PDA

View Full Version : 155 ОБЩИ ПРИКАЗКИ - "ДЪРА БЪРА"



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Furious 155
16-01-2011, 17:45
Банда, тъкмо запалих колата с новия сет инжектори за нея, а именно - бош 0 280 155 769
http://www.piecesvoitures.com/images/articles/mini/bosch/f0280155769.jpg

Засега работи ок, тепърва ще ги пор
азтъркам, защото доста време не е минавал бензин през тях! Ще пиша като имам нови впечатления от тях.

Васил Петров
16-01-2011, 18:02
Банда, тъкмо запалих колата с новия сет инжектори за нея, а именно - бош 0 280 155 769
http://www.piecesvoitures.com/images/articles/mini/bosch/f0280155769.jpg

Засега работи ок, тепърва ще ги пор
азтъркам, защото доста време не е минавал бензин през тях! Ще пиша като имам нови впечатления от тях.

Значи довечера на 202. :naughty:

Furious 155
16-01-2011, 18:07
Значи довечера на 202. :naughty: раничко е за всякави заигравки, докато не тествам целия работен диапазаон на мотора с тях!

VFTI
16-01-2011, 19:33
раничко е за всякави заигравки, докато не тествам целия работен диапазаон на мотора с тях!

Тоест се тказваш от гонката тази вечер???

MUROMAN
16-01-2011, 21:26
Банда, тъкмо запалих колата с новия сет инжектори за нея, а именно - бош 0 280 155 769
http://www.piecesvoitures.com/images/articles/mini/bosch/f0280155769.jpg

Засега работи ок, тепърва ще ги пор
азтъркам, защото доста време не е минавал бензин през тях! Ще пиша като имам нови впечатления от тях.

Колко време ли ще издържат преди нашия страхотен бензин да ги скапе?:frown:

Васил Петров
17-01-2011, 01:32
Колко време ли ще издържат преди нашия страхотен бензин да ги скапе?:frown:

Ти за тва ли караш на газ? Да не ти се прецакат дюзите. :flirt: :gayfight:

MUROMAN
17-01-2011, 02:34
Момчета Васко най-накрая ме разкри.:thumbup:
Васко как са инжекторите на Фиестата която караш ти?

acko88
17-01-2011, 02:37
Добре че е Миро да ви отсрамва че ние с пушещище печки сме напоследък се понапред да го ева :haha:

Alfa User
17-01-2011, 12:10
За да не отварям нова тема - един бърз въпрос :
Кой е най-безопасния и бърз начин да се провери работоспособността на комутаторите ?
Номера с откачването на бобината отдолу го знам, имам в предвид проверката на самите канали за свещите ... Че нещо ме гложди неприятно :?

vaklinator
17-01-2011, 12:23
За да не отварям нова тема - един бърз въпрос :
Кой е най-безопасния и бърз начин да се провери работоспособността на комутаторите ?
Номера с откачването на бобината отдолу го знам, имам в предвид проверката на самите канали за свещите ... Че нещо ме гложди неприятно :?

Ами откачаш комутатора отдолу, не бобината
след това го закачаш и така с другия:pancake:

Alfa User
17-01-2011, 12:46
Май не съм се изразил правилно като чета сега ... Имам подозрение че някои от каналите за палене на свещите може да не работят ... Всъщност става дума за самите бобини, доколкото четох из манюалите. Обаче съм махал кабел на свещ при работещ мотор, и не ми се ще пак да сядам по г*з от искрата ... Затова ако някой може да даде по-добър съвет как да разбера кои са неработещите канали, ще съм много благодарен !

Mury
17-01-2011, 17:40
Май не съм се изразил правилно като чета сега ... Имам подозрение че някои от каналите за палене на свещите може да не работят ... Всъщност става дума за самите бобини, доколкото четох из манюалите. Обаче съм махал кабел на свещ при работещ мотор, и не ми се ще пак да сядам по г*з от искрата ... Затова ако някой може да даде по-добър съвет как да разбера кои са неработещите канали, ще съм много благодарен !

Откачаш комутаторите един по един,ако с по един комутатор колата работи на 4 цилиндъра,всичко е ок.Ако има проблем,почваш да разменяш комутатори и бобини,докато разбереш къде е проблема.Иначе ако са ти изправни кабелите,не би трябвало да те тресне ток,и така се разбира най-лесно/с вадене на кабелите/ на кой цилиндър е проблема.

MUROMAN
17-01-2011, 19:30
Откачаш комутаторите един по един,ако с по един комутатор колата работи на 4 цилиндъра,всичко е ок.Ако има проблем,почваш да разменяш комутатори и бобини,докато разбереш къде е проблема.Иначе ако са ти изправни кабелите,не би трябвало да те тресне ток,и така се разбира най-лесно/с вадене на кабелите/ на кой цилиндър е проблема.

