PDA

View Full Version : НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ: ОСТАВКА на "Кабинета Орешарски" 2 Юни, Неделя, 12,00 часа



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7

nikolaaaay
31-05-2013, 23:52
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=114547&d=1370033301

Там ли сме?

Kuku
31-05-2013, 23:54
Аз не....

nikolaaaay
31-05-2013, 23:59
Аз не....
За теб е ясно. Ти си фен на програмния кабинет.

Kuku
01-06-2013, 00:15
Не точно!
По-скоро имам работа И в неделя, понеже Бойко ми донесе много благоденствие :)

nikolaaaay
01-06-2013, 00:26
Протестът няма нищо общо с Герб!!!
Протестът е срещу правителството на мафията и всички последствия, което то ще донесе. Колкото по-рано се махнат - толкова по-добре за страната.

Аз за моето благоденствие не чакам нито на Бойко нито на никой, ако това има значение.

nikolaaaay
01-06-2013, 00:54
От Коалиция за България предлагат от Правилника за дейността на Народното събрание да отпадне текстът, според който бивши сътрудници на службите нямат правото да членуват в ръководството на парламента и да оглавяват парламентарните комисии.

Този текст бе записан в Правилника за дейността на НС по предложение на депутатите от "Синята коалиция" в края на юли 2009 г. след идването на власт на ГЕРБ.

Въвеждането на ограничителната мярка преди четири години бе безпрецедентно в новата история на България. Предложението тогава бе прието с подкрепата на 146 депутати, 12 се въздържаха, а срещу текста възразиха само от левицата и от ДПС.

Евентуалното отпадане на този текст от правилника на новия парламент ще отвори пътя към ръководни позиции на общо 12 народни представители с картончета от всички политически сили, най-високопоставен сред които е лидерът на ДПС Лютви Местан.

Президентът Росен Плевнелиев, който подписва указите за назначение на посланиците, обаче веднага парира намеренията на новия дипломат №1, като декларира, че няма да подпише назначението на никой дипломат, свързан с ДС.

Zlobich
01-06-2013, 01:32
Там съм, тяхното м..и комунистическо.
Този път трябва да ядат бой и ..... Ще ни загробят до живот. А тоя скапаняк иска и АЕЦ Белене да строи.
:laser::shoot::guns::jason2::furious::tank::torch: :knock::prison:

pavlin
01-06-2013, 03:58
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=114547&d=1370033301

Там ли сме?

Абе Никалай, ти да не си изкукал или играеш номерата на чичо Ваньо с декларацийката.

Kuku
01-06-2013, 10:30
Протестът няма нищо общо с Герб!!!
Протестът е срещу правителството на мафията и всички последствия, което то ще донесе. Колкото по-рано се махнат - толкова по-добре за страната.

Аз за моето благоденствие не чакам нито на Бойко нито на никой, ако това има значение.Той протестът няма нищо общо с ГЕРБ.
Ама пък заради ГЕРБ аз нямам време да ходя по митинги :unsure:
И предпочитам да си върша работата, точно, за да не чакам някой друг....

Galeano
01-06-2013, 14:10
Дай боже да се вдигне повече народ та да ги изметем тия боклуци!!!

Susscrofa
01-06-2013, 14:36
Хахахахаха.
Маскиииииииии, долу.
Винаги съм знаел, че си доста посредствен и не много умен, за да бъдеш привърженик на Костов.:)

RPWWD
01-06-2013, 16:28
Протестът е срещу правителството на мафията

Протестът беше февруари месец, а въпросното правителство подаде оставка в резултат на това ;-)

Derry
01-06-2013, 18:48
Там съм, тяхното м..и комунистическо.
Този път трябва да ядат бой и ..... Ще ни загробят до живот. А тоя скапаняк иска и АЕЦ Белене да строи.
:laser::shoot::guns::jason2::furious::tank::torch: :knock::prison:

Нали референдум имаше, що му скимна сега пак старата песен на нов глас.

fred
01-06-2013, 18:57
Споко-пари нема-празен шум за червените.
Олигарски ще окапе, ама не е узряло още (мнението в тиквите които бавно зреят имам предвид).
За момента Дилян Пеевски и Волен Сидеров ще ни учат на морал а, Вигениев на вигениевщина...

dimitar_vd62
01-06-2013, 20:18
Е свалихме една мафия и си я избрахме пак.Нямам време за губене.Който иска да си ги менка.

Zlobich
02-06-2013, 01:11
Нали референдум имаше, що му скимна сега пак старата песен на нов глас.

Защото,трябва да си лапат комунягите от някъде.
Мръсниците изтриха even-а в фейсбук.
:machinegunner:

Бобби
02-06-2013, 15:46
Поредната глупост на българският народ....някой казаха, че е платена......:Topic-is-closed-bg:
За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял....:goodnight:......до 1989г. бай Тошо...от ясно по ясно....не, че е комунист...изтърсак на партията...пълен боклук успял да се докопа до власта...за мен истински комунист е Славчо Трънски....ама много тук незнаят за какво иде на реч.....от там нататък...Иван Костов...тъмно син, ама червен още му се показва партиният билет от левият джоб....... дойде и един от Испания.....баща му с три вагона злато си тръгнал от България преди време.......и той за 800- дни щял да ни оправи,....Да ама Не.....само си взе горите подарък от изтрадалият народ, един два двореца и други блага.....страшно загрижен беше тогава той за тези неща........за турците няма да говоря....държвана сигурност ги беше превзела още при смяната на имената....и от там се пръкна Ахмед Доган, борец за човешки права.....ама НЕ...само сарай и обръчи от фирми......ето го и Бойко дойде....народе колко си прост....охранителя на бай Тошо, бивш пожарникар, свързаан с престъпният преход.....и помошник бивш физкултурник от незмам си коя гимназия.....незнам как са свързани с човек от подземният свят наречен пашата....пръкнал се на небосклона с парите на червената партия......
А сега гледаме поредният 1234....епизод:cry:....
А бе българино...само една партия те управлява....наречена хамелеон......въпреки, че по статистика имаме наи много пол. пртии в Европа....
Добро утро....аз невиждам управия в тази орисия.....а вие за всяка нова новина си лаеете като глухо куче...от което няма файда.....

Susscrofa
02-06-2013, 15:51
Поредната глупост на българският народ....някой казвааъ, че е платена......:Topic-is-closed-bg:
За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял....:goodnight:......до 1989г. бай Тошо...от ясно по ясно....не, че е комунист...изтърсак на партията...пълен боклук успял да се докопа до власта...за мен истински комунист е Славчо Трънски....ама много тук незнаят за какво иде на реч.....от там нататък...Иван Костов...тъмно син, ама червен още му се показва партиният билет от левият джоб....... дойде и един от Испания.....баща му с три вагона злато си тръгнал от България преди време.......и той за 800- дни щял да ни оправи,....Да ама Не.....само си взе горите подарък от изтрадалият народ, един два двореца и други блага.....страшно загрижен беше тогава той за тези неща........за турците няма да говоря....държвана сигурност ги беше превзела още при смяната на имената....и от там се пръкна Ахмед Доган, борец за човешки права.....ама НЕ...само сарай и обръчи от фирми......ето го и Бойко дойде....народе колко си прост....охранителя на бай Тошо, бивш пожарникар, свързаан с престъпният преход.....и помошник бивш физкултурник от незмам си коя гимназия.....незнам как са свързани с човек от подземният свят наречен пашата....пръкнал се на небосклона с парите на червената партия......
А сега гледаме поредният 1234....епизод:cry:....
А бе българино...само една партия те управлява....наречена хамелеон......въпреки, че по статистика имаме наи много пол. пртии в Европа....
Добро утро....аз невиждам управия в тази орисия.....а вие за всяка нова новина сси лаеете като глухо куче...от коетоняма файда.....

Наздраве, Бобка.:):on_da_beach:
Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.:)
Те всички са в София.
Аз ще изчакам два месеца.:)

spe4elist
02-06-2013, 15:53
...
Аз ще изчакам два месеца.:)

Щото?

Бобби
02-06-2013, 16:11
Наздраве, Бобка.:):on_da_beach:
Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.:)
Те всички са в София.
Аз ще изчакам два месеца.:)

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

[/COLOR]
Наздраве, Бобка.:):on_da_beach:
Болезнено прав си, но света не е чак толкова подреден.
А тези, които сега протестират в София са докарани с автобуси.
Бургаската националистическа партия в Бургас е събрала 30-40 човека.:)
Те всички са в София.
Аз ще изчакам два месеца.:)
Наздраве......а бе Суси ,след два месеца да не се преродиш в политик....?:))))

don_pepone
02-06-2013, 16:26
С тея 24 години преход ,май доникъде не я докарахме ,освен да си избираме едни и същи вълци в нови кожи. Така никога нема да има държава с нормални държавници :)
Трябвало е още навремето да направим като Румънците с Чеушевско.. до стената и :machinegunner: , че така като "падна" комунизна кво стана,старите вълци си направиха партии и ни викаха Wellcome domocracy ,ама няма как да стане- Вълк Вегетарианец няма...

Susscrofa
02-06-2013, 16:35
Щото?

Да видя каква ще бъде посоката и какви ще са първите резултати.
Повярвай ми, че пръв ще "захапя", ако има нещо криво.:on_da_beach:

Но всеки протест без тези два-три месеца е явна подкрепа за ББ и Цв.Цв.:on_da_beach:

---------- Post added at 13:35 ---------- Previous post was at 13:34 ----------


---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:10 ----------

[/COLOR]
Наздраве......а бе Суси ,след два месеца да не се преродиш в политик....?:))))

Аз имам чест и достойнство /поне според мен, де/:), няма как да бъда политик.:on_da_beach:

nikolaaaay
02-06-2013, 17:24
Да видя каква ще бъде посоката и какви ще са първите резултати.
Повярвай ми, че пръв ще "захапя", ако има нещо криво.:on_da_beach:

Но всеки протест без тези два-три месеца е явна подкрепа за ББ и Цв.Цв.:on_da_beach:[COLOR="Silver"]

Ти ли ще захапеш, бре. Не ме разсмивай. Какво има да гледаш 2-3 месеца. Ти и 3 години да гледаш пак нищо няма да видиш.
То е ясно, че е безсмислено да се спори с теб, но като искаш да гледаш, виж първо състава на правителството. За министри "избраха" гаджето на Мая Манолова, приятелките на Моника Йосифова-Станишева и т.н. Доказан далавераджия за министър на проектите. Тия хора са "избрани" на 4 очи и/или в кревата на някои хора, а не от Орешарски или от БСП.
Бат Серго сипе обвинения в авторитаризъм на килограм, обаче ето как се взимат важни решения в момента:

В случая нещо, което е дълбоко смущаващо е, че се внасят в Народното събрание промени, които не са обсъждани в специализираните звена на моята партия, на Националния партиен съвет на БСП, и за първи път от 1990 година насам, това е нещо, което и Тодор Живков не би си позволил - не са обсъждани в парламентарната група. Това е тежък прецедент", посочи той.
Румен Петков обясни още, че е бил на конференция по борбата с наркотиците в Рим и е разговарял с експерти на БСП, които са с много тежък авторитет в системата на сигурността като цяло.
"С тях никой не го е консултирал, една част от депутатите са изненадани. Това е първият принципен въпрос за подхода, той смущава и нещо повече, той няма нищо общо с утвърдените демократични процедури в партията.
Второ, не е консултирана професионалната общност. Аз съм правил много сериозни, радикални промени в Закона за МВР, но те бяха обект на обсъждане повече от шест месеца в професионалния състав", завърши той.
(http://www.dnes.bg/politika/2013/05/31/rumen-petkov-vs-stanishev-za-2-v-1-gdbop-v-dans.189592)
Какви 2 месеца ще гледаш. Същите хора говорят същите лъжи. Колко пъти ще се спъвате на едно и също място?!

Susscrofa
02-06-2013, 17:48
Ти ли ще захапеш, бре. Не ме разсмивай. Какво има да гледаш 2-3 месеца. Ти и 3 години да гледаш пак нищо няма да видиш.
То е ясно, че е безсмислено да се спори с теб, но като искаш да гледаш, виж първо състава на правителството. За министри "избраха" гаджето на Мая Манолова, приятелките на Моника Йосифова-Станишева и т.н. Доказан далавераджия за министър на проектите. Тия хора са "избрани" на 4 очи и/или в кревата на някои хора, а не от Орешарски или от БСП.
Бат Серго сипе обвинения в авторитаризъм на килограм, обаче ето как се взимат важни решения в момента:

В случая нещо, което е дълбоко смущаващо е, че се внасят в Народното събрание промени, които не са обсъждани в специализираните звена на моята партия, на Националния партиен съвет на БСП, и за първи път от 1990 година насам, това е нещо, което и Тодор Живков не би си позволил - не са обсъждани в парламентарната група. Това е тежък прецедент", посочи той.
Румен Петков обясни още, че е бил на конференция по борбата с наркотиците в Рим и е разговарял с експерти на БСП, които са с много тежък авторитет в системата на сигурността като цяло.
"С тях никой не го е консултирал, една част от депутатите са изненадани. Това е първият принципен въпрос за подхода, той смущава и нещо повече, той няма нищо общо с утвърдените демократични процедури в партията.
Второ, не е консултирана професионалната общност. Аз съм правил много сериозни, радикални промени в Закона за МВР, но те бяха обект на обсъждане повече от шест месеца в професионалния състав", завърши той.
(http://www.dnes.bg/politika/2013/05/31/rumen-petkov-vs-stanishev-za-2-v-1-gdbop-v-dans.189592)
Какви 2 месеца ще гледаш. Същите хора говорят същите лъжи. Колко пъти ще се спъвате на едно и също място?!

Захапвал съм ги, ама ти тогава не пишеше активно тук:)
Когато създаваха ДАНС, я създадоха, за да откопчат МВР от Р. Петков. /вътрешнопартийно/, ама ти не ги помниш тези неща.
Мая Манолова и Найденов станаха гаджета:) след като вече се бяха наложили в БСП и двамата.:)
Предпочитам Станишев пред охраната на Т. Ж. и предпочитам Цв. Йовчев пред сина на шофьор на шеф на ДС.

А ти си лай още, че си антикомунист, ама не ти вярвам.:on_da_beach:

nikolaaaay
02-06-2013, 17:49
Поредната глупост на българският народ....някой казаха, че е платена......:Topic-is-closed-bg:
За какво иде на реч....казвате комунисти, ами аз от как съм на бял свят,,,други да ни управляват не съм видял....:goodnight:......до 1989г. бай Тошо...от ясно по
Има много истини в твоя пост, но и доста неща не са верни. Не са всичките еднакви маскари. Това е внушение на БСП, за да се обезсърчат хората и да не гласуват, докато техния електорат винаги е на линия. Ниска избирателна активност и ето как в момента направиха правителство с 13% от всички гласоподаватели с право на глас. Ако всички бяха пребоядисани комунисти, то сега щяхме да имаме държавни заводи (работещи за шепа хора, разбира се), нямаше да сме в ЕС (щото БСП беше твърдо против тях до към 2000 г.). Мутрите още щяха да обикалят улиците с бухалките, както до 1998.
Костов никога не е бил член на БКП, въпреки че е подавал молба. Отказано му е заради прозападните му възгледи. Това го пише в досието му. За молбата е съвсем нормално. Всеки, който искаше да се развива професионално преди 1989г. трябваше да е член на партията, иначе забрави. Затова и в партията членуваха 1 млн. човека. Всички офицери например задължително бяха членове. Искаш, не искаш - ставаш член.
За това, че комунистите управляват през по-голямата част от последните 24 години това е факт, но има и малки прекъсвания все пак. То си личи по обема помия, който се излива от някои медии по опонентите на БСП. Например онзи водещия с ескалатора. По същия начин както плюе сега по Герб, така плю преди години по СДС. Тогава беше даже още по-брутален и по-ефективен, щото рейтингът му беше по-висок.

Susscrofa
02-06-2013, 17:58
Има много истини в твоя пост, но и доста неща не са верни. Не са всичките еднакви маскари. Това е внушение на БСП, за да се обезсърчат хората и да не гласуват, докато техния електорат винаги е на линия. Ниска избирателна активност и ето как в момента направиха правителство с 13% от всички гласоподаватели с право на глас. Ако всички бяха пребоядисани комунисти, то сега щяхме да имаме държавни заводи (работещи за шепа хора, разбира се), нямаше да сме в ЕС (щото БСП беше твърдо против тях до към 2000 г.). Мутрите още щяха да обикалят улиците с бухалките, както до 1998.
Костов никога не е бил член на БКП, въпреки че е подавал молба. Отказано му е заради прозападните му възгледи. Това го пише в досието му. За молбата е съвсем нормално. Всеки, който искаше да се развива професионално преди 1989г. трябваше да е член на партията, иначе забрави. Затова и в партията членуваха 1 млн. човека. Всички офицери например задължително бяха членове. Искаш, не искаш - ставаш член.
За това, че комунистите управляват през по-голямата част от последните 24 години това е факт, но има и малки прекъсвания все пак. То си личи по обема помия, който се излива от някои медии по опонентите на БСП. Например онзи водещия с ескалатора. По същия начин както плюе сега по Герб, така плю преди години по СДС. Тогава беше даже още по-брутален и по-ефективен, щото рейтингът му беше по-висок.

Не забравяй и Пътнико Виден - Пътнико офф.
Не си обективен. Слави "свали" и Виденов.

nikolaaaay
02-06-2013, 18:14
Слави "свали" и Виденов.
Ахахахахах Слави ли свали Виденов или хората, който бяха останали с по 10 долара заплати. Говориш смешки. Тук става дума за пари. Мафията просто си купи поредната медия.
Поводът беше, че Жан беше дал държавната мрежа на Булгаргаз на концесия на мафията (Мултигруп), а Костов я спря. Слави тогава изведнъж скочи да защитава частните фирми.

Susscrofa
02-06-2013, 18:26
Ахахахахах Слави ли свали Виденов или хората, който бяха останали с по 10 долара заплати. Говориш смешки. Тук става дума за пари. Мафията просто си купи поредната медия.
Поводът беше, че Жан беше дал държавната мрежа на Булгаргаз на концесия на мафията (Мултигруп), а Костов я спря. Слави тогава изведнъж скочи да защитава частните фирми.

Сложил съм свали в кавички.
Просто ти казвам, че Слави плюеше и по Виденов - БСП.
Бъди обективен.:on_da_beach:

nikolaaaay
02-06-2013, 18:29
Сложил съм свали в кавички.
Просто ти казвам, че Слави плюеше и по Виденов - БСП.
Бъди обективен.:on_da_beach:
Е той и Болен Сидеров плюеше ДПС но стана нещо и изведнъж се обикнаха с Местан. Любовта е сляпа.

Susscrofa
02-06-2013, 18:43
Е той и Болен Сидеров плюеше ДПС но стана нещо и изведнъж се обикнаха с Местан. Любовта е сляпа.

Волен Сидеров помогна на ГЕРБ да управлява 2.5 години, преди те да си напазаруват депутати.
Неговата игра е ясна.
Тогава не беше турчин и руско мекере, нали?
Беше удобен на ГЕРБ, а сега той прави същото с БСП и ДПС, но не ти е удобен.
Неговата игра е ясна, поне за мен.
Нека оставим правителството да поработи малко, пък тогава да лаем.:on_da_beach:

code
02-06-2013, 19:32
Тия дето трябва да оправят България са в чужбина - почти 3млн от най-работоспособното население.
1млн. работещи тук изхранват още над 4млн деца, пенсионери, инвалиди, психично болни и т.н.
Сложи още няколкостотин хиляди работоспособни, които по цял ден си чешат камбаните.
Никой не може да ни оправи. :goodnight:

siniqtzmey
02-06-2013, 19:49
code, забрави да споменеш една малцинствена група, много важна за политиците. Иначе ще се види до къде ще ни отведе този социален експеримент, наречен преход.

code
02-06-2013, 20:03
code, забрави да споменеш една малцинствена група, много важна за политиците. Иначе ще се види до къде ще ни отведе този социален експеримент, наречен преход.

Да,ромите ги забравих. Картинката е пълна вече.:headbang:

nikolaaaay
02-06-2013, 20:10
Какво да чакаме правителството да се доказва, като премиерът е бившият финансов министър на триглавата коалиция. Същият той дето безпрекословно се съгласяваше и подписваше харчовете за Белене, Цанков камък и "усвояването" на изкуствените бюджетни дефицити.

Ето какво мисли Пламен Константинов за новия министър на спорта.

"Няма никога да бъде приет един министър, който никога не се е затичвал в час по физическо", (http://dnes.bg/sport/2013/05/30/kak-vi-zvuchi-sporten-ministyr-koito-ne-se-e-zatichval.189439?fb_action_ids=10200620864537858%2 C10200613252547563&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%2210200620864537858%22%3A42146 6597952385%2C%2210200613252547563%22%3A51863182150 6777}&action_type_map={%2210200620864537858%22%3A%22og.l ikes%22%2C%2210200613252547563%22%3A%22og.likes%22 }&action_ref_map=[]) обяви волейболната легенда Пламен Константинов в коментар на избора на проф. Мариана Георгиева като нов министър на младежта и спорта.

"Спортът има специфика и не може да бъде управляван, без да познаваш проблематиката. Министърът трябва да има понятие", коментира Константинов.

Ти от прасета какво друго очакваш да видиш освен свинщини?!

