Чувала съм, че е вредно в състава да има етанол или метанол, кое от двете или и двете?
Известие
Collapse
No announcement yet.
Въпрос за течност за чистачки
Collapse
X
-
Първоначално публикувано от rayya Покажи съобщениеЧувала съм, че е вредно в състава да има етанол или метанол, кое от двете или и двете?
Етиловия алкохол го пием като различни алкохолни напитки. От метиловия, ако не умреш може да ослепееш. Съдържа се в малки количества в лошите дестилати( домашна ракия) и от него боли глава.
Цената на литър етилов алкохол 90 гр за промишлени нужди е около 6-7 лв така че може да прецениш по цената каква течност за чистачки купуваш( с какъв алкохол).Last edited by lordliness; d.m.y г., 19:25.Не всички, които се скитат, са изгубени.
-
-
Не знам кое колко е вредно обаче не си купувайте зимна течност от ОМВ - синя 5л туба 18 лв. Ще имате голям филм с пръскалки, казанче и трипътник. Аз вече го гледах филма
дълъг и цветен с подмяна на всички възли без помпата.
Всичко се задръсти с някакви силиконови "сополи" за секунди - от 8 струи нито една!
Comment
Comment