Page 27 of 40 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast
Results 391 to 405 of 586

Thread: track day 4

  1. #391
    кьор софра рейсинг alfatras's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Пазарджик
    Age
    49
    Posts
    1,045

    Default

    Quote Originally Posted by V_A_N_K_A_T_A View Post
    Бравооо,покажете се Пък,много ми е интересно,що не дойдохте да му говорите така на Васил вчера,а?!
    Мнооого добър тон.....голяяяям пример,евала!
    Прекалявате...много!
    Ти кво кара вчера колега на пистата?Щот яз си карах гроба и ми беше кеф а ти като гледаше как карат другите пляскаше ли...ни ( на всички имам предвид)?

    ---------- Post added at 03:12 ---------- Previous post was at 03:10 ----------

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Аз пък мисля, че е време за разчистване на темата ... Осрахте я типично по български !!!
    Алекс вие не спите ли бре?Кое време е ?
    155 1.7ts... 146 1.9jtd...155 Q4...156 1.9jtd Q4
    Powered by ...

  2. #392
    Старши алфист Tonimir's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Gorna/V.Tarnovo/Sofia
    Age
    37
    Posts
    572

    Smile

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    ще ти дам един прост пример..... за позитивизъм...

    като ми изтрака мотора ... вместо да се тревожа много много за него с Жоро се захванахме да чистим гумите и джантите от масло като вътрешно изклщчвах вероятността да е счупен. Измихме гумите, колегите бяха сменили фитър наляли масло, взех от колеги да допълня запалих и дадох времe макар и с късметлийска разлика, най-добро. СИГУРЕН СЪМ ЧЕ СТАНА ЗАРАДИ ПОЗИТИВНО МИСЛЕНЕ НА МЕН И ХОРАТА ОКОЛО МЕН И 4-те човека които ми дадоха масло.
    Бате Нено, на другия тракдей, ще звънна на Венци, ще взема от него 4 литра Агип Рейсинг 10/60 и ще напиша в/у опаковките " НЕНО " ! Така, че другия път си подсигурен
    Честно да ти кажа, стана ми кофти когато ми каза, че търсиш масло а аз имах само 1/2 литър ! (бях си го взел за доливане, но така и не ми потрябва, колата и след врътките си остана на МАХ).

    Евала пак на всички участници и организатори! Аз лично много се кефих, не съм давал кой знае какво време (1:08.7) , знаех, че карам с кофти гуми, ама въпрек и това се пуснах и ми беше супер готино!


    П.С: Ще помоля колегите с личните си "отношения" да не постват и да цапат по темата. МОЛЯ ВИ! Беше прекрасен ден! БЪДЕТЕ ПОЗИТИВНИ!

    AR 145 2.0 16v Turbo 300+ whp powered by ICIDesign
    AR 155 2.0 16v SUPER
    Toyota Corolla 2014 S Premium
    Moskvich 2140

  3. #393

    Default

    Quote Originally Posted by Васил Петров View Post
    Мале,мале много мъка по тоя свят.Пак повтарям просто изказах личното си мнениеи това което видях с очите си.Някъде четох из 155 раздела Токича мисля че нещо ми бе отговорил.А доколкото кой колко върви живот и здраве дано Клуб Алфа Ромео България да направи Драг мероприятие.И ние сами си правим колите(те не се правят сами).

    И доколкото си спомням вие почнахте с това че рацерите на пистата ги няма.

    Ако смяташ че се заяждам нищо не си видял.А и пак да кажа че изразявам личното си мнение!!!!!И така ще прекратя с безполезното хабене на копчетата на клавиатурата.
    Васил Петров.............само искам да ти кажа,аз бях на пистата карах си колата която имам,направих си кефа,строших я,на другия ден благодарение на приятели я направихме и сега пак си ходя на работа с нея.А ТИ КАДЕ БЕшЕ?????????????Кам Дигиталния.......пи4 извиняваи 4е те слжих под един знаменател с един друг 4овек,които освен да саздава интриги друго явно неможе,поздрави..........
    Alfa Romeo 145 QV
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo
    Fiat Tipo 1.6 M.i-LPG
    Fiat Multipla....LPG Мечка

  4. #394

    Default

    Last edited by badmadafaka; 25-05-2011 at 11:38.

  5. #395
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    То само във форума стават интригите. Като гледам на пистата подобни неща не се случват. Там всички са батки, приятели, пичове От друга страна ако няма грам интрига дали щеше да има хъс за това гласене на коли и подобряване на времена и прочее? Защото има доста участници с хъс да се докажат пред други. А точно там е интересното Така, че и без това не може стига да не се прекалява и всички да приемат нещата по розово Според мен всички са пичове. Васко и той е пич по принцип и съм сигурен че не мисли никому лошото Всичко е една заигравка и то интересна.