Бобби
02-06-2013, 20:50
Ти да видиш....зад така нареченият национален протес стоял Яне Янев....този човек е не само полово неосъзнат, ами за мен е политически помияр....човека на тррактора, напоследък подвизавал се при Бойко.....борец против корупцията....да ама не.....ония документи в папките дето мъкнеше се оказаха, че и за тоалетна хартия не стават, защото не са намачкани....а в парламента са им нежни задниците...
Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците
Айде кажете ми някой от тия маскари дали може поне малко да се сравни с Ботев и Левски......на тия наште политици идиалите са им в задният джоб......
Идва на власт 1м. 20см.....и след четири години като седне на портофела си 2м. и 40см...
и всичко законо...ония 6- апартамента са наследство, което е забравил да го обяви преди това......а и през тези години дето е на власт бизнеса така му потръгнал.....,че се оказал накрая милионер:big_whoops:
А вие може да си джавкате тука колкото си искате....
Когато трябваше не лаехме....сега файда няма....пито платено

Galeano
02-06-2013, 20:56
....пито платено

Не е пито платено 1 200 000 души още не са си получили рестото.

Бобби
02-06-2013, 21:04
Не е пито платено 1 200 000 души още не са си получили рестото.
За какво ресто говориш...?:roll:
Тая държава се казва Бакшиш....турска дума добре позната .....
Казах, че тия мишки са от едно котило....ама някой ме оспорваха......и сега след като ги нахранихме с нашето мълчание и безразличия дълги години....гледаме, че са станали едри плъхове....дето не им въздейства народната отрова.......

Susscrofa
02-06-2013, 21:11
Какво да чакаме правителството да се доказва, като премиерът е бившият финансов министър на триглавата коалиция. Същият той дето безпрекословно се съгласяваше и подписваше харчовете за Белене, Цанков камък и "усвояването" на изкуствените бюджетни дефицити.

Ето какво мисли Пламен Константинов за новия министър на спорта.

"Няма никога да бъде приет един министър, който никога не се е затичвал в час по физическо", (http://dnes.bg/sport/2013/05/30/kak-vi-zvuchi-sporten-ministyr-koito-ne-se-e-zatichval.189439?fb_action_ids=10200620864537858%2 C10200613252547563&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%2210200620864537858%22%3A42146 6597952385%2C%2210200613252547563%22%3A51863182150 6777}&action_type_map={%2210200620864537858%22%3A%22og.l ikes%22%2C%2210200613252547563%22%3A%22og.likes%22 }&action_ref_map=[]) обяви волейболната легенда Пламен Константинов в коментар на избора на проф. Мариана Георгиева като нов министър на младежта и спорта.

"Спортът има специфика и не може да бъде управляван, без да познаваш проблематиката. Министърът трябва да има понятие", коментира Константинов.

Ти от прасета какво друго очакваш да видиш освен свинщини?!

Абе каквото и да пишеш за триглавите, държавата бе по-добре финансово, имаше 5 % безработица и индексираха заплати и пенсии. Имаше и инвестиции по-добри, имаше и икономически ръст.
Там проблемът не бе Орешарски.:)
Министерството е на МЛАДЕЖТА и спорта.
Не виждам смисъл когато имаме Олимпийски комитет, БФС и кви ли не други организации да има министерство изцяло за спорта.Смисълът сега е друг.
Правителственият самолет няма да вози "бичета", "тигри" и "свини".
Константинов е скандалджия.:bounce8:
Йордан Йовчев ще отговаря за спорта.

nikolaaaay
02-06-2013, 23:41
Абе каквото и да пишеш за триглавите, държавата бе по-добре финансово, имаше 5 % безработица и индексираха заплати и пенсии. Имаше и инвестиции по-добри, имаше и икономически ръст.
Там проблемът не бе Орешарски.:)

Същото важи и за всичките 27 държави от ЕС, още за щатите, Япония, Китай и още поне 150 държави. Положението тогава беше такова въпреки, а не заради триглавата коалиция. Спомням си, че януари 2007г. от България не можеше да се изнесе нито една стока, защото системата на митниците не беше свързана с тази на ЕС. До самия край на декември 2006г. никой в администрацията на митниците и НАП не беше наясно какъв ще режимът за внос/износ и какви документи ще са необходими. Това защото имаше много кадърен и отговорен финансов министър - днешния премиер. За разлика от нас румънците са работели цяла година с двете системи паралелно - нова и стара, така че да няма срив при влизането в ЕС. Нищо чудно, че през 2000г. бяхме на едно ниво с тях, а сега те са чувствително по-богати. Познай колко български фирми загубиха клиентите си тогава, щото 1 месец не можеха да си изнесат стоките.

П.С.Знаеш ли колко % е безработицата в Испания и Гърция през 2008г. и през 2013г. По нарастване на безработицата ние сме направо супер. Ти ще изкараш бат Бойко икономически гений, бре.

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:30 ----------


Министерството е на МЛАДЕЖТА и спорта.

Не искам да те обидя, но си страшно наивен. Всичко, което чуеш от Позитано приемаш за чисто и свято. Замисли се. Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.

RPWWD
03-06-2013, 10:09
Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.

Боби Михайлов и той е уж спортист, пък виж докъде докара БФС ;-) Каква направи Свилен Нейков като спортен министър?!? Или пък Пепи Стойчев? Опитаха се да съсипят Обединени спортни клубове ЦСКА, като ги изгонят от базите им, за да ги вземе някой друг (последните слухове са за мераци от страна на Алексей Петров). Ей тва направиха "спортистите" - министри - Мерси!
Спортът трябва да се администрира от чиновник, по възможност неинтересуващ се от спорт, за да се избегнат запалянковщината и партизанщината прозиращи, например, дори и в действията на човек като главният архитект на София Пепи Диков, за който съм сигурен, че още се стряска нощем сънувайки автогола на Везалов :hehe:

Susscrofa
03-06-2013, 19:11
Същото важи и за всичките 27 държави от ЕС, още за щатите, Япония, Китай и още поне 150 държави. Положението тогава беше такова въпреки, а не заради триглавата коалиция. Спомням си, че януари 2007г. от България не можеше да се изнесе нито една стока, защото системата на митниците не беше свързана с тази на ЕС. До самия край на декември 2006г. никой в администрацията на митниците и НАП не беше наясно какъв ще режимът за внос/износ и какви документи ще са необходими. Това защото имаше много кадърен и отговорен финансов министър - днешния премиер. За разлика от нас румънците са работели цяла година с двете системи паралелно - нова и стара, така че да няма срив при влизането в ЕС. Нищо чудно, че през 2000г. бяхме на едно ниво с тях, а сега те са чувствително по-богати. Познай колко български фирми загубиха клиентите си тогава, щото 1 месец не можеха да си изнесат стоките.

П.С.Знаеш ли колко % е безработицата в Испания и Гърция през 2008г. и през 2013г. По нарастване на безработицата ние сме направо супер. Ти ще изкараш бат Бойко икономически гений, бре.

---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:30 ----------


Не искам да те обидя, но си страшно наивен. Всичко, което чуеш от Позитано приемаш за чисто и свято. Замисли се. Коя държава има министерство на младежта. Естествено, че това е спортното министерство. Просто така е кръстено. Винаги трябва да се управлява от човек, който е в час с процесите в спорта, от работата със спортните федерации, а не от гаджето на този или от приятелката на онзи.

Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах:stretcher:
А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.

nikolaaaay
03-06-2013, 19:22
Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах:stretcher:
А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.
Моля те, спри да изчисляваш обема на контрабандата, че ставаш много смешен.
Друг смисъл в поста не намирам и затова не коментирам по-натам.

nikolaaaay
03-06-2013, 19:43
Боби Михайлов и той е уж спортист, пък виж докъде докара БФС ;-) Каква направи Свилен Нейков като спортен министър?!? Или пък Пепи Стойчев? Опитаха се да съсипят Обединени спортни клубове ЦСКА, като ги изгонят от базите им, за да ги вземе някой друг (последните слухове са за мераци от страна на Алексей Петров). Ей тва направиха "спортистите" - министри - Мерси!
Спортът трябва да се администрира от чиновник, по възможност неинтересуващ се от спорт, за да се избегнат запалянковщината и партизанщината прозиращи, например, дори и в действията на човек като главният архитект на София Пепи Диков, за който съм сигурен, че още се стряска нощем сънувайки автогола на Везалов :hehe:
Никой не казва, че трябва да е спортист. Но очевидно, че човек, който не е наясно с процесите и дори и със структурата на организацията, която ще управлява не е нищо друго освен парашутист. Няма как да бъде адекватен, колкото и да е интелигентен. Нищо, поне ще гледаме рубриката гаф след гаф.
Между другото нещо подобно се случва и когато пожарникар стане министър-председател. Или пък онази българската Анджелина Джоли дето беше за малко министър на външните работи. Сега пък гледам някакъв доктор по философия дава съвети за икономиката. В България всеки е специалист по всичко.

fred
03-06-2013, 19:48
Е свалихме една мафия и си я избрахме пак.Нямам време за губене.Който иска да си ги менка.
Митак, само менкането може да осигури някакъв напредък.В смисъл, когато някой не си върши работата трябва да си ходи, вярно е че за Орешарски още не може да се каже, ама аз не съм оптимист в тая насока.[COLOR="Silver"]


Аз ти говоря за 11 млрд къса цигари и за загуби от 1,5 млрд лева годишно, а ти ми блееш, а за контрабанда на алкохол и хранителни продукти не ми се и говори.
Тези от Позитано може аз да ги пиша, ти откъде знаеш?
Това с тази наредба беше тъпо, стига си смука изпод ноктите, че там е мръсно.
Е жалко, че Орешарски си няма тежка артилерия като последната здравна министЪРКА на ГЕРБ.....хахахах:stretcher:
А страните, които си изброил вече излязоха от кризата или поне близките до нас като икономика.
Абе Прасешки-вашата дебела артилерия е Майчето и другарката Йотова, чиято сестра ще дърпа конците в НЗОК.
А кой ти каза че Гърция и Испания са излязли от кризата?Пак почна с гюбрето :devil:


...
---------Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците...

Наборе-това с маскарите, обслужва самите маскари.Така те са почти винаги винаги на власт-ДПС и БСП, а сега се появи и другият им придатък-Атака.
Костов никога не е бил член на БКП.Бил е преподавател, вярно е и че е подавал документи за членство в БКП, ама не са го приели.Ами там им е грешката.Чърчил пък си е сменял няколко пъти членството в английската партийна система, ама не пречи да е един от най добрите им политици.
Ако е циганин, евала на него-а Чирков е истински циганин, на е най добрият ни сърдечен хирург, какво като е такъв?
А ако си чел колко много е говорено против Левски и Ботев сигурно ще се изненадаш-особено докато са били живи и след това, близките години.
Да - Левски и Ботев са изключение, не споря, но съратника им Стамболов, който е имал шанс да бъде политик и държавник след Освобождението е убит, ковчега му е обърнат, гробът му е разкопан, а след 1944 е обявен и за фашист.Чаааак сега му се признават заслугите.Та историята ще отсъди безпристрастно, но въпросът е ние къде сме в момента, когато се джурка всичко това?
Да ти кажа и против Христос се пише непрекъснато-и сега и в миналото :devil:
Та, какво имам предвид -да гледаме кой работи и кой не това е важно, както и да можем да разпознаваме такива като Каракачанов, Сидеров и т.н.Тия станаха милионери на базата на вечното мрънкане и празния популизъм.
А наздраве и да правим каквото можем, като избираме такива, каквито трябва.Звучи просто, ама наистина не е така.

nikolaaaay
03-06-2013, 20:01
Ти да видиш....зад така нареченият национален протес стоял Яне Янев....този човек е не само полово неосъзнат, ами за мен е политически помияр....човека на тррактора, напоследък подвизавал се при Бойко.....борец против корупцията....да ама не.....ония документи в папките дето мъкнеше се оказаха, че и за тоалетна хартия не стават, защото не са намачкани....а в парламента са им нежни задниците...

Протестите на НФСБ и РЗС са били сутринта от 9 часа в Борисовата градина. На протестът пред НС нито веднъж не чух да се споменава която и да било партия. Освен БСП, ДПС и Атака и то в доста отрицателен контекст.
Протестът беше организиран във ФБ и щеше да бъде още по-масов ако някак си страницата на протеста не беше изтрита мистериозно в събота сутринта.

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:49 ----------



Ай стига бе.....за мен всички са маскари......и стига с това СДС......Петър Берон пръв приятел с Корнезов.......Костов не бил член на БКП...ама е бивш партиен секретар на кой там университет.....майка му не е циганка от Драгоман, ама са и сини венците
Айде кажете ми някой от тия маскари дали може поне малко да се сравни с Ботев и Левски......на тия наште политици идиалите са им в задният джоб......
Идва на власт 1м. 20см.....и след четири години като седне на портофела си 2м. и 40см...
и всичко законо...ония 6- апартамента са наследство, което е забравил да го обяви преди това......а и през тези години дето е на власт бизнеса така му потръгнал.....,че се оказал накрая милионер:big_whoops:
А вие може да си джавкате тука колкото си искате....
Когато трябваше не лаехме....сега файда няма....пито платено
ОК, значи профилът на спасителя се очертава така: бивш партиен секретар с отказ за членство в партията, неприятел на Корнезов, да може да се сравнява с Левски и Ботев, рус със сини очи и розови венци и майка му да не е от Драгоман. Освен това трябва да е бездомен, може и клошар, който не е имал бизнес, но е много компетентен, успял и кадърен. Остава само да го дочакаме.

Susscrofa
03-06-2013, 20:13
Митак, само менкането може да осигури някакъв напредък.В смисъл, когато някой не си върши работата трябва да си ходи, вярно е че за Орешарски още не може да се каже, ама аз не съм оптимист в тая насока.[COLOR="Silver"]


Абе Прасешки-вашата дебела артилерия е Майчето и Йотова, чиято сестра ще става пак шеф на касатаа.
А кой ти каза че Гърция и Испания са излязли от кризата?Пак почна с гюбрето :devil:


Наборе-това с маскарите, обслужва самите маскари.Така те са почти винаги винаги на власт-ДПС и БСП, а сега се появи и другият им придатък-Атака.
Костов никога не е бил член на БКП.Бил е преподавател, вярно е и че е подавал документи за членство в БКП, ама не са го приели.Ами там им е грешката.Чърчил пък си е сменял няколко пъти членството в английската партийна система, ама не пречи да е един от най добрите им политици.
Ако е циганин, евала на него-а Чирков е истински циганин, на е най добрият ни сърдечен хирург, какво като е такъв?
А ако си чел колко много е говорено против Левски и Ботев сигурно ще се изненадаш-особено докато са били живи и след това, близките години.
Да - Левски и Ботев са изключение, не споря, но съратника им Стамболов, който е имал шанс да бъде политик и държавник след Освобождението е убит, ковчега му е обърнат, гробът му е разкопан, а след 1944 е обявен и за фашист.Чаааак сега му се признават заслугите.Та историята ще отсъди безпристрастно, но въпросът е ние къде сме в момента, когато се джурка всичко това?
Да ти кажа и против Христос се пише непрекъснато-и сега и в миналото :devil:
Та, какво имам предвид -да гледаме кой работи и кой не това е важно, както и да можем да разпознаваме такива като Каракачанов, Сидеров и т.н.Тия станаха милионери на базата на вечното мрънкане и празния популизъм.
А наздраве и да правим каквото можем, като избираме такива, каквито трябва.Звучи просто, ама наистина не е така.

Радвам се, че ГЕРБ са "твоите", пасват ти на интелекта.
Само на аватара не ти пасват.:)
Знаеш ли каква е разликата между отделна корумпирана личност и организирана престъпна държавна власт?

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:12 ----------


Моля те, спри да изчисляваш обема на контрабандата, че ставаш много смешен.
Друг смисъл в поста не намирам и затова не коментирам по-натам.

Това е началото:)
Очаквай още.
Само да не ревеш, че прокуратурата била купена или принадлежала на ДС.:)

fred
03-06-2013, 20:23
Радвам се, че ГЕРБ са "твоите", пасват ти на интелекта.
Само на аватара не ти пасват.:)
Знаеш ли каква е разликата между отделна корумпирана личност и организирана престъпна държавна власт?[COLOR="Silver"]


Пресешки, аз никога не съм бил за ГЕРБ, което потвърждава старата поговорка -разбира ли свиня, от кладенчова вода?E не разбира.Твоите критериите слабо ме интересуват, меко да ти кажа, защото ако отговарях на тях, трябваше да съм твоето ниво, което е твърде нисичко.:)
А на въпроса ти ще отговоря-при БСП и корумпираната личност и престъпната държава са слети в едно неразделно цяло :devil:

Susscrofa
03-06-2013, 20:48
Пресешки, аз никога не съм бил за ГЕРБ, което потвърждава старата поговорка -разбира ли свиня, от кладенчова вода?
Твоите критериите слабо ме интересуват, меко да ти кажа, особено след възторга ти пред поредното безлично управление на БСП, отсега се очертава ясно - Беров II.:)
А на въпроса ти ще отговоря-при БСП и корумпираната личност и престъпната държава са слети в едно неразделно цяло :devil:

Срам ли те е?
Не се притеснявай, нали са от семейството на ЕНП:)
Ние още не сме видели управление, а само състав на кабинет.
Но ти понеже си фосил и проявяваш антикомунизъм характерен за трилобитите няма как да не си предубеден.
Почти колкото Васко Кръпката би бил предубеден при връчването му на билет за опера.
п.п. Аз не харесвам БСП, но пред свинята избирам да живея с лисицата.

fred
03-06-2013, 20:55
Срам ли те е?
Не се притеснявай, нали са от семейството на ЕНП:)
Ние още не сме видели управление, а само състав на кабинет.
Но ти понеже си фосил и проявяваш антикомунизъм характерен за трилобитите няма как да не си предубеден.
Почти колкото Васко Кръпката би бил предубеден при връчването му на билет за опера.
п.п. Аз не харесвам БСП, но пред свинята избирам да живея с лисицата.

А какво ще кажеш за чехълчето и зелената еуглена?Тоя пример с Кръпката не върви, защото операта е нещо непознато за Кръпката и той е бил предубеден /явно, това искаш да кажеш , не знам случая/, но разлика от теб на мен комунизмът ми е твърде познат-първо съм живял в него, повече от теб, като по възрастен и второ, моят антикомунизъм се формира основно като студент на база на вече преживяното да тоя момент, както и на познанията ми.Имах щастието още в Икономическия техникум да ми преподават отлични преподаватели, като тая тенденция продължи и във института.
Та ако имаше малко мозък няма защо да ме учиш на икономика и обществени отношения, както аз не те уча на това, което си учил в някое инженерно училище......

nikolaaaay
03-06-2013, 21:28
Срам ли те е?
Не се притеснявай, нали са от семейството на ЕНП:)
Ние още не сме видели управление, а само състав на кабинет.

Предния път видяхме достатъчно управление от същите хора и партия и сега знаем какво можем да очакваме.
Досега за 1 седмица имаме следните предложения от тях:
1. Въвеждане на задължителни 4 учебни часа изучаване на турски език в българските училища. Това включително от етническите българчета.
По тоя въпрос аз съм твърдо против, а ти?
2. Преместване на ГДБОП от МВР в ДАНС.
Аз, също като Румен Петков и голяма част от БСП съм твърдо против. ГДБОП работи на място и на улицта. ДАНС е анализираща служба. Кой ще дава информация на ГДБОП, за да действа ако не МВР и Криминална полиция? Предложението е абсурдно.
3. Отмяна забраната за пушене.
Единствената причина да отменят забраната е фактът, че се прие при Герб. След 2-3 години пак ще трябва да я въвеждаме и ще сме пълни смешници като държава, приемат забрана, отменят забрана и пак я приемат. Пак ще сме първи в Европа и трети в света. По циркове и излагации.
4. Нов икономически анализ на проект Белене
Няма такъв продажен премиер. Много добре знае колко е абсурдно на един икон. проект, който е с продължителност 60 години да се прави нов анализ на всеки 6 месеца. Като не са сигурни, че проектът е печеливш защо правиха референдум? Нали тогава ни убеждаваха, че печалбата била 200 милиарда, пък сега щели да искат нов анализ. Просто се пазарят с ДПС за кой колко и им трябва време.

Susscrofa
03-06-2013, 21:39
Предния път видяхме достатъчно управление от същите хора и партия и сега знаем какво можем да очакваме.
Досега за 1 седмица имаме следните предложения от тях:
1. Въвеждане на задължителни 4 учебни часа изучаване на турски език в българските училища. Това включително от етническите българчета.
По тоя въпрос аз съм твърдо против, а ти?
2. Преместване на ГДБОП от МВР в ДАНС.
Аз, също като Румен Петков и голяма част от БСП съм твърдо против. ГДБОП работи на място и на улицта. ДАНС е анализираща служба. Кой ще дава информация на ГДБОП, за да действа ако не МВР и Криминална полиция? Предложението е абсурдно.
3. Отмяна забраната за пушене.
Единствената причина да отменят забраната е фактът, че се прие при Герб. След 2-3 години пак ще трябва да я въвеждаме и ще сме пълни смешници като държава, приемат забрана, отменят забрана и пак я приемат. Пак ще сме първи в Европа и трети в света. По циркове и излагации.
4. Нов икономически анализ на проект Белене
Няма такъв продажен премиер. Много добре знае колко е абсурдно на един икон. проект, който е с продължителност 60 години да се прави нов анализ на всеки 6 месеца. Като не са сигурни, че проектът е печеливш защо правиха референдум? Нали тогава ни убеждаваха, че печалбата била 200 милиарда, пък сега щели да искат нов анализ. Просто се пазарят с ДПС за кой колко и им трябва време.

И по четирите точки съм за.
Точка 1 няма да има кворум в парламента, за да бъде гласувана.:)
ДАНС беше създадена като агенция по сигурност, а не като анализираща агенция, каквато ГЕРБ я направи.
За Белене отдавна съм си изразил мнението.
Забраната за пушене беше пълен популизъм, за да засенчим вноса на евтини и достъпни за всички цигари без бандерол.
Против съм да се пуши само на места, в които се консумира храна.

dimitar_vd62
03-06-2013, 21:46
Таман жена ми се върна от командировка в Италия, та по отношение забраната за пушене, ми там си имало заведения за пушачи и непушачи, в хотела си взела стая за пушачи, а колежката и за непушачи.Никой не мръкна че му влизал дим изпод вратата и тем подобни простотий.Което ме навежда на мисълта че сме долно племе на принципа - не искам на мен да ми е добре а ан комшията да му е зле.Идруги неща има от този сорт ма не ми се пише защото няма смисъл.

fred
03-06-2013, 22:08
Само да вметна - за пушенето.И аз съм бил за по няколко дни в Рим и Париж и не видях, никъде да се пуши на закрито, говоря за заведения.Сигурно има такива, в които се пуши, както казва Митака но са много малко.Потърсих веднага инфо, това излезе:
http://cigari.org/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8E%D1%82%D1%8E%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%83%D 1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/

Susscrofa
03-06-2013, 22:12
Не разбирам, що за начин на мислене е това?
Ако не съм против Белене, ако не харесвам тоталната забрана за тютюнопушене, ако искам МВР да работи основно срещу битовата престъпност, а борбата срещу мафията да бъде извън нея, така както е в САЩ /ФБР/, то аз съм кретен, комунист и ренегат.:)

Егати ограничените самовлюбени егоцентрици.

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:10 ----------


Ами за пушенето не знам, но и аз съм бил за по няколко дни в Рим и Париж и не видях, никъде да се пуши на закрито, говоря за заведения.Сигурно има такива, в които се пуши, както казва Митака но са много малко.
Ето тука има инфо за това, дали се пуши или не:
http://cigari.org/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8E%D1%82%D1%8E%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%83%D 1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/

Не си добре осведомен,
Такава забрана като нашата има само в 5 страни от ЕС.................ааааааааа и Путин скоро я наложи в Русия, сигурно му се кефиш, а?:)

fred
03-06-2013, 22:13
..
Егати ограничените самовлюбени егоцентрици.

---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:10 ----------



Не си добре осведомен,
Такава забрана като нашата има само в 5 страни от ЕС.................ааааааааа и Путин скоро я наложи в Русия, сигурно му се кефиш, а?:)
Ти прочете ли ми линка-а ми кажи кое не е верното и за кое не съм добре осведомен?Опят нещо се опитваш да кажеш, което не е вярно?!
Аз лично смятам, че не трябва да се пуши на закрито, кефя се и на тая забрана на Путин, то там принципно само това се прави от векове-забрани им налагат.

Susscrofa
03-06-2013, 22:19
Ти прочете ли ми линка?
Аз лично смятам, че не трябва да се пуши на закрито, кефя се и на тая забрана на Путин, то там принципно само това се прави от векове-

Аз пък смятам, че ако някой кърка уиски след 11 часа то едва ли живее здравословно и едва ли пасивното пушене е най-големият му враг.

dimitar_vd62
03-06-2013, 22:33
Само да вметна - за пушенето.И аз съм бил за по няколко дни в Рим и Париж и не видях, никъде да се пуши на закрито, говоря за заведения.Сигурно има такива, в които се пуши, както казва Митака но са много малко.Потърсих веднага инфо, това излезе:
http://cigari.org/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8E%D1%82%D1%8E%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%83%D 1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%B2-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0/

Ами Фреди, прочети си инфото което си пуснал.
Цитат:Австрия

Пушенето в затворени публични помещения е забранено с изключение на дискотеки, барове, ресторанти и т.н. Ако всички служители на дадена фирма дадат позволението си, в офиса може да бъде разрешено на се пуши. Пушенето във влакове и мотриси е забранено от 2007 г. по пример на Германия. От 2009 г. насам всички заведения, по големи от 80 кв. м., са длъжни да имат зала за непушачи. Ако заведението е по-малко от 50 кв. м. собственика иа право на избор – дали то да е за пушачи или непушачи. При заведения между 50 кв. м. и 80 кв. м. правото на избор е при специфични условия. На собствениците на заведения е бил даден срок от 1 година за да се приспособят към промените.

Франция
Опит за ограничаването на пушенето във Франция се прави още през 1991 г. чрез издаването на закон, спрямо който заведенията трябва да имат обособена част за пушачи и за непушачи. Този закон обаче се оказва неефективен. От 1 Февруари 2007 г. пушенето в публични помещения е забранено. До 1 Януари 2008 г. изключение се е правело за ресторантите, клубовете и баровете, но в момента и те са включени в списъка със забранените места. Позволено е изграждане на специални стаи за пушене, но изискванията към тях са изключително много – размера им не трябва да е повече от 35 кв. м., не бива да заемат повече от 20% от площта на заведението, вратите им трябва да се затварят автоматично, трябва да се почистват поне час след като за последно пушач ги е използвал и т.н.

Забележка: Според множество източници забраните за пушенето във Франция не се прилагат стриктно. Все още има случаи на хора, които пушат в автобуси, офиси и метро спирки.

Италия

Италия е четвъртата страна в света, която се съгласява да приеме закон против пушенето, валиден за цялата страна. От 2005 г. пушенето в офиси, спирки и заведения е забранено. Този закон обаче не е толкова строг колкото повечето подобни. Той позволява изграждането на отделни зали за пушачи, в които могат да се сервират храни и напитки при определени условия – вентилацията им трябва да е отделна, нужно е вратите им да се затварят автоматично, не бива да заемат повече от 50% от площта на заведението и т.н. Няма забрана относно пушенето на открито, така че гледката на хора, пушещи навън, е доста често явление.

fred
03-06-2013, 22:40
Ами Фреди, прочети си инфото което си пуснал.
Митак, това казвам- инфо има .....
Имам предвид, че може да не е тотална забраната, но е пушенето в заведения е много ограничена.Ако махнем Австрия, където е малко по либерално, то в Италия и Франция е доста строго.

---------- Post added at 01:40 ---------- Previous post was at 01:38 ----------


Аз пък смятам, че ако някой кърка уиски след 11 часа то едва ли живее здравословно и едва ли пасивното пушене е най-големият му враг.
Като къркаш, тоя до теб не се напива от парите на алкохола.Като пушиш окадяваш всичко.Това е разликата, а иначе най вредно е да пиеш сънотворни и лекарства против всякакви депресии и болки, но и при тях е като при алкохола.
Но ако ме поканиш у вас, веднага ще си купя една тлъста пура и ще ти осмърдя с радост кочинката :)

dimitar_vd62
03-06-2013, 22:46
Да ама като отида на заведение искам да прекарам приятно, което не включва пиянските екцесии от съседната маса.Както може да се ходи на заведени и да не пушиш, така може и да не пиеш алкохол, ще си вечеряш в задушевна обстановка на швипс и музика от пиано.А дали е здравословно - ми не знам да има побой от пушач, ама от пияни има побои в заведения.

old alfist
03-06-2013, 23:25
Де го Ямбол, де го Стамбул - пак се отплеснахте в маловажни на общия фон обстоятелства.

dimitar_vd62
03-06-2013, 23:36
Какво да се отплесваме, няма постоянна политика за нищо.Гледа се келепира на който е в момента на власт.За какви протести да говорим, и какво да си чешем езиците.Така и не разбрахме че трябва да се смени ситемата, същите мутри пак са на власт или изкопаха още стари мутри като "нови"лица.Няма само си играя на протести и преизбиране.Гласуваш за едини те се коалират с други и пак сме преибани.Коалиций да се правят преди избирите, за да си наясно за какво гласуваш.И след туй да няма "осъзнали се " депутати дето им светнало че объркали партията.Като си се объркал напускаш парламента и без право да се преливаш в друга партия и на негово място идва следващия от листата .С тоя политически туризъм трябва да се спре.Пълет шит е тоя народ и тази държава.

old alfist
03-06-2013, 23:52
Какво да се отплесваме, няма постоянна политика за нищо.Гледа се келепира на който е в момента на власт.За какви протести да говорим, и какво да си чешем езиците.Така и не разбрахме че трябва да се смени ситемата, същите мутри пак са на власт или изкопаха още стари мутри като "нови"лица.Няма само си играя на протести и преизбиране.Гласуваш за едини те се коалират с други и пак сме преибани.Коалиций да се правят преди избирите, за да си наясно за какво гласуваш.И след туй да няма "осъзнали се " депутати дето им светнало че объркали партията.Като си се объркал напускаш парламента и без право да се преливаш в друга партия и на негово място идва следващия от листата .С тоя политически туризъм трябва да се спре.Пълет шит е тоя народ и тази държава.
Мите, така е - тези хора изобщо са забравили за какво са ги избрали.
Изпаднали са в някакви междуличностни дразги и хал хабер си нямат за какво са ги избрали, а хората се надяват на решения водещи до благоденствието на всички от тази държава.

nikolaaaay
04-06-2013, 00:35
Какво да се отплесваме, няма постоянна политика за нищо.Гледа се келепира на който е в момента на власт.За какви протести да говорим, и какво да си чешем езиците.Така и не разбрахме че трябва да се смени ситемата, същите мутри пак са на власт или изкопаха още стари мутри като "нови"лица.Няма само си играя на протести и преизбиране.Гласуваш за едини те се коалират с други и пак сме преибани.Коалиций да се правят преди избирите, за да си наясно за какво гласуваш.И след туй да няма "осъзнали се " депутати дето им светнало че объркали партията.Като си се объркал напускаш парламента и без право да се преливаш в друга партия и на негово място идва следващия от листата .С тоя политически туризъм трябва да се спре.Пълет шит е тоя народ и тази държава.
Прав си, няма постоянна политика. Всичко се прави напук на предишните. Така е и със забраната за пушене. Искат да я отменят само защото беше прокарана от герб. След време ЕС ще я наложи за всички държави, защото тенденцията е ясна - пушенето се ограничава.
Не знам само как предлагаш да се смени системата. Като си седим вкъщи на клавиатурите явно няма да стане. Коалиции преди изборите ОК, само дето стана Ти даде 1 глас на Волен, Волен даде един глас на ДПС. Явно с достатъчно пари може да се купи цяла партия. Ако искаш на политиците да им пука и да ги е страх малко от малко да ни правят на маймуни - отиваш на протест. От вкъщи няма какво да направиш. Разбира се, за промяна трябва време, но ако не се предприема нищо, то промяната няма да дойде и след 100 години. Трябва да се тръгне в някаква посока. Трябва да се смени Конституцията, да се реформира съдебната система, правомощията на президента могат да се увеличат. Сегашният модел не работи за интересите на обществото, но е полезен за политиците, т.е. политиците без натиск няма да го сменят.

---------- Post added at 00:35 ---------- Previous post was at 00:30 ----------


Срам ли те е?
Не се притеснявай, нали са от семейството на ЕНП:)
Ние още не сме видели управление, а само състав на кабинет.
Но ти понеже си фосил и проявяваш антикомунизъм характерен за трилобитите няма как да не си предубеден.
Почти колкото Васко Кръпката би бил предубеден при връчването му на билет за опера.
п.п. Аз не харесвам БСП, но пред свинята избирам да живея с лисицата.
Ти след покупко-продажбата на бат Волен стана много самоуверен. Сега е момента да си признаеш, че си симпатизант на БСП-то. Не, че не е очевидно разбира се, но ти си единственият ми познат, който го е срам да си каже за коя партия гласува. Не се измъквай с разни гейски финтове.

old alfist
04-06-2013, 00:36
Прав си, няма постоянна политика. Всичко се прави напук на предишните. Така е и със забраната за пушене. Искат да я отменят само защото беше прокарана от герб. След време ЕС ще я наложи за всички държави, защото тенденцията е ясна - пушенето се ограничава.
Не знам само как предлагаш да се смени системата. Като си седим вкъщи на клавиатурите явно няма да стане. Коалиции преди изборите ОК, само дето стана Ти даде 1 глас на Волен, Волен даде един глас на ДПС. Явно с достатъчно пари може да се купи цяла партия. Ако искаш на политиците да им пука и да ги е страх малко от малко да ни правят на маймуни - отиваш на протест. От вкъщи няма какво да направиш. Разбира се, за промяна трябва време, но ако не се предприема нищо, то промяната няма да дойде и след 100 години. Трябва да се тръгне в някаква посока. Трябва да се смени Конституцията, да се реформира съдебната система, правомощията на президента могат да се увеличат. Сегашният модел не работи за интересите на обществото, но е полезен за политиците, т.е. политиците без натиск няма да го сменят.
Лесно ще се съборят и тези, но няма материал, който да става за гласуване - няма хора с ясна концепция за бъдещето на България.

nikolaaaay
04-06-2013, 00:49
Радвам се, че ГЕРБ са "твоите", пасват ти на интелекта.
Само на аватара не ти пасват.:)
Знаеш ли каква е разликата между отделна корумпирана личност и организирана престъпна държавна власт?

---------- Post added at 17:13 ---------- Previous post was at 17:12 ----------



Това е началото:)
Очаквай още.
Само да не ревеш, че прокуратурата била купена или принадлежала на ДС.:)
Ако има успехи срещу контрабандата ще се радвам, но като знам кой ще води тежката борба с престъпниците, много силно се съмнявам, че това ще стане.
За сметка на това знам за канал през една столична митница, който беше разбит по на времето на герб. Дали наистина са спрели контрабандата или са сменили канала със свой, не знам. Но е факт, че хората натрупаха доста пари през мандата на триглавата коалиция. Под доста има предвид за цял живот пари, че и повече :dance:

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:40 ----------


Лесно ще се съборят и тези, но няма материал, който да става за гласуване - няма хора с ясна концепция за бъдещето на България.
Има. Е, не е Исус Христос и не е висока слаба с големи цици и супер интелект, но има хора, които наистина имат идеи и наистина предлагат решения на проблемите още преди те да са се случили. Не може обаче да се отричат всички и не може за най-малката грешка да се казва " и той излезе боклук". трябва хората да четат повече, да се съмняват и да проверяват източниците на информация. И да са по-активни на избори, протести, референдуми и т.н.

old alfist
04-06-2013, 00:57
Има. Е, не е Исус Христос и не е висока слаба с големи цици и супер интелект, но има хора, които наистина имат идеи и наистина предлагат решения на проблемите още преди те да са се случили. Не може обаче да се отричат всички и не може за най-малката грешка да се казва " и той излезе боклук". трябва хората да четат повече, да се съмняват и да проверяват източниците на информация. И да са по-активни на избори, протести, референдуми и т.н.
За да не звучиш загадъчно - кой или кои са тези които биха представлявали обект на твоето гласуване.

nikolaaaay
04-06-2013, 01:18
И по четирите точки съм за.
Точка 1 няма да има кворум в парламента, за да бъде гласувана.:)

Правилно ли те разбрах? Ти си ЗА това децата ти да учат задължително турски език в училище?!
Досега не съм те обявявал за кретен и ренегат, но ако ми кажеш, че ти е все тая дали децата ти ще учат Вазов или ще имат часове по турска литература, тогава ще ти кажа и други неща.

---------- Post added at 01:18 ---------- Previous post was at 01:11 ----------


За да не звучиш загадъчно - кой или кои са тези които биха представлявали обект на твоето гласуване.
Някои колеги се дразнят когато се рекламира дадена партия, но аз вече 1 000 пъти го писах така, че още един път нищо няма да стане. Аз съм за ДСБ, също и над половината ми познати по техни си виждания. После на изборите 3%. Явно наистина има няколко Българии.

old alfist
04-06-2013, 01:20
Правилно ли те разбрах? Ти си ЗА това децата ти да учат задължително турски език в училище?!
Досега не съм те обявявал за кретен и ренегат, но ако ми кажеш, че ти е все тая дали децата ти ще учат Вазов или ще имат часове по турска литература, тогава ще ти кажа и други неща.
Изказването на министърката е за изучаване на майчиния език - на турчетата майчиния език е турския, на българчетата е Българския език.

В Швейцария има три официални езика - немски, френски и италиански.
В Белгия има два официални езика - френски и фламандски.
В Канада - английски и френски.

Не смятам, че официалните езици са пречка за благосъстоянието на държавите.

morfius
04-06-2013, 06:44
шараните... 4 те часа турски са приети 2004, последната наредба за зип майчин език в сила е от 2006.
Не се връзвайте на елементарните опити да скрият феса на болен.
С пушенето е същото...
Разделяй и владей.

Kuku
04-06-2013, 09:27
Даже май е от 2001 ;)

morfius
04-06-2013, 10:22
Даже май е от 2001 ;)

И в конституцията го пише, а тя е по-стара... но последните промени които фиксират тия 4 часа майчин език ЗИП са от 2004 и 2006.

Просто прекрасно изиграно насъскване... :hvala:

Инак някои може да се замисли какво биха правили ДПС и Атака едни без други.

nikolaaaay
04-06-2013, 20:15
Хайде да не почваме типично по български да обясняваме колко сме начетени, колко са прости другите и как няма никаква опасност да ни прекарат.
Коментират се предложенията за промени в Закона, а не какво е било досега. Ето как е сега.

По-задълбочената проверка показала, че внезапният бум на часовете по майчин турски език е от времето на предишния кабинет /триглавата коалиция/(тогава зам.-министърка на просветата бе Мукаддес Налбант от ДПС). До м. г. /2009/ общо 19 800 деца са имали такива занимания. Сега те са 6 678. Причината - новите шефове на инспекторатите са поискали по-разнообразни учебни програми.

Изучаването на майчин език е регламентирано в просветния закон, но часовете му реално зависят от политическата конюнктура, обясниха експерти по темата. Проучвания отпреди години показваха, че в т. нар. турски региони родителите предпочитат децата им да учат английски, а не майчина реч.

Явно свободно избираемото изучаване не се харесва на Местан. Вярно, че предложението му го няма официално черно на бяло никъде но информациите са, че иска да "се гарантира" изучаването на 4 часа турски седмично по осмотрение на директорите на училищата, т.е. да бъде задължително и масово, а не както е досега - едва 7 000 деца. Освен това в районите с преобладаващо турско население училищата едва ли ще могат /или ще искат/ да осигурят много варианти за ЗИП, така че вариантът турския да стане задължителен за всички ученици е реален.

Тук не става дума за това дали турците имат право да учат майчиният си език ако искат. Естествено, че имат. Те и да нямат, пак си говорят турски, някои даже много по-добре от българския, но това е друга тема. Става дума за това, че сме против турският език да се учи задължително, както българския. Следващата стъпка сигурно ще е турският да се обяви за втори официален език в страната. Самият факт, че ДПС не предложи открито промените, а ги крият е показателен. Същото беше и преди при предната тройна коалиция. Трябваше да си отидат, за да се разбере какви са ги свършили.
Не мога да разбера как може интелигентни хора да обясняват, че нямат нищо против българската литература да се учи наравно с турската. Искам да вярвам, че става дума за недоразумение.

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:03 ----------


Изказването на министърката е за изучаване на майчиния език - на турчетата майчиния език е турския, на българчетата е Българския език.

В Швейцария има три официални езика - немски, френски и италиански.
В Белгия има два официални езика - френски и фламандски.
В Канада - английски и френски.

Не смятам, че официалните езици са пречка за благосъстоянието на държавите.
Определено е така. В Швейцария има даже 4 официални езика и всеки си говори неговия, но това е Конфедерация, а България не е.

old alfist
04-06-2013, 20:17
Всичката Мара втасала - езика да ни е проблема.
Не виждате ли, че повечето институциии и фирми бездействат изпаднали в летаргия и депресия, а вие сте се загрижили за езика, като че ли от него зависи стандарта на една държава.
Ако ще пет езика да има, но всички хора да са добре и да живеят в мирно съвместно съществуване.

fred
04-06-2013, 20:27
И в конституцията го пише, а тя е по-стара... но последните промени които фиксират тия 4 часа майчин език ЗИП са от 2004 и 2006.

Просто прекрасно изиграно насъскване... :hvala:

Инак някои може да се замисли какво биха правили ДПС и Атака едни без други.

А и какво ще прави БСП без Атака и ДПС :busted_cop:

---------- Post added at 23:27 ---------- Previous post was at 23:23 ----------


Всичката Мара втасала - езика да ни е проблема.
Не виждате ли, че повечето институциии и фирми бездействат изпаднали в летаргия и депресия, а вие сте се загрижили за езика, като че ли от него зависи стандарта на една държава.
Ако ще пет езика да има, но всички хора да са добре и да живеят в мирно съвместно съществуване.
Ами в много държави от ЕС хората живеят добре, но и там малцинствени групи са вечено недоволни от нещо си и хем стоят в тези държави, хем правят поразии, тоест не е съвсем така.Има поколения родени в Германия например /турци и араби/, които не знаят немски, но си ломотят на техния език. А и у нас тази възможност я има и не е необходимо да се разширява.
http://hermesbg.org/bg/nova-biblioteka/book-41/1978-obratno-na-predstavata-ni-evropa-pooshtryava-izuchavaneto-na-maychin-ezik.html

nikolaaaay
04-06-2013, 23:23
А и у нас тази възможност я има и не е необходимо да се разширява.
http://hermesbg.org/bg/nova-biblioteka/book-41/1978-obratno-na-predstavata-ni-evropa-pooshtryava-izuchavaneto-na-maychin-ezik.html
Фреди, ти като си постнал линка си пропуснал да дадеш авторите на статията. Така човек може да остане с погрешно впечатление.

morfius
04-06-2013, 23:44
Там е работата, че няма официално предложение, а само разни партенки, които повече миришат на мероприятие, от колкото на 2 ро политическо самоубийство.

nikolaaaay
05-06-2013, 00:26
Всичката Мара втасала - езика да ни е проблема.
Не виждате ли, че повечето институциии и фирми бездействат изпаднали в летаргия и депресия, а вие сте се загрижили за езика, като че ли от него зависи стандарта на една държава.
Ако ще пет езика да има, но всички хора да са добре и да живеят в мирно съвместно съществуване.
Стандартът не е единственото важно нещо! Културата, историята, възгледите и традициите са още по-важни. Левски и Ботев не са се борили за по-висок стандарт.
Ако трябва да има някакво влияние в нашата култура искам да е западно-европейско или славянско. Не искам ориенталската култура да настъпва в България.
Значи понеже турчетата наблягат на английски и френски, за да могат да се реализират,те искат да направят турския задължителен. Утре може да решат и забрадките да направят задължителни и да празнуваме Рамазана като официален празник, както Коледа. Нека да не забравяме коя държава е тук.
Швейцария и Белгия нямат нищо общо с нас. Там културата, историята, празниците, мирогледа на отделните общности е едно към едно.

---------- Post added at 00:26 ---------- Previous post was at 00:20 ----------


Там е работата, че няма официално предложение, а само разни партенки, които повече миришат на мероприятие, от колкото на 2 ро политическо самоубийство.
Е, сигурно е това от линка на Фреди, което е най-отдолу. Предният път не мина, сега може и да мине.
То вече самоубийството е факт. 2 пъти не можеш да се самоубиеш.

fred
05-06-2013, 00:26
Фреди, ти като си постнал линка си пропуснал да дадеш авторите на статията. Така човек може да остане с погрешно впечатление.

Ами разни ДПСари са, има ги в сайта :)

old alfist
05-06-2013, 01:05
Стандартът не е единственото важно нещо! Културата, историята, възгледите и традициите са още по-важни. Левски и Ботев не са се борили за по-висок стандарт.
Ако трябва да има някакво влияние в нашата култура искам да е западно-европейско или славянско. Не искам ориенталската култура да настъпва в България.
Значи понеже турчетата наблягат на английски и френски, за да могат да се реализират,те искат да направят турския задължителен. Утре може да решат и забрадките да направят задължителни и да празнуваме Рамазана като официален празник, както Коледа. Нека да не забравяме коя държава е тук.
Швейцария и Белгия нямат нищо общо с нас. Там културата, историята, празниците, мирогледа на отделните общности е едно към едно.
Нещо преиграваш.
Все повече българи, наследници на Ботев и Левски, дето празнуваме едни и същи празници с тях се държат като тези "врагове", които са в съзнанието ти.
Благодаря за културата и историята, но на беден човек му изчезват идеалистичните схващания когато е гладен.

Susscrofa
05-06-2013, 08:41
И в конституцията го пише, а тя е по-стара... но последните промени които фиксират тия 4 часа майчин език ЗИП са от 2004 и 2006.

Просто прекрасно изиграно насъскване... :hvala:

Инак някои може да се замисли какво биха правили ДПС и Атака едни без други.

Опростяваш нещата с АТАКА.
Отговори ми, защо АТАКА подкрепяше ББ.:)
Определено считам, че Сидеров в голямата част от действията си играе самостоятелно, какви цели преследва и какви ползи извлича от тази игра, вече е друг въпрос.

Бобби
05-06-2013, 09:47
Протестите на НФСБ и РЗС са били сутринта от 9 часа в Борисовата градина. На протестът пред НС нито веднъж не чух да се споменава която и да било партия. Освен БСП, ДПС и Атака и то в доста отрицателен контекст.
Протестът беше организиран във ФБ и щеше да бъде още по-масов ако някак си страницата на протеста не беше изтрита мистериозно в събота сутринта.

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:49 ----------


ОК, значи профилът на спасителя се очертава така: бивш партиен секретар с отказ за членство в партията, неприятел на Корнезов, да може да се сравнява с Левски и Ботев, рус със сини очи и розови венци и майка му да не е от Драгоман. Освен това трябва да е бездомен, може и клошар, който не е имал бизнес, но е много компетентен, успял и кадърен. Остава само да го дочакаме.
Ники, какъв спасител...?...влезнал си в някой стар филм....както казва народа..."бог високо, цар далеко"....м/у другото царя го видяхме:))
Както каза Фреди - истината е работа.....и да получаваш благата отт тази работа....иначе ние си я караме от край време по шопскаата поговорка:..."он ме лъже, че ми плаща, я го лъжем, че бачкам"
И все чакаме някой да ни оправи....станахме като педалите....ниско наведини....очакващи по дебелият
Бойко беше прав за едно като каза....кофти материал....и като гледам колко много народ как разсъждава се убеждавам, че е прав.....

Kuku
05-06-2013, 14:23
Само дето Боко забравя, че и той самия влиза в списъка с "кофти материал" :)

Mind_Control
05-06-2013, 16:24
Определено считам, че Сидеров в голямата част от действията си играе самостоятелно, какви цели преследва и какви ползи извлича от тази игра, вече е друг въпрос.

С други думи нищо не каза.. А ако целите са да оправдае няколкото милиона взети от разни структури, пак ли ще кажеш, че играе самостоятелно? Тоя клоун ако е самостоятелен, значи всичките сме за психодиспансера.

nikolaaaay
05-06-2013, 18:41
Нещо преиграваш.
Все повече българи, наследници на Ботев и Левски, дето празнуваме едни и същи празници с тях се държат като тези "врагове", които са в съзнанието ти.
Благодаря за културата и историята, но на беден човек му изчезват идеалистичните схващания когато е гладен.
Не разбирам кои са врагове? Българските турци не са врагове със сигурност. Познавам такива. В университета имах много добър приятел, който беше турчин.

---------- Post added at 18:34 ---------- Previous post was at 18:20 ----------


Опростяваш нещата с АТАКА.
Отговори ми, защо АТАКА подкрепяше ББ.:)
Определено считам, че Сидеров в голямата част от действията си играе самостоятелно, какви цели преследва и какви ползи извлича от тази игра, вече е друг въпрос.
Подкрепяше защото тогава ако не беше той, правитерството щеше да е на Костов+Герб и тогава за БСП щеше да е наистина лошо.
Не мога да съм сигурен, но е напълно възможно Атака да е продукт на БКП от самото начало. БСП взимат Х депутати с левия си популизъм, но взимат и У депутати с идиотски национализъм. Ако се налага да съберат Х и У го правят, ако не - играят на врагове. Просто досега нещата не са опирали до няколкото депутата на Атака и затова Сидеров лаеше по БСП и ДПС като за световно. В миналото НС Герб имаше 117 гласа. БСП+ДПС+Атака пак не правеха мнозинство.
Сега се налага да убият проекта Атака, за да стане правителство. Занапред може да го сменят с нов - НФСБ примерно.
Много скоро ще се разбере дали Сидеров сам си дърпа конците, защото ще се гласуват абсолютно несъвместими с неговите уж принципи неща. Ако крепи правителството на всяка цена това значи, че е 100% проект на БСП.

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:34 ----------


Ники, какъв спасител...?...влезнал си в някой стар филм....както казва народа..."бог високо, цар далеко"....м/у другото царя го видяхме:))
Както каза Фреди - истината е работа.....и да получаваш благата отт тази работа....иначе ние си я караме от край време по шопскаата поговорка:..."он ме лъже, че ми плаща, я го лъжем, че бачкам"
И все чакаме някой да ни оправи....станахме като педалите....ниско наведини....очакващи по дебелият
Бойко беше прав за едно като каза....кофти материал....и като гледам колко много народ как разсъждава се убеждавам, че е прав.....
Оставам с впечатлението, че ти чакаш спасител, щом проблемът са сините венци на премиера. Какво те бОли какви са венците на някой щом прави завой на 180° и поведе страната в правилната посока?!

old alfist
05-06-2013, 19:09
Не разбирам кои са врагове? Българските турци не са врагове със сигурност. Познавам такива. В университета имах много добър приятел, който беше турчин.
Виж, че турците познават по-добре от нас Българския език :

http://offnews.bg/index.php/203324/mestan-dade-urok-po-balgarski-ezik-na-deputatite-video

fred
05-06-2013, 19:28
Нещо преиграваш.
Все повече българи, наследници на Ботев и Левски, дето празнуваме едни и същи празници с тях се държат като тези "врагове", които са в съзнанието ти.
Благодаря за културата и историята, но на беден човек му изчезват идеалистичните схващания когато е гладен.

Така е, ама с БСП и компания няма да постигнем нищо, както не сме и постигнали до момента.Аз нямам нищо против турците в тоя аспект, против популистките прояви на БСП, ДПС и АТАКА съм.В частност дискутираме за една от тях.

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------


Опростяваш нещата с АТАКА.
Отговори ми, защо АТАКА подкрепяше ББ.:)
Определено считам, че Сидеров в голямата част от действията си играе самостоятелно, какви цели преследва и какви ползи извлича от тази игра, вече е друг въпрос.

То и ДПС подкрепяше СДС преди време.Иначе си прав-Сидеров играе основно за себе си, но основния му път е винаги вълната на популизма.

А днес видях тук нещо интересно, не че е ново:
http://www.mediapool.bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8-%D1%81-%D0%B4%D1%81-%D0%B8%D0%B7%D0%BB%D1%8F%D0%B7%D0%BE%D1%85%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA-news207327.html

nikolaaaay
08-06-2013, 01:38
Нова форма на протест: Причакайте политика пред телевизията (http://offnews.bg/index.php/202961/nova-forma-na-protest-izchakajte-politika-pred-televiziyata-video)
Музикантът Васил Гюров от група “Ревю” измисли нова форма на мирен граждански протест: “Когато чуете по радиото или телевизията някой “Народен Любимец” да говори “Истини”, отидете и го изчакайте пред входа (ще ви отнеме 15 мин.). Може да не казвате нищо. Достатъчно е само да го гледате с любов…”

Провокиран от депутата защитник на тютюневия дим в заведенията Спас Панчев (КБ), тази сутрин Васко приложи именно този протест. По време на сутрешния блок на БНТ музикантът написа във фейсбук прифила си: “Отивам пред телевизията да се разправям с този боклук от БСП, който обяснява как хората получават инфаркти, защото са си загубили работата поради забраната за тютюнопушенето.”...

П.С. Всяка Неделя на живо ли се излъчва? Болен Сидеров щял да ходи там тази седмица :respect:

nikolaaaay
09-06-2013, 00:09
Лора Крумова казва на Болен Сидеров, че е политическа проститутка Видео (http://vbox7.com/play:9a6b46847d&start=1356)

:bravo:

http://ostavkaoresharski.com/

Susscrofa
09-06-2013, 07:08
Лора Крумова казва на Болен Сидеров, че е политическа проститутка Видео (http://vbox7.com/play:9a6b46847d&start=1356)

:bravo:

http://ostavkaoresharski.com/

Аз гледах цялото интервю и трябва да ти кажа, че се случи точно обратното. Не му прави чест, все пак е бременна жената.
Но пък Лора трябва да си седи у дома вече, беше доста изнервена и твърде припряна. Не успя да го "захапе" добре.

nikolaaaay
09-06-2013, 10:35
Аз гледах цялото интервю и трябва да ти кажа, че се случи точно обратното. Не му прави чест, все пак е бременна жената.
Но пък Лора трябва да си седи у дома вече, беше доста изнервена и твърде припряна. Не успя да го "захапе" добре.
И аз го гледах цялото. То с този клоун как да се захапе. Той се прави на луд. Накрая като му каза, че е проститутка той нищо не отговори.
Суси днес от 12ч. има нов протест. Ти ще дойдеш ли? :devil:

fred
09-06-2013, 10:45
Нова форма на протест: Причакайте политика пред телевизията (http://offnews.bg/index.php/202961/nova-forma-na-protest-izchakajte-politika-pred-televiziyata-video)
Музикантът Васил Гюров от група “Ревю” измисли нова форма на мирен граждански протест: “Когато чуете по радиото или телевизията някой “Народен Любимец” да говори “Истини”, отидете и го изчакайте пред входа (ще ви отнеме 15 мин.). Може да не казвате нищо. Достатъчно е само да го гледате с любов…”

Провокиран от депутата защитник на тютюневия дим в заведенията Спас Панчев (КБ), тази сутрин Васко приложи именно този протест. По време на сутрешния блок на БНТ музикантът написа във фейсбук прифила си: “Отивам пред телевизията да се разправям с този боклук от БСП, който обяснява как хората получават инфаркти, защото са си загубили работата поради забраната за тютюнопушенето.”...

П.С. Всяка Неделя на живо ли се излъчва? Болен Сидеров щял да ходи там тази седмица :respect:
Лора ме изненада приятно-не очаквах да каже истината в очите на това леке Сидеров.
А "Всяка неделя" е директно предаване.

Susscrofa
09-06-2013, 12:33
И аз го гледах цялото. То с този клоун как да се захапе. Той се прави на луд. Накрая като му каза, че е проститутка той нищо не отговори.
Суси днес от 12ч. има нов протест. Ти ще дойдеш ли? :devil:

Никога не съм ходил на политически митинги и протести.

Волен Сидеров не е луд.
Това, което ББ му причини миналия мандат е непростимо.
Аз се обзалагам, че след като се разправи с ГЕРБ, а той вече почти го направи, ще се обърне срещу БСП и ДПС, а без 121 депутата няма как закон да премине.:)
Освен, ако ГЕРБ не се обърне:)
Та аз грам не го осъждам, че сега играе срещу ББ.
Защо не наричахте Сакскобурга мекере, когато се коалира с БСП, тогава журналята си траеха.
Та Лорчето Крумова не ми е интересна.:picnic:

---------- Post added at 09:33 ---------- Previous post was at 09:32 ----------


Лора ме изненада приятно-не очаквах да каже истината в очите на това леке Сидеров.
А "Всяка неделя" е директно предаване.

Сега всички ще залижете Кеворк, а той е истински "дисидент" и демократ. хахахахаха

fred
09-06-2013, 12:52
Не говорим кой е дисидент и кой не.Отделно, за мен десидентите за нищо не стават, ама това е друга тема.
В други демократично развити държави, журналистите щяха да сринат тоя лалугер с провокативни въпроси и мнения.У нас в момента под журналист се разбира, някой който задава чинно безлични въпроси и особата срещу тях, политиците да визираме си пеят песньовката...Това поведение не ми харесва и не води до нищо. Затова ме изненада и хареса поведението на Лора.Въобще подобни журналистически поведения имаше през далечната 1990-1997.., когато ти си бил в началното училище :).Ченгето Кеворкян не съм му фен, но не мога да не призная таланта му да прави интервюта и интелекта.Ще ми е интересно да го видя довечера.
А ти сега, да не искаш да кажеш, че харесваш окорения Сидеров и поведението му? Отделно че доказа че е политическа проститутка :puke:

Susscrofa
09-06-2013, 13:09
Не говорим кой е дисидент и кой не.Отделно, за мен десидентите за нищо не стават, ама това е друга тема.
В други демократично развити държави, журналистите щяха да сринат тоя лалугер с провокативни въпроси и мнения.У нас в момента под журналист се разбира, някой който задава чинно безлични въпроси и особата срещу тях, политиците да визираме си пеят песньовката...Това поведение не ми харесва и не води до нищо. Затова ме изненада и хареса поведението на Лора.Въобще подобни журналистически поведения имаше през далечната 1990-1997.., когато ти си бил в началното училище :).Ченгето Кеворкян не съм му фен, но не мога да не призная таланта му да прави интервюта и интелекта.Ще ми е интересно да го видя довечера.
А ти сега, да не искаш да кажеш, че харесваш окорения Сидеров и поведението му? Отделно че доказа че е политическа проститутка :puke:

Това бе най-добрият ход, за да се разправи с ГЕРБ.
Трети мандат му е, не го подценявай.
И през трите мандата все "не влиза" в парламента.:picnic:
Това е политика Фреди, всичко е възможно.

fred
09-06-2013, 13:24
Знам че всичко може, но не значи че е правилно и трябва да стане-за това, което се случва в политиката.Но поради ниската политическа култура на обществото ни, това е така.
Колкото до Сидеров-какво да се разправя с Герб, той цоца от всеки без значение.У нас това върви, защото избирателите не им пука за много неща и популистите винаги имат място.
Но, лично според мен ще се провали-не мога да кажа кога и как, но съм сигурен-ще стане "хитра сврака с двата крака"

Susscrofa
09-06-2013, 13:43
:picnic:
Знам че всичко може, но не значи че е правилно и трябва да стане-за това, което се случва в политиката.Но поради ниската политическа култура на обществото ни, това е така.
Колкото до Сидеров-какво да се разправя с Герб, той цоца от всеки без значение.У нас това върви, защото избирателите не им пука за много неща и популистите винаги имат място.
Но, лично според мен ще се провали-не мога да кажа кога и как, но съм сигурен-ще стане "хитра сврака с двата крака"

След 12 годишна субсидия.:picnic:

fred
09-06-2013, 13:48
:picnic:

След 12 годишна субсидия.:picnic:
Е докато не се научим, че който плаща поръчва музиката, ще духаме супата :tequilla:

nikolaaaay
09-06-2013, 15:21
Волен Сидеров не е луд.
Това, което ББ му причини миналия мандат е непростимо.
Аз се обзалагам, че след като се разправи с ГЕРБ, а той вече почти го направи, ще се обърне срещу БСП и ДПС, а без 121 депутата няма как закон да премине.:)
Освен, ако ГЕРБ не се обърне:)
Та аз грам не го осъждам, че сега играе срещу ББ.

Какво значение има Герб? Кое е по-важно - да се "разправи" с Герб или да отстоява интересите на тези, които са го избрали. Това е реторически въпрос.
Сега следва моментът на "разцеплението" в Атака, когато няколко дупитата ще разкритикуват Болен ама много остро и ще се отцепят, за да гласуват за БСП. Тогава Атака ще почнат пак да сипят огън и жупел по правителството. Да, обаче Москва на сълзи не вярва. България също. С Болен е свършено. Трябва спешно да номинират нов актьорски талант за ролята на лумпен-националист. Всъщност Волен в началото е бил съвсем тих и кротък човек. Цялото му лумпенско поведение е просто театър за пред хората.

П.С. Ако го вярваш това, че Атака ще спре да гласува за правителството на Олигарски, направо давай да отваряме уискито.
Аз не очаквам правителството да падне от гласуване в парламента.

RPWWD
10-06-2013, 10:29
Какво значение има Герб? Кое е по-важно - да се "разправи" с Герб или да отстоява интересите на тези, които са го избрали. Това е реторически въпрос.
Сега следва моментът на "разцеплението" в Атака, когато няколко дупитата ще разкритикуват Болен ама много остро и ще се отцепят, за да гласуват за БСП. Тогава Атака ще почнат пак да сипят огън и жупел по правителството. Да, обаче Москва на сълзи не вярва. България също. С Болен е свършено. Трябва спешно да номинират нов актьорски талант за ролята на лумпен-националист. Всъщност Волен в началото е бил съвсем тих и кротък човек. Цялото му лумпенско поведение е просто театър за пред хората.

П.С. Ако го вярваш това, че Атака ще спре да гласува за правителството на Олигарски, направо давай да отваряме уискито.
Аз не очаквам правителството да падне от гласуване в парламента.

ГЕРБ има голямо значение в случая, доколкото в миналият Парламент прилагаше бандитските си тактики за кражба на бизнеси и при кражбата на депутати, а на онези избори аз, например, бях гласувал именно за Атака. На тези гласувах за БСП, защото не можах да простя на Волен, че беше изтривалката на оня крадец ББ през първите 2,5 години от мандата на милиционерите, но с поведението си започна малко по малко да изкупува личната си вина пред своите бивши избиратели. Правителството няма да падне нито в Народното събрание, нито заради 500 човека, решили да се разхождат на слънце по жълтите павета и да искат още 480 000 фалшиви бюлетини, та белким тоя път стигнат за всички цигани, получили по 30 кинта от "организаторите" ;-)

Mind_Control
10-06-2013, 12:05
На тези гласувах за БСП, защото не можах да простя на Волен, че беше изтривалката на оня крадец ББ през първите 2,5 години от мандата на милиционерите, но с поведението си започна малко по малко да изкупува личната си вина пред своите бивши избиратели.

Ти си първият човек, когото виждам и си признава, че е гласувал за БСП :) Много ми е интересен психологическия профил на хората гласували за тях.

RPWWD
10-06-2013, 12:25
Ти си първият човек, когото виждам и си признава, че е гласувал за БСП :) Много ми е интересен психологическия профил на хората гласували за тях.

Познавам доста хора със сходен "психологически профил", но поддръжниците на ГЕРБ от 2009 година насам, които познавам и си признават, че са гласували за ББ са само трима, другите шикалкавят и гледат да останат инкогнито ;-)

Kuku
10-06-2013, 16:25
По-лошото е, че те не гласуват за ГЕРБ, а за Бойко!
Аз познавам двама, които си признават гласуването за БСП.

nikolaaaay
10-06-2013, 23:10
Аз познавам поне 30 човека, които гласуваха за ДСБ и само 1 за БСП. Странното е, че всички тези дето гласуват против БСП са хора, които не са засегнати пряко от това кой ще е власт, защото те самите се справят с живота достатъчно добре.
Обикновено на "социална справедливост" или "спасителят" или г-н "1000 лв. минимална заплата" се надяват хора, които сами нищо не могат да постигнат и се надяват някой друг да го направи.

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:08 ----------


По-лошото е, че те не гласуват за ГЕРБ, а за Бойко!
Аз познавам двама, които си признават гласуването за БСП.
Ама ти ли си единият?

RUNNING WILD
10-06-2013, 23:42
това дето гледаме в момента е поредният сценарии от цирка,Боко си подписа договорите изпомпа всичко стига толкова,някой мисли ли че Орешарски наистина не може да запомни имената на министрите?мислите ли че е толкова абен на дръво?никога не е имало такъв цирк в парламента,и пак казвам помнете циркове ще има но цените и сметките ще са същтите и нагоре с цената на всичко но сметките ще се задържат,ако трябва ще се хващат гуша за гуша за пред нас но това ще е,700 фамилии управляват света,тука е като сенаторите в САЩ с нефтените платформи и злато добивните мини и там се знае легално,проблема е че тук е само гърчене,не забравяйте че Германия и Русия са в най топли отношения едната е водеща в Европа другата е ясно,а ние къде сме между тях искам да питам и Бойко и Станишката къде ни класираха къде ни наместиха нали единият тегли към Европа а другият към Русия?

nikolaaaay
10-06-2013, 23:45
ГЕРБ има голямо значение в случая, доколкото в миналият Парламент прилагаше бандитските си тактики за кражба на бизнеси и при кражбата на депутати, а на онези избори аз, например, бях гласувал именно за Атака. На тези гласувах за БСП, защото не можах да простя на Волен, че беше изтривалката на оня крадец ББ през първите 2,5 години от мандата на милиционерите, но с поведението си започна малко по малко да изкупува личната си вина пред своите бивши избиратели. Правителството няма да падне нито в Народното събрание, нито заради 500 човека, решили да се разхождат на слънце по жълтите павета и да искат още 480 000 фалшиви бюлетини, та белким тоя път стигнат за всички цигани, получили по 30 кинта от "организаторите" ;-)
Много далеч си от истината. Протестите в момента нямат абсолютно никаква организация. То си личи - в събота имаше протест срещу пушенето, в неделя - срещу другаря Орешарски. При най-лека организираност, тия 2 протеста щяха да се обединят. Въпреки това на 02.06. имаше 4000 човека на площада. Това за "здравей" на правителството.
Не се притеснявай, лятото няма как да има масови протести, но идва есен и зима. ББ е разбил държавата, много бизнеси са откраднати. Костов и той е виновен. Народното недоволство расте, а 13% подкрепа за БСП са си 13%.
Бас държа, че на по-предните избори си гласувал за трета партия :-)

Kuku
10-06-2013, 23:58
А НАЙ-малоумните чакат Бойко да ги оправи!!!


Аз познавам поне 30 човека, които гласуваха за ДСБ и само 1 за БСП.Все пак си гласувал за БСП.... :unsure:

nikolaaaay
11-06-2013, 00:23
Все пак си гласувал за БСП.... :unsure:
Пушенето на “трева” води до параноидна шизофрения

Kuku
11-06-2013, 00:41
Мхм.... :hmm:

Бобби
11-06-2013, 01:03
Много далеч си от истината. Протестите в момента нямат абсолютно никаква организация. То си личи - в събота имаше протест срещу пушенето, в неделя - срещу другаря Орешарски. При най-лека организираност, тия 2 протеста щяха да се обединят. Въпреки това на 02.06. имаше 4000 човека на площада. Това за "здравей" на правителството.
Не се притеснявай, лятото няма как да има масови протести, но идва есен и зима. ББ е разбил държавата, много бизнеси са откраднати. Костов и той е виновен. Народното недоволство расте, а 13% подкрепа за БСП са си 13%.
Бас държа, че на по-предните избори си гласувал за трета партия :-)
Тоя говори истината......рибаря не гласува, той риба лови и му е през оная работа кой ще му издаде риболвният билет:))....стига с тия протести...има ли файда да викаш по площадите....да, ама не...... и да чакаш някой да те възкачи...примерно Костов....беше с тебе на площада едно време....а сега какво стана...?....къде е той, къде си ти?

RPWWD
11-06-2013, 11:15
Много далеч си от истината. Протестите в момента нямат абсолютно никаква организация. То си личи - в събота имаше протест срещу пушенето, в неделя - срещу другаря Орешарски. При най-лека организираност, тия 2 протеста щяха да се обединят. Въпреки това на 02.06. имаше 4000 човека на площада. Това за "здравей" на правителството.
Не се притеснявай, лятото няма как да има масови протести, но идва есен и зима. ББ е разбил държавата, много бизнеси са откраднати. Костов и той е виновен. Народното недоволство расте, а 13% подкрепа за БСП са си 13%.
Бас държа, че на по-предните избори си гласувал за трета партия :-)

На по-предните избори гласувах пак за Атака, а на тези през 2001-ва, когато Саксофонски щеше да ни "оправи" за 800 дни - за БСП. Преди това бях запален седесар, но заради изцепките на Евгени Бакърджиев, Веселин Методиев, Александър Божков и бандитската приватизация благословена от Иван Костов ги зачеркнах завинаги от личната ми избирателна листа.
Между другото, защо Костов се оттегли от политиката едва сега? Ще ти кажа - за да изтече 10 годишната давност за престъпленията му по "служба", и сега си гледа кефа с 200-те милиона долара, а някои хора продължават да му се кефят :sheep: Поне е по-интелигентен от Тиквоча и не празнуваше публично "милиарди" като него ;-)

dimitar_vd62
11-06-2013, 13:01
Пушенето на “трева” води до параноидна шизофрения

Мда, имало една фейсгрупа, "Аз нямам психическо разстройство, аз му се наслаждавам":dance:

BLUE1
11-06-2013, 13:17
На по-предните избори гласувах пак за Атака, а на тези през 2001-ва, когато Саксофонски щеше да ни "оправи" за 800 дни - за БСП. Преди това бях запален седесар, но заради изцепките на Евгени Бакърджиев, Веселин Методиев, Александър Божков и бандитската приватизация благословена от Иван Костов ги зачеркнах завинаги от личната ми избирателна листа.
Между другото, защо Костов се оттегли от политиката едва сега? Ще ти кажа - за да изтече 10 годишната давност за престъпленията му по "служба", и сега си гледа кефа с 200-те милиона долара, а някои хора продължават да му се кефят :sheep: Поне е по-интелигентен от Тиквоча и не празнуваше публично "милиарди" като него ;-)

Ей в това мнение са събрани всички ключове за бараки в България. Кратко, ясно и "точно" защо сме пълен кенеф и защо скоро няма да излезем от дупката на Европа! :pain:

RPWWD
11-06-2013, 13:55
Ей в това мнение са събрани всички ключове за бараки в България. Кратко, ясно и "точно" защо сме пълен кенеф и защо скоро няма да излезем от дупката на Европа! :pain:

Имаш нещо против гласуването с "джоба" си? Политиката не е като футбола, където си от един отбор до гроб, гласувам за тези, които смятам, че ще допринесат за повишаване на личното ми благосъстояние и обезпечеността на семейството ми, като не пречат на работата ми и не съсипват общият бизнес климат.

BLUE1
11-06-2013, 14:06
Имаш нещо против гласуването с "джоба" си? Политиката не е като футбола, където си от един отбор до гроб, гласувам за тези, които смятам, че ще допринесат за повишаване на личното ми благосъстояние и обезпечеността на семейството ми, като не пречат на работата ми и не съсипват общият бизнес климат.

И сега ако подскажеш как точно Атака ще допринесат за повишаването на личното ти благосъстояние и обезпеченост на семейството ти равен няма да имаш. Иначе БСП и ДПС ги видяхме какви идеални условия създадоха за бизнеса......освен ако ти не си от по-равните?

RPWWD
11-06-2013, 14:40
И сега ако подскажеш как точно Атака ще допринесат за повишаването на личното ти благосъстояние и обезпеченост на семейството ти равен няма да имаш. Иначе БСП и ДПС ги видяхме какви идеални условия създадоха за бизнеса......освен ако ти не си от по-равните?

Знаеш ли, гледах някъде една статистика за броят фирми печелили обществени поръчки в последните 2 мандата. При тройната коалиция бяха нещо от рода на 1998 броя, при ГЕРБ бяха 48 ;-)
Идеите на Волен за 1000 кинта минимална заплата не са никак лоши, щото хората така или иначе ще ги харчат, не са много пари та да пестят, и така ще има оборот в икономиката, защото сегашната стагнация не води до нищо освен задълбочаването на беднотията на масовият българин.
Добре е да гледаме малко по-далеч от собственият си нос ;-)

BLUE1
11-06-2013, 14:51
Знаеш ли, гледах някъде една статистика за броят фирми печелили обществени поръчки в последните 2 мандата. При тройната коалиция бяха нещо от рода на 1998 броя, при ГЕРБ бяха 48 ;-)
Идеите на Волен за 1000 кинта минимална заплата не са никак лоши, щото хората така или иначе ще ги харчат, не са много пари та да пестят, и така ще има оборот в икономиката, защото сегашната стагнация не води до нищо освен задълбочаването на беднотията на масовият българин.
Добре е да гледаме малко по-далеч от собственият си нос ;-)

Ами понеже не знам, хубаво е да посочваш източника на информация които ползваш, това по въпроса за броя на фирмите спечелили обществени поръчки.
А за идеята на Болен за 1000 лева заплата изобщо не желая да коментирам, чудих се кой ли би се вързал на подобен евтин популизъм, но ето на че даже във форума има такива. А за пожеланието за носа, наистина се опитай да погледнеш малко по-далеч.

Kuku
11-06-2013, 14:53
Изкуственото повишаване на заплатите няма да доведе до нищо хубаво.
НО точно пък за малкия и среден бизнес по времето на Бойко, толкова балтии се удариха, че направо тройната коалиция изглежда като бизнес-рай!!!

RPWWD
11-06-2013, 14:58
Изкуственото повишаване на заплатите няма да доведе до нищо хубаво.
НО точно пък за малкия и среден бизнес по времето на Бойко, толкова балтии се удариха, че направо тройната коалиция изглежда като бизнес-рай!!!

Баш! Една от знаковите положителни стъпки на новото правителство е преразглеждането на 1200-те лицензионни режима, съществуващи в нормативните уредби на нашата мила татковина.

По отношение на заплатите, дълго време съм работил в сериозни международни компании представени в България, с милионни обороти, където заплатите на мениджърското ниво от среден нагоре стартираха от 4500 лева до 5 цифрени суми близки до 20-те бона, а в същото време масовият персонал получаваше около 1000-та лева. Мислиш ли, че не можеха да плащат примерно по 1500 евро на въпросният персонал? На тази база смятам, че заплатите поне в големите компании, изкуствено се държат ниски, и точно тези компании бяха подкрепяни от правителството на ГЕРБ.

BLUE1
11-06-2013, 15:07
Баш! Една от знаковите положителни стъпки на новото правителство е преразглеждането на 1200-те лицензионни режима, съществуващи в нормативните уредби на нашата мила татковина.

Обаче не ми отговори за Атака? А за Боко, дума да не става, че удуши малкият и средният бизнес...., иначе комунягите на обещания са много щедри, те последните десетки години все така си ни водиха към светлите бъднини....ама какъвто народа такива му и управниците!

RPWWD
11-06-2013, 15:13
Обаче не ми отговори за Атака? А за Боко, дума да не става, че удуши малкият и средният бизнес...., иначе комунягите на обещания са много щедри, те последните десетки години все така си ни водиха към светлите бъднини....ама какъвто народа такива му и управниците!

Не си мисли, че съм фен на розовите, но в момента те са най-малкото зло. За Волен и заплатите съм добавил в горният си пост личните ми наблюдения от периода когато все още бях жертва на наемният труд в т. нар. големи чужди инвеститори ;-)

Kuku
11-06-2013, 15:14
Епа, той народа избра Боко два пъти подред - значи народа е тъпа мутра, която не става за нищо!

RPWWD
11-06-2013, 15:18
Епа, той народа избра Боко два пъти подред - значи народа е тъпа мутра, която не става за нищо!

Не трябва да се забравя, че вторият път беше след сериозни нарушения на изборната етика, откровено купуване на гласове и манипулиране на протоколите на секционните избирателни комисии.

Kuku
11-06-2013, 15:23
Е, въпроса е принципен - народа иска тъпа мутра за "шеф" на "фирмата" :)

RPWWD
11-06-2013, 15:26
Е, въпроса е принципен - народа иска тъпа мутра за "шеф" на "фирмата" :)

Отдавна обмислям да предприема стъпки в посока придобиване на, примерно румънско гражданство, по тази причина и ще взема да го направя, че да не ме е срам толкова.

BLUE1
11-06-2013, 15:27
RPWWD ти защо гласува за АТАКА? Кое точно в нейната програма смяташ за смислено и различно от популизъм? Ти не помниш и не познаваш политическият път на тази политическа курва, Болен? И не на последно място, ако не е тайна, в кой отрасъл ти е бизнеса, и кога смяташ да дигнеш заплатите на работниците си със 100% за да стимулираш икономиката...? И не започвайте с на Боко номерата, който не е с мен значи е червен, сега съответно който не е с триглавата коалиция значи е гербер.

RPWWD
11-06-2013, 15:41
RPWWD ти защо гласува за АТАКА? Кое точно в нейната програма смяташ за смислено и различно от популизъм? Ти не помниш и не познаваш политическият път на тази политическа курва, Болен? И не на последно място, ако не е тайна, в кой отрасъл ти е бизнеса, и кога смяташ да дигнеш заплатите на работниците си със 100% за да стимулираш икономиката...? И не започвайте с на Боко номерата, който не е с мен значи е червен, сега съответно който не е с триглавата коалиция значи е гербер.

Сега гласувах за розовите, не за Атака, бях техен избирател през 2005-та и 2009-та. Тогава гласувах за тях защото изглеждаха като нещо, което ще разчупи шаблона. Естествено, това не се получи понеже все пак сме българи, и този път предпочетох да гласувам за добрата стара Българска Капиталистическа Партия, тъй като те са хората с парите и поне на теория не би трябвало да изпитват нужда да крадат толкова интензивно, както случайно появилите се "месии" ;-)
Бизнесът ми най общо е свързан със зелената енергия и нашият малък, но сплотен екип е достатъчно добре мотивиран финансово ;-)

Mind_Control
11-06-2013, 16:33
Бизнесът ми най общо е свързан със зелената енергия и нашият малък, но сплотен екип е достатъчно добре мотивиран финансово ;-)

Ето защо си гласувал за БСП :) виж как пъзелът започва да се нарежда и всичко си има причинно следствена връзка... Чии бяха повечето фотоволтайчни и ветро централки?

RPWWD
11-06-2013, 16:45
Ето защо си гласувал за БСП :) виж как пъзелът започва да се нарежда и всичко си има причинно следствена връзка... Чии бяха повечето фотоволтайчни и ветро централки?

На Цветелина Бориславова ;-)

Susscrofa
11-06-2013, 17:25
Ето защо си гласувал за БСП :) виж как пъзелът започва да се нарежда и всичко си има причинно следствена връзка... Чии бяха повечето фотоволтайчни и ветро централки?

Ти ПА кви тъпи включвания правиш, направо цепиш фаянса.

dimitar_vd62
11-06-2013, 20:01
Та като стана въпрос, енергийния регулатор реши да демонстрира "независимост" като отказа да налага вето на поскъпването на тока.Та мола ви са,стига с тези протести че тока взе да става лукс.

nikolaaaay
11-06-2013, 21:55
Идеите на Волен за 1000 кинта минимална заплата не са никак лоши, щото хората така или иначе ще ги харчат, не са много пари та да пестят, и така ще има оборот в икономиката, защото сегашната стагнация не води до нищо освен задълбочаването на беднотията на масовият българин.
Добре е да гледаме малко по-далеч от собственият си нос ;-)
Изобщо не беше лоша идеята, не знам защо Болен се отрече от нея на втория ден след изборите.
Само трябва да знаеш, че дали хората пестят или харчат парите си няма абсолютно никакво значение. Те пак отиват на същото място и "оборотът" в икономиката си е все същият.
Ако някой идиот наистина вдигне минималната заплата 3 пъти от днес за утре, единственият ефект ще бъде, че на другия ден ще има няколко стотици хиляди нови безработни, а хиляди фирми ще се изправят пред фалит, защото конкурентоспособността им ще падне драстично.
Правителството може да влияе на пазара на труда чрез заплатите в публичния сектор, но за целта трябва да има достатъчно приходи в бюджета, т.е. да има по-висок БВП и управляващите да крадат по-малко.

---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:18 ----------


По отношение на заплатите, дълго време съм работил в сериозни международни компании представени в България, с милионни обороти, където заплатите на мениджърското ниво от среден нагоре стартираха от 4500 лева до 5 цифрени суми близки до 20-те бона, а в същото време масовият персонал получаваше около 1000-та лева. Мислиш ли, че не можеха да плащат примерно по 1500 евро на въпросният персонал? На тази база смятам, че заплатите поне в големите компании, изкуствено се държат ниски, и точно тези компании бяха подкрепяни от правителството на ГЕРБ.
Това е типично комунистическо мислене. Тази фирма, за която говориш може да функционира абсолютно безпроблемно без който и да било от "масовия персонал". От какъв зор ще плащат 3000 лв. минимална заплата, след като на вратата чакат хиляди кандидати, готови да работят за 500. На Запад може да плащат 1500 евро минимална заплата, но там са стигнали момента в който няма кой да работи за по-малко. Едва сега в кризата минималните им заплати паднаха малко.
Съвсем нормално е хората, които имат опита, ценза и уменията да правят бизнеса на една фирма да взимат и много повече пари. Във всички успешни фирми е точно така. От какъв зор всички ще взимат еднакви заплати, след като имат съвсем различен принос за просперитета на фирмата. На това се крепи всичко - новопостъпилите да се стремят да се усъвършенстват, за да са по-ценни и да взимат повече пари. Ако всички взимат едно и също никой във фирмата няма да работи, точно както беше през соца (с малки изключения).
Естествено в България шуробаджанащината и издигането на некадърници скапва яко нещата.

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:35 ----------


.....рибаря не гласува, той риба лови и му е през оная работа кой ще му издаде риболвният билет:))....
Сигурно е така, освен ако не искаш да отидеш в Еленския Балкан, понеже там триглавите бяха дали цялата планина на концесия на един техен човек - Гео Дундаров. Човекът беше заградил планината и не пускаше никого в... Балкана. Същият този беше застроил цяло незаконно село на язовир "Йовковци", имаше охрана от мутри, въоръжени с автомати (автоматичното оръжие за лично ползване е абсолютно забранено в България, но явно не за всички). Та този феодал затворил пътищата в планината с бариери и подпалил къщите на хората от околността, за да не напират да ходят в "неговата" планина. Беше пребил даже едни лесничеи, опитали да си свършат работата. Всичко това се случваше с покровителството на предната триглава коалиция и лично на Нихат Кабил. Случайно жена му беше съдружник с Дундаров тогава. Та, затова са протестите...

http:// (http://elenaotelena.wordpress.com/2008/01/22/%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%B5%D0%BE-%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2-%D0%B8-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F-%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD/)

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:54 ----------


Та като стана въпрос, енергийния регулатор реши да демонстрира "независимост" като отказа да налага вето на поскъпването на тока.Та мола ви са,стига с тези протести че тока взе да става лукс.
Протестите са за това и други стоки да не станат лукс. Като 1996 примерно.

RPWWD
11-06-2013, 22:02
Ники, разликата между хипотетичните 1500 евро масова заплата и реалните средно 6000 евро на висш мениджър е четири пъти, къде видя равенство в заплатите?

nikolaaaay
11-06-2013, 22:13
Преди това бях запален седесар, но заради изцепките на Евгени Бакърджиев, Веселин Методиев, Александър Божков и бандитската приватизация
Божков и Бакърджиев бяха изгонени от Костов без никой да го кара да го прави и с цената на загуба на изборите. Бонев, а и Орешарски също бяха изгонени за срещи с разни олигарси.
БСП досега не е изгонила нито един от техните за корупция. Сигурно щото такива няма :haha:
Хайде сега ще видим ВМЗ Сопот как небандитски ще бъде приватизиран от БСП като дълговете му са 170 млн. лева и дали след приватизацията този завод ще работи. За мен лично това предприятие вече е в небитието. Същото важи и за приватизираните от СДС заводи. Ти натрупай дългове повече от активите си и после чакай да дойде инвеститор да те измъкне от тинята. Защо се хващате на такива глупости. Няма как един завод да стигне до приватизация за 1 долар и след това да си стъпи на краката.

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:10 ----------


Ники, разликата между хипотетичните 1500 евро масова заплата и реалните средно 6000 евро на висш мениджър е четири пъти, къде видя равенство в заплатите?
Един добър мениджър може да донесе на фирмата си много повече ползи от 100 работници без или с недостатъчен опит.

RUNNING WILD
11-06-2013, 22:32
Булгартабак се купи от ББ,митничари му хващат вносен тютюн от Мали за марките Виктори в които са селектирани 20 вида тютюн,излиза му по-евтино с вносния вместо да подкрепи българските производители,забраниха производството на празни цигарени гилзи това е хартиика с филтър не е акцизно и реално погледнато е безвредно-150 човека останаха безработни заради тая простотия,и в момента се внасят от Румъния и румънците печелят от нашата родна простотия за пореден път,както и 90 процента от цигарите дето пуфтиме се правят в Румънски заводи нашата държава прибира акциза и тука отново няма работни места няма заплати няма кой да произвежда тия цигари дето ги правят румънците,с всяко едно нещо е така монопол и геноцид.

Бобби
12-06-2013, 01:54
Булгартабак се купи от ББ,митничари му хващат вносен тютюн от Мали за марките Виктори в които са селектирани 20 вида тютюн,излиза му по-евтино с вносния вместо да подкрепи българските производители,забраниха производството на празни цигарени гилзи това е хартиика с филтър не е акцизно и реално погледнато е безвредно-150 човека останаха безработни заради тая простотия,и в момента се внасят от Румъния и румънците печелят от нашата родна простотия за пореден път,както и 90 процента от цигарите дето пуфтиме се правят в Румънски заводи нашата държава прибира акциза и тука отново няма работни места няма заплати няма кой да произвежда тия цигари дето ги правят румънците,с всяко едно нещо е така монопол и геноцид.
Много си прав....макар и да не пушиш......какво виктори правихме едно време, а сега пълен боклук....а за онова българското боро и дума да не става....тия румънските цигари са косена трева....
остави го Ники да протестира, без да е наясно защо
:drums:

RPWWD
12-06-2013, 07:59
Един добър мениджър може да донесе на фирмата си много повече ползи от 100 работници без или с недостатъчен опит.

Добрият мениджър се старае да няма текучество в поверената му структура, с цел оптимизация на работния процес и по-високо качество на производственият процес/услугата. Добрият мениджър се старае да не вкарва фирмата в допълнителни разходи с прекалено раздути разходи за гориво на служебният му автомобил, командировъчни, представителни, подаръци за секретарки за допълнителните им услуги и т.н. Ти познаваш ли такъв в България?

nikolaaaay
12-06-2013, 07:59
Много си прав....макар и да не пушиш......какво виктори правихме едно време, а сега пълен боклук....а за онова българското боро и дума да не става....тия румънските цигари са косена трева....
остави го Ники да протестира, без да е наясно защо
:drums:
Булгартабак е собственост на Цветан Василев и Делян Пеевски от ДПС. Същите са собственици и на ТВ7, любимата телевизия на ББ. Виждам, че на теб всичко ти е пределно ясно.

П.С. Говори се, че едно от първите решения на новото правителство е да облагодетелства новите собственици на Булгартабак със скандално много милиони.

RPWWD
12-06-2013, 08:05
Булгартабак е собственост на Цветан Василев и Делян Пеевски от ДПС. Същите са собственици и на ТВ7, любимата телевизия на ББ. Виждам, че на теб всичко ти е пределно ясно.

П.С. Говори се, че едно от първите решения на новото правителство е да облагодетелства новите собственици на Булгартабак със скандално много милиони.

Е, нали точно ББ продаде Бултартабак на безценица на ортаците си Цв. Василев и Делян Пеевски преди да се изпокара с тях ;-) Нали точно ББ оказваше натиск срещу Огнян Донев и неговият вестник "Труд" в полза на медийната империя на Пеевски?!?

nikolaaaay
12-06-2013, 08:17
Добрият мениджър се старае да няма текучество в поверената му структура, с цел оптимизация на работния процес и по-високо качество на производственият процес/услугата. Добрият мениджър се старае да не вкарва фирмата в допълнителни разходи с прекалено раздути разходи за гориво на служебният му автомобил, командировъчни, представителни, подаръци за секретарки за допълнителните им услуги и т.н. Ти познаваш ли такъв в България?
В интерес на истината познавам, но е факт, че в България има доста некачествени хора издигнати даже и в големите частни фирми. Там също има корупция и шуробаджанащина, но е в доста по-малки размери. Не е като в държавните предприятия. Мениджмънта на Вальо топлото в частна фирма е почти невъзможно да се случи. Затова и държавата не трябва да върти бизнес.
За заплатите няма логика да даваш 3 000 лв. заплата ако и с 1 000 лв. можеш да имаш достатъчно качествени хора. Ти ако си собственик на фирмата и ти ще направиш така.

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:11 ----------


Е, нали точно ББ продаде Бултартабак на безценица на ортаците си Цв. Василев и Делян Пеевски преди да се изпокара с тях ;-) Нали точно ББ оказваше натиск срещу Огнян Донев и неговият вестник "Труд" в полза на медийната империя на Пеевски?!?
Да, което е вярно - вярно е. Просто е факт, че не ББ контролира Булгартабак. Иначе Цветан Василев процъфтяваше при Герб. Сега при Олигарски - още повече.

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:12 ----------

Сега чакаме да видим дали Орешарски ще отмени решението на служебното правителство за това, че държавните фирми ще трябва да разхвърлят парите си по всички банки, а не да са само в една - КТБ.

Susscrofa
12-06-2013, 08:26
В интерес на истината познавам, но е факт, че в България има доста некачествени хора издигнати даже и в големите частни фирми. Там също има корупция и шуробаджанащина, но е в доста по-малки размери. Не е като в държавните предприятия. Мениджмънта на Вальо топлото в частна фирма е почти невъзможно да се случи. Затова и държавата не трябва да върти бизнес.
За заплатите няма логика да даваш 3 000 лв. заплата ако и с 1 000 лв. можеш да имаш достатъчно качествени хора. Ти ако си собственик на фирмата и ти ще направиш така.

---------- Post added at 08:12 ---------- Previous post was at 08:11 ----------


Да, което е вярно - вярно е. Просто е факт, че не ББ контролира Булгартабак. Иначе Цветан Василев процъфтяваше при Герб. Сега при Олигарски - още повече.

---------- Post added at 08:17 ---------- Previous post was at 08:12 ----------

Сега чакаме да видим дали Орешарски ще отмени решението на служебното правителство за това, че държавните фирми ще трябва да разхвърлят парите си по всички банки, а не да са само в една - КТБ.

A ако тази банка дава най-добрите условия, нали си радетел за конкуренция, за пазарни принципи.:sleepy:

nikolaaaay
12-06-2013, 08:49
A ако тази банка дава най-добрите условия, нали си радетел за конкуренция, за пазарни принципи.:sleepy:
Пфффф, държавни предприятия и конкуренция. Боже, защо си дал толкова наивитет на някои хора.

Susscrofa
12-06-2013, 09:10
Пфффф, държавни предприятия и конкуренция. Боже, защо си дал толкова наивитет на някои хора.

Конкуренция в банковия сектор, частният.
На какво основание държавата ще внася пари в банка даваща по-лоши условия от друга частна банка. Това няма ли да е Аконкурентно за банковия сектор.
Не четеш внимателно.:sleepy:

Kuku
12-06-2013, 09:45
А Корпоративна защо дава толкова добри условия ? ;)

mordohy
12-06-2013, 10:33
Не бъркайте "добрият" мениджър, с този, който в момента е в България. У нас всякакви галфони получиха на готово заводи и предприятия и за това не ги ценят и им е през оная работа колко добре може да работи фирмата. За него е по-важно да се прави на шеф и да се гаври с хората, отколкото да развива фирмата си.
Ще кажете, че дрънкам простотии, но си е точно така.
Българският "мениджър" се оборудва първо с луксозен автомобил, луксозна секретарка, камери, безсмислени системи за сигурност и тревна площ. Последното е особено модно, както и засаждането с екзотични дървета.
Шпиономанията го тресе яко и подлудява с нея всички.
Държи дълги речи, които никой не слуша, но за сметка на това изобщо не слуша, какво казват служителите му.
Може да работи, само когато има над 50% печалба.
Това вече говори, за криминална практика.
Ето защо всичко у нас е скъпо.
Средно-статистическият мениджър идва след девет на работа, скапан от махмурлук, който си го изкарва на персонала. Той от своя страна е на транквиланти, но за това на никой не му пука.
След обед отива на фитнес, където се назобва с разни боклуци, които го карат да се чувствува свръхчовек.
Мярка се след обед, колкото да вдигне кръвното на останалите и да види, дали са му окосили ливадката.
Вечерта пак на ново.
Малко са хората, които работят при 15-20% печалба и мислят за хората си, като за капитал на фирмата.
Такъв е старият ми шеф!
Вече 5-6 години не работя за него, но не ме изпуска от поглед. Всяка Коледа и Великден ще ми изпрати стандартната кошница, която подарява на всички свои служители. Дойде ли в Бг. винаги ще се обади.
В резултат, каквото и да стане по завода, аз се изнасям без да се уговарям, колко точно ще ми плати. Винаги е повече , от това, което очаквам.
Много ясно осъзнава социалната функция на фирмата.
Ето за пример сегашният ми шеф. Заявява, че не проявява разбиране за нищо. Опасал е с камери всичко, защото го е страх от всеки и всичко. В резултат всички го крадат или просто генерират разхищение. На пръв поглед всички работят, но само симулират.
Всичко това води до сбъркани служители и огромни разходи за енергия, резервни части и консумативи.
Прост пример:
Къса се пантата на входната врата на градината на бай Пешо! Той се е подготвил за всеки случай, като е откраднал пет диска за шлайфа и краде още половин кутия електроди. Свършва работа, но накрая захвърля електродите и дисковете в мазето, където те се развалят, но няма страшно. За следващият път пак ще открадне.
При старият ми шеф, като ми се счупи пантата, взимам кутия електроди, кутия дискове, удължител, маска, електрожен , шлайф и е много вероятно и него да го подбера с мене. Оправям вратата с половин електрод, а останалото го връщам обратно, защото знам, че винаги ще са ми под ръка.
Резултата е , че всеки има фирмата за нещо свое.
У нас обаче.....:moon:
У нас ни управляват идиоти, защото ние сме си съвсем същите кретени!
Няма какво да се сърдим, а да си го кажем!
Ние сме олигофрени!:hehe:

Kuku
12-06-2013, 10:38
Морди, примера ти е верен, но не забравяй, че за съжаление е двупосочен :!:

Susscrofa
12-06-2013, 11:03
А Корпоративна защо дава толкова добри условия ? ;)

Това е частен въпрос.
Аз попитах нещо съвсем просто.:sleepy:

Kuku
12-06-2013, 11:50
Боли ме шпека, какво питаш ти - аз питам друго!
Ти не можеш ли да отгорваряш на частни въпроси?
Или просто не знаеш отговора?

vladev
12-06-2013, 11:54
Изобщо не беше лоша идеята, не знам защо Болен се отрече от нея на втория ден след изборите.
Само трябва да знаеш, че дали хората пестят или харчат парите си няма абсолютно никакво значение. Те пак отиват на същото място и "оборотът" в икономиката си е все същият. [...]

Четейки постовете на RPWWD съвсем се бях отчаял за България (не разбирам защо да спираме на 1000, а не на 10000? минимална), но ти ми върна надеждата. Благодаря.

Иначе Болен Сидеров открадна бизнес модела на Жорж Ганчев - да продаваш депутатски места. Слави Бинев, например, Евро-депутат, си плати 2 млн. лв. за услугата (той е от Атака), а е една от класическите мутри на прехода (имам приятел работил за него).

ecotronic
12-06-2013, 13:27
Не бъркайте "добрият" мениджър, с този, който в момента е в България. У нас всякакви галфони ........................
Няма какво да се сърдим, а да си го кажем!
Ние сме олигофрени!


Много точно обяснение.

Мога само да допълня това, че има огромна разлика между западния мениджър и българския мениджър.
Западният мениджър обикновено е придобил солидно образование или е наследил важни традиции от занаята от предшествениците си.

Българският мениджър често пъти е започнал бизнеса си на Магурата и единственото важно за него е бърза и лесна печалба на всяка цена.

И най-важното:

На запад силният синдикат в течение на векове е научил мениджерът да бъде етичен спрямо подчинените си.
Това у нас не се е случвало и поради това българският мениджър се явява просто един нагъл експлоататор.

Има разбира се и изключения.

Mind_Control
12-06-2013, 15:22
На Цветелина Бориславова ;-)

А така.. А кой прие високите изкупни цени и стартира масовото "озеленяване" на енергетиката. БСП не беше ли? И от тука вече прозират връзките на Бойко, Цветелина и Станишев... И след като Цветелинчето си сключи договорите изкупната цена разко спадна...

Mind_Control
12-06-2013, 15:44
Не бъркайте "добрият" мениджър, с този, който в момента е в България.
...

У нас ни управляват идиоти, защото ние сме си съвсем същите кретени!
Няма какво да се сърдим, а да си го кажем!
Ние сме олигофрени!:hehe:

Прав си, ама не съвсем. Работил съм (по точно съм карал 4 месеца стаж, като студент) в Stiebel Eltron в централата им в Германия. Ами същите мърди са мениджърите. Нито могат да разпределят задачите, нито пестят разходи на фирмата. А пък работниците- тези дето се занимаваха с производството работят яко, обаче тези по бюрата в офисите да не кажа нищо, ама почти нищо полезно не правеха. И 15:30-16 дим да ги няма всички, щото там беше с плаващо работно време. За сметка на това ми правеха яко забележки, ако през работно време цъкнех да разгледам някой сайт.

Но там няма интриги и шуробаджинащина. Това трябва да им се признае :)

Susscrofa
12-06-2013, 17:02
А така.. А кой прие високите изкупни цени и стартира масовото "озеленяване" на енергетиката. БСП не беше ли? И от тука вече прозират връзките на Бойко, Цветелина и Станишев... И след като Цветелинчето си сключи договорите изкупната цена разко спадна...

Навреме се коригира.:sleepy:

pavlin
12-06-2013, 17:25
Само трябва да знаеш, че дали хората пестят или харчат парите си няма абсолютно никакво значение. Те пак отиват на същото място и "оборотът" в икономиката си е все същият.


А ти трябва да знаеш че това въобще не е вярно.

Galeano
12-06-2013, 19:42
http://www.novini.bg/news/141426-%D0%B1%D1%81%D0%BF-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D 1%80%D0%B0-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D 1%82%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0.html

Eлектората трябва да се поддържа, няма как.

Susscrofa
12-06-2013, 20:28
http://www.novini.bg/news/141426-%D0%B1%D1%81%D0%BF-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D 1%80%D0%B0-%D1%86%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D 1%82%D0%B5-%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0.html

Eлектората трябва да се поддържа, няма как.

Ако това е единствено жилище, според теб е редно тези хора да останат без подслон ли?
Да скитат и да спят по входове и мазета.

Galeano
12-06-2013, 20:32
Ако това е единствено жилище, според теб е редно тези хора да останат без подслон ли?
Да скитат и да спят по входове и мазета.

A kakво ще кажеш да работят и да си купят законни жилища?

Susscrofa
12-06-2013, 21:11
A kakво ще кажеш да работят и да си купят законни жилища?

А коя банка ще даде жилищен кредит на бездомен ром току-що постъпил на работа, с основно образование, израстнал в гето.

Доко
12-06-2013, 21:16
Ако това е единствено жилище, според теб е редно тези хора да останат без подслон ли?
Да скитат и да спят по входове и мазета.

Да се връщат кой от къде е дошъл, всички са пришълци от някъде и имат имот, и да почват да се образоват и работят.
Според твоята теория е логично да се настаня в околностите на Лас Вегас - примерно, заграждам 2-3 декара, вдигам къща, и като единствен имот кметството ми издава акт за собственост. И тъй-като това е само теория, то няма как да се случи в Америка, в България също не може да се случи, ако си бял, и много се дразня като се толерират циганите и тяхната наглост, не стига, че тока им плащаме, сега и имоти ще им подаряваме. :icon_frown:

ecotronic
12-06-2013, 21:55
Има цели пустеещи села, където на циганите жилищният проблем се решава много лесно.
Там ще има други 3 проблема обаче:

1 - Ще трябва да работят за да живеят.
2 - Няма от кого да крадат.
3 - Няма от кого да просят и на кого да продават здравец.

Galeano
12-06-2013, 22:00
Освен циганите изглежда ще се облагодетелстват и собствениците на разни незаконни строежчета случайно попаднали на брега на морето.

Доко
12-06-2013, 22:02
Освен циганите изглежда ще се облагодетелстват и собствениците на разни незаконни строежчета случайно попаднали на брега на морето.

Мисля, че покрай узаконяването на незаконните строежите, ще се облагодетелстват и някои цигани. ;-)


Има и такива които мигрират на катуни да работят сезонно, после се прибират. Ето до една черешова градина след Айтос, как ни посрещаха малките градешки циганета. :BIGsmile:

Galeano
12-06-2013, 22:38
Мисля, че покрай узаконяването на незаконните строежите, ще се облагодетелстват и някои цигани. ;-)


Има и такива които мигрират на катуни да работят сезонно, после се прибират. Ето до една черешова градина след Айтос, как ни посрещаха малките градешки циганета. :BIGsmile:

Доко това в района на Тополица ли е? Добра атракция сте им спретнали :BIGsmile:

Доко
12-06-2013, 22:50
Доко това в района на Тополица ли е? Добра атракция сте им спретнали :BIGsmile:

От Тополица горе до перката е стартовата поляна, и в зависимост от моментните термики и напредналостта, се приземяваш, придървяваш или приводняваш...:tooth:
Снимката е от съседното село Карагеоргиево, инструктора го търсихме в нивите северно след Съдиево посока Бургас.
Същия ден имаше условия за летене и към Аспарухово - Дългопол, но не носехме нужното комуникационно оборудване.

Galeano
12-06-2013, 23:05
Поздравления ! Някой ден ако се престраша и аз ще се метна :tooth: Миналата седмица бях там.
Та в района има доста мургави във връзка със сезона на черешите.

Доко
12-06-2013, 23:14
Поздравления ! Някой ден ако се престраша и аз ще се метна :tooth: Миналата седмица бях там.
Та в района има доста мургави във връзка със сезона на черешите.

Благодаря, но да не те подведа на снимката не съм аз, аз правих снимките и ги събирах от дърветата и нивите. :BIGsmile:
В процес на зарибяване съм, манията е голяма, мисля по-другата седмица да направя един тандем да видя гадно ли е, определено има адреналин. ;-)

BLUE1
12-06-2013, 23:34
http://img189.imageshack.us/img189/4486/41906951184240555029680.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/189/41906951184240555029680.jpg/)

Доко
12-06-2013, 23:49
Проблема на парапланериста е, че е с "празна" глава, а при бънджито все ще се намери някой доказващ се пред приятелката "смелчага", да си достави доза потресаващ адреналин...:unsure:
Има случай в който момиче приземява на 8 етажен блок в София, но парашута я повлича надолу, следва падане от блока, за късмет се отървава с множество счупени кости, но жива с недостатъчен адреналин, а след благополучно възстановяване, момето пак е в облаците. ;-)

RPWWD
13-06-2013, 08:24
:BIGsmile:
Четейки постовете на RPWWD съвсем се бях отчаял за България (не разбирам защо да спираме на 1000, а не на 10000? минимална), но ти ми върна надеждата. Благодаря.

Иначе Болен Сидеров открадна бизнес модела на Жорж Ганчев - да продаваш депутатски места. Слави Бинев, например, Евро-депутат, си плати 2 млн. лв. за услугата (той е от Атака), а е една от класическите мутри на прехода (имам приятел работил за него).

За теб специално - 200 лв. заплата, та да не можеш помръдна кюмбето от улица "Кораб планина" или да имаш колкото да се прибереш в Плевен :BIGsmile:

nikolaaaay
13-06-2013, 09:01
Конкуренция в банковия сектор, частният.
На какво основание държавата ще внася пари в банка даваща по-лоши условия от друга частна банка. Това няма ли да е Аконкурентно за банковия сектор.
Не четеш внимателно.:sleepy:

На основанието, че на управителя на държавната фирма хич не му дреме какви условия дава една или друга банка, а какви са личните ползи за него. Същото е и при доставките. Печели този, които даде най-много на директора. Предприятието кучета го яли. Държавата плаща.

vladev
13-06-2013, 11:15
За теб специално - 200 лв. заплата, та да не можеш помръдна кюмбето от улица "Кораб планина" или да имаш колкото да се прибереш в Плевен :BIGsmile:

Кой номер е твоята бюлетина, да те избера? :holiday:

RPWWD
14-06-2013, 09:09
Кой номер е твоята бюлетина, да те избера? :holiday:

666 :dance:

Mind_Control
14-06-2013, 10:44
Мисля, че покрай узаконяването на незаконните строежите, ще се облагодетелстват и някои цигани. ;-)


Има и такива които мигрират на катуни да работят сезонно, после се прибират. Ето до една черешова градина след Айтос, как ни посрещаха малките градешки циганета. :BIGsmile:

А, имало и други парапланеристи във форума :)

nikolaaaay
14-06-2013, 11:03
Делян Пеевски беше избран за шеф на ДАНС с гласовете на новата тройна коалиция.
Мафията вече ще е командва в ДАНС и ГДБОП. Явно няма друг по-добър експерт от Пеевски за поста, според министър Орешарски! Явно няма значение, че се всички власти, включително и медийната се сливат в едно. Хората гласуваха уж против монополите, а тези продажници монополизираха цялата власт в държавата.

Честито на печелившите и горко му на народа!!! Всъщност нека му е. Той сам си гласува за това.

П.С. Довечера има нов протест пред МС.

Mind_Control
14-06-2013, 11:10
Делян Пеевски беше избран за шеф на ДАНС с гласовете на новата тройна коалиция.
Мафията вече ще е командва в ДАНС и ГДБОП. Явно няма друг по-добър експерт от Пеевски за поста, според министър Орешарски! Явно няма значение, че се всички власти, включително и медийната се сливат в едно. Хората гласуваха уж против монополите, а тези продажници монополизираха цялата власт в държавата.

Честито на печелившите и горко му на народа!!! Всъщност нека му е. Той сам си гласува за това.

П.С. Довечера има нов протест пред МС.

За тая простотия вече няма думи, с които да се опише. Как може да изберат тоя 32 годишен пикльо за този пост. Ако този ще се грижи за държавната сигурност по добре да закриеме ДАНС и да насочим парите от бюджета.

nikolaaaay
14-06-2013, 11:16
Във връзка с днешното решение на Народното събрание за избор на председател на Държавната агенция "Национална сигурност" президентът Росен Плевнелиев отменя участието си в церемонията по откриването на Дунав мост 2.

Това съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

Държавният глава

свиква извънредно заседание на Консултативния съвет за национална сигурност

на 20 юни с единствена тема реформата в сектор "Сигурност".

Susscrofa
14-06-2013, 11:18
:dance::dance::dance::dance:


Мъкаааааа..............

nikolaaaay
14-06-2013, 11:23
За тая простотия вече няма думи, с които да се опише. Как може да изберат тоя 32 годишен пикльо за този пост. Ако този ще се грижи за държавната сигурност по добре да закриеме ДАНС и да насочим парите от бюджета.
Мафията на БСП и Доган реинвестира капиталите, откраднати през годините в още повече власт.

Stoyan Georgiev
14-06-2013, 11:31
боже ... :locked:

ecotronic
14-06-2013, 11:31
До този момент имах малко по-добро впечатление, касаещо умствения потенциал на Станишев.
Мутренският бизнес продължава все по-нагло да се сраства с властта.

bager
14-06-2013, 12:35
Ба го!?! Какво се случва тук? Тия от БСП не вярвам да са толкова тъпи, че да не знаят мнението на 99 процента от хората в тая държава за тоя Пеевски.
Значи остават два варианта - или са невероятно нагли и доста притиснати от ДПС, или ни готвят още по-голям кур(т) капан (рестарт на проекта Белене, примерно) и сега ни отвличат вниманието !?!

nikolaaaay
14-06-2013, 12:47
Парламентът вече се охранява от мутри, а не от МВР. Полицията проверява багажите на хората по летищата, но тези никой не ги пита какво правят там. Ако искат могат и бомба да заложат, каквото решат.
http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=115144&stc=1&d=1371203123

Susscrofa
14-06-2013, 12:52
Парламентът вече се охранява от мутри, а не от МВР. Полицията проверява багажите на хората по летищата, но тези никой не ги пита какво правят там. Ако искат могат и бомба да заложат, каквото решат.
[]

Хахахаха, много си зле.
Тази снимка е от преди седмица, когато Волен притисна журналистката от СКАТ...........

Какво се разкудкудякахте като настъпени кокошки.
Аз имам силни резерви към това назначение, но нека видим поне какво ще свърши.:Yoda:

Mind_Control
14-06-2013, 13:05
Какво се разкудкудякахте като настъпени кокошки.
Аз имам силни резерви към това назначение, но нека видим поне какво ще свърши.:Yoda:

Това е все едно да сложиш кола на железопътен прелез и да чакаш да видиш, какво ще се случи с нея, като мине влакът :) Верно има около 0,00000000000000000001% шанс да падне метеорит и да се случи нещо различно от очакваното.

Galeano
14-06-2013, 13:39
Гледали ли сте предаването "гол след гол" :)

nikolaaaay
14-06-2013, 13:50
Какво се разкудкудякахте като настъпени кокошки.
Аз имам силни резерви към това назначение, но нека видим поне какво ще свърши.:Yoda:
Какво очакваш да се случи? Да дойдат марсианците и да дадат по 20 бона на калпак ли.
Това НЕ Е ЕКСПЕРТ!!! Това е просто един младеж, зад който седят скрити хора с капитали - Цветан Василев и Доган. От какъв зор ще даваш службите на задкулисни играчи. В нормалните държави се управлява възможно най-прозрачно. Тук се прави точно обратното. Затова и държавата ни е наобратно.

---------- Post added at 13:50 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

Демократи за силна България
ДСБ: Призоваваме всички наши симпатизанти да се включат активно в протеста днес в 18.30 часа пред сградата на МС в София. Нека всички заедно се противопоставим на домогванията на мафията да превземе държавата ни.

bager
14-06-2013, 14:23
...
7. Всички животни са равни, но някои са по-равни от другите.
...

http://www.youtube.com/watch?v=Id_JOzSgOu4

dimitar_vd62
14-06-2013, 18:58
Това е все едно да сложиш кола на железопътен прелез и да чакаш да видиш, какво ще се случи с нея, като мине влакът :) Верно има около 0,00000000000000000001% шанс да падне метеорит и да се случи нещо различно от очакваното.

Ми кое ще е по-различното:

1.Метеорита изгаря в атмосферата и влака те прегазва.
2.Метеорита уцелва машиниста и той не може да спре влака и пак те уцелва.
3.Метеорита те уцелва за да не видиш как те сгазва влака, щото машиниста за пръв път вижда такова нещо и забравя да натисне спирачката и пак те уцелва.
4.Метеорита пада между теб и влака и двамата с машиниста отивате да видите дупката само че той е с влака и се срещате при дупката - челно.Трудно е да се каже кой кого е уцелил в случая но не е в твоя полза.

Susscrofa
14-06-2013, 20:37
Абе, признавам, че това беше голяма грешка на Орешарски, която ще извади от джоба ми кинти за уискито на Ники.

Derry
14-06-2013, 20:59
Oрешко, Станишко, Бочко, другия убавец и някои по непознати, всички те работят за някого. Мисля си, че това не са избирателите

mordohy
14-06-2013, 22:33
Все не ми се вярваше, но тия наистина се осраха!
Какъв е тоя тулуп!
Що за експерт е и има ли изобщо някакво образование!
Ебахти и държавата!

Walker
14-06-2013, 22:41
Стига сте плямпали глупости, а вземете елате на протестите!

dimitar_vd62
15-06-2013, 00:21
Няма.Кат почнат да се замерват с лимонки, тогава.Всичко друго е - стани да седна.

nikolaaaay
15-06-2013, 00:53
Досега мафията управляваше, а от днес почна и да плюе в лицето на народа. Стига сте плямпали глупости, а идвайте на протестите.

Бобби
15-06-2013, 13:18
Все не ми се вярваше, но тия наистина се осраха!
Какъв е тоя тулуп!
Що за експерт е и има ли изобщо някакво образование!
Ебахти и държавата!
Направо потънаха в лайна......
Тоя тулуп е син на бившата шефка на спортният тотализатор, притежател на няколко медии и май на булгартабак...с нечисто минало, преди години му взривиха джипа на Пушкин ......човек на Доган, не е турчин, но много израстна чрез дпс....и мама.
Няма нищо общо с поста за който го гласят, просто финансови интереси....абе не ми се говори....
Е нема такава простотия.......нали ви казах, че всички са маскари.....и са плод на червената армия.....

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:12 ----------


Абе, признавам, че това беше голяма грешка на Орешарски, която ще извади от джоба ми кинти за уискито на Ники.
Каква грешка бе Суси......ти ако мислиш, че Орешарски прави тия назначения ....дълбоко грешиш....той е една пионка, която е разхождат из плитическата ни карта....

Zlobich
15-06-2013, 15:03
Народе довечера пред министерски съвет 18:30 протест,както снощния.
Да изчистим България за един ден !

Susscrofa
15-06-2013, 17:37
Оттеглиха го, май.

Бобби
15-06-2013, 18:09
Да, ама се осраха в самото начало.....какво да очакваме по нататък....нищо ново само миризми...:wc:

Susscrofa
15-06-2013, 20:57
Да, ама се осраха в самото начало.....какво да очакваме по нататък....нищо ново само миризми...:wc:

Прав си.
На това му се вика, "политическо самоубийство".:)

Бобби
16-06-2013, 09:52
Прав си.
На това му се вика, "политическо самоубийство".:)
Тоя Местан го мислех за голям тарикат....ама гледай парите как променят хората....до вчера му капеше и беше направил вир, сега пойска да потече за да направи язовир....нещо като водното огледало....и аха да се удави....прави опит да изплува.....и ми се струва, че народа все още му подава сламки....

Linkestis
16-06-2013, 10:20
Той се махна де...ама ПУ да не му е уроки на момчето :)
Сега изглежда по-добре от преди

115260

"Легенда" мисля,не ви трябва за другият убавец

fred
16-06-2013, 20:55
Тоя Местан го мислех за голям тарикат....ама гледай парите как променят хората....до вчера му капеше и беше направил вир, сега пойска да потече за да направи язовир....нещо като водното огледало....и аха да се удави....прави опит да изплува.....и ми се струва, че народа все още му подава сламки....

Ами тарикат е, ама от ДС школата толкова може да се развиеш :biggrin1:

Orm
16-06-2013, 22:46
Не разбирам защо още ги обсъждаме тия боклуци, от всички цветове и вариации ..... Не трябва да ги пускаме близко до изборите , нито СС нито ББ нито никой, който по някъкъв начин е участвал до сега в управлението (сори ограбването) на България ....:no_no_no::no_no_no::no_no_no:

pace
16-06-2013, 22:53
Серго ли беше или феса разправяше вчера,че се вслушали в гласа на народа и затова махат Добревски от поста........народа иска и оставка на правителството ма това никой го не чува май а........

nikolaaaay
17-06-2013, 00:57
Абе, признавам, че това беше голяма грешка на Орешарски, която ще извади от джоба ми кинти за уискито на Ники.
Орешарски е решавал кой да предложи за ДАНС толкова, колкото аз и ти. Представям си каква е била реакцията му когато са му казали.
За уискито се надявам час по-скоро да го отворим и след това да имаме едно добро управление, а не политически Франкенщайн :cheers:

Бобби
17-06-2013, 07:48
Орешарски е решавал кой да предложи за ДАНС толкова, колкото аз и ти. Представям си каква е била реакцията му когато са му казали.
За уискито се надявам час по-скоро да го отворим и след това да имаме едно добро управление, а не политически Франкенщайн :cheers:
Ники, на какво добро управление се надявяш..?...:flirt:
Трудно ще се махне монопола от политиката ни......опитаха се да ни пробутата един 32-годишен олигарх, рожба на мама и дпс и други мишки който за 23 години станаха големи плъхове......Тези хора от улицата ако бяха толкова дейни по време на изборите....може би нямаше да е така......а ние за тия години правиме нов бардак със стари курви......
Протестите едва ли ще променят нещата....
Трябва промяна на съдебната власт......законодателството ни е голям лабиринт в който тия политически мишки лавирт и трудно се ловят....даже се хранят от народната отрова и стават все повече нагли......
Немога да разбера народната простотия.....протест срещу ББ....и пак пръв на изборите....сега протест срещу Станишев и утре пак ще ни се усмихва лукаво от екрана.....
кажи ми на какво добро се надяваш в тая държава, когато няма един осъден мафиот или политик.....а всички те го заслужават....ако искаш примери да ти дам...:flirt:

nikolaaaay
17-06-2013, 16:40
Трудно ще се махне монопола от политиката ни......опитаха се да ни пробутата един 32-годишен олигарх, рожба на мама и дпс и други мишки който за 23 години станаха големи плъхове.....
Откъде знаеш, че е трудно като не сме опитали. Може да се окаже, че е много лесно даже. Напомняш ми на онзи вътрешния министър на Виденов, дето беше направил един списък с престъпници и разправяше наляво и надясно, че държавата нямала ресурс да се справи с мутрите. После дойде друго управление и за отрицателно време разкара бухалките от улиците.
Доброто управление е това, което прави реформи, защото България има крещяща нужда от това! Съдебната система, здравеопазването, образованието, какво ли не. Герб обеща рформи, но реално не направи нищо. Магистралите и спирането на Белене е хубаво, но е крайно недостатъчно.
Има само едно управление, което за 4 години смени посоката на 180° и извърши реално всичките реформи, които се случиха през последните 24 години. Аз затова и колебания по въпроса с гласуването нямам. Ще съм пак за тях, още повече, че вече са все нови млади хора. Старите лидери могат да дават само идеи, но не и да взимат решения.

Susscrofa
17-06-2013, 21:08
Откъде знаеш, че е трудно като не сме опитали. Може да се окаже, че е много лесно даже. Напомняш ми на онзи вътрешния министър на Виденов, дето беше направил един списък с престъпници и разправяше наляво и надясно, че държавата нямала ресурс да се справи с мутрите. После дойде друго управление и за отрицателно време разкара бухалките от улиците.
Доброто управление е това, което прави реформи, защото България има крещяща нужда от това! Съдебната система, здравеопазването, образованието, какво ли не. Герб обеща рформи, но реално не направи нищо. Магистралите и спирането на Белене е хубаво, но е крайно недостатъчно.
Има само едно управление, което за 4 години смени посоката на 180° и извърши реално всичките реформи, които се случиха през последните 24 години. Аз затова и колебания по въпроса с гласуването нямам. Ще съм пак за тях, още повече, че вече са все нови млади хора. Старите лидери могат да дават само идеи, но не и да взимат решения.

Aaaaaa, управлението с участието на Бакърджиев, Бисеров и Цонев ли?
"Управлението" на картофения бос, ли?
Бобби ти го описа адски ясно и безпристрастно.
При теб личи, че си партиец от настоящето.

nikolaaaay
18-06-2013, 00:47
Aaaaaa, управлението с участието на Бакърджиев, Бисеров и Цонев ли?
"Управлението" на картофения бос, ли?
Бобби ти го описа адски ясно и безпристрастно.
При теб личи, че си партиец от настоящето.
Суска, ти да не пътуваш във времето с твоята 56-ца, бе човек. Аз знам, че са с много екстри, ама чак пък толко... :prescription:
Те Цонев и Бисеров са в управлението сега в момента, благодарение на твоя убавец Серго. Преди 15 години бяха в СДС ама ги изгониха за корупция, също като Орешарски. Тия са измета, дето БСП бяха внедрили в СДС и когато Костов ги изгони, мафията си ги прибра.

pavlin
18-06-2013, 04:19
Тия протести нищо добро няма да донесат. То беше ясно че определени партии които останаха извън парламента и извън властта само чакат удобен момент за да предизвикат хаос в обществото чрез протести и разни странни искания . Още на третия ден след съставянето на правителството ДБС излязоха с една смешна декларация. Една оставка на това правителство с нищо няма да подобри сегашната ситуация. То трябва да се остави да работи известно време за да се види какъви резултати ще постигне.

BLUE1
18-06-2013, 05:57
Тия протести нищо добро няма да донесат. То беше ясно че определени партии които останаха извън парламента и извън властта само чакат удобен момент за да предизвикат хаос в обществото чрез протести и разни странни искания . Още на третия ден след съставянето на правителството ДБС излязоха с една смешна декларация. Една оставка на това правителство с нищо няма да подобри сегашната ситуация. То трябва да се остави да работи известно време за да се види какъви резултати ще постигне.

:respect::clap::respect::clap::respect::clap:
А бе ти, че не си в България е ясно! Ама въобще на Земята ли се намираш!?

nikolaaaay
18-06-2013, 10:54
Тия протести нищо добро няма да донесат. То беше ясно че определени партии които останаха извън парламента и извън властта само чакат удобен момент за да предизвикат хаос в обществото чрез протести и разни странни искания . Още на третия ден след съставянето на правителството ДБС излязоха с една смешна декларация. Една оставка на това правителство с нищо няма да подобри сегашната ситуация. То трябва да се остави да работи известно време за да се види какъви резултати ще постигне.
Напротив. Това правителство нищо добро няма да постигне, поне не и за народа.
ДСБ няма нищо общо с началото на протестите. Хората ги призоваваха да подкрепят протестите, но реакция нямаше. Едва когато някой свали маската на управляващите и се видя грозното им лице, тогава всички партии подкрепиха протестите и станаха още по-масови. Няма такава наглост, да дадеш ДАНС на задкулисни играчи. Няма и по-голяма глупост да гласуваш за тези, които се подиграват с народа.

Бобби
19-06-2013, 01:23
А бе, аз ще ви кажа.....Павлин е доста повече в час...а Вие, си скачайте на площада....той не бил в България....а ние като сме тук....какво направихме....пълен боклук....значи човека не е отишъл от добро далеч от родното си място.....искайте си Костов, мостов и някой друг предател Виденов е най малкият грях на тая държава...ама айде, всички него плюват, Сергей е нямам думи...пълен боклук...ама още си го държите евалата на Татяна Дончева....жена, ама по смела от ония пиклювци в бсп
............историята ни е пълна с такива....като тръгнем от Велико Търново по време на османското нашествие.....детто само патриарх Евтимий е бил мъж....минем през поп Кръстъо и стигнем до синият лидер на сдс дето каза за мед сестрите в Либия...."Ами ако са те"
И кой защитава честа на България, айде кажете ми?....а бе не ми говорете.....парите винаги са преебавали българина....дай му на Ганйо една кесия с жълтици и му гледай сейра.....
п.с. многоточията са недоизказани думи....ама не ми се пще роман.

rossenvn
19-06-2013, 09:59
Редактирай го, че нищо не разбрах?

etrovskii
19-06-2013, 14:06
Напротив. Това правителство нищо добро няма да постигне, поне не и за народа.
ДСБ няма нищо общо с началото на протестите. Хората ги призоваваха да подкрепят протестите, но реакция нямаше. Едва когато някой свали маската на управляващите и се видя грозното им лице, тогава всички партии подкрепиха протестите и станаха още по-масови. Няма такава наглост, да дадеш ДАНС на задкулисни играчи. Няма и Д-голяма глупост да гласуваш за тези, които се подиграват с народа.
Дай един който не се е подиграл с народа:Bolt:и виж земи си хапа че нещо почваш да се излагаш:drunk:
Просто трябва да разберете че държавката ви вече капитулира и евро съюза ще ви нарита като мръсни котета,или ще ви удари една глоба дето се правите на националисти,с две думи направете като Павлин емигрирайте щот ще духате супата.То политиката го напрайхте бизнесче ,сега куцо и сакато иска на власт да идва конти да пребира щот друго нямате то само тва ви остана да се ядете помеждуси ,и онези от Брюксел да ви се смеят.

BLUE1
19-06-2013, 14:43
само тва ви остана да се ядете помеждуси ,

Пациенте, за това си прав! И ти си живият пример за това. Ако ти имаше същото поведение в турски, гръцки, руски или какъвто и да е по националност друг форум, до сега не само щеше да си с вековен бан, а някои щяха да положат усилия да те намерят от коя клоака пишеш и да ти натрошат кокалите.
Между другото пич, съчувствам ти, знам колко лайняна е твоята родина щом те е принудила да живееш в България.

Бобби
19-06-2013, 17:02
Редактирай го, че нищо не разбрах?
Чети м/у редовете и запълни многоточията......върни се назад в нашта политическа простотия....и ако не ти е ясно питай ме:))....аз ще ти кажа кой, къде и как се е насрал....син, червен, жълт и т.н.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 13:56 ----------


Дай един който не се е подиграл с народа:Bolt:и виж земи си хапа че нещо почваш да се излагаш:drunk:
Просто трябва да разберете че държавката ви вече капитулира и евро съюза ще ви нарита като мръсни котета,или ще ви удари една глоба дето се правите на националисти,с две думи направете като Павлин емигрирайте щот ще духате супата.То политиката го напрайхте бизнесче ,сега куцо и сакато иска на власт да идва конти да пребира щот друго нямате то само тва ви остана да се ядете помеждуси ,и онези от Брюксел да ви се смеят.
Путин...ти ли си бе брат?:shutup:
При вас отдавна олигархията превзе държавата ви....при нас май има още шанс;-)

etrovskii
19-06-2013, 19:00
Пациенте, за това си прав! И ти си живият пример за това. Ако ти имаше същото поведение в турски, гръцки, руски или какъвто и да е по националност друг форум, до сега не само щеше да си с вековен бан, а някои щяха да положат усилия да те намерят от коя клоака пишеш и да ти натрошат кокалите.
Между другото пич, съчувствам ти, знам колко лайняна е твоята родина щом те е принудила да живееш в България.[/Е тука за кокалите обърка ,много ше вземеш като ме видиш сигурен съм:prescription::beer:клоката ми е доста солидна

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

[QUOTE=Бобби;1222181]Чети м/у редовете и запълни многоточията......върни се назад в нашта политическа простотия....и ако не ти е ясно питай ме:))....аз ще ти кажа кой, къде и как се е насрал....син, червен, жълт и т.н.

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 13:56 ----------


Путин...ти ли си бе брат?:shutup:
При вас отдавна олигархията превзе държавата ви....при нас май има още шанс;-)
Кадеса тези ваши смешни олегарси със жълтите стинки дето се молят на нащи за заеми и след това ги гледаме в някой канал:shoot::guns:

BLUE1
19-06-2013, 20:05
[QUOTE=BLUE1;1222153]Пациенте, за това си прав! И ти си живият пример за това. Ако ти имаше същото поведение в турски, гръцки, руски или какъвто и да е по националност друг форум, до сега не само щеше да си с вековен бан, а някои щяха да положат усилия да те намерят от коя клоака пишеш и да ти натрошат кокалите.
Между другото пич, съчувствам ти, знам колко лайняна е твоята родина щом те е принудила да живееш в България.[/Е тука за кокалите обърка ,много ше вземеш като ме видиш сигурен съм:prescription::beer:клоката ми е доста солидна

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:57 ----------


Кадеса тези ваши смешни олегарси със жълтите стинки дето се молят на нащи за заеми и след това ги гледаме в някой канал:shoot::guns:


Пич изчакай да те пусне зопиклона и пак си напиши мнението, че нищо не ти се разбира. Това е нормално. Я кажи кой си днес, тук един колега те нарече Путин, но аз си мисля, че по-скоро си Брежнев ако съдя по байрака на умрялата държава която си лепнал в поста си. Разчетох като че ли очакваш да те видя, няма проблем, кажи къде си? В Раднево или Карлуково, кога ти е свиждането, освен нормалното от какво имаш нужда? Разбира се, че ще ти донеса и лубрикант, предполагам, че този с лидокайн ще ти дойде добре. Горе главата, няма да плачеш комсомолеЦ!

fred
19-06-2013, 20:10
Бан за тоя изтърсак - етровски.
Ако се напие, туко виж прочетем подобна информация и за него.
Пияна рускиня кара в насрещното на магистрала Хемус:
http://bulgaria.actualno.com/Pijana-ruskinja-kara-v-nasreshtnoto-na-AM-Hemus-policaite-ja-presledvat-20-km-news_428547.html

BLUE1
19-06-2013, 20:14
Бан за тоя изтърсак - етровски.
Ако се напие, туко виж прочетем подобна информация и за него.
Пияна рускиня кара в насрещното на магистрала Хемус:
http://bulgaria.actualno.com/Pijana-ruskinja-kara-v-nasreshtnoto-na-AM-Hemus-policaite-ja-presledvat-20-km-news_428547.html


Фред, моляте недей отправяй такива призиви. Всеки форум си има клоун, този нашият си е направо царя на клоуните.

fred
19-06-2013, 20:26
Фред, моляте недей отправяй такива призиви. Всеки форум си има клоун, този нашият си е направо царя на клоуните.

