Първоначално публикувано от KGB
Известие
Collapse
No announcement yet.
Спортувате ли? Какво, кога и къде?
Collapse
X
-
Темата за спорта е интересна,аз като се замисля,също нищо професионално,но не мога да кажа пък съвсем нищо.Има си спортни изяви от мои страни ,които не са съвсем за пренебрегване.Един от най редовните ми спортове е качване и слизане на всеки 45 мин от 1-вия до 4-тия етаж и обратно.Като от време на време ми се полагат малко по леки упражнения като качване и слизане само до 1-вия етаж(голямото междучасие или свободен),друг редовен спорт е пиене на бира на корем, без препятствия
(около 5 упражнения всеки ден)
.А иначе горе долу на 6 месеца правя по 100-150 коремни преси за поддържане на самочуствие(че още можем
))Та с такива гимнастики си поддържам тонуса,пък и фигурата също
Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
Втора национална среща на 155
Comment
-
Ами вижте,то това е най-важната част от всички силови спортове просто защото човек прекарва в залата само час-два,а организма функционира на пълни обороти почти 24.В залата човек само разкъсва мускулите,иначе същинското растене е времето когато организмът си почива.Затова правилното хранене е най-важно,защото във всеки момент в тялото трябва да има необходимото кол-во велтъчини,въглехидрати,вит.,мин.соли и т.н.Защото ако в даден момент,примерно,в организма липстват протеини,то тогава организма ще си ги набави по единствения начин-просто ще разгражда готови мускули.Вижте,разделите за храненето заемат поне половината от материята и затова не може да се обяснява на чак толкова на кратко.От време на време се правя на професор в Тялото под същия ник и мисля,че там е съсредоточена повечето информация и ще е по-лесно за разбиране.Тук все пак е автомобилен форум.Но съм готов да помагам.
Comment
-
Първоначално публикувано от ДРАЗНИТЕЛ-каТой ще ви разкаже,ама дали сте готови да чуете,щото там са едни лишения..не ви е работа....Ноооо всяко усилие си заслужва на 100%.
Бодибилдинга е начин на живот,материята е необятна.Винаги,на всеки етап от своето развитие имаш какво още да научиш,какво да си пожелаеш,все искаш повече...Тръпката е за цял живот
“And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle
Comment
-
Добре то ясно, че си е цяла наука...ама с няколко думи как да се храним...по 3-4пъти горе долу какво...вместо веднъж вечер да се усвиниме...
говоря за здравословно хранене, не да ставаме Арнолдsigpic
Най-бързата Българска Алфа на писта 147QVD, 159 2.4QVDm, Crosswagon Edition Nero, Aprilia SR 50 Tetsuya Harada Replica
" Marco Cavigioli champion IRC 2WD with Fiat Grande Punto DIESEL"
"Seat Leon TDI champion WTCC 2008"
Comment
-
Аз пък поради спецификата на професията ми постоянно трябва да се поддържам, макар че не изпадам в крайни настроения. Като цяло свръхнапомпаните мачовци хич не ме кефят и изобщо не се блазня дори да приличам на тях. За мен по-важно е да се чувствам добре в тялото си, а не какво ще кажат другите като ме видят подут и озверял от химия. Така че моето спортуване се заключава в общо-поддържащи упражнения, макар и не много редовно
Comment
-
еми аз какво да кажа от 8 месеца не спортувам (имах проблеми със сърцето-прекалено много химия), не мога повече да си стоя вкъщи-свалих 10кг.мускулна маса, но от нова година се почва якото помпане на мускули.
Alfa 145 1.3 boxer, 96 godina-"Бах, мама му, тая имала чип":каза бате БОБО
Fiat Bravo 1.6 1997
Fiat COUPE 2.0 16V
Comment
-
[quote="KGB"]Добре то ясно, че си е цяла наука...ама с няколко думи как да се храним...по 3-4пъти горе долу какво...вместо веднъж вечер да се усвиниме... Колега моля за извенение,ама аз продължавам да мисля,че само с две-три думи трудно ще стане.Това е интересен сайд и съм сигурен,че ще ви е интересен на всички.http://fitbg.hit.bg/Успех на всички.
Comment
-
ей
градски, я кажи коя зала държиш, па мое се видиме на кафенце
Аз от 1 година не съм барал, така съм се нашишкал, не е истина направо
А преди 3-4 години бях ехееее:
Обаче сега КРАЙ!
Почвам яко пакЗапасил съм се с Universal Animal Stac, предупреждавам колежките далеко от мен, щот съм опасен и налитам
Comment
-
Re: ей
Първоначално публикувано от krasybградски, я кажи коя зала държиш, па мое се видиме на кафенце
Аз от 1 година не съм барал, така съм се нашишкал, не е истина направо
А преди 3-4 години бях ехееее:
Обаче сега КРАЙ!
Почвам яко пакЗапасил съм се с Universal Animal Stac, предупреждавам колежките далеко от мен, щот съм опасен и налитам
Comment
Comment