PDA

View Full Version : 155 ОБЩИ ПРИКАЗКИ - "ДЪРА БЪРА"



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Бобби
02-12-2011, 10:02
Кажи какво ти трябва .Имам MOBIL CASTROL TOTAL ELF и OMV :boost:

---------- Post added at 09:16 ---------- Previous post was at 09:15 ----------


Ок колега тогава ще се разберем :big_bow_down:
На добра цена и естествено ще се доверя по твой избор....не ги отбирам тия масла....10W40 смятам да и сложа тотал или мобил, какво ще препоръчаш и дай цена, че нещо в последно време се бъркам по джобовете:))

Rider_alfa155
02-12-2011, 17:50
така обявата е коригирана и вече със снимки в момента чака одобрение от модератор и е на линия, извинявам се за поста тука ако искате го изтриите

Milcho
03-12-2011, 11:45
А между другото нивомерите на Дедра и 155 са различни,на 155 е с около 3 пъти по-голям поплавък и спрямо това с 3 пъти по-малък ход от този на Дедрата,все пак ги погледни,но съм сигурен,че и на двете съм им вадил помпите и нивомерите и съм ги гледал дали не са взаимо заменяеми,че на Дедрата при едно от ваденетата даде фира и сега си търся.Така,че ако този на Дедрата не е запазен се кандидатирам за него:cheers:

Rider_alfa155
03-12-2011, 13:09
ами не знам да има разлика в двата защото като беше на колата си работеше по спомен съвсем точно, сега съм с нов просто защото като взех помпата от Дани ми даде и нивомера и така принципно и двата са обещани ама ако колегите скоро не пратят дреси за доставка ще се сдобиеш ти колега с нивомер

Dimicha
03-12-2011, 18:51
Колеги,някой сменял ли е маркучето,което свързва всмукателния колектор със системата за бензиновите пари (оная джаджа под казанчето на охладителната система)? Питам,щото днеска като сменях бензиновите маркучи,ми направи впечатление,че нещо много халтаво влиза във вакуума на колектора това маркуче.То е с едни Г-образни накрайници такова.С какво може да се замени това?

Furious 155
04-12-2011, 15:55
Колеги,някой сменял ли е маркучето,което свързва всмукателния колектор със системата за бензиновите пари (оная джаджа под казанчето на охладителната система)? Питам,щото днеска като сменях бензиновите маркучи,ми направи впечатление,че нещо много халтаво влиза във вакуума на колектора това маркуче.То е с едни Г-образни накрайници такова.С какво може да се замени това?
Затапваш откъм колектора и откъм канистъра и разкарваш пвц маркучето.

Dimicha
06-12-2011, 20:04
Затапваш откъм колектора и откъм канистъра и разкарваш пвц маркучето.

Абе това ще го направя по-нататък,но сега ме дразни друго нещо.Колата прави следното-като позагрее,почва да си променя оборотите обаче в много малки граници 750-800,после 800-850,после пак 750.Не е типичното клатене на оборотите,както правеше като прецаках моторчето за празния ход,а е супер неравномерно.Понякога рязко,понякога плавно.Същевременно прави нещо като прекъсване и откъм изпускателната система съвсем ясно се чува едно "так" и след малко пак "так".Откачих ламбдата и я запалих без нея-държи 800 оборота,и пак трепти леко около тях.Като натисна яко спирачката оборотите падат леко и като пусна се вдигат-това предполагам е нормално,щото сервото я натоварва.На какво се дължи това нещо-прави го откак съм я взел-сменени са сума неща.Нормално ли е,има ли реално проблем или аз си внушавам вече.Възможно ли е някой ел. консуматор да се включва и изключва постоянно и да мени оборотите на двигателя?

П.С. Сори,ако задавам глупави въпроси,просто вече ме дразни,сякаш която и неработеща част да сменя,електрониката после се самообучава да се държи по същия глупав начин както преди смяната на съответната част.

thecleaner
06-12-2011, 22:16
Абе това ще го направя по-нататък,но сега ме дразни друго нещо.Колата прави следното-като позагрее,почва да си променя оборотите обаче в много малки граници 750-800,после 800-850,после пак 750.Не е типичното клатене на оборотите,както правеше като прецаках моторчето за празния ход,а е супер неравномерно.Понякога рязко,понякога плавно.Същевременно прави нещо като прекъсване и откъм изпускателната система съвсем ясно се чува едно "так" и след малко пак "так".Откачих ламбдата и я запалих без нея-държи 800 оборота,и пак трепти леко около тях.Като натисна яко спирачката оборотите падат леко и като пусна се вдигат-това предполагам е нормално,щото сервото я натоварва.На какво се дължи това нещо-прави го откак съм я взел-сменени са сума неща.Нормално ли е,има ли реално проблем или аз си внушавам вече.Възможно ли е някой ел. консуматор да се включва и изключва постоянно и да мени оборотите на двигателя?

П.С. Сори,ако задавам глупави въпроси,просто вече ме дразни,сякаш която и неработеща част да сменя,електрониката после се самообучава да се държи по същия глупав начин както преди смяната на съответната част.

Огледай всички въздуховоди внимателно или ги напръскай с нещо лесно възпламенимо;) ако промени работата значи смуче въздух отнякъде. Разгледай много внимателно гумите на смукателния колектор. Има вероятност и от сервото да ти прави номера.

Tedo
08-12-2011, 19:34
Няква ку4ка се появи в мобилето, има ли запознати?
http://www.mobile.bg/11322638999779599

toki4a
08-12-2011, 19:36
Няква ку4ка се появи в мобилето, има ли запознати?
http://www.mobile.bg/11322638999779599

външно не изглежда зле :whistle:

Gandi_MC
08-12-2011, 20:02
Малко инфо за колата:
Колата е Q4 с базовото окачване и мотор без доработки!
Автомобила е подготвян и е каран на писта(няма интериор;седалки;кори)има само спортна седалка!!
Цената е 2900 с документите с който може да се кара на писта за да може да се регистрира ще трябва да бъдат заплатени още 600лв!

Надявам се да съм бил полезен!!!

П.П Момчето продава и Алфа 155 1.7 8в с климатроник(нов внос) 1000лв!!!

AnastasKOSTOV-REX
08-12-2011, 20:34
Колата е на Никола.И не са 2 а са 3.Третата 1.8 16В '97 с Билщайн,ХР и джей ер мисля.

alfatras
08-12-2011, 23:52
Няква ку4ка се появи в мобилето, има ли запознати?
http://www.mobile.bg/11322638999779599

Интерсна обява:coolio:сериозна ли е?

nonamecrew
09-12-2011, 10:52
Интерсна обява:coolio:сериозна ли е?

Айдееее .... Наско да си мисля ли това което си мисля ... че няма ли да им станат много колите вече ... ахахахах :whistle:

Бобби
09-12-2011, 16:32
Малко инфо за колата:
Колата е Q4 с базовото окачване и мотор без доработки!
Автомобила е подготвян и е каран на писта(няма интериор;седалки;кори)има само спортна седалка!!
Цената е 2900 с документите с който може да се кара на писта за да може да се регистрира ще трябва да бъдат заплатени още 600лв!

Надявам се да съм бил полезен!!!

П.П Момчето продава и Алфа 155 1.7 8в с климатроник(нов внос) 1000лв!!!
Ако кажеш в какво състояние е мотора и трансмисията цена няма да имаш :shock:

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:31 ----------


външно не изглежда зле :whistle:
Така говориш...защото ги боядисваш:))

Gandi_MC
09-12-2011, 17:53
Колеги момчето каза че е добре!!!Но за да не излъжа някой или да стане накрая (посредника е лаи...) звънете един телефон и попитайте момчето!Просто се опитах да бъда полезен и да дам малко инфо,но колата не е моя!!!

nonamecrew
09-12-2011, 21:26
Колеги момчето каза че е добре!!!Но за да не излъжа някой или да стане накрая (посредника е лаи...) звънете един телефон и попитайте момчето!Просто се опитах да бъда полезен и да дам малко инфо,но колата не е моя!!!

Е пак ти .. познаваме се :lol_sign::flirt:

nicola 59
09-12-2011, 22:32
Колеги ако мога да ви бъда от полза питайте колата я изпратих аз за бг

mordohy
09-12-2011, 22:39
Само не разбрах!
Никола 59 ли ги изпраща или другия!

Бобби
10-12-2011, 10:26
Колеги ако мога да ви бъда от полза питайте колата я изпратих аз за бг
Кажи повече...кога я прати и с какви документи..:roll:
нещо ми се струва, че няма регистрация...и от там технотест ще трябва май....:roll:...:book:

nicola 59
10-12-2011, 12:38
Кажи повече...кога я прати и с какви документи..:roll:
нещо ми се струва, че няма регистрация...и от там технотест ще трябва май....:roll:...:book:

Преди 10 или 15 дни трее да е пристигнала в бг .Документи има който казват че колата е за спортни цели издадени са в италия и важат за да може колата безпрепятствено да бъде транспортирана из целия свят за състезания . Но не по улицата а на платформа . С тези документи не може да бъде регистрирана .После колата има и нейните орегинелни документи ,които при нужда могат да се вземат и да бъде регистрирана без проблем ,но момчето предпочете за момента да не ги взема защото евентуално ще струват още около 300 или 350 евро, а евентуалния купувач после може да не ги ползва,ако вземе колата за спортни цели .

Бобби
10-12-2011, 13:41
Преди 10 или 15 дни трее да е пристигнала в бг .Документи има който казват че колата е за спортни цели издадени са в италия и важат за да може колата безпрепятствено да бъде транспортирана из целия свят за състезания . Но не по улицата а на платформа . С тези документи не може да бъде регистрирана .После колата има и нейните орегинелни документи ,които при нужда могат да се вземат и да бъде регистрирана без проблем ,но момчето предпочете за момента да не ги взема защото евентуално ще струват още около 300 или 350 евро, а евентуалния купувач после може да не ги ползва,ако вземе колата за спортни цели .
Благодаря за инфото....а техническото състояние как е...?...тя в Италия само за спортни цели ли е използвана?

nicola 59
10-12-2011, 14:04
Благодаря за инфото....а техническото състояние как е...?...тя в Италия само за спортни цели ли е използвана?


Давам ти пълната информация за колата ,значи колата си е била туристическа и доста запазена на около 150 000 в орегинален вид.Едно момче казва се Винченцо я купува с цел да я ползва за писта и той и оформя документите за спортни цели.После започва да я приготвя ,а именно като и маха целия салон ,седалки ,мокети кори на вратите остава само таблото вътре. Слага една седалка спарко и нищо повече . Тогава фалира неговата фирма и с нея и проекта Q4. колата остава в орегинален вид като мотор и всичко друго. Никога не е карана повече не на писта не по улицата . Ако и се нареди салона вътре си става нормална 155 турбо. окачването джантите всичко и е орегиналното за модела. Ако мога да ти бъда още нещо от полза само питай .Ще пишем тука за да могат да четат всички колеги и така да сме от полза за всички.

Dimicha
11-12-2011, 11:53
Колеги,имам едно питане относно клапанчето на сервото,от което излиза вакуума към колектора.Днеска свалях колектора и като напънах да вадя маркуча за вакуума цялата история се извъртя.Въздух не изпусна,колата спира добре.Трябва ли да се върти това клапанче около оста си или съм го разхлабил/развинтил по някакъв начин?

nicola 59
11-12-2011, 15:33
Колеги,имам едно питане относно клапанчето на сервото,от което излиза вакуума към колектора.Днеска свалях колектора и като напънах да вадя маркуча за вакуума цялата история се извъртя.Въздух не изпусна,колата спира добре.Трябва ли да се върти това клапанче около оста си или съм го разхлабил/развинтил по някакъв начин?

Ако имаш предвид ,че се завъртяло пластмасовото клапанче това което влиза с едно гумено пръстенче в сервоусилвателя е нормално ,защото то се върти свободно около оста си не е на резба и не е фиксирано .

Dimicha
11-12-2011, 18:18
Ако имаш предвид ,че се завъртяло пластмасовото клапанче това което влиза с едно гумено пръстенче в сервоусилвателя е нормално ,защото то се върти свободно около оста си не е на резба и не е фиксирано .

Да,точно него имам предвид.Досега като съм вадил вакуумното маркуче от колектора,не е мърдало.Явно е било залепнало и не се е въртяло,щото днеска като мръдна усещането беше,точно все едно някоя запекла резба се отхлаби изведнъж.Но сега съм спокоен,като знам,че трябва да се върти,благодаря :coolio: Между другото-да споделя малко горчив опит с бензинови маркучи-миналата седмица като смених бензиновия регулатор,реших да подменя всички гумени маркучи по системата.Купих някакъв уж хубав,вътрешно армиран български маркуч.....Познайте-като отворих помпата беше станал на балон около скобите-вътрешната част сцепена по дължина и целия маркуч раздут като балон.Върнах старите маркучи навсякъде и работата заспа.И повече тая помпа и тея маркучи няма да ги бутна,ако ще да спра насред път...тва е най-голямата гадост,която може да съществува! :Silent:

Tedo
11-12-2011, 22:19
Как за пореден път се опитах да си строша легендата или защо се пиша "разбивача на легенди"
Такаа, да напиша и аз някой и друг повествователен пост в тоя форум:
С някои от вас се знаеме с други не но повечето сте чели предполагам какви простотии съм творил откакто съм собственик на 155 - разпаднали се главини, строшени дебитомери, стъпкови моторчета, скъсани биалетки носачи и т.н. откъдето и получих "титлата" разбивач лично от dani_ku4eto :respect: защото обикновено като строша нещо съм при него
Та, днес за пореден път изпитах здравината на техниката която наричаме легенда 155 но този път надминах очакванията си
Пътувах в провинцията за уикенда и днес преди да тръгна да се прибирам вдигнах капака да доливам масло и такива обичайни процедури, когато реших да сложа иначе красивият алуминиев капак на кабелите и въпреки че имах само 2 болтчета които навих на ръка все пак не се отказах.Дотук добре, тръгнах, всичко си беше нормално 4-5000 оборота по магистралата докато преди тунелите по време на поредното изрязване не се чу еднократен, иначе притеснителен шум откъм двигателния отсек който обаче не притесни като цяло спокойната ми (а може би и простовата) натура.След около 10 км обаче шумът повтори - вече предположих че се опитва да стане нещо но при все силният дъжд и оживената пътна ситуация реших че не ми се спира да гледам какво е станало.
Около 10тия километър, обаче, малко след Вакарел изгаснахме в движение и вече се усетих че може би става нещо :D Но и това не успя да ме смути, викам си най-сетне успях да строша мотора и вкарах 5-та с газ до пода, за да го дотроша евентуално.При което обаче тотален отказ откъм ел.система - пак изгасна, този път заедно с фаровете, музиката и всички останали консуматори.Позамириса ми на кабелна изолация и реших че може би е клемореда, съответно пак не спрях, но и неизвестно как колата се укроти.6-7 км по-натам точно преди Църна маца има бензиностанция петрол и реших да спра за да видя все пак какво става.Като вдигнах капака очите ми станаха на палачинки, след което и започна да ме избива на смях - оказа се че двата шума които бях чул по-рано са били от развилите се две болтчета на капака на свещите, който съответно е започнал да се разхожда насам-натам връз двигателя и е намерил за подходящо място плюса на акумулатора посредством който почти успешно се е опитал да се завари отново към капака на главата :crazy:
Учудващо за мен няма никакви поражения по алфата освен малко разтопено олово по клетката на акумулатора :lol:
Извод:не правете това върху своята 155ца, оставете го на професионалистите
Наздраве за легендата 155 :D

Tonimir
11-12-2011, 22:35
оказа се че двата шума които бях чул по-рано са били от развилите се две болтчета на капака на свещите, който съответно е започнал да се разхожда насам-натам връз двигателя и е намерил за подходящо място плюса на акумулатора посредством който почти успешно се е опитал да се завари отново към капака на главата :crazy:

:lol: :lol: :lol:

Тедо в АКЦИЯ !!!:clap2:ЛУД ... ЛУД!!! :crazy:

:lol: :lol: :lol:

Бобби
12-12-2011, 10:20
Ще се самозапалиш бе момче...:jumping:
Друг път не проявявай таково спокойствие:))

alfatras
12-12-2011, 12:35
Айдееее .... Наско да си мисля ли това което си мисля ... че няма ли да им станат много колите вече ... ахахахах :whistle:

От днес можеш вече да си мислиш всичко Тошко:humpx::super:
Неможах да се сдържа:lol_sign:то беше по силно от мене!!!

nicola 59
12-12-2011, 12:50
Черно и Бяло и уиски има такова :kicking:

alfatras
12-12-2011, 13:06
Черно и Бяло и уиски има такова :kicking:

Да си гукат двете другарки да са си дружки!Поздрави:kicking:

Alfa User
12-12-2011, 15:46
Ауу, ми айде честито !!!
Тва нещо като самоподарък за рождения ден ли ти се явява :jumping:

vegatta
12-12-2011, 17:13
Да си гукат двете другарки да са си дружки!Поздрави:kicking:

тва ша е края:starwars:

nonamecrew
12-12-2011, 17:25
:kicking::kicking::kicking::eat::paddle:

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

Наско ся вече ше паднеп под 1.10. 50000 :Topic-is-closed-bg:

alfatras
12-12-2011, 17:35
тва ша е края:starwars:

Нема да е края бре-после пак ще карам:))))))

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:34 ----------


:kicking::kicking::kicking::eat::paddle:

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:19 ----------

Наско ся вече ше паднеп под 1.10. 50000 :Topic-is-closed-bg:

Кой аз ли?Моооооже може:paddle:И съм 1.10.10 пустняк хахаха

Бобби
12-12-2011, 17:39
Ха честито...сподели първите впечатления....:super:

Furious 155
12-12-2011, 17:42
И бялата Q4 ли замина към ПЗ? :paddle: :)

alfatras
12-12-2011, 17:44
И бялата Q4 ли замина към ПЗ? :paddle: :)

Е как:naughty:

nonamecrew
12-12-2011, 17:45
То след две години всеки в Пазарджик ще си има кучка .. 75 турбо .. делта грале .. и некоя друга 156-тица .. жълтичка... само аз ще си въртя с бавното фиатче :notify:

alfatras
12-12-2011, 17:48
Ха честито...сподели първите впечатления....:super:

Впечателения няма още-скоро!

---------- Post added at 17:48 ---------- Previous post was at 17:46 ----------


То след две години всеки в Пазарджик ще си има кучка .. 75 турбо .. делта грале .. и некоя друга 156-тица .. жълтичка... само аз ще си въртя с бавното фиатче :notify:

Дано не само в Пазарджик а и в цяла България-адския кеф ще е!
П.С-егати и бавното фиат!

Tonimir
12-12-2011, 20:11
И бялата Q4 ли замина към ПЗ? :paddle: :)
Е как:naughty:

ХА ЧЕСТИТО! :kicking: В очакване на снимки и клипчета ... :)

nicola 59
12-12-2011, 20:37
И бялата Q4 ли замина към ПЗ? :paddle: :)

Всички истински пилоти имат тренировъчен автомобил и автомобил за състезание ,ако възникне нещо непредвидено по време на тренировките не трябва да може да се отрази на самото състезание.А пазарджиклии са стриктни в това отношение.

toki4a
12-12-2011, 20:59
Е как:naughty:

изкупихте на Италия кучките бре!!!!!!!!

