Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 85

Thread: И ся ко - почна се пред - президентско.....

  1. #1

    Default И ся ко - почна се пред - президентско.....

    ......фърлям по едно око на задкулисните агитации за предстоящите президентски избори, и някакси ми се набива именцето на мадам Кристалина Георгиева.......не че от президента зависи кой знае какво, за мен единствения критерии за президент е да изглежда добре, така или иначе нищо не прави, поне да изглежда добре.....
    Но пък ми проглушиха някак си ушите с високия рейтинг на тая, всяка социолог агнция ми набива в главата че тая била с най - висок рейтинг.......бас държа че всеки втори в СФ или на село не я е и чувал тая, камо ли кво прави........но мога така едни два лева да сложа на тъмно че тая ще е следващия президент, или поне Биби ще я номинира тая, отделен въпрос е дали ще спечели, но както са я подхванали от сега(както подхванаха и Бойко още по времето на царя) вероятноста е много голяма по мое мнение.......
    Друг с 2 лева?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #2
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Плащам твойте 2 и слагам още 2 лева и 36 стинки, че Биби лично ще се кандидатира. Новия президент ще е назависим нема да е свързан с партия.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  3. #3

    Default

    Стига бе, да не е луд - президента няма никаква власт, а на Биби тъкмо му ареса......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Ша дърпа конците на Цв.Цв., той пак ще има цялата власт.Разбира се това ще стане ако народа реши, ама както се казва в един виц "дали, дали ама надали"
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  5. #5
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Стига бе, да не е луд - президента няма никаква власт, а на Биби тъкмо му ареса......
    Няма власт, ама няма и отговорност никаква.Отделно, както се казваше в една статия за Гоце, - президента няма власт, но има влияние.Та ББ не може да се изключи.
    А Кристалинка е нещо като ББ, Царя и Кунева-тоест нищо от което да очакваме да направи нещо
    Last edited by fred; 09-05-2011 at 20:27.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  6. #6
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Българите са отвратени от Бойко и всичките му мутрински изцепки и тъпотията на министрите му. Залагам 1 лев, че ако турската партия на Доган издигне кандидат, макар и подставено лице ++....
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  7. #7
    Болен алфист fred's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Тамбукту
    Posts
    3,232

    Default

    Президента ще е от Герб-спор няма, всички социолози го казват,няма никакво значение кой ще нарочат.
    Alfa Romeo 156,2.0TS 98 г.
    Нагоре по стълбата, която води надолу

  8. #8

    Default

    Отвратени,отвратени..колко да са отвратени???
    Акоо бяха отвратени,трябваше отдавна да СМЕ пред парламента!
    nicola 59 каза:....трее да помислиш по въпроса за засилването,понеже в момента можеш да спреш,и хеопсовата пирамида,ма не си в състояние да засилиш и кучешка колиба.

  9. #9
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by Linkestis View Post
    Отвратени,отвратени..колко да са отвратени???
    Акоо бяха отвратени,трябваше отдавна да СМЕ пред парламента!
    Амииии не съм те виждал там... може би
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  10. #10
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    И какво точно не ви харесва в Кристалина Георгиева не разбрах?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  11. #11
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Друго ми прави вчечатление на мен, обаче! Бавенето на обявяването на кандидатурите за президент. Защо? За да няма време за ровенето за компромати? Защото не може да се намерят хора с чисто минало и чисто име? Нежеланието на честни хора, за които хората биха гласували, да се кандидатират? И още, и още...
    В Сащ кандидатите за президент се знаят поне година преди изборите. В нормална Европа- също!
    Та къде сме ние?!?
    Last edited by bager; 10-05-2011 at 11:43.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  12. #12
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Та къде сме ние?!?
    В България, където не може посланиците да са агенти на ДС, но виж Министър председател може!
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  13. #13
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Не е съвсем вярно, че президент няма никаква власт и функции. Това беше често тиражирано при по-кризисни моменти, в които имаше разни мераци за президентска република (което само по себе си е леко глупаво).
    За Кристалина Георгиева не мога да се изкажа категорично от сега, но на първо четене ми е малко съмнително постоянното пробутване на "племенника" и насам-натам.
    Last edited by Pinky; 10-05-2011 at 12:10.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  14. #14
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    абе тоя филм сме го гледали. сега бойко ще се изтъпанчи и ще разправя наляво и надясно как няма да се кандидатира. ще извадят някой мухльо и ще има пак скандали и компромати. ама в крайна сметка кандидатурата ще е на бойко понеже обича да му гъделичкат самочувствието и го приема вътрешно ако не е най-големия. ще има и концерти на веселин маринов, а цецко ще срича пак от сцената.
    проблема е че доган тоя път може да им подложи един рязан и новия президент пак да е комуняга с минало в дс.
    точка

  15. #15
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Писна ми от боклуци. Който ще да е президент. Нека да защитава българския народ и нация, а не като ПЪРВАНОВ да ми се хвали по медиите, че е нарязал ракетите SS 23, че е осигурил американските бази на НАТО.... МРЪСНИК И ПРЕДАТЕЛ!!! Този гнусен тип е за разстрел за предателство на родината!!!! Гнусен пуяк. Айде стига толкова, че пак ще ми лепнат наказание. Опитах се да се въздържам.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •