Известие

Collapse
No announcement yet.

Армия от платени тролове брани БСП в мрежата

Collapse
X
 
  • Filter
  • време
  • Show
Clear All
new posts

  • Първоначално публикувано от pa4ito Покажи съобщение
    Вярно чакаме, стига да ни кажат истината
    А защо ПЗРК, онези момчета друго нямат ли? Питам, защото не съм се ровил относно това с какво са въоръжени. А се твърди, не знам дали е вярно, че руснаците ги подкрепят откъм оръжие...
    Дори при огромно желание Русия не може да си позволи "разкоша" да снабди опълченците с друго, освен леко стрелково оръжие. Ако това беше възможно, конфликта вече щеше да е приключил с парад на Стрелков в Киев. Въпреки това, гледам гнидите се смитат един по един. Коломойски избяга, сега и Я(й)ценюк навива байряка.

    Първоначално публикувано от ivan dimitrov Покажи съобщение
    Говорехме за Русия и санкциите. Изведньж ме пращаш да казвам на САЩ, какво да правят!
    В пьрвият линк, кьм края пише това което е вярно - специалисти предполагат. Като завьрши разследването, тогава бих коментирал. А САЩ е демократична страна, както и да го погледнеш.
    Последното ти изречение направи утрото ми весело.

    Първоначално публикувано от bager Покажи съобщение
    Виждам, че Обама се отъждествява със САЩ, а Путин с Русия, ама дали е така наистина?
    Орешарски кой беше? На кого(или на кои) беше човек?
    Путин ли е Русия или е лице на силни олигархични кръгове, както и Обама най-вероятно?
    Знам че сравнението с нашия е смешно, но все пак ...
    Разликата между Щатите и Русия е, че в Щатите олигархията назначава Президентът, а в Русия, Президентът назначава олигарсите, поне до сега е било така. Нещата в Русия обаче се променят и това определено не се харесва на западната шайка. Горното не значи, че Путин е сам и незаменим, даже бих казал, че е доста "мек".
    Колкото до нас, то равнисът по новия "Голям Брат" е напълно валиден и в това отношение.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00 sigpic

    Comment


    • Изглежда одъртявам, защото вместо първо да пиша, съм започнал първо да чета.
      Та прочетох дългичката статия, дето е дал адаша, преди две страници. В нея има няколко важни неща, които всички усещаме, но някак си не искаме да им се отдадем.
      На д-р Михайлов можем да му се доверим, защото отдавна е доказал, че е над нещата.
      Ето няколко неща, които ме впечатлиха:
      Русофобите се делят на два типа:
      Първите са платени клакьори, а вторите са толкова дълбоки русофили, че ги е страх от самите себе си.
      Интересна мисъл.
      Всъщност хората ги е страх от Русия, за да не загубим своята идентичност.
      От друга страна, западът се страхува от Русия, защото не я разбира. Дори и Хитлер я нарича"див кентавър".
      Мечката, дори и да не е агресивна, пак плаши.
      Оказва се, че Путин плаши запада не чрез Русия, а защото идеите му се споделят все повече от народите на западния свят. Имаме противопоставяне на цивилизационно ниво. Путин става все по-популярен на запад и това плаши либералите.
      Украйна е част от програмата за разкъсване на руската империя. Има три варианта. това според мене.
      Първия, цяла Украйна да се откъсне от сферата на Русия и западът да направи грешката на Сталин от 1939-та, със завземането на Буковина. Това довежда до хитлеровото нападение.
      Вторият е да бъде разчленена Украйна на две части. Това е програмата минимум на запада, но не и на Путин.
      За Путин е по-изгодно да има своя диаспора в Украйна, която да може във всеки момент да манипулира. Тоест да манипулира Украйна. Руското население на Украйна е неговият буфер. Неговата защитна зона. Това е възможността за проникване в западните институции по съвсем законен път.
      Признават или не, но на западът не му трябва Украйна с руско население. Това означава директно заразяване на запада с руски елементи. Това е мечтата на всяко разузнаване.
      Ето това е желанието на Европа и САЩ, но магарето Путин не се хвана на тяхната въдица. Той иска Украйна да е цяла. Когато е цяла, западът няма да я иска. Всичко останало е прах в очите.
      Да влезе Украйна в тоя и вид в Европа е все едно да върнат Цариград на Гърция. Той както знаете върви с двадесет милиона турци.
      Нещо като вица за двете кофи.
      Ето защо Путин не настъпва агресивно. Ето защо не въоръжава своите в Украйна. Те му трябват там. Времето работи в негова полза.
      Колкото повече се задълбочава конфликта, толкова повече се изплъзва от контрола на САЩ и Запада.
      Самолета, убийсвата и хуманитарната катастрофа са само декор на една пиеса.
      Драматургът е Запада, но режисьорът е Путин.
      На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
      Интелектуален кръг БКАР.sigpic Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