:dance........... немоа ша са поквара..... паааа;)

to6ko
12-12-2011, 21:53
То след две години всеки в Пазарджик ще си има кучка .. 75 турбо .. делта грале .. и некоя друга 156-тица .. жълтичка... само аз ще си въртя с бавното фиатче :notify:
хихихи

toki4a
12-12-2011, 21:59
хихихи

хихихихихиххиихих..хихихих

to6ko
12-12-2011, 22:05
То след две години всеки в Пазарджик ще си има кучка .. 75 турбо .. делта грале .. и некоя друга 156-тица .. жълтичка... само аз ще си въртя с бавното фиатче :notify:

Да ве току виж и некоя 55-ца на задно се появила...........

nonamecrew
13-12-2011, 12:03
И ся кво стана ... понеделник ще си карам бялата ...... вторник що не зема се кача на черната .. :-o:static: Почвам да се плаша от нашия град :grandpa::static:

vegatta
13-12-2011, 13:01
И ся кво стана ... понеделник ще си карам бялата ...... вторник що не зема се кача на черната .. :-o:static: Почвам да се плаша от нашия град :grandpa::static:

токи4а!!!!
понеделник ша ми караш дедовия,вторник па него!!!!!:grandpa:

alfatras
13-12-2011, 13:10
токи4а!!!!
понеделник ша ми караш дедовия,вторник па него!!!!!:grandpa:

Удри Венко!
Ааааа кой е Венкоооооо!Наборче ща стопа бе,що пишеш от на:afro:профил-нали ти казах да си напишеш паролата в телефона да не я забравяш всеки път:rotfl:

nonamecrew
13-12-2011, 13:27
Токича на тебе ти спирам пиенето .. никав кореселин повече :grandpa:

Бобби
13-12-2011, 14:16
Още някой ако си търси подарък....:grandpa:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=66252
Добре изглежда....даже много добре....само километрите ако са доказуеми :respect:

nonamecrew
13-12-2011, 15:55
Добре изглежда ... но много от нас такива суми не познават :grandpa: за сметка на това ше си я сануваме на воля :static::static:

Бобби
13-12-2011, 16:09
Да бе с кучки се занимавате...пари нямате :crazy:
Сега ако кажеш, че и виното е на привършване...:big_whoops:....няма начин да не сте от Пазарджик:))

nonamecrew
13-12-2011, 16:20
Вчера посварши малко .. днеска чакаме зареждане :crazy::crazy::crazy:

alfatras
13-12-2011, 17:16
Вчера посварши малко .. днеска чакаме зареждане :crazy::crazy::crazy:

Зареди,иначе нема да са прибирам!Ей един път да си дойда па да са напия едно убаво и пак и пак малееееееееее:crazy:

nonamecrew
13-12-2011, 17:23
Наско тая кючка ти зе акъла :big_whoops: ся на 17-ти щи полеем първото място на калояново от рано .. бай Вес вече има пазарджишка конкуренция :crazy: А аз си седа в сервиза и тука ме бият в краката едни 6 кила вино .. какво да ги правя ..:drinking::dunno: Ти кога са прибираш .. а и тря ходя до софия .. няма ли да спирате вече с тия стачки :lol::lol:

alfatras
13-12-2011, 18:02
Наско тая кючка ти зе акъла :big_whoops: ся на 17-ти щи полеем първото място на калояново от рано .. бай Вес вече има пазарджишка конкуренция :crazy: А аз си седа в сервиза и тука ме бият в краката едни 6 кила вино .. какво да ги правя ..:drinking::dunno: Ти кога са прибираш .. а и тря ходя до софия .. няма ли да спирате вече с тия стачки :lol::lol:

Аааа на Калояново съм 1.09.........:lol:оня пич със шкодата даваше такива времена хахахахахахаах!А наздраве-аз я почвам!А иначе кога ша се прибирам е относително:lol:тия дни покрай коледа:clap2:

nonamecrew
13-12-2011, 18:06
Ща чакаме .. и теб и бялата :crazy:

toki4a
13-12-2011, 20:35
ей пустиняци превърнахте го на чат бе:crazy:

Бобби
14-12-2011, 10:16
ей пустиняци превърнахте го на чат бе:crazy:
Защото пиенето им е малко и още съзират клавиатурата :scherzkeks:

nonamecrew
14-12-2011, 11:30
:drinking::shocking:
Защото пиенето им е малко и още съзират клавиатурата :scherzkeks:

DJ
14-12-2011, 12:48
Още някой ако си търси подарък....:grandpa:

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=66252
Добре изглежда....даже много добре....само километрите ако са доказуеми :respect:

да и имам джантите на тази много искам да обуя 146-цата с такива :)
някой случайно да знае какво им е ЕТ на тези джанти и дали бяха 6.5J или 7J :lol_sign:

Furious 155
14-12-2011, 13:26
Най-накрая пуснах темичка с наръчника за поправка на 155 - вижте го в основния раздел!

Dimicha
15-12-2011, 15:58
Най-накрая пуснах темичка с наръчника за поправка на 155 - вижте го в основния раздел!

Много е добро ръководството,колега.Аз имам едно подобно,което също е разделено на много файлове-ако искаш да ти го пратя,да качиш и него.

Furious 155
15-12-2011, 22:57
Готово - и него качих вече и може да се тегли! ;)

TS
20-12-2011, 06:56
http://www.youtube.com/watch?v=gIhtL7s5gUA&feature=related

:grin:

MUROMAN
20-12-2011, 10:09
http://www.youtube.com/watch?v=gIhtL7s5gUA&feature=related

:grin:

:th_up::devil2: Направи ми Сутринта.

митака-пловдив
20-12-2011, 10:51
:th_up::devil2: Направи ми Сутринта.


Я да видим дали ще направим Обеда на някой


http://www.youtube.com/watch?v=dzu7eKqcDwQ&feature=related

nonamecrew
20-12-2011, 12:26
Хихихихихихих :oops:

Alfa User
20-12-2011, 13:34
http://www.youtube.com/watch?v=gIhtL7s5gUA&feature=related

:grin:

Олеееее ... още стоя прав пред компа и викам :th_up:
Мнооооооого яко представяне на GTA-то ... чак почвам да си мисля откъде да изкопая едни 40 000 евро за такава колица :devil2:

И за да не се отпускате съвсем - от същото шоу да видите, че не трябва да се е*авате с италианските полицаи и карабинери :

Scuola di polizia - Motor Show 2011 - Bologna (http://www.youtube.com/watch?v=HQL-36oj8dE)

И да не се заглеждате много по карабинерките, ейййй ...

Edit : http://www.youtube.com/watch?v=OO06JaYiq3c (http://www.youtube.com/watch?v=OO06JaYiq3c) - як онборд от същото шоу - между другото, когато бате Венци ме возеше в лудата 75-ца на последния тракдей, се чувствах и аз като тоя оператор - седалката някак не ми стигаше :) (само дето нямах HD камера тогава....)

TS
20-12-2011, 20:12
Оранжевата и червената са уникални и страшно силни :devil2: По-повод предстоящите празници ви желая: Много Здраве,Щастие и по-една такава играчка за всеки един от нас. Пък ако не друго,количките само да ни слушат.

toki4a
22-12-2011, 01:43
http://www.youtube.com/watch?v=gIhtL7s5gUA&feature=related

:grin:

това е колата за мен!:smoke:

---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:42 ----------


Оранжевата и червената са уникални и страшно силни :devil2: По-повод предстоящите празници ви желая: Много Здраве,Щастие и по-една такава играчка за всеки един от нас. Пък ако не друго,количките само да ни слушат.

Весели празници на всички вас ! бъдете здрави ;)

Furious 155
22-12-2011, 02:22
Весели празници на всички вас ! бъдете здрави ;)

Весели празници и от мен!!!Здраве и семейно щастие!

п.п. Тошко, дай една такава добавка за предната броня на 155 :smoke:

Бобби
22-12-2011, 10:39
Весели празници на всички, живи, здрави и корави!
Догодина пак с 155-ци:naughty:

:BBQ::tequilla::BBQ:

rumenti77
22-12-2011, 14:31
Весели празници и от мен.

Rider_alfa155
22-12-2011, 16:16
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:

Furious 155
22-12-2011, 16:26
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!! Колата изглежда направо уникална!!!:naughty:
Браво и успех с возилото!!!

Rider_alfa155
22-12-2011, 16:30
Мерси колега, това ми е една сбъдната детска мечта, просто не мога си седна на д-то от кеф и чакам да дойде 27 да си я взема ама няма как трудна работа е намирането на части за тези коли и поръчката за ангренажа ще се позабави иначе други забележки няма пълна сервизна книга на 247 000 км а мърка като коте дори пише кога са и сменяни гумите, и кога е слагана течност за чистачки, лудница
ето и малко инфо от уикипедиа
Ланчия Интеграле 2.0л 16В турбиниран двигател
Генерира максималнан мощност от 200 к.с. (149 КВ) при 5500 об/мин.
максимална скорост 137мрн (220 км/ч)
ускорение от 0-100 (0-62мрн) 5.5 сек.
нямам търпение да я докарам до бг за да видим какво чипче ще и сложим и между другото колеги ако знаете някой да има оригиналните огледала имайте ме предвид моля че тези малките се неудобни

Бобби
22-12-2011, 17:32
Мерси колега, това ми е една сбъдната детска мечта, просто не мога си седна на д-то от кеф и чакам да дойде 27 да си я взема ама няма как трудна работа е намирането на части за тези коли и поръчката за ангренажа ще се позабави иначе други забележки няма пълна сервизна книга на 247 000 км а мърка като коте дори пише кога са и сменяни гумите, и кога е слагана течност за чистачки, лудница
ето и малко инфо от уикипедиа
Ланчия Интеграле 2.0л 16В турбиниран двигател
Генерира максималнан мощност от 200 к.с. (149 КВ) при 5500 об/мин.
максимална скорост 137мрн (220 км/ч)
ускорение от 0-100 (0-62мрн) 5.5 сек.
нямам търпение да я докарам до бг за да видим какво чипче ще и сложим и между другото колеги ако знаете някой да има оригиналните огледала имайте ме предвид моля че тези малките се неудобни

Е... ти ми скри шапката, завиждам ти благородно.
Браво..със здраве да си я караш.
Сега по празниците ще си ходя на вилата...там имам части от една делта и призма.....ако не губя памет имах едни огледала от призма....който маи ще паснат и не са лоши....
Ако ги открия догодина имаш подарък от мен..
Колата е невероятна...ще се обедиш сам.

