да предприемат и предлагат реална алтернатива.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #7
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Дори и да няма кой друг да вземе власта в ръце,дори и Герб да си остане.Интересно ми е дали има желание в народа за промяна,за стачки?Искате ли света да види и чуе че в България има живот?Неискате ли просто да натриете носа на управляващите?Да им се разклатят столовете и да им се смути съня?

  8. #8
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Винаги съм излизал и пак ще излезна,но само с ясно формулирани искания.И да,ще подкрепя всеки такъв протест,а основания за протести в момента,с лопата да ги ринеш.
    От "мъжкарски" пози файда няма,когато отношението ти към хората е педераско.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  9. #9
    Конярката pinkmousy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    96

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Предпочитам си Бат Бойко ... нека да е всякакъв , поне е мъжкар и е навсякъде - със или без нужда . Не ме е яд като го гледам по телевизора !
    П.П.
    По нашите си улици
    Типично мъжко мислене - нека е мъжкар, нищо, че е въздух под налягане и даже от мускулите му не е останало вече кой знае колко. То наистина интелигентните хора не се врат в тази помия - политиката.
    Аз лично бих излязла. Никога не съм била овца и се гордея с това.
    GTV 2.0 TS '95
    Alfa 145 1.6 Boxer '96 - ex

  10. #10
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    E аз не мисля, че ББ е мъжкар, човек който си мнението по 10 пъти.По скоро е прост човек, а такива се харесват на широката публика.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  11. #11

    Default

    Бих излязъл, само ако ме поведе нова партия създадена от млади хора до 35 години. Искам да гласувам за нови лица с нови идеи, които дори да сбъркат, поне да знам, че е от неопитност, а не от лакомия за власт и пари.

    Иначе не виждам смисъл да излизам, само за да махнем тези и да дойдат пак онези на власт...
    Lexus IS200

  12. #12
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Quote Originally Posted by Mind_Control View Post
    Бих излязъл, само ако ме поведе нова партия създадена от млади хора до 35 години. Искам да гласувам за нови лица с нови идеи, които дори да сбъркат, поне да знам, че е от неопитност, а не от лакомия за власт и пари.

    Иначе не виждам смисъл да излизам, само за да махнем тези и да дойдат пак онези на власт...
    Това имам предвид !
    И Бойко е мъжкар , пък ако щете ме наречете глупак . Това е моето виждане ... Станишев ли да подкрепя ? Или Доганчо ... разгледайте политическия небосклон и ми посочете кой предпочитате пред Бойко . Бай Ганьо е свикнал да си мрънка ... ако ще Путин да ни е премиер , пак ще му търсим косури .
    П.П.
    Пинки , кой да ни управлява ... ? Ако има светлина в тунела и аз бих излязъл на протест . Но да протестирам против една и съща измет под различно име ... малко не виждам смисъл .
    Last edited by tokata_pz_flex; 13-12-2010 at 11:56.
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  13. #13
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    Путин е кумир на ББ, той от него се учи
    ама нали е малко по-далеч, не го виждаме съвсем какви глупости твори

    бих излязла, за да им покажа на които и да е, че местенцето им не е толкова топло и уютно и ако не си вършат работата, за която им плащаме, да си ходят
    французите щом могат да си позволят да протестират и да сменят правителства до откат, докато се научат как се прави политика, значи и тук евентуално би могло

    и ако наистина се появят качествени хора с идеи, а не някакви си зелени кьорфишеци и келеши
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  14. #14
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Това имам предвид !
    И Бойко е мъжкар , пък ако щете ме наречете глупак . Това е моето виждане ... Станишев ли да подкрепя ? Или Доганчо ... разгледайте политическия небосклон и ми посочете кой предпочитате пред Бойко . Бай Ганьо е свикнал да си мрънка ... ако ще Путин да ни е премиер , пак ще му търсим косури .
    П.П.
    Пинки , кой да не управлява ... ? Ако има светлина в тунела и аз бих излязъл на протест . Но да протестирам против една и съща измет под различно име ... малко не виждам смисъл .

    Бойко беше мъжкар, когато не бе облечен във власт..Сега Бойко си мени мнението какато часовник си мени времето, остави принципите си и това което обещаваше някъде там.Държи се господски и собственически със държавата и с парите на хората. Заплашва.. Това не е мъжко поведение. Бойко ме кефеше но и той си пролича..Имах надежда за този човек, че може да не е акто другите ама се оказа, че е същия.
    Last edited by tanatos; 13-12-2010 at 12:01.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by mim View Post
    Путин е кумир на ББ, той от него се учи
    ама нали е малко по-далеч, не го виждаме съвсем какви глупости твори

    бих излязла, за да им покажа на които и да е, че местенцето им не е толкова топло и уютно и ако не си вършат работата, за която им плащаме, да си ходят
    французите щом могат да си позволят да протестират и да сменят правителства до откат, докато се научат как се прави политика, значи и тук евентуално би могло

    и ако наистина се появят качествени хора с идеи, а не някакви си зелени кьорфишеци и келеши
    Мим, куче с кокъл плашиш излизайки на протест в момента! Като свалиш Бойко от власт и какво? Ще дойда пак БСП или Костов примерно. Бойко пак ще си остане в политическия живот и ще чака възкръсване, както в момента чака Костов.
    Все едно да ме свалиш мен от власт и да сложиш братовчед ми- ами чесно ти казвам- това не би ме изплашило

    Няма ли на политически небосклон нова партия създадена само от необременени, млади хора, няма голям смисъл от протести, защото не можеш да превъзпиташ сегашните управници.
    Lexus IS200

Page 1 of 10 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •