Аз ще ви Уважа само за през деня,Колеги и Колежеки.
Известие
Collapse
No announcement yet.
Сбирка Алфа 155 и приятели - Самоков 2014
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
уутри ще видим дали ще запишем ощи 4,. 5 човека
155 осем хиляди клапана 16 вериги
0884650778 токи4а
http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related
Comment
-
Колеги, поради липсата на интерес и други проблеми, обявявам нова дата за срещата - 26ти Юли (следващата събота). Смятам да заемем едно семейно хотелче - има 15 легла, спането е 10лв на човек за една нощувка, и 7лв за повече от една.
Няма да имаме гранд-вечеря, но пък ще е по-задушевна обстановката, и ще си сложим каквото искаме за ядене и пиене. Хотелчето има частен паркинг за 8 коли, и градинка с барбекю.
Повече подробности ще ви дам по-късно.
Comment
-
АЗ ще дойда да разгледам малко секси 155 дупенца....нали някакви чужди, че чуждото винаги е по-хубаво. Няма да мога обаче да нощувам.Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet
exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over(((((
ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
by RUBIG service
Comment
-
Първоначално публикувано от VFTI Покажи съобщениеАЗ ще дойда да разгледам малко секси 155 дупенца....нали някакви чужди, че чуждото винаги е по-хубаво. Няма да мога обаче да нощувам.
Ей затова ме е яд, че се провалят нещата, като сложим и другите неразбории...
Така, а сега по същество :
Смених информацията за срещата в първия пост със всичко договорено до момента, коригирах и списъка със сигурните присъстващи.
Моля всеки да си прецени дали му е удобна новата дата, и да потвърди участие в сбирката, защото имам намерение да заемем целия хотел, за да няма пречещи външни елементи
Срещата от "5-та Национална среща на Алфа 155" се превръща в "Сбирка на собственици и приятели на Алфа 155", но това сами си го направихме...Last edited by Alfa User; d.m.y г., 21:23.
Comment
-
аз лично нямам против да е по-задушевна обстановката,мисля че ни е минало времето за ди джей и крясъци поне на мен,нямам нищо против да се сготви барбекю плюс още едни 100 тина кила ядене под всякаква форма,мене лично шума ме кара да се махна не мога да издържа товари ме много а иначе на лаф и хапване мога да откарам и до сабале,за мене е по-добрият вариант не сме сакати и не сме малоумни щом караме коли,сигурен съм че на хората не им е лесно някой е отделил пари за ремонт друг е отделил за море за дрешки то какво ли не излиза постоянно знаете,та да мислиме и да се казва кой иска да идва но няма транспорт не му се дават пари излишни за хотели и вечери и тн,това са основни неща и трябва да се съобразяваме с тях,това че на мене не ми е проблем да изхарча за 1-2 дена 100 или 150 лева не значи че и на другите не им е проблем,другото което е има отлив защото на тия сбирки не ходят жени,ако ходеха жени мъжете щяха да се активизират и да са постоянни,като не може да хване да излашка нещо за какво да ходи той и в тях може да се напие,и какво да се гледаме на живо като всеки ден се гледаме в форума,преди 2 години алфата ми разкрачи предница и какво ли не напоравих я разбира се 3 седмици я правих едно след едно всичко по нея,или трябваше да идвам с волво или с един нисан да развалям колоната и пейзажа и предочетох да питам и да звъна на Мариан който ме взе от нас и ме върна и не ми и взе пари а му давах,та в тия неща няма срам никой на никой не дължи нещо или е откраднал да се криеме един от друг и да търсиме причини,пита се и се казва имам нямам мога не мога ама искаш ли да искам тогава ще стане като искаш по един или друг начин,на всеки мога да опека и пилешка пържола и свинска и кво иска за гарнитура,никой нема да си тръгне гладен жаден като се организираме като хората,все още сме млади нямаме трагични заболявания и проблеми така че по-смело,а аз питам къде е това място с този хотел барбекю и тн?
---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:01 ----------
Първоначално публикувано от TS Покажи съобщениеАз защо не фигурирам в списъка ?
Comment
-
аз пк не виждам и проблем да имамме и гости тооо нали за това е форума ,но пък колкото повече 155 ци толкова и по добре
аааааа
чек ся видех ,че става и въпрос за 26 ти Юли месец
там сме вееееее ..
па и тез стаи за тримааа е ся си еба маматаLast edited by toki4a; d.m.y г., 23:14.155 осем хиляди клапана 16 вериги
0884650778 токи4а
http://www.youtube.com/watch?v=JLPSY...eature=related
Comment
-
Първоначално публикувано от TS Покажи съобщениеАз защо не фигурирам в списъка ?
Първоначално публикувано от RUNNING WILD Покажи съобщениеаз лично нямам против да е по-задушевна обстановката,...
а аз питам къде е това място с този хотел барбекю и тн
Първоначално публикувано от RUNNING WILD Покажи съобщениеако некой спи с мене ще се хили много,много простея ставам нощтно време да ям да пия вода и да извадя нещо от мене ако е нужно да се освободи място за друго,хъркам зверски и изпускам газове целогодишно и ежадневно,ще останете доволни...
Първоначално публикувано от Furious 155 Покажи съобщениеА няма ли вариант за събитието да е на 19.07, както беше плана досега? Просто да сме в малкото хотелче.
Лично аз на 26-ти имам други планове и няма как да присъствам.
Идеята за сбирката е :
1. 26 Юли :
- сборен пункт в Самоков за всички - ще уточним часа. Хората от Софийско и Пловдив/Пазарджик може да се организират както им е удобно.;
- настаняване в хотелчето;
- авто-колона до Боровец и/или местността Цари Мали Град до село Белчин (има хубав крепостен комплекс);
- кратка почивка в хотела
- вечерно парти в градината или общата зала, кой колкото издържи...
2. 27 Юли :
- измъкване от леглата - желателно е да е преди обяд;
- освобождаваме стаите;
- кафепиене из центъра на града (може и бира за по-закъсалите);
- можем да разгледаме старата част на Самоков - за продухване на колекторите от зацапване;
- прегръдки и сърцераздирателни раздели.
Приемат се и други идеи, разбира се - важното е да си изкараме добре!
P.S. Карта на града със важните за нас места - сборния пункт е на пакинга на спортна зала "Арена Самоков", показал съм и хотела къде е.Last edited by Alfa User; d.m.y г., 01:43.
Comment
-
kaio156.....мое да дойда,без преспиване,мое и с преспиване...ще видим.Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
Citroen C2 1,6 Sensodrive
Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX
....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!
Comment
-
Първоначално публикувано от kaio156 Покажи съобщениеkaio156.....мое да дойда,без преспиване,мое и с преспиване...ще видим.
А ако не останеш за вечерта, къде остава целия кеф?!?
Помисли си, офертата не е лоша!
Comment
Comment