Rider_alfa155
22-12-2011, 17:38
не се и съмнявам от вече имам 150км с нея и не съжалявам нито за миг голям купон ще е усещам :D

alfatras
22-12-2011, 17:53
не се и съмнявам от вече имам 150км с нея и не съжалявам нито за миг голям купон ще е усещам :D

Брутален автомобил!Браво колега-със здраве да си я караш и много хубави моменти да ти донесе само!

Rider_alfa155
22-12-2011, 18:00
мерси колега дай боже

дадин
22-12-2011, 18:45
честито колега,със здраве да си караш и много безаварийни километри:)
това е кола мечта за много хора:)

Rider_alfa155
22-12-2011, 19:37
Мерси колега, теб не съм те засичал из града, може да се видим някой ден да пием по бира като си дойда

Furious 155
22-12-2011, 23:34
Мерси колега, теб не съм те засичал из града, може да се видим някой ден да пием по бира като си дойда
По бира незнам дали, но знам че ако съм наблизо, ще умра от кеф, за да я пробвам тази кола. :go:
В този ред на мисли, май списък за кръгчета трябва да правиш! ;)

vegatta
23-12-2011, 00:14
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:

Бате купил си си една от най големите коли произвеждана някога...
Честито със здраве да си я караш и много да те слуша...

П.П. Мечтата на всеки един фен на италянските автомобили... и не само

Васил Петров
23-12-2011, 02:09
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:

Да ти е честита.Много да те слуша и много да и се радваш.Поздрави от мен.Евалата!!!!

Rider_alfa155
23-12-2011, 11:12
Благодаря ви колеги, днес и купих и едни джантички нови........ 17' страхотни като се прибирам минавам през софия и може да се обадя на някой колеги по мераклии да се видим на по бира и по завойче ......

Бобби
23-12-2011, 11:34
Благодаря ви колеги, днес и купих и едни джантички нови........ 17' страхотни като се прибирам минавам през софия и може да се обадя на някой колеги по мераклии да се видим на по бира и по завойче ......
Кога се пребираш...?

toki4a
23-12-2011, 11:41
Весели празници и от мен!!!Здраве и семейно щастие!

п.п. Тошко, дай една такава добавка за предната броня на 155 :smoke:

няма добавки свършиха:Tease:

мисля ,че го резох това от задна броня за вектра А;)

---------- Post added at 09:41 ---------- Previous post was at 09:40 ----------


колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:

ауууууууу тя оксижен бре!:scherzkeks:

честито!! със здраве да си я караш;)

Rider_alfa155
23-12-2011, 11:41
на 6-ти трябва да съм в Сливен така че на 5-ти съм в София да се видя с брата и да оставя на хлапетата подаръците та значи 5-ти е деня за срещи

digitalundgrd
23-12-2011, 12:23
Батка ние ще се съберем едно 20-тина човека мераклии за....."бира" :) Колата ти е уникална ! Шапка ти свалям! А и цената е невероятно ниска...Абе, който си има късмет си има и това е ;) Честито, много безаварийни и ще те чакаме на 5-ти на живо с Ланчиата ;)

Бобби
23-12-2011, 12:30
на 6-ти трябва да съм в Сливен така че на 5-ти съм в София да се видя с брата и да оставя на хлапетата подаръците та значи 5-ти е деня за срещи
Аз на 3...съм си вече в София...звъни ми на 0884559742 Боби...да ти дам огледалата....сигурен съм, че ще станат...само трябва да си ги пръснеш червени....мене кръгче ми не трябва...карал съм такава 3-години...е по слабичка беше....
Погледни в клипа имам ги същите...ама са черни на цвят...само да имаш късмет...мисля, че 80% са в гаража...

http://www.vbox7.com/play:b6ea718a6b

Rider_alfa155
23-12-2011, 12:55
Записах номера колега, ще се обадя а колата я видях в обява от бг и дойдох специално заради нея и не съжалявам, тъкмо дойдох и да си посвърша малко от моята работа (работя в германия) и като се върна след нова година в бг ще е за малко две седмици и после започвам работа пак така че боби ще ти звънна на 4-ти като тръгвам от там да се чуеш с клегите дето имат мерак да я видят и да и се качат да се съберете за 5-ти

Бобби
23-12-2011, 13:02
Записах номера колега, ще се обадя а колата я видях в обява от бг и дойдох специално заради нея и не съжалявам, тъкмо дойдох и да си посвърша малко от моята работа (работя в германия) и като се върна след нова година в бг ще е за малко две седмици и после започвам работа пак така че боби ще ти звънна на 4-ти като тръгвам от там да се чуеш с клегите дето имат мерак да я видят и да и се качат да се съберете за 5-ти
Ок...дъщеря ми живее в Германия...в Хенеф на 30км. от Кьолн....и аз дълго тая година търсих подобна, обаче на нашият пазар, но нямах твоят късмет...и накрая ги похарчих за една 156 СВ...
Весели празници и лек път ти желая....:picnic:

Rider_alfa155
23-12-2011, 13:15
аз съм във франкфурт одер на границата с полша и на 100км от берлин, мерси весели празници и на теб и на всички останали колеги в бг

Mury
23-12-2011, 13:41
мерси колега дай боже

Искам и аз една такава за 2500 Е,няма такава кола на такава цена,.евала колега,най-благородно ти завиждам,защото и на мен ми е детска мечта само че Джало Джинестра :metal::metal::metal::metal:

Rider_alfa155
23-12-2011, 13:50
единственното което мога да ви кажа е че мога да се оглеждам ако изскочи нещо такова да пусна съобщение тук, апък ако скоро и се нарадвам може някой да се сдобие с нея вече е и с още един комплект джанти Konig Zero
85584
те тези са 170 евро за бройка

Milcho
23-12-2011, 19:21
единственното което мога да ви кажа е че мога да се оглеждам ако изскочи нещо такова да пусна съобщение тук, апък ако скоро и се нарадвам може някой да се сдобие с нея вече е и с още един комплект джанти Konig Zero
85584
те тези са 170 евро за бройка

Колега,спри да постваш,че скоро може да ни докараш инфаркт на някой от нас.Пък дано през новата година всички да можем да си направим по един такъв подарък и да можем да си го караме с кеф.Погледнете дори англичаните в предаването с какъв кеф и ентусиазъм се занимават с колата преди да я продадат,въпреки трудните за тях ремонти: http://www.vbox7.com/play:b6ea718a6b :drunk:

А колеги,някой да няма някоя излишна тенекиена джанта 14 цола на 6J широчина от 155-ца,че имам 3,а май е време да сложа зимни гуми...

ICI
23-12-2011, 19:45
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:
ауу, върха е, тук правя една такава ама жълтичка :)
един приятел колко търси из Германия такава допреди седмица, ама тая му е убягнала.
Ако решиш да я продаваш или бартеросваш за скъп съвременен автомобил, обаждай се, тук има кой да я приюти между свои :)
Между другото ангренажа на Дайко е 20лв, ролката 50, там по Германията ще са в евро вероятно цените.
Трансмисията е важно да е наред, за мотора има нови всякакви части за колкото коне искаш ;)

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

опа, ми на снимката на мотора се вижда че е с тръбен колектор, това означава че е с чип 100%, вече и за по-голямо турбо може да се предположи.

Rider_alfa155
23-12-2011, 19:47
да и аз чух че 4х4 било склонно да прави проблеми и трябва да се внимава и да се следи...ще видим за продажби и за бартери нека и се понарадвам че тогава ще я мисля
след като си я взема от обслужването ще знам с какво е защото както казах не е при мен и не знам има ли чип няма ли, нямах много време да я огледам защото мръкваше като я взех, и във интерес на истината никак не съм запознат с този тип двигатели така е ще имам време за на пред да гледам за какво иде реч

Furious 155
24-12-2011, 00:08
да и аз чух че 4х4 било склонно да прави проблеми и трябва да се внимава и да се следи...ще видим за продажби и за бартери нека и се понарадвам че тогава ще я мисля
след като си я взема от обслужването ще знам с какво е защото както казах не е при мен и не знам има ли чип няма ли, нямах много време да я огледам защото мръкваше като я взех, и във интерес на истината никак не съм запознат с този тип двигатели така е ще имам време за на пред да гледам за какво иде реч
Само внимавай къде ще я "чипваш", за да няма последващи проблеми.
Благородно ти завиждам за колата и ще гледам да успея да я видя наживо, като минаваш през София догодина!
УСПЕХ!

Rider_alfa155
24-12-2011, 00:54
ако колегата който писа по горе е прав и колата е чип-ната изобщо няма да се занимавам да я пипам в българия ако не (това ще стане ясно като я взема) ще опитам да я свърша тази работа там поне знам че всичко ще е качествено и на ниво освен това тя ще се движи основно там така че поддръжката по тази част ще ми е лесна както и гаранцията и най големия плюс в цялата работа с купуването на тази кола се нарича "Аутобан" или иначе казано но спийд лимит голям купон е тва

Mury
24-12-2011, 09:20
ако колегата който писа по горе е прав и колата е чип-ната изобщо няма да се занимавам да я пипам в българия ако не (това ще стане ясно като я взема) ще опитам да я свърша тази работа там поне знам че всичко ще е качествено и на ниво освен това тя ще се движи основно там така че поддръжката по тази част ще ми е лесна както и гаранцията и най големия плюс в цялата работа с купуването на тази кола се нарича "Аутобан" или иначе казано но спийд лимит голям купон е тва

Евала още един път колега,цяла нощ сънувам гралета покрай твойто.Иначе ти препоръчвам да не даваш много газа по Аутобана,защото нищо не се знае още за колата.Един приятел така си докара от Англия грале,но е карал със 130 макс през целяи път.Колата дойде в Сф,даде и се 4-5 пъти газ като хората и мотора изтропа........:flirt::flirt::flirt::flirt::flirt: Просто ти го казвам да го имаш предвид

Rider_alfa155
24-12-2011, 09:51
дааа мерси за съвета аз все още не съм имал възможност да и се радвам кой знае колко много, знам че италианките са малко капризни и няма да я гонкам много........ саааааамо мъчнкооооооооооо :scherzkeks::scherzkeks::scherzkeks:

ne0
24-12-2011, 10:27
колеги вчера се сдобих с още една невероятна легенда за смешните 2500 евро Ланчия Делта Интеграле16В турбо 4WD
качвам само две снимки понеже от авто къщата я закарах за до оборудване и смяна на някой консумативи по нея и в момента не е при мен
85538
85539
това е за сега след празниците ще направя нови снимки и ще ги кача че тук в Германия е малко сложна работа със сервизното обслужване.....
малееееееееее тва върви като зъм да го е....
:naughty::naughty::naughty:

Честито и имам оферта за теб (ако колата е тази от снимките) ако решиш да я продаваш и след съответен оглед от моя страна - нещо около 10 000 лева.

п.с. Ако може да пуснеш рамата да видим точно коя модификация е... в Кауфентрака трябва да я пише!

Поздрави!

Alfa User
24-12-2011, 10:58
Честито на колегата за чудната придобивка!!! Благородно завиждам, както повечето хора тък. Ще чакам да я зърна поне на снимки :)

Весели празници на всички луди глави и заклети фенове тука ! :cheers:
Живи и здрави, и умната тия дни :choice: !

toki4a
24-12-2011, 11:15
Честито на колегата за чудната придобивка!!! Благородно завиждам, както повечето хора тък. Ще чакам да я зърна поне на снимки :)

Весели празници на всички луди глави и заклети фенове тука ! :cheers:
Живи и здрави, и умната тия дни :choice: !

е умната умната,.мааааааа .......... немое:baby:

Alfa User
24-12-2011, 12:49
Е тогаз русата бре Тодоре :pokey:

rumenti77
24-12-2011, 13:38
Е тогаз русата бре Тодоре :pokey:

Ако не и с гроздовата става.
Честито на колегата за хубавата колица и много да го радва.

ICI
24-12-2011, 18:43
ако колегата който писа по горе е прав и колата е чип-ната изобщо няма да се занимавам да я пипам в българия ако не (това ще стане ясно като я взема) ще опитам да я свърша тази работа там поне знам че всичко ще е качествено и на ниво освен това тя ще се движи основно там така че поддръжката по тази част ще ми е лесна както и гаранцията и най големия плюс в цялата работа с купуването на тази кола се нарича "Аутобан" или иначе казано но спийд лимит голям купон е тва

при тоя мотор чипването се прави на живо за да се нагласи точно за него си, иначе дори и със чип от доказана фирма се получават достатъчно големи разлики, не е точно оптималният начин.
И тая кола не е за аутобан, понеже е със сравнително късо главно предаване, 225 км/ч и е максималната скорост, а и не ти препоръчвам да я заваряваш продължително време във високите обороти при положение че е със сток биели и бутала, ще дойде мига в който ще изтропа някоя биела най-малкото.

Flame
24-12-2011, 20:21
Честито за колата-ако изглежда като на снимките е страхотна,ако не -пак е страхотна:afro:.Весели празници на всички!

TS
25-12-2011, 15:54
Весела Коледа,Колеги! Желая ви много ЗДраве!.

don_pepone
25-12-2011, 16:58
Весела коледа на всички :th_up:

Dimicha
25-12-2011, 19:58
Честито Рождество Христово на всички!Нека сме живи и здрави ние и семействата ни и не на последно място колите ни!Наздраве! :)

Rider_alfa155
25-12-2011, 22:22
Желая Ви много Любов, топли зимни нощи и Весели празници! Онова, за което мечтаете, рядко е между коледните подаръци… Понякога то се оказва само на ръка разстояние от Вас, но за да стигнете до него, трябва да направите поне една крачка… На Коледа стават чудеса…
Весела Коледа и наздраве

TS
26-12-2011, 15:10
:innocent:

toki4a
26-12-2011, 21:27
има ли пустиняци тука бре:innocent:


честита коледа на всичкото отбор !
бъдете здрави !
и все така задружни!

весели празници от мен ;)

наздраве;)

VFTI
27-12-2011, 18:36
Еййй маймунки. Желая ви всичко, което другите са пожелали да се сбъдне:mrgreen::mrgreen: Все така умни:drunk:,хубави:drunk:,добри:drunk:,здрави:drun k:,бързи:drunk:,приятно пияни:drunk::mrgreen::mrgreen:

toki4a
27-12-2011, 18:41
Еййй маймунки. Желая ви всичко, което другите са пожелали да се сбъдне:mrgreen::mrgreen: Все така умни:drunk:,хубави:drunk:,добри:drunk:,здрави:drun k:,бързи:drunk:,приятно пияни:drunk::mrgreen::mrgreen:

това последното ми АрЕса:mrgreen:

Tedo
27-12-2011, 18:43
Кво стана бе, Венци, нещо отеба вафлите и кòлата и мина на твърдо гориво
Хубав човек беше... :D

Milcho
27-12-2011, 18:52
Кво стана бе, Венци, нещо отеба вафлите и кòлата и мина на твърдо гориво
Хубав човек беше... :D

Тръгнал е да става на хубав човек:mrgreen::drunk:

VFTI
27-12-2011, 18:58
Началото бе поставено на последната среща на 155 с малък Джейм:mrgreen: Ще стане...само да паднат още цените на пропана :tooth:

MUROMAN
29-12-2011, 18:38
Тръгнал е да става на хубав човек:mrgreen::drunk:

хахахахх Венци и той отече и се пропи. :mrgreen:

Момчета имате горещи и сърдечни поздрави от Mitaka_111 от Казанлък.
С Ваклинатора и Rumenti77 му бяхме на гости за 2 дни,страшно беше. Ще пусна тема със снимки да ни видите какви сме Убавци.
Весело дойзкарване на остатъчните празници. :)
:go:

toki4a
29-12-2011, 19:07
хахахахх Венци и той отече и се пропи. :mrgreen:

Момчета имате горещи и сърдечни поздрави от Mitaka_111 от Казанлък.
С Ваклинатора и Rumenti77 му бяхме на гости за 2 дни,страшно беше. Ще пусна тема със снимки да ни видите какви сме Убавци.
Весело дойзкарване на остатъчните празници. :)
:go:

ееееее нема лошо,,, ма ние си ви знаем !..колко сте убави !:hehehm:
бай Митко сигурно се е покварил лошо па кат е зел да звъни и телефоните сигурно е изпускал!!:screwy:

Alfa User
31-12-2011, 15:00
Аре сектаааа ... весело и подобаващо посрещане на Новата !!!
Повече късмет, по-здрави Алфи и по-големи срещи през 2012 !!!
Ай :cheers:

Mury
31-12-2011, 15:12
Весело посрещане на всички леген(д)и и от мен,да сте все така задружни :respect::respect::respect::respect:

П.С.Едно питане имам,какво стана с онзи пич,дети си купи интеграле,май спря да пише,пък трябваше вече да е взел колата............:falos::falos::falos:

thecleaner
31-12-2011, 15:21
Весело посрещане на всички леген(д)и и от мен,да сте все така задружни :respect::respect::respect::respect:

П.С.Едно питане имам,какво стана с онзи пич,дети си купи интеграле,май спря да пише,пък трябваше вече да е взел колата............:falos::falos::falos:

Аз пък имам една забележка. Някои като си "купува" кола и краде снимки от нета да бъде така любезен да им сменя имената щото буди съмнения :) http://www.autobelle.it/annunci/dettid.php?gb_id=29249

alfatras
31-12-2011, 15:25
Аз пък имам една забележка. Някои като си "купува" кола и краде снимки от нета да бъде така любезен да им сменя имената щото буди съмнения :) http://www.autobelle.it/annunci/dettid.php?gb_id=29249

Ти ме фърли у оркестъро!:dunno:

digitalundgrd
31-12-2011, 15:27
Радко по коледа стават и чудеса, може да са му направили някаква промоционална цена на човека...

Furious 155
31-12-2011, 15:33
Весело посрещане и от мен на Новата Година!!!

Иначе - да, стават чудеса - огледах се снощи и аз в един R34 ;)

thecleaner
31-12-2011, 15:35
Ей ви го и двигателя на колегата http://www.hfintegrale.co.uk/classic4.htm

Тука иде на стария виц, а са кажи на тупана ли да вервам или на х..я си :)

Mury
31-12-2011, 16:07
Хахахахах ясна работата,стана като оня пич с Брерата в един друг раздел :grandpa::grandpa::grandpa::grandpa:

nicola 59
31-12-2011, 22:31
Аз пък имам една забележка. Някои като си "купува" кола и краде снимки от нета да бъде така любезен да им сменя имената щото буди съмнения :) http://www.autobelle.it/annunci/dettid.php?gb_id=29249

Що бе 2007 година е свалена от продажба може да е стигнала до Германия кой знае :grandpa:

RoMeO_156_GTA
01-01-2012, 12:35
Ей ви го и двигателя на колегата http://www.hfintegrale.co.uk/classic4.htm

Тука иде на стария виц, а са кажи на тупана ли да вервам или на х..я си :)

Хаха тази снимка и аз я имам в папката от години , но изчаквах сам да си признае :paddle: Страшни коли има в този форум - 8C Спайдър , мистични Интегралета ... Доказателства само на живо пред повече от 3-4 съфорумника .

forza_italia
01-01-2012, 15:48
Честита Нова Година на сектата 155 !!!! С пожелания за успешна година във всяко начинание ,много здраве ,щастие и късмет на всички. Наздраве и да ви слушат Легендите :hehe:

Бобби
02-01-2012, 01:10
За много години на всички...:party:
:cheers:
Който не е карал 155...все едно не е живял...:hehe:
Не бях се качвал почти 6-месеца...едва се сдържах...преди Коледа като я зърнах в гаража...и скъсах ританките :BIGsmile:....за има няма 50 минути три изкачвания и слизания на Петрохан...:ranting:....
п.п...абе да не е партенка с Ланчата....аз му нося на момчето огледала за подарък..:unsure:

Alfa User
02-01-2012, 09:54
Епа той нали каза че около 5-ти Януари ще е в София ... Щял да пише да организира специална среща за гледане на колата ...
Само да не стане кат оня юнак, дет уж си бил купил V6, па после видите ли, баща му я продал след половин час ?!?!? :calc:

VFTI
02-01-2012, 09:58
Не е партенка бре колеги. Имайте малко коледен дух и вяра:pimp::pimp: Пък и хората от 155 раздела са се доказали като сериозни:clapping:

toki4a
02-01-2012, 15:17
Весело посрещане на всички леген(д)и и от мен,да сте все така задружни :respect::respect::respect::respect:

П.С.Едно питане имам,какво стана с онзи пич,дети си купи интеграле,май спря да пише,пък трябваше вече да е взел колата............:falos::falos::falos:

e чакай малко де требват нови снимки !!!!!:spiteful:

trouble
02-01-2012, 17:59
Райдър и аз чакам да ми я докараш в Сливен да я видим сливенските фенове. Само да не е мъгла.

Rider_alfa155
02-01-2012, 21:27
Никой не задължавам да ми вярва колеги, то си е ваша работа живот и здраве пак ще си говорим въпреки че като гледам настроенията май няма смисъл да показвам каквото и да е....видите ли може някой да каже, че съм я взел за завойче... Честита нова година на всички...

П.С. Тука съм от 4-ри години и не знам някой да е останал недоволен от мен

Mury
03-01-2012, 07:40
Никой не задължавам да ми вярва колеги, то си е ваша работа живот и здраве пак ще си говорим въпреки че като гледам настроенията май няма смисъл да показвам каквото и да е....видите ли може някой да каже, че съм я взел за завойче... Честита нова година на всички...

П.С. Тука съм от 4-ри години и не знам някой да е останал недоволен от мен

Ще обясниш ли тогава недоразуменията със снимките,намерени в нета на различни места.Аз ако си бях купил такава кола,първо щях да и направя зверска фотосесия,втор нямаше да я облсужвам в Германия-безмислено е.Не че не ти вярваме,ама има нещо в тази работа,колата се е продавала за 9000 Евра,оп и изведнъж ти я взимаш за 2500.....................:oops::oops::oops::oops:

nicola 59
04-01-2012, 04:32
Колеги с тези верижни саби дето са останали в обръщение ще ни закрият раздела бре ,тия не се чупят приканвам всички колеги да имитират повреди ,че иначе ще ни изгонят от форума .Почвам да съжалявам че си продавам 156 цата нема каде да лежа по цял ден без нея. Пропивам се по кръчмите че почнах да заваксвам и пари от как е няма при мене.

Dimicha
04-01-2012, 19:16
Колеги,намерих работещ сайт за проверка на ВИН,щото мисля,тоя дето в в началната страница на КАРБ не бачка. Давам линк:
http://vinformer.su/en/ident/vin/

Tedo
04-01-2012, 19:38
На мен ми показва някви абсолютни глупости, че е произведена 96 и тн
Аз лично ползвам този (http://eper.fiatforum.com/eper/navi?COUNTRY=012&SBMK=R&DRIVE=D&MAKE=R&ALL_FIG=0&LANGUAGE=3&PREVIOUS_KEY=PARTDRAWDATA&NEW_HTTP=TRUE&ALL_LIST_PART=0&SB_CODE=-1&KEY=HOME&PRINT_MODE=0&EPER_CAT=SP&GUI_LANG=3&WINDOW_ID=1)

Dimicha
04-01-2012, 21:39
Ако се загледаш,ще видиш,че надолу показва верните данни.Има няколко дешифровки на VIN-a,но както и да е.Този го намерих докато търсих да проверя на един приятел на Гоуф-а VIN-а,нямаше как да стане в e-Per ;)

Бобби
05-01-2012, 00:05
А бе какво стана...утре ще връткате ли кръгчета с интегралето?:Tease:
Ако момчето мине през София да ми звъне....огледалата са му в багажника ми..:yes:

digitalundgrd
05-01-2012, 01:39
Ако реши да не се покрие момчето с интегралето да пише кога и къде е срещата да я видим таз бигачка ;)

Васил Петров
05-01-2012, 15:53
Ако реши да не се покрие момчето с интегралето да пише кога и къде е срещата да я видим таз бигачка ;)

И на мен ми се ще да я вида. :drinking:

Furious 155
05-01-2012, 16:09
И на мен ми се ще да я вида. :drinking:
То кой не иска!

trouble
06-01-2012, 01:00
Ами Софийските фенове я дочакахте предполагам, сега започваме да чакаме ние сливенските фенове. Райдер мен поне ме познаваш наживо, знаеш къде работих (вече не е там), пиши ми понеже ми нямаш телефона и ще се срещнем пред бившия ми магазин. ОК :)

digitalundgrd
06-01-2012, 01:42
Ние чакахме и продължаваме да чакаме, ама ни вест ни кост от колегата...Изгуби се като старите пари:)

Mury
06-01-2012, 08:06
Амииииииииииииииии :boo::boo::boo::boo::boo:

Tedo
06-01-2012, 11:52
Някой знае ли плафоните и часовника на кой бушон/реле са че нещо не го намерих?

Dimicha
06-01-2012, 21:24
Колеги,бихте ли ми казали как да преценя колко да натeгна ремъците на алтернатора и другия пистов ремък.Сменях си водната помпа и ремъка на алтернатора.Бях си отбелязал докъде е натегнат оня дългия болт на алтернатора и завих пак дотам,но ремъкът сега е много по-натегнат от стария.Същевременно ремъкът на хидравликата и водната помпа го натегнах максимално,но ми се струва по-отпуснат от преди-в крайно положение на волана просвирва малко повече от преди.Има ли правило колко да се натягат ремъците?

AnastasKOSTOV-REX
06-01-2012, 22:24
Ремъците се класифицират по вида си и по дължина.
Ясно е пистов единия 5ПК другия 4ПК обаче са на дължини през 1мм.И като си искал в магазина са ти дали ремък примерно с 1-2-3-4мм по-къс (по-дълъг) от стария ти.То там няма ремък за алфа,ремък за опел....там е на мм и производителите на ремъци дават в какъв диапазон стават.Така че не се води по старите ремъци.Натегни ги нормално като ги натиснеш да потъват малко,как да ти обясня по усет.Да не се много опънати.

Dimicha
06-01-2012, 22:49
Ба,уж по вин номер го поръчвах тоя ремък,пък...Значи ще се опитам да ги оправя,щото усетът ми казва,че не са както трябва.А тоя за водната и хидравличната помпа много шибано се натяга-едновременно трябва да напъвам хидравличната помпа надолу и да й стягам скобата.Не знам дали ще стане да й отхлабя малко болта и с почукване с нещо дървено по нея да я накарам да натегне още малко ремъка.

nicola 59
06-01-2012, 23:10
Колеги,бихте ли ми казали как да преценя колко да натeгна ремъците на алтернатора и другия пистов ремък.Сменях си водната помпа и ремъка на алтернатора.Бях си отбелязал докъде е натегнат оня дългия болт на алтернатора и завих пак дотам,но ремъкът сега е много по-натегнат от стария.Същевременно ремъкът на хидравликата и водната помпа го натегнах максимално,но ми се струва по-отпуснат от преди-в крайно положение на волана просвирва малко повече от преди.Има ли правило колко да се натягат ремъците?

Да колега има правило което гласи че трее да натегнеш ремъка до толкова че с ръка с не зверско усилие ма не и много лесно да можеш да го завъртиш перпендикулярно,или като му гледаш отгоре широката част да го завъртиш така че да се обърне с страничната си част ,това важи и за ангренажните ремъци .

toki4a
07-01-2012, 15:39
някой може ли да ми даде номера на Италянеца у София

брат ми е позакъсал у София!
трябва му делко за Темпра 1.4!!

nicola 59
07-01-2012, 15:44
някой може ли да ми даде номера на Италянеца у София

брат ми е позакъсал у София!
трябва му делко за Темпра 1.4!!

Да звънка на THECLEANER има му номера в платените обяви тои има всичко и ако нема знае каде има

alfatras
08-01-2012, 23:58
Никой не задължавам да ми вярва колеги, то си е ваша работа живот и здраве пак ще си говорим въпреки че като гледам настроенията май няма смисъл да показвам каквото и да е....видите ли може някой да каже, че съм я взел за завойче... Честита нова година на всички...

П.С. Тука съм от 4-ри години и не знам някой да е останал недоволен от мен

Кога ще е в бг колега колата?

Васил Петров
09-01-2012, 00:41
някой може ли да ми даде номера на Италянеца у София

брат ми е позакъсал у София!
трябва му делко за Темпра 1.4!!

http://morgi.avtoportal.bg/avtochasti_%28italianeca%29-details-4.html

TS
09-01-2012, 06:34
http://www.youtube.com/watch?v=LqPHOzhE4rY

Dimicha
09-01-2012, 09:12
Бааахти малоумника е тоя....как тормози хубавата кола.Пък аз като мина през някоя по-голяма дупка после два дена не мога да спя :D

toki4a
09-01-2012, 17:57
http://morgi.avtoportal.bg/avtochasti_%28italianeca%29-details-4.html

:th_up:
всичко е точно вече !, благодарим;)

ivopetrov_1982
10-01-2012, 12:07
колеги продавам си споилера на алфата тои е от 33-ка обаче не мога да кача снимки!някой може ли да ми помогне?

robygas
10-01-2012, 12:53
Прати ми ги на скайп.- robygas1

Има го под снимката на аватара.

ivopetrov_1982
10-01-2012, 13:20
Прати ми ги на скайп.- robygas1

Има го под снимката на аватара.
колега влез си в скаипа:drunk:

toki4a
10-01-2012, 18:21
колега влез си в скаипа:drunk:

той нема скаип!!!:lol_sign:

nicola 59
10-01-2012, 19:25
колега влез си в скаипа:drunk:

Даи цена колега да си пала печката с него ма недей излага марката с газови истории

ivopetrov_1982
10-01-2012, 20:12
Даи цена колега да си пала печката с него ма недей излага марката с газови истории
с кое ще излагам марката бе колега?цената е 50лева!

nicola 59
10-01-2012, 21:39
с кое ще излагам марката бе колега?цената е 50лева!

ще изложиш марката ако дадеш споилера на колегата Роби гас ,че той ще му сложи газова уредба и язък за всичко , ако не си го продал по добре аз да си го купя да си го чувам и един ден може да ми потрябва ,че аз ще си го карам на бензин.

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

1.7 8 клапана https://www.youtube.com/watch?v=TlmozKePe64&feature=g-upl&context=G2b5a69dAUAAAAAAAAAA

AnastasKOSTOV-REX
11-01-2012, 00:46
https://www.youtube.com/watch?v=TlmozKePe64&feature=g-upl&context=G2b5a69dAUAAAAAAAAAA
Ша ми плачеш,че карабинерите са педе'асти.
Иначе,ако питаш някой-"Истината е в GPL-а и зажигалките да са ВМЗ".
Стандарт!

ivopetrov_1982
11-01-2012, 08:52
ще изложиш марката ако дадеш споилера на колегата Роби гас ,че той ще му сложи газова уредба и язък за всичко , ако не си го продал по добре аз да си го купя да си го чувам и един ден може да ми потрябва ,че аз ще си го карам на бензин.

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

1.7 8 клапана https://www.youtube.com/watch?v=TlmozKePe64&feature=g-upl&context=G2b5a69dAUAAAAAAAAAA
аиде ще ти го продам!хубаво е че ще върви на бензин:drunk:

митака-пловдив
11-01-2012, 17:09
А на някой да му се намират 16-ки Speedline? Или да знаете от къде мога да си купя такива?

nicola 59
11-01-2012, 18:59
аиде ще ти го продам!хубаво е че ще върви на бензин:drunk:

пусни едно лично с трите ти имена и понеделник да ти пратя парите по уестернюнион ,и после ще ти кажа на кои адрес да пуснеш споилера по еконт

AnastasKOSTOV-REX
11-01-2012, 23:36
Абе баце за к'ъв ти е този спойлер?

митака-пловдив
11-01-2012, 23:51
Абе баце за к'ъв ти е този спойлер?


В това време дрехите трудно съхнат на терасата.Друго си е да развееш гащи на спойлер :)

AnastasKOSTOV-REX
11-01-2012, 23:58
Той не носи гащи.
Бандажите му стягат!

митака-пловдив
12-01-2012, 00:19
Той не носи гащи.
Бандажите му стягат!

Значи не му трябват крила :)

Какъв размер 17-ка може да се натика в калниците на 155-цата? Говорим за старото купе.

Furious 155
12-01-2012, 00:25
Какъв размер 17-ка може да се натика в калниците на 155-цата? Говорим за старото купе.

моята е фейс и на 17-ската карах със гуми, слик на размер 225/625/17 и единия леееко опираше при завой на подкалника отпред откъм бронята, а другия почти я стигаше.

Бобби
12-01-2012, 00:47
моята е фейс и на 17-ската карах със гуми, слик на размер 225/625/17 и единия леееко опираше при завой на подкалника отпред откъм бронята, а другия почти я стигаше.
Шефче, какъв е тоя размер бе бате 225/625/17:prescription: ...тираджите карат с по малки гуми...:shock:

thecleaner
12-01-2012, 00:49
Шефче, какъв е тоя размер бе бате 225/625/17:prescription: ...тираджите карат с по малки гуми...:shock:

На слика бацко колко са си високи реално толко си го пише ;)

Бобби
12-01-2012, 01:16
На слика бацко колко са си високи реално толко си го пише ;)
Е тука съм нефел....:drunk:...аз си мислех, че е объркал размера, ама то момчето е състезаел и си знае...:stumm:

nicola 59
12-01-2012, 09:21
Абе баце за к'ъв ти е този спойлер?

Ще го подарим на некой в нужда :director:

TS
12-01-2012, 18:22
8):wub:

ivopetrov_1982
12-01-2012, 21:02
:-)
8):wub:

Bobo
12-01-2012, 21:39
:-)

Усещам любов с мръсни помисли хахахаха

Furious 155
12-01-2012, 23:09
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67145
Още някой иска да напуска сектата.... :drinking:

митака-пловдив
12-01-2012, 23:56
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=67145
Още някой иска да напуска сектата.... :drinking:



Трета 155-ца,ще домъкна пък аз пред нас :screwy::screwy::screwy:.Само ще издам че ще се кара с Golden Lodge 25HL :Tease::Tease::Tease::Tease::Tease::Tease:

AnastasKOSTOV-REX
13-01-2012, 01:56
Трета 155-ца,ще домъкна пък аз пред нас :screwy::screwy::screwy:.Само ще издам че ще се кара с Golden Lodge 25HL :Tease::Tease::Tease::Tease::Tease::Tease:
Ш бай Хой от Туин Спарк Тим си!
Не прави глупости мoля ти се!
Къде са 8,къде са 6?

toki4a
13-01-2012, 08:21
аз пък реших малко да се ремапна с едно моторче..
3.0 v6.24 клапанчета.
все още търся такъв мАтор:beer:
и магаренцето от въпросното..GTV:crazy:

Dimicha
13-01-2012, 13:51
аз пък реших малко да се ремапна с едно моторче..
3.0 v6.24 клапанчета.
все още търся такъв мАтор:beer:
и магаренцето от въпросното..GTV:crazy:

Мааалиии,това ще е лудница,но няма да е лошо ако има и 4x4 с това моторче,че на предно като тръгваш ще ти остават сигурно половината гуми по асфалта :scherzkeks:

Bobo
13-01-2012, 18:58
аз пък реших малко да се ремапна с едно моторче..
3.0 v6.24 клапанчета.
все още търся такъв мАтор:beer:
и магаренцето от въпросното..GTV:crazy:

А така това да се чува :) Имам оферта за ГТА мотор засега ако има друго ще ти кажа веднага ;)

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:57 ----------


Мааалиии,това ще е лудница,но няма да е лошо ако има и 4x4 с това моторче,че на предно като тръгваш ще ти остават сигурно половината гуми по асфалта :scherzkeks:

Нека му е лошо с шестака на предно :flirt:

ivopetrov_1982
13-01-2012, 19:12
А така това да се чува :) Имам оферта за ГТА мотор засега ако има друго ще ти кажа веднага ;)

---------- Post added at 16:58 ---------- Previous post was at 16:57 ----------



Нека му е лошо с шестака на предно :flirt:
айде нека го видим шестака:big_love:

Tedo
13-01-2012, 19:22
аз пък реших малко да се ремапна с едно моторче..
3.0 v6.24 клапанчета.
все още търся такъв мАтор:beer:
и магаренцето от въпросното..GTV:crazy:
Ама трябва и газовия инжекцион да смениш адаш :)

Dimicha
13-01-2012, 19:35
Да,да го смени с бензинов инжекцион :P

Tedo
13-01-2012, 19:55
Да,да го смени с бензинов инжекцион :P

Да бе да :tequilla:

toki4a
13-01-2012, 22:04
айде нека го видим шестака:big_love:


Ама трябва и газовия инжекцион да смениш адаш :)


Да,да го смени с бензинов инжекцион :P


Да бе да :tequilla:

:lol:пустиняци;)))

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

[QUOTE=Bobo;1008026]А така това да се чува :) Имам оферта за ГТА мотор засега ако има друго ще ти кажа веднага ;)[COLOR="Silver"]





ще чакам!!
проекта не ми е на 1 ва линия!;)... засега:beer:

ivopetrov_1982
13-01-2012, 23:24
това добре ли е:choice:

Gandi_MC
13-01-2012, 23:24
Супер!!!Дай една и насам!!! :)

Бобби
14-01-2012, 09:59
това добре ли е:choice:
Бих казал много добре...даже отлично зареждане:thumbup:

ivopetrov_1982
14-01-2012, 13:17
:new_Eyecrazy:супер стана обаче ще трябва и боичка:rosso_spider:

ivopetrov_1982
14-01-2012, 13:22
да ги обърна че ще ни се искриват врътлетата:tooth:

MUROMAN
14-01-2012, 13:24
да ги обърна че ще ни се искриват врътлетата:tooth:

карай си то така и си свиркай,ако питаш мен.:thumbup:

Furious 155
14-01-2012, 13:35
карай си то така и си свиркай,ако питаш мен.:thumbup:
Има нещо вярно - черното по броните и лайсните дава достатъчна основа и крилото да е черно.

ivopetrov_1982
14-01-2012, 13:44
Има нещо вярно - черното по броните и лайсните дава достатъчна основа и крилото да е черно.


карай си то така и си свиркай,ако питаш мен.:thumbup:
според вас така по-добре ли е?:blush:

Alfa User
14-01-2012, 18:25
Аз ти казах и в другата ти тема - остави си го крилото "карбон", както е сега - много си е добре даже !
Връзва се с черните лайсни по колата, а и ти по спомени някакви мои имаш карбонови детайли в интериора ... Хич не се тормози за боядисване !

fnt
14-01-2012, 18:34
И на мен ми харесва така без да е боядисан. :notworthy:

ivopetrov_1982
14-01-2012, 20:00
Аз ти казах и в другата ти тема - остави си го крилото "карбон", както е сега - много си е добре даже !
Връзва се с черните лайсни по колата, а и ти по спомени някакви мои имаш карбонови детайли в интериора ... Хич не се тормози за боядисване !имам карбонови детайли:Lkingsmiley:в колата!а ти Алекс ако пазиш снимките можеш да ги пуснеш да ги скиваме!:punk::meeting:

alfatras
14-01-2012, 21:55
Ще го подарим на некой в нужда :director:

Ники ша фана да се наредя и аз кат силно нуждаещ се за една бела:grin::punk:

Alfa User
14-01-2012, 21:59
имам карбонови детайли:Lkingsmiley:в колата!а ти Алекс ако пазиш снимките можеш да ги пуснеш да ги скиваме!:punk::meeting:

K'вото имам от националната среща, е качено в темата...

