Известие

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • време
  • Show
Clear All
new posts

  • Първоначално публикувано от oem Покажи съобщение
    Film Plus нямаш ли? Че и на HD я дават формулата. Гледа се перфектно.
    цъ, няаам булсат
    Ей, голяма разлика бе, повече от 30секунди разлика и нито една най-бърза обиколка за Алонсо. В последните състезания сякаш Маса се справя доста по-добре. Май пак са взели субсидий или конкурентите просто не играят по правилата.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

    Comment


    • Кофти работа е да се бориш за титла без кола. Това да чакаш цяло сътезание Хамилтън при изпреварване да сбута Фетел и само това да даде възможност за спечелване на титлата си е загубена работа. И това при толкова усилия и перфектно каране през целия сезон от страна на Алонсо.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD

      Comment


      • Не е задължително да имаш Булсатком. Аз например единият телевизор е с Булсатком, а другият е с друга кабелна. Този със другата кабелна имам някакъв арабски канал, по-който вървят разни мачове и такива неща и като стане време за Ф1, канала изчезва и се появява Филм+ и си гледам състезанието.
        VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
        Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

        Comment


        • Аз мисля просто че на тази писта ферарито не му пасна пистата има писти и писти не всяка писта пасва на всяка кола по принцип ферарито си показва същноста на бързи писти там кадето има възможност да си покаже силата и издражливоста на мотора свидетели сме че отпадаха и лимонадата и мерца който се славя като здрави а в това отношение да кажете нещо за червеният болид ? просто малшанс и късмет до голяма степен ,

          Comment


          • RTL-а си е ОК.
            Верно рекламите са им в повече, но поне го правят често в PiP вариант, та ... преживява се.

            Относно развитието на сезона - Фетел трябва да е шампион тази година. Заслужи си го. Въпреки, че много ме е яд това си е истината. Титла се печели от цял отбор. Питът на Алонсо беше трагичен снощи. Но и да не се бяха замотали със задна дясна гума пак нямаше да има шансовете. Не знам какво темпо са спазвали Люис и Фетел, но е факт, че Алонсо беше над 30 секунди отзад. Колата си е кола - ако не могат да я развият на нивото на Ред Бул да си сменят инженерите. Във всеки случай докато Ейдриън Нюи е в Ред Бул ще имат голем зор жабарите. А за Стефано Доменикали въобще не искам и да говоря ...
            Last edited by DiStefano; d.m.y г., 12:16.
            Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
            Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

            Comment


            • Ще започна с това, че аз съм фен на отбора Ферари и след това на даден пилот, бил той на тима или от конкуренцията. За да не ме упрекнете в пристрастност, искам да споделя, че много се радвам на Айсмен, голям пич е Бътън също харесвам като пилот и се радвам като се качи на стълбичката. Хамилтън е добър, но има много неща в него, които не одобрявам и от там не му и симпатизирам, докато на Фетел дори се дразни с постоянното му спрягане за добър пилот, бил той и световен шампион.
              Но за титлата тази година и като цяло смятам, че Алонсо заслужава. Показва го не само с това, че извлича максимума от колата, но и във времето той не допуска слабо каране, с което ми се издига в очите.
              Вярно е, че колата му не е на ниво с което да е конкурентно способен, но това още повече допринася за доказването му като пилот и шампион.
              Ферари са винаги били критикувани за политиката им в отбора, разделяйки пилотите си на титуляр и поддръжник. Но в др тимове нима няма разделение, макар и не толкова явно. Не ми се понрави и 'врътката" със "смяната" на скоростната кутия на Маса, но всичко каквото би допринесло за спечелване на повече точки съм ЗА.
              Силно се надявам да покажем колкото се може повече в последното състезание, за да спечели Алонсо титлата, защото я заслужава, а за Фетел ... :/
              Alfa Romeo 156 2.4JTD '02, Fiat Punto 1.2 16V '00, Alfa Romeo 155 2.0 16V - ex, Сузуки Бандит 400 VC '94 - ex, Дукати S4 '02

              Comment


              • не харесвам фетел по чисто субективни причини свързани с характера му - като сърдито детенце когато губи, самодоволен пръдльо когато печели...