Прав си, в интерес на истината не съм писал до Гиги де, както писах вчера в другата подобна тема на Политика :busted_cop:

Susscrofa
19-06-2013, 20:30
Винаги съм знаел, че антикомунистите, са същите като самите комунисти в своя мироглед.
Тесногърди и не приемащи различните и инакомислещите.
Те за това и така се отблъскват взаимно, просто са с един същи полюс.

fred
19-06-2013, 20:32
Ма ако широкогръд означава, да се кланяме на леви популистки възгледи в държава, в която комунизмът почти не си е отивал - да, не сме в твоя смисъл.Също така съм против сватбите на гейове :idea:

Susscrofa
19-06-2013, 20:37
Ма ако широкогръд означава, да се кланяме на леви популистки възгледи в държава, в която комунизмът почти не си е отивал - да, не сме в твоя смисъл.Също така съм против сватбите на гейове :idea:

Не заслужаваш аватарът си тогава.:)

Тесногърд си, яко.
Десният популизъм е по-опасен от левия, защото е подчинен единствено на капитала.

BLUE1
19-06-2013, 20:40
Не заслужаваш аватарът си тогава.:)

Тесногърд си, яко.
Десният популизъм е по-опасен от левия, защото е подчинен единствено на капитала.


Дреме ли ти? Ти нали си дебелогъз :love_umbrella:

fred
19-06-2013, 20:40
А, Фреди е друга бира, както имаше един лаф от филма "Коса"-на въпрос към един от георите-дали е хомосексуалист, той отговори:
Не бих изритал Мик Джагър от кревата си, но не съм хомо..
Остави десния популизъм, у нас такъв няма реално, имаме ляв, всъщност в момента светът е масово е улево, което не води до нищо добре, но нещата се сменят, ке се оправим.

Susscrofa
19-06-2013, 21:12
А, Фреди е друга бира, както имаше един лаф от филма "Коса"-на въпрос към един от георите-дали е хомосексуалист, той отговори:
Не бих изритал Мик Джагър от кревата си, но не съм хомо..
Остави десния популизъм, у нас такъв няма реално, имаме ляв, всъщност в момента светът е масово е улево, което не води до нищо добре, но нещата се сменят, ке се оправим.

Къде лявото не води до добро в скандинавските страни ли?

Mind_Control
19-06-2013, 23:05
Къде лявото не води до добро в скандинавските страни ли?

Ако нямаха залежите от петрол нали се сещаш къде щяха да са сега..

ivan dimitrov
19-06-2013, 23:25
---

Бобби
20-06-2013, 00:59
Къде сте тръгнали да завивате на ляво или дясно...я карайте направо вижте ББ какви магистрали направи...малко са скъпи за излят асфалт на построен километър....ама какво ви дреме...има още много да плащаме, и не само асфалт.....
Тая дума "Демокрация"...хич не я уважавам, в България от така наречената демокрация се възползват шепа криминални типое.......за народа тя просто незначи нищо!
п.п.....а бе тоя Путин е интересна личност, зайнтригува ме....тябва да го приобщим в задният двор....да го накиснем у блатото....

etrovskii
20-06-2013, 06:44
А, Фреди е друга бира, както имаше един лаф от филма "Коса"-на въпрос към един от георите-дали е хомосексуалист, той отговори:
Не бих изритал Мик Джагър от кревата си, но не съм хомо..
Остави десния популизъм, у нас такъв няма реално, имаме ляв, всъщност в момента светът е масово е улево, което не води до нищо добре, но нещата се сменят, ке се оправим.
Какъв демократ си бе,пълен кумунист рецивидис си като чета ко си писал,давам бас че си и разведен:bravo:много си зле.И си смени аватара ,все пак 500 години са ви клатили заради такива национални предатели като тебе,кармазъто щи ходи повече.

---------- Post added at 06:22 ---------- Previous post was at 06:19 ----------


Бан за тоя изтърсак - етровски.
Ако се напие, туко виж прочетем подобна информация и за него.
Пияна рускиня кара в насрещното на магистрала Хемус:
http://bulgaria.actualno.com/Pijana-ruskinja-kara-v-nasreshtnoto-na-AM-Hemus-policaite-ja-presledvat-20-km-news_428547.html
Не съм като тебе алкохолик не пия,злобата ти край няма ,вразоми се ще получиш някой удар дятка:mf_Flush::guillotine:някаде бях писал че си фашист и това е верно:Topic-is-closed-bg:

---------- Post added at 06:33 ---------- Previous post was at 06:22 ----------


Пациенте, за това си прав! И ти си живият пример за това. Ако ти имаше същото поведение в турски, гръцки, руски или какъвто и да е по националност друг форум, до сега не само щеше да си с вековен бан, а някои щяха да положат усилия да те намерят от коя клоака пишеш и да ти натрошат кокалите.
Между другото пич, съчувствам ти, знам колко лайняна е твоята родина щом те е принудила да живееш в България.
Що се однася до тебе цялата ви държавка е като такива подлизурковци като тебе,само чакаш някой да драсне против мене и веднага се прикрепяш към него,това означава че нямаш собствено мнение и че си абсолютен аутсайдер който се е здухал от обществото,чудиш се как да забогатееш и как да живееш по добре ,но няма да стане защото си толкова злобно шиле че и на пътя да те срещна съм сигурен че ще те подмина.Знаиш ли нещо ще ти кажа,храчката в устата ми е по стоиностна от тебе.:bravo:А що се однася до бабаетлъкати не се занимавай с мене на светлини години си назаде,не си попаднал на точното място,опознай хората щото за простотията която си написал някога от някой не от мене естествено щото си мишка за мене ще издеш някой сап:guillotine::smackbum:с две думи виж ми пръста:falos2::rotfl:

---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:33 ----------


Къде сте тръгнали да завивате на ляво или дясно...я карайте направо вижте ББ какви магистрали направи...малко са скъпи за излят асфалт на построен километър....ама какво ви дреме...има още много да плащаме, и не само асфалт.....
Тая дума "Демокрация"...хич не я уважавам, в България от така наречената демокрация се възползват шепа криминални типое.......за народа тя просто незначи нищо!
п.п.....а бе тоя Путин е интересна личност, зайнтригува ме....тябва да го приобщим в задният двор....да го накиснем у блатото....
Слушай бе дятка,някой като си мери нещо ти де влизаш,глеи да не ти лезне нещо на тебе у задния двор,и земи научи кво значи демокрация че го одарихте хептен прес просото:smackbum:И един пръст за тебе може ти затвори устата навеки:falos2::kicking:

BLUE1
20-06-2013, 07:03
Какъв демократ си бе,пълен кумунист рецивидис си като чета ко си писал,давам бас че си и разведен:bravo:много си зле.И си смени аватара ,все пак 500 години са ви клатили заради такива национални предатели като тебе,кармазъто щи ходи повече.

---------- Post added at 06:22 ---------- Previous post was at 06:19 ----------


Не съм като тебе алкохолик не пия,злобата ти край няма ,вразоми се ще получиш някой удар дятка:mf_Flush::guillotine:някаде бях писал че си фашист и това е верно:Topic-is-closed-bg:

---------- Post added at 06:33 ---------- Previous post was at 06:22 ----------


Що се однася до тебе цялата ви държавка е като такива подлизурковци като тебе,само чакаш някой да драсне против мене и веднага се прикрепяш към него,това означава че нямаш собствено мнение и че си абсолютен аутсайдер който се е здухал от обществото,чудиш се как да забогатееш и как да живееш по добре ,но няма да стане защото си толкова злобно шиле че и на пътя да те срещна съм сигурен че ще те подмина.Знаиш ли нещо ще ти кажа,храчката в устата ми е по стоиностна от тебе.:bravo:А що се однася до бабаетлъкати не се занимавай с мене на светлини години си назаде,не си попаднал на точното място,опознай хората щото за простотията която си написал някога от някой не от мене естествено щото си мишка за мене ще издеш някой сап:guillotine::smackbum:с две думи виж ми пръста:falos2::rotfl:

---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:33 ----------


Слушай бе дятка,някой като си мери нещо ти де влизаш,глеи да не ти лезне нещо на тебе у задния двор,и земи научи кво значи демокрация че го одарихте хептен прес просото:smackbum:И един пръст за тебе може ти затвори устата навеки:falos2::kicking:


Молодец! Обаче лекарствата ти се отразяват на писането....успокой се, обърши лигите от устата си и клавиатурата и дай отначало. А по-добре да изчакаш да мине визитацията, думите на доктора може да те успокоят. :magic:

Бобби
20-06-2013, 08:03
Путин,виж какво ще ти каже дядо...за да премериш нещо, трябва да можеш да го изправиш.....дядо още кърти мивки, ако ме разбираш.....при теб незнам как е положението ....доста прекрита лимонка си....лавираш от диапазона м/у 16 и 80 годишните с ярко видими именения...
Макарр, че имаш некви отклонения, както забелязаха колегите и скрити комплекси за мен си оставаш интересен:))....избягвай да обиждаш голяма слабост е това в един спор....
А за блатто съм напълно прав....тъй като сега прожождаш в тоя форум или пък си отлъчен от стадото по някакъв повод и си се прекрил зад стените на Кремъл е хубаво да посетиш темата за девствениците в раздела наречен блато......за да получим малко по реална представа за твоята особа....и да докажеш, че нямаш и други увреждания.....:bath:

---------- Post added at 05:03 ---------- Previous post was at 04:56 ----------

Ела и се покажи....казах ти, че трябва да те изкъпем добре:bath:....доста си се изцапал....ето ти и темата....да не вземе да се изгубиш там....само гледай да не затънеш
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=65268
...това е от мен,повече не мога да ти помогна....:book:

nikolaaaay
20-06-2013, 11:55
Къде лявото не води до добро в скандинавските страни ли?
Суси, сакндинавските страни имат силна социална политика, но що се отнася до държавното устройство и икономиката, те са си десни отвсякъде. СААБ като фалира, Швеция не го национализира, а го остави да затвори.
И аз искам силна социална политика в България, но начинът да я постигнем е като направим икономиката силна. От кой ще вземеш пари за майчински и за най-бедните, след като почти целия народ е беден. Хората не могат да си платят тока, ти искаш да се вдигат пенсиите. Държавата това сме ние, а ние нямаме пари за повече данъци в момента.
Скандинавците имат, понеже икономиката им е много далеч от социализма и лявото. Не бъркай социалната политика със социализма. Разликата е голяма. Да не говорим, че примерът със скандинавцита е адски неуместен, защото манталитетът там е друг. Тук всеки мисли първо как да прекара другите. Как да крадне парно от съседа и каквото може да изкяри. Там е друго.

etrovskii
20-06-2013, 12:00
Путин,виж какво ще ти каже дядо...за да премериш нещо, трябва да можеш да го изправиш.....дядо още кърти мивки, ако ме разбираш.....при теб незнам как е положението ....доста прекрита лимонка си....лавираш от диапазона м/у 16 и 80 годишните с ярко видими именения...
Макарр, че имаш некви отклонения, както забелязаха колегите и скрити комплекси за мен си оставаш интересен:))....избягвай да обиждаш голяма слабост е това в един спор....
А за блатто съм напълно прав....тъй като сега прожождаш в тоя форум или пък си отлъчен от стадото по някакъв повод и си се прекрил зад стените на Кремъл е хубаво да посетиш темата за девствениците в раздела наречен блато......за да получим малко по реална представа за твоята особа....и да докажеш, че нямаш и други увреждания.....:bath:

---------- Post added at 05:03 ---------- Previous post was at 04:56 ----------

Ела и се покажи....казах ти, че трябва да те изкъпем добре:bath:....доста си се изцапал....ето ти и темата....да не вземе да се изгубиш там....само гледай да не затънеш
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=65268
...това е от мен,повече не мога да ти помогна....:book:
аве ти гледаи да не ти вземат двете снимки и ти да не влезнеш в блатото че нещо много измутря:respect::machinegunner:

fred
20-06-2013, 20:11
:respect::clap::respect::clap::respect::clap:
А бе ти, че не си в България е ясно! Ама въобще на Земята ли се намираш!?

Ма как може така да не оценяваме гениалния Орешарски, аз помня думите на Прасчо-кои сме ние, че да даваме оценки на Олигарски, пърдон, Орешарски..Той пък излезе толкова тъп, че се провали още на първия месец, изнанаде ме..

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:07 ----------


Какъв демократ си бе,пълен кумунист рецивидис си като чета ко си писал,давам бас че си и разведен:bravo:много си зле.И си смени аватара ,все пак 500 години са ви клатили заради такива национални предатели като тебе,кармазъто щи ходи повече.

---------- Post added at 06:22 ---------- Previous post was at 06:19 ----------


Не съм като тебе алкохолик не пия,злобата ти край няма ,вразоми се ще получиш някой удар дятка:mf_Flush::guillotine:някаде бях писал че си фашист и това е верно:Topic-is-closed-bg:

---------- Post added at 06:33 ---------- Previous post was at 06:22 ----------


Що се однася до тебе цялата ви държавка е като такива подлизурковци като тебе,само чакаш някой да драсне против мене и веднага се прикрепяш към него,това означава че нямаш собствено мнение и че си абсолютен аутсайдер който се е здухал от обществото,чудиш се как да забогатееш и как да живееш по добре ,но няма да стане защото си толкова злобно шиле че и на пътя да те срещна съм сигурен че ще те подмина.Знаиш ли нещо ще ти кажа,храчката в устата ми е по стоиностна от тебе.:bravo:А що се однася до бабаетлъкати не се занимавай с мене на светлини години си назаде,не си попаднал на точното място,опознай хората щото за простотията която си написал някога от някой не от мене естествено щото си мишка за мене ще издеш някой сап:guillotine::smackbum:с две думи виж ми пръста:falos2::rotfl:

---------- Post added at 06:44 ---------- Previous post was at 06:33 ----------


Слушай бе дятка,някой като си мери нещо ти де влизаш,глеи да не ти лезне нещо на тебе у задния двор,и земи научи кво значи демокрация че го одарихте хептен прес просото:smackbum:И един пръст за тебе може ти затвори устата навеки:falos2::kicking:
Етровски, ти може да не пиеш, ама мозъка ти е увреден по рождение-не виждам друга причина да пишеш толкова глупости, а точно заради такива като теб и Русия и България са на това дередже.Българските комунисти са предатели, като руските комунистически подлоги.
ПП - не съм разведен, а и жената изглежда супер:-D
И като живееш в България се научи да говориш и пишеш, гледам че си като мангал в 1-ви клас, то и руският ти е такъв сигурно........

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:08 ----------


Къде лявото не води до добро в скандинавските страни ли?

Кое е лявото там?А ако визираш например "шведския социализъм" той отдавна е отречен, като модел от шведите.
Я ми кажи нещо например за последните леви правителства в ЕС-Испания, Франция и т.н......

Бобби
21-06-2013, 00:58
аве ти гледаи да не ти вземат двете снимки и ти да не влезнеш в блатото че нещо много измутря:respect::machinegunner:
Много се възбуждаш като застанеш зад клавиатурата.....гледам вече стрлеяш....с F2 ли го правиш, или с друг клавиш?.....ако ти се ака момче натисни Shrft....гледам големи ги раждаш........
Айде с здраве....не ми се разправя с анимациони герой.....
Ну заяц...ну пагади,гледай го тази вечер това филмче...дано те успокой малко.....:sleepy:

etrovskii
21-06-2013, 06:09
:falos2::falos2::falos2:
Много се възбуждаш като застанеш зад клавиатурата.....гледам вече стрлеяш....с F2 ли го правиш, или с друг клавиш?.....ако ти се ака момче натисни Shrft....гледам големи ги раждаш........
Айде с здраве....не ми се разправя с анимациони герой.....
Ну заяц...ну пагади,гледай го тази вечер това филмче...дано те успокой малко.....:sleepy:

:falos2::falos2::falos2::roll2:

Бобби
21-06-2013, 07:52
Рязкото затопяне взе поредната си жертва......фаза трета спря да се изразява и мина на картинки...не случайно казах, че си анимационен герой........:crazy:

Susscrofa
21-06-2013, 08:36
Ма как може така да не оценяваме гениалния Орешарски, аз помня думите на Прасчо-кои сме ние, че да даваме оценки на Олигарски, пърдон, Орешарски..Той пък излезе толкова тъп, че се провали още на първия месец, изнанаде ме..

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:07 ----------


Етровски, ти може да не пиеш, ама мозъка ти е увреден по рождение-не виждам друга причина да пишеш толкова глупости, а точно заради такива като теб и Русия и България са на това дередже.Българските комунисти са предатели, като руските комунистически подлоги.
ПП - не съм разведен, а и жената изглежда супер:-D
И като живееш в България се научи да говориш и пишеш, гледам че си като мангал в 1-ви клас, то и руският ти е такъв сигурно........

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:08 ----------



Кое е лявото там?А ако визираш например "шведския социализъм" той отдавна е отречен, като модел от шведите.
Я ми кажи нещо например за последните леви правителства в ЕС-Испания, Франция и т.н......

Нищо не е отричано в Швеция.
Има и други скандинавски страни.
Франция я провали Саркози с неговата "феноменална" дясна политика.
Испания винаги си е била с не добра икономика.
Когато една поска на развитие прибира повечко парички от финансовите акули е логично капиталът да иска да я мачка.
Сбъркан е целия глобален икономически модел.

RPWWD
21-06-2013, 10:39
Гледам от няколко дни как една група от хора се събират, обикалят като гламави улиците на София. Викат и крещят като маймуни и не знаят какво искат. Казват,че искат сваляне на правителството, което още не е формирано и не е започнало да работи,но не казват какво следва после. В същото време искат нов изборен закон ,но не са наясно как да стане това. Търпяха толкова години една мутра да бъде кмет на София и Премиер и му ... зад...ка. Давате ли си сметка какво искате в момента? Преди близо месец имаше избори,сега искате Държавата да извади пак няколкостотин милиона за нови избори.Определението за интернет лумпени е много точно.Този интернет явно ви е зомбирал до такава степен,че утре може да протестирате и срещу вас самите. Продължавайте с обиколките и не забравяйте централата на ГЕРБ,защото така олеквате още повече. Желая ви успех!

Susscrofa
21-06-2013, 12:34
Гледам от няколко дни как една група от хора се събират, обикалят като гламави улиците на София. Викат и крещят като маймуни и не знаят какво искат. Казват,че искат сваляне на правителството, което още не е формирано и не е започнало да работи,но не казват какво следва после. В същото време искат нов изборен закон ,но не са наясно как да стане това. Търпяха толкова години една мутра да бъде кмет на София и Премиер и му ... зад...ка. Давате ли си сметка какво искате в момента? Преди близо месец имаше избори,сега искате Държавата да извади пак няколкостотин милиона за нови избори.Определението за интернет лумпени е много точно.Този интернет явно ви е зомбирал до такава степен,че утре може да протестирате и срещу вас самите. Продължавайте с обиколките и не забравяйте централата на ГЕРБ,защото така олеквате още повече. Желая ви успех!

:tooth:

Аз най се кефя на патоса, с който се отразяват протестите по медиите.:)

CBET
21-06-2013, 13:24
Аз само едно се чудя. Някой изобщо замисля ли се над въпроса колко хора гласуваха на последните избори в София примерно? Как се разпределиха гласовете на тия хора (абсолютни стойности не %)? Колко хора се събират на протест? Какво е съотношението "протестиращи/гласували" или "протестиращи/гласували срещу настоящите управляващи"? Дали протестиращите са болшинство? Кой и как ги мотивира? Защо след като не толерират ГЕРБ не минават да крякат и пред тяхната централа?

Единственото смислено искане е тотална подмяна на политическата класа но то е толкова утопично колкото и идеите на Маркс и Енглес!

pavlin
21-06-2013, 14:39
И най-интересното е че постоянно повтарят че никой не чува гласа на протестите.

etrovskii
21-06-2013, 18:36
А, Фреди е друга бира, както имаше един лаф от филма "Коса"-на въпрос към един от георите-дали е хомосексуалист, той отговори:
Не бих изритал Мик Джагър от кревата си, но не съм хомо..
Остави десния популизъм, у нас такъв няма реално, имаме ляв, всъщност в момента светът е масово е улево, което не води до нищо добре, но нещата се сменят, ке се оправим.

:dyrvo_v_kenefa::falos2::falos2::falos2:

nastybg
21-06-2013, 18:41
Не мисля, че протестиращите са група лумпени обикалящи София, безцелно викащи: кой не скача е червен !!!
От известно време наблюдавам протестиращите и първо, хората си имат цели и желания като: оставка на правителвото и дата за предсрочни избори, въвеждането на минимален образователен ценз за гласуване, незабавно уволнение на всички нагли новоназначения - ТИМ или безумията от ДПС, като например областните управители, които назначиха - ненужно етническо напрежение в страта. Да не говорим, че слухове за платени протести при толкова хиляди протестиращи е смешен, особено когато 75% от хората искат мажоритарен вот !!!!!!! Много точно беше написано на един лозунг - Не съм платен, мразя ви безплатно !!!


:tooth:

Аз най се кефя на патоса, с който се отразяват протестите по медиите.:)

А познай защо ...

pavlin
21-06-2013, 19:29
Интересно кой ги определя тези искания. Мнозинството гласоподаватели или някои анонимни драскачи в интернет.

nastybg
21-06-2013, 19:40
Интересно кой ги определя тези искания. Мнозинството гласоподаватели или някои анонимни драскачи в интернет.

Чакай сега колега, ти в щатите ли си или в България, защото както казах, от известно време наблюдавам протестите (отразявам) и това са искания, който съм чул различни хора да казват, скандират и т.н. С две думи хората не искат повече преход, все им е тая дали от баницата лапат ГЕРБ,БСП,АТАКА и каквито още там има, хората искат промяна ...

pavlin
21-06-2013, 20:09
Хубаво ама един иска едно друг иска друго. Откъде си сигурен че този който иска мажоритарен вот иска и образователен праг на гласуване. Тези които обобщават исканията кои са и кого представляват. На мен ми се струва че определени партии които останаха извън властта се опитват да се възползват от недоволството на хората че живота им става все по-труден.

mordohy
21-06-2013, 20:53
А нещо конструктивно да кажете!?