    Аз останах много доволен от трак дея и дори 3-ти ден вече превъзбудата ме държи

    Отново едно голямо евала на всички които излязоха на пистата, даваха газ дори знаейки, че ще счупят нещо не им пукаше особено.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  6. #396
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Аз съм доволен от трак дей 4 ! Само съжалявам , че бях с френската кола и си тръгнах рано ... но просто нямаше как да стане иначе . Видях се с много хора , с които не съм се виждал доста време
    Евала ... и за организацията и за карането ! От Пазарджик тръгнахме 17 коли !
    Беше супер всичко ... само интриги да няма , че грозно ! И мирише !
    Ето това е. Всичко друго е излишно. Беше ми първия трак дей и когато тръгнахме от Пазарджик се почувствах част от едно семейство, семейство , което съм готов да защитавам винаги и на всякъде. Спрете с тия кавги и спорове.
    В момента , в който Нено каза:
    " Още в първата сесия подобрихме най-доброто време на вчерашният Фолксваген събор- точно тогава разбрах защо от 10 годишен нося скудето в мен.
    Възхитен съм от трак дея. Нека си останем задружното семейство , с което се гордея
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  7. #397

    Default

    Макар и първия ми тракдей да се разви доста тегаво, /скъсах кабел на датчика на коляновия вал, после и вилката на скоростите се предаде/ съм доволен че успях да изкарам колата на пистата и да завъртя 10-тина обиколки!

    СПЕЦИАЛНИ благодарности на Пиронкио за труда който хвърли по колата ми преди и на самия тракдей! На бат Венци и на всички от Вентура, / приютиха ме в бокса им /,на брат ми-дексер ,колегата бетамен,еньо и бобо, всички съдействаха и помагаха с каквото могат.. мерси момчета!

    Alfa Romeo 146 JTD '01 - budget car
    Alfa Romeo 166 JTD '00 - unknown yet....
    Lancia Delta HF Turbo '92 - the old lady

  8. #398
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    На мен лично много ми хареса че имах втори комплект гуми едни доста остарели и износени сликове, но това дава доста голяма свобода на карането, като знаеш че те са за това и да ги разсипеш не е никакъв проблем!
    За пръв път карам на подобие на слик и дават доста кеф в завоите! А и не само - на спирането след правата задните ми гуми се палваха и е супер надъхващо като те лъхне на прегрят каучук! Представям си какво ще е да се кара на такава гума в добро здраве.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  9. #399
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Много ми е интересно дали и тазгодишния фест ще намери място в Ауто Билд. До сега винаги сме били там. Тая година ме можах да видя Pinko- дано измислят нещо.
    Всички , които излязоха на пистата заслужават поклон. Аз очаквах и някоя 159-ка да излезе, ама...нъц.
    С такива фестове, каузата на Алфа никога няма да изчезне.
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  10. #400
    Най-бързата алфистка Член на клуба tsvety's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    829

    Default

    Направих си труда да сравня времената от предходния трак дей и сегашния.

    На предходния трак дей само 9 участника са с време до 1,07,00, а сега участниците с време в този диапазон са 27 бройки.

    Е, това си е показателно. Евала на всички за труда който са положили за да си подготвят колите.

    Вие сте гордост за Италианските коли и смятам че всеки участник във този форум трябва да ви дава за пример.
    Last edited by tsvety; 25-05-2011 at 11:41.
    Alfa romeo 146 1.9 JTD, 2000г.,105к.с.+++
    Alfa romeo 145 QV, 155 к.с.-ex love
    Alfa romeo 156 1.9 JTD 2005г. 140кс
    Alfa romeo 147 1.9 JTDm 2005г. 150кс +++
    Lancia Lybra 1.9 JTD `05 116к.с

  11. #401
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Последно ви предупреждавам,спрете със сплетните,визирам Васил Петров и ПЗ-група,спрете се или ще ви дам почивка от форума!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #402
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    ...............
    Големи благодарности и на “КЛУБ „АЛФА РОМЕО” БЪЛГАРИЯ”, които бяха спонсор на мероприятието и позволиха всички членове на клубът да се присъстват и състезават безплатно

    ...
    Само уточнение че членовете на КАРБ се ползваха от тези привилегии, единственно заради партньорството на КАРБ и Алфисти. КАРБ не е спонсор на мероприятието.
    Иначе много съжалявам, че това е първия Тракдей на който не присъствам и не карам, но за в бъдеще ще се поправя и ще бъда на пистата.Защо не и с едно AR 1,4 ТВ
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  13. #403
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    От някъде може ли да се намерят времената от каранията на другите марки - Пежо, Опел, VW итн...Чисто от любопитство искам да видя къде се намираме спрямо другите...
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  14. #404
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Малко скромни снимки и от мен - ЦЪКНИ ТУК
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  15. #405
    ТрудноДизел acko88's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    1,969

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    От някъде може ли да се намерят времената от каранията на другите марки - Пежо, Опел, VW итн...Чисто от любопитство искам да видя къде се намираме спрямо другите...
    Мисля че на сайта на писта Дракон се качваха времена,ама несъм сигурен,ако не по форумите на дадена марка ги има 100%
    Alfa Romeo 146 2.4JTD '00 230hp
    Alfa Romeo 166 2.4JTD 175hp FL '04 - на части
    Mercedes Benz ML270 CDI FL '03
    Mercedes Benz A170 CDI FL '01
    Yamaha FZ1 Fazer 150hp '08

Page 27 of 40 FirstFirst ... 17252627282937 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •