Ще пробвам колега, мерси много!
Известие
Collapse
No announcement yet.
Я да питам за уиндоуса нещо
Collapse
X
-
Първоначално публикувано от rusiq86 Покажи съобщениеЩе пробвам колега, мерси много!sigpic155 1.9 TD,Lancia Lybra 1.9 jtd
Ex...
Alfa Romeo 155 2.0 8V TS,Alfa Romeo 1.8 8V TS,Fiat tempra
Comment
-
Първоначално публикувано от rusiq86 Покажи съобщениеДа използвам темата:
1) Колеги немога да си пусна субтитрите на филми, с виста съм, смених езика на компа, беше се оправил и без причина спря отново да показва субтитри. С kmplayer съм, кодекси имам. От какво може да е?
2) О няколко днеа без причина и без да е отворен мозилата ми, при опит да отворя мозила ми излиза прозорец, който ме уведомява, че вече има такъв отворен и първо да го затворя, е да ама няма и се налага да рестартирам системата, да преинсталирам мозилата ли какво ме съветвате!?Първоначално публикувано от Pastora Покажи съобщение.......
Виж дали нямаш човечета под прикритие на компа. Махни мозилата, изчисти я от регистрите(ако става и имаш програма). После дръпни последната версия и я инсталирай, но първо рестарт.
Колкото за субтитрите, пипал ли си регионалните настройки? Преинсталирай си кодеците, като си ги изтегли отново и то последните. Виж и с други плеъри какво се случава, дали ти подкарват субовете.
Отче, а ти защо го вкарваш в такива филми с мозилата? Тя си е малко лакома (все пак е годзила) и понякога не си затваря процесите както трябва и се налага малко ръчна намеса. Просто отваря таск мениджъра и давa енд таск на процеса firefoх.exe. В последните 2 версии не ми се е случвало да го прави, така че може да са поработили върху това.
The greatest of all scientific hobbies!
Comment
-
Ще махна кодеците първо и ще пробвам само с км, след това и с кодеци, след това и с др програма, иначе винаги и преди и сега ръчно си ги задействах аз.
За броузера го прави мн рядко но си дразни и уж съм с последната версия!sigpic
Gulfstream G650 with Italian design...
Comment
-
Така е за годзилата, но аз съм вече малко далечен на Уин ХП и Глиста, минах отдавна на 7-ца. При нея нямам такива грижи, сама си намира драйвери и всичко, само вътрешна мрежа се настройва кофти на някои версии, яко засилен секюрит за шера има.Arena Coast Customs
Comment
-
Аз я оставих вистата преди време, защото ми е лицензирана и често пътувам междуконтинентално и нося лаптопа понякога и имат право да изискат да докажеш че софтуера е лизензиран, а имам стикер че си е платено всичко!sigpic
Gulfstream G650 with Italian design...
Comment
-
Еми....чак да го сменяш не, но не е хубаво. Все пак лоши сектори се изолират и останалата част от харда си остава напълно функционираща. Но аз лично бих се замислил до колко бих поставял важна информация на него. А как е стигнал до това състояние. От годинките ли или като последствие от нещо?The greatest of all scientific hobbies!
Comment
-
Първоначално публикувано от detelazurno Покажи съобщениеЕми....чак да го сменяш не, но не е хубаво. Все пак лоши сектори се изолират и останалата част от харда си остава напълно функционираща. Но аз лично бих се замислил до колко бих поставял важна информация на него. А как е стигнал до това състояние. От годинките ли или като последствие от нещо?
Нямам идея как . Инсталиран е само един път в началото ,като го купих и от еня ден се занимавам с него ,когато се срина. Апропо от това ли е проблема ,да не мога да направя при инстал пълен формат на диска ?
Comment
-
Ами да, като нищо може и това да е проблема. Ако държиш на пълен формат пробвай да го направиш на ниско ниво. Иначе това с изолирането да знаеш, че си е играчка и зависи от разположението им я се получи я не. Ако не знаеш какво правиш по-добре запази информацията си някъде и тогава си играй. Най-елементарно и смислено като процедура в случай на лоши сектори ми се вижда да се локализират, след което да се отделят в един партишън със съответния обем. Въпроса е, че локализирането им е голямата играчка. Малко на прима виста ми се върти в главата една програмка, HDD Regenerator май се казваше, която се опитва да замени лошите сектори на диска с резрвните му. Може да действаш с нея, но ако не знаеш в кой отрязък на диска се намират програмката by default, ще започне да го сканира целия, а ако е голям...вярвай ми, ще отнеме дни!The greatest of all scientific hobbies!
Comment
-
Първоначално публикувано от detelazurno Покажи съобщениеАми да, като нищо може и това да е проблема. Ако държиш на пълен формат пробвай да го направиш на ниско ниво. Иначе това с изолирането да знаеш, че си е играчка и зависи от разположението им я се получи я не. Ако не знаеш какво правиш по-добре запази информацията си някъде и тогава си играй. Най-елементарно и смислено като процедура в случай на лоши сектори ми се вижда да се локализират, след което да се отделят в един партишън със съответния обем. Въпроса е, че локализирането им е голямата играчка. Малко на прима виста ми се върти в главата една програмка, HDD Regenerator май се казваше, която се опитва да замени лошите сектори на диска с резрвните му. Може да действаш с нея, но ако не знаеш в кой отрязък на диска се намират програмката by default, ще започне да го сканира целия, а ако е голям...вярвай ми, ще отнеме дни!
Е сега си играх с тази програма , нещо не я разбирам . И хем е кракната ,хем се прави на интересна и изписва ,че е траял ....
Comment
Comment