MUROMAN
16-01-2012, 09:59
Другари споделете ми най-честите причини да ти свети постоянно лампичката на Инжектора ??? :idea:

Ламбда сонда?
Запушени инжектори?
Дебитомер?

Или нещо от ЗКУ-то? :thumbup:

Furious 155
16-01-2012, 11:26
И от сонда и от дебитомер и от датчик на термостата може да е ... и от още неща. Пробвай да откачиш сондата и да покараш така.

Mury
16-01-2012, 11:34
И от сонда и от дебитомер и от датчик на термостата може да е ... и от още неща. Пробвай да откачиш сондата и да покараш така.

Е като откачи сондата,данеби да изгасне лампата,а защо просто не я закчите на компа :sad::sad::sad::sad:

Furious 155
16-01-2012, 12:20
Е като откачи сондата,данеби да изгасне лампата,а защо просто не я закчите на компа :sad::sad::sad::sad:
Може, но не се е обадил :).
Като за неговата имам и ЕКУ ;).

MUROMAN
16-01-2012, 13:06
Може, но не се е обадил :).
Като за неговата имам и ЕКУ ;).

Ще я видим тази магарешка работа.:thumbup:

Alexandrov70
16-01-2012, 16:53
Има и по-лесен начин - махаш лампата от таблото и няма да свети повече

Бобби
16-01-2012, 16:59
Има и по-лесен начин - махаш лампата от таблото и няма да свети повече
Ами да тя Коледа мина, какви са тия елхи:))

ivopetrov_1982
16-01-2012, 18:07
моита ми пресветка на газ и на бензин и предърпва и я чакам да светне и направо у бокса!това АГУ-то е голяма гад!Мъро стискам палци да е малкия дявол!

toki4a
16-01-2012, 18:35
Другари споделете ми най-честите причини да ти свети постоянно лампичката на Инжектора ??? :idea:

Ламбда сонда?
Запушени инжектори?
Дебитомер?

Или нещо от ЗКУ-то? :thumbup:

сугурно е от задните стелки!!, тупкал ли си ги скоро:hehehm:

MUROMAN
16-01-2012, 19:48
моита ми пресветка на газ и на бензин и предърпва и я чакам да светне и направо у бокса!това АГУ-то е голяма гад!Мъро стискам палци да е малкия дявол!

и при мен придърпва понякога.:native:

Dimicha
16-01-2012, 21:11
А мойта каляска днеска направо угасна след няколко придърпвания.Ошашках се яко.Работата е там,че бях решил,че системата за бензиновите изпарения от резервоара ми прави мизерии и откачих маркучето откъм канистъра и го запуших. :blush: Да обаче явно еку-то е свързано с клапаните на тая система и колата угасна на едно нагорнище. Закачих маркуча и стигнах благополучно.Не вярвах да има чак такова значение тая джуджавка за бензиновите пари откъм резервоара :native:

Бобби
17-01-2012, 10:05
И аз придръпвам като не е качествено горивото...:drinking:

Mury
17-01-2012, 17:38
Абе а кво стана с Гралето,нещо некой знае ли,или мина и замина,като 8Ц-то :blush::blush::blush::blush::blush:

Bobo
17-01-2012, 17:49
Абе а кво стана с Гралето,нещо некой знае ли,или мина и замина,като 8Ц-то :blush::blush::blush::blush::blush:

Е много ясно ти сега ли разбра ;)

Mury
17-01-2012, 18:16
Е много ясно ти сега ли разбра ;)

Мен ми беше от самото начало ясно,че ще стане така,ма лошото е че доста хора повярваха,че може да се купи такава кола за такива пари.Хората с години търсят и немогат да намерят............И аз повярвах на първия ден,ма после нещо стана доста съмнително :idea::idea::idea::idea:

Bobo
17-01-2012, 19:08
Мен ми беше от самото начало ясно,че ще стане така,ма лошото е че доста хора повярваха,че може да се купи такава кола за такива пари.Хората с години търсят и немогат да намерят............И аз повярвах на първия ден,ма после нещо стана доста съмнително :idea::idea::idea::idea:

На тая цена знам трима дето хващат нощния полет и утре са я качили на автовоза ;) Шанса е само като при пазарджишката група дето уцелиха кучката да е тука на перфектна цена, макари с условности на документацията ;)

Бобби
18-01-2012, 09:33
Тя дукоментацията не е никакъв проблем в България...дай ми една кучка....и ще ти я регистрирам като 1.8ТС.....:smoke:

toki4a
18-01-2012, 09:38
Тя дукоментацията не е никакъв проблем в България...дай ми една кучка....и ще ти я регистрирам като 1.8ТС.....:smoke:

да уе ние си е регистрирахме като застава юго:smoke:

Бобби
18-01-2012, 10:12
да уе ние си е регистрирахме като застава юго:smoke:
:))..ами така е, като полицейската академия за старшини ви е на един уй място...:smoke:

Mury
18-01-2012, 12:14
Мръсни старшини :sex::sex::sex::sex:

TS
18-01-2012, 12:39
Колеги,нещо една срещичка да заформиме ? По-чайче нещо ? :smoke:

Бобби
18-01-2012, 13:14
Мръсни старшини :sex::sex::sex::sex:
В Пазарджик на първо място е пиенето:wow::wein:...и след това :humpx:...убавци са там..:smoke:

Mury
18-01-2012, 13:15
В Пазарджик на първо място е пиенето:wow::wein:...и след това :humpx:...убавци са там..:smoke:

Тва ми е пределно ясно,кат знам що вино излюшиха на Калояново :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowd own::bowdown:

Бобби
18-01-2012, 13:24
Тва ми е пределно ясно,кат знам що вино излюшиха на Калояново :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowd own::bowdown:
Имат крава пият мляко.......малко ли лозя са там около тях..:smoke:
Имам един приятел от с. Звъничево...като се отбия при него три дена...няма излизане от избата...и след това така ми натовари колата, че до София ми изпуснали амортесьорите.....:big_whoops:

Furious 155
18-01-2012, 13:40
Тва ми е пределно ясно,кат знам що вино излюшиха на Калояново :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowd own::bowdown:
Е... студено беше :)

alfatras
18-01-2012, 16:24
Е... студено беше :)

Тая неделя я дават по студена:smoke:кво ли ще правим:biggrin:

Бобби
18-01-2012, 18:05
Тая неделя я дават по студена:smoke:кво ли ще правим:biggrin:
Оправяйте се на време...за да не замръзнете..:))

alfatras
18-01-2012, 18:33
Оправяйте се на време...за да не замръзнете..:))

Така кат са замисля си ного прав-наздраве:boo:

toki4a
18-01-2012, 21:54
колеги търся си скорости от Камаз или Шкода Европа примерно !:biggrin:
теее жабари как се ненаучиха да правят здрави скорости незнам:smoke:
днес как си карам един такъв кротък .на 6000 оборота... 1 ва и 2 ра и се чу едно дууум и сичкото асвалт стана само колелета:crazy:

Gandi_MC
18-01-2012, 22:45
Да се смея ли,да плача ли?!?!
Аз строших пет на темпрата тека кротичко!!!:sex::sex::sex:
Наздраве и по леко с лимонадата!

alfatras
19-01-2012, 08:33
колеги търся си скорости от Камаз или Шкода Европа примерно !:biggrin:
теее жабари как се ненаучиха да правят здрави скорости незнам:smoke:
днес как си карам един такъв кротък .на 6000 оборота... 1 ва и 2 ра и се чу едно дууум и сичкото асвалт стана само колелета:crazy:

Алооо гусподина с скоростите-ела ми дай ток,че акумулатора ми е капо мухахахаххахахаа

toki4a
19-01-2012, 08:35
Алооо гусподина с скоростите-ела ми дай ток,че акумулатора ми е капо мухахахаххахахаа

обади се на енергото бре пустиняк:smoke:



ще мина след малко през вас с 75 ти номер, да я подпалим ;))

alfatras
19-01-2012, 08:37
обади се на енергото бре пустиняк:smoke:



ще мина след малко през вас да я подпалим ;))

Ше минеш ми де ша одиш:bowdown:

Dimicha
19-01-2012, 16:07
Колеги,вчера разглеждах около гърловината на резервоара.Там има две тръбички-едната е ето такава:
http://clubalfaromeo.com/forum/picture.php?albumid=1061&pictureid=3671 и на нея има според упътването клапан (safety valve).Има обаче един друг гумен пишльок малко по-нагоре и е отворен-намира се ей тука,но не е много добре изобразен на картинката:
http://clubalfaromeo.com/forum/picture.php?albumid=1061&pictureid=3668

Някой може ли да ми каже какво е това нещо и каква му е функцията?Трябва ли да влиза някаква тръбичка в него,щото ми се струва,че това нещо влиза в самия резервоар и като е така незапушено с нищо му нарушава херметичността?

TS
19-01-2012, 17:22
http://www.youtube.com/watch?v=N3HMupSLmDk

Тегаво ама ... запали ... :) :smoke:

http://www.youtube.com/watch?v=VP8bGANYG6k

"Invite took place on the test day with his new Alfa Romeo 155 GTA"

http://www.youtube.com/watch?v=aDva5SY6Nuc&feature=related

Bobo
19-01-2012, 19:22
http://www.youtube.com/watch?v=N3HMupSLmDk

Тегаво ама ... запали ... :) :smoke:


Ти смятай къв е студ и запали маслото в началото си беше на грес и манометъра си седеше на 0