                Радвам се, че Алонсо все още има шанс, по-постоянен пилот за последните 15 години не съм видял от него (освен може би райконен). Аплодисменти за Маса - човек, който наистина показва, че въпреки постоянното му подценяване е талант, спортсмен и съотборник.

                Хамилтън също би бил харесван от мен, ако не беше постоянното му лансиране като едва ли не най-големия талант след Сена, което просто не е така според мен.
                sigpic
                днес съм в почивка ---

                Comment


                • Най много уважавам ферари който и да го кара е супер относно Фетел нека седне в друга кола пък ще го видиш колко заслужава титла а за Хамилтън догодина ще стане ясно колко може .Скудерията всяка година е поне притендент ако не е номер 1.кой тим може да се похвали с това затова съм им фен в дъното на червата си

                  Comment


                  • За мен в момента има 4 ма пилоти които правят съзтезанията интересни- Хамилтън, Кимстър, Алонсо и Шуми.( последния просто няма добра кола)
                    Невероятни!!! Прочетох един коментар как Луис снощи спечелил с по мощна кола но не му обърнах внимание. Видя се на една нова за всички писта как тези четиримата си имаха траектория по която си вървяха като по релси и почесването на останалите откъде да минат през даден завой на всякоа обиколка.
                    За мен Фетел е измислен герой, попаднал в кокпита на автомобил който превъзхожда с много останалите.
                    не намирам за нечестно играта със скоростната кутия на Маса. Ако организаторите бяха почистили пистата така че да е еднаква и за четни и за нечетни, това нямаше да се налага, но не е нормално петия та дори и седмия да имат шанс да изпреварят втория при прерфектен старт.
                    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
                    sprint tropheo
                    155/1.8
                    156/2.0 Selespeed

                    Comment


                    • Фетел е далеч от измислен герой. Фетел е "немска прецизност". И на мен не ми е симпатичен особено, ама това са фактите. Шумахер да не би да беше по-различен от него. Пръкна се 91-ва и 94 беше шампион вече ... след ебахти и драмата в Австралия.
                      Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
                      Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

                      Comment


                      • На мен ми харесва, че този сезон е доста по-шарен от предходните.
                        AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW
                        Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.
                        sigpic

                        Comment


                        • Хахах сега остава Маса като добър втори пилот и помагач, да пречака някъде на Интерлагос Фетелчето и да го "изреже" без да иска странично
                          Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

                          FIAT Coupe 16VT
                          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

                          Comment


                          • Изненадах се от темпото на Маса в края на състезанието, явно си може да кара когато колата му позволи, подозирам че през повечето от сезона са тествали нови компоненти на неговата кола, които след като поразвият и разберат как действат са ги слагали в шампионския болид на Алонсо. Те затова и си го оставиха де, ако не беше така щяха да го сменят с някой от младите таланти.
                            Относно печката, напоследък му симпатизирам, на няколко пъти през сезона показа че може да спечели дори и да не е с най-бързата кола на пистата.
                            Да споменем нещо и за трасето... Много ми харесаха бързите завои, на моменти сякаш им изпускам траекторията. Иначе като цяло, прилича на изоставена нива, никаква инфраструктора, супер грозно, с тия сини и червени линии ...., единственото хубаво нещо е че нямаше никакви инциденти, може би заради огромните зони за сигурност, но пък добрите и технични пилоти може би са малко ощетени от този факт.
                            Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
                            Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
                            Горе главата, нищо че е празна...

                            Comment


                            • Първоначално публикувано от digitalundgrd Покажи съобщение
                              Хахах сега остава Маса като добър втори пилот и помагач, да пречака някъде на Интерлагос Фетелчето и да го "изреже" без да иска странично
                              По-добре да я свърши Грожан.
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD

                              Comment


                              • Първоначално публикувано от Liminat Покажи съобщение
                                По-добре да я свърши Грожан.
                                Подкрепям.
                                VW Passat 2.5 TDI 4 Motion '00 - now
                                Alfa Romeo 145 1.4 TS '98 - ex

                                Comment

                                Working...
                                X