      Comment


      • Така , сега след като "доказаха" че руснаците и лично Путин е свалил самолет , американците имат "нови доказателства" че руснаците обстрелват украинските позиции и че доставят оръжие на опълченците http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/...ozicii-6018229

        P.S - Странно защо същото нещо вчера или онзи ден заяви Порошенко ?!?!?!?
        Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

        Comment


        • През средновековието имало лов на вещици, жертвата била съдена само според твърденията на някой.В момента САЩ правят точно това.Доколкото знам всеки е невинен до доказване на противното, само че осъдиха Русия още докато падаше самолета.Прави впечатление че Вашингтон само говори без да представя доказателства.Предполагам по силата на тая логика ако Обама стигне до съд ще бъде осъден само въз основа на твърденията на конгреса.
          По-достойно е да си останеш с убежденията,отколкото
          конюнктурно на стари години да "прогледнеш".
          Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
          Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

          Comment


          • Я , макдоналдс ще са първите май.... а и за украинците има изненада............

            http://ria.ru/economy/20140725/1017468725.html

            http://ria.ru/economy/20140725/1017489726.html
            Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

            Comment


            • Първоначално публикувано от dimitar_vd62 Покажи съобщение
              През средновековието имало лов на вещици, жертвата била съдена само според твърденията на някой.В момента САЩ правят точно това.Доколкото знам всеки е невинен до доказване на противното, само че осъдиха Русия още докато падаше самолета.Прави впечатление че Вашингтон само говори без да представя доказателства.Предполагам по силата на тая логика ако Обама стигне до съд ще бъде осъден само въз основа на твърденията на конгреса.
              Русия я осьдиха за анексирането на Крим. Ако бясно куче, нахапе пред всички някого, кой ще е основният заподозрян при последващ случай на другият ден?
              За момента аз официално категорично мнение не сьм видял.
              Нека приключи разследването и тогава да коментираме.
              В момента раздаваш правосьдие, преди следствието.
              Арфа Ромео 146 1.6 боксер

              Comment


              • Започнаха да си признават :

                http://www.segabg.com/article.php?id=709435

                Comment


                • Twin Peaks,някой гледал ли е?
                  А The Matrix?????
                  Alfa Romeo 159 2,4 Jtdm Q-tronic
                  Citroen C2 1,6 Sensodrive

                  Alfa Romeo 156 GTA Selespeed - EX
                  Alfa Romeo 159 SW 2,4 Jtdm Q-tronic - EX
                  Alfa Romeo 156 2,0 TS Selespeed - EX

                  ....расоф ат, дърта кранта без зоб не пука!

                  Comment


                  • Първоначално публикувано от pavlin Покажи съобщение
                    Започнаха да си признават :

                    http://www.segabg.com/article.php?id=709435
                    Това е и най-правдоподобната версия, която май ще се окаже и вярната.

                    Изводът, който си правя е, че украинците са много учени хора..........или поне непрекъснато се учат.

                    А на учения свалят самолети, гърмят АЕЦ - ове и пр.


                    159 1.8 MPI
                    166 2.0 TS (ex)

                    Comment


                    • Много удобен момент да си разпуснат парламента , Яйцепух да се скатае заедно със всичката сган........
                      Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

                      Comment


                      • Първоначално публикувано от pavlin Покажи съобщение
                        За някакъв скандален разговор между Обама о Порошенко се говори, където двамата признават че самолета е свален от украинската армия. Някой има ли информация, дали това е достоверно
                        Ей тва е излязло свалили са го но все още си седи по "складовете" на Google. Много е вероятно обаче да е фейк!
                        Have A Nice Day
                        o/_______\o
                        (Оo=\°/=oO) Alfa Romeo 156 1,8TS '00 ГИ "Фобос"
                        []=о===о=[]

                        Comment


                        • Първоначално публикувано от fade Покажи съобщение
                          Ей тва е излязло свалили са го но все още си седи по "складовете" на Google. Много е вероятно обаче да е фейк!
                          Е чак пък толкова тъпи не може да са
                          Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

                          Comment


                          • Я , кой се търси - http://ria.ru/world/20140725/1017542501.html

                            А това вече ще раздразни мечката http://ria.ru/incidents/20140725/1017568068.html

                            http://ria.ru/world/20140725/1017554266.html
                            Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

                            Comment


                            • Я почетете малко на една бира.http://avtorski.pogled.info/article/...i-osaznaite-se
                              По-достойно е да си останеш с убежденията,отколкото
                              конюнктурно на стари години да "прогледнеш".
                              Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
                              Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

                              Comment


                              • Първоначално публикувано от dimitar_vd62 Покажи съобщение
                                Я почетете малко на една бира.http://avtorski.pogled.info/article/...i-osaznaite-se
                                "....някои хора са толкова глупави, че им се струва, че ако ругаят Русия на лягане и на ставане, ще минат за умни"

                                Това ми напомня за някой.....
                                Осел Останется ослом, хотя осыпь его звездами;где должно действовать умом, он только хлопает ушами.................... Г.Державин

                                Comment

                                Working...
                                X