Дам точно така е както е казал Мурджев,кабелите ги вади с клещи с гумени дръжки. ;)

155_8000rpm
17-01-2011, 20:04
Откачаш комутаторите един по един,ако с по един комутатор колата работи на 4 цилиндъра,всичко е ок.Ако има проблем,почваш да разменяш комутатори и бобини,докато разбереш къде е проблема.Иначе ако са ти изправни кабелите,не би трябвало да те тресне ток,и така се разбира най-лесно/с вадене на кабелите/ на кой цилиндър е проблема.

Абсолютно това е начина...при мен беше филм голям.На единия комутатор работеха 1-ва и 3-та писта,а на другия 2-ра и 4-та.Колата работеше съответно,но една писта да откажеше моментно и ставаше весело.

Васил Петров
17-01-2011, 20:33
Момчета Васко най-накрая ме разкри.:thumbup:
Васко как са инжекторите на Фиестата която караш ти?

Аз до сега не съм имал кола на газ.А на Форда инжекторите са екстра.Ако искаш да направим един старт да видиш как те прескачат 82кс :indian:

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:32 ----------


Добре че е Миро да ви отсрамва че ние с пушещище печки сме напоследък се понапред да го ева :haha:

То бързите печки се броят на пръсти.

toki4a
17-01-2011, 20:40
Аз до сега не съм имал кола на газ.А на Форда инжекторите са екстра.Ако искаш да направим един старт да видиш как те прескачат 82кс :indian:

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:32 ----------



То бързите печки се броят на пръсти.

цъцъцъцъ големия човек с малкото кюмбе !!!
натебе не ти ли писна де се заяждаш сам със себе си незнам !!!!!!

Васил Петров
17-01-2011, 20:43
цъцъцъцъ големия човек с малкото кюмбе !!!
натебе не ти ли писна де се заяждаш сам със себе си незнам !!!!!!

Пхахахахах Точно пък за теб няма да си хабя клавишите.

toki4a
17-01-2011, 20:44
Пхахахахах Точно пък за теб няма да си хабя клавишите.

пробвай !!!!!!!!!

а като се видим бая въртележки ще изпишеш ....МОЙ


и се чудя какво прави палячо като тебе в този раздел освен да спамиш постоянно невиждам защо си озобщо в този форум ??


ей такива смотаняци като теб го развалят !!!

Васил Петров
17-01-2011, 20:46
пробвай !!!!!!!!!

а като се видим бая въртележки ще изпишеш ....МОЙ

Дооооообре,ще му предам.

toki4a
17-01-2011, 20:52
Дооооообре,ще му предам.

хахахах ок момче

Alfa User
17-01-2011, 21:24
Ще ви помоля да спазвате добрия тон във форума - в противен случай ще се наложи правилата на форума да влязат в действие.
Ако ще се хапете - или на лични, или очи в очи !

toki4a
17-01-2011, 21:26
Ще ви помоля да спазвате добрия тон във форума - в противен случай ще се наложи правилата на форума да влязат в действие.
Ако ще се хапете - или на лични, или очи в очи !

да триииииии сичко !!! а пак нема лични!!, а добрия тон ще му го разкажа лично!!

thecleaner
17-01-2011, 21:46
да триииииии сичко !!! а пак нема лични!!, а добрия тон ще му го разкажа лично!!

Май ти е в повечко пиенето тая вечер ? Когато двама приятели се бъзикат що влизаш в ролята на арбитър и се заяждаш не ми е ясно. Темата е за спам ако не си забелязал, а пък като ти се видят постовете колко и какви са спамера излиза че си ти.

Alfa User
17-01-2011, 21:58
да триииииии сичко !!! а пак нема лични!!, а добрия тон ще му го разкажа лично!!

Последно предупреждение имаш ! Отнася се и за всички, които нарушават правилата и добрия тон в този форум - без значение на темата !

Mury
17-01-2011, 22:01
Последно предупреждение имаш ! Отнася се и за всички, които нарушават правилата и добрия тон в този форум - без значение на темата !

Стига се пени,виж какво съм ти писал на предната страница:punk::punk::punk:

toki4a
17-01-2011, 22:09
Май ти е в повечко пиенето тая вечер ? Когато двама приятели се бъзикат що влизаш в ролята на арбитър и се заяждаш не ми е ясно. Темата е за спам ако не си забелязал, а пък като ти се видят постовете колко и какви са спамера излиза че си ти.

на ли??
то като гледам целия форум си стана базикнятемата е викаш за спам !!!!баси чак сега забелязах!

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:08 ----------


Последно предупреждение имаш ! Отнася се и за всички, които нарушават правилата и добрия тон в този форум - без значение на темата !

лепни ми един бан там за 6 7 години

MUROMAN
17-01-2011, 22:26
пробвай !!!!!!!!!

а като се видим бая въртележки ще изпишеш ....МОЙ


и се чудя какво прави палячо като тебе в този раздел освен да спамиш постоянно невиждам защо си озобщо в този форум ??


ей такива смотаняци като теб го развалят !!!

Токич успокой се мен , не се ядосвай няма смисъл. :)
Поздрав за задружната 155 Чета.
Наздраве.

TS
17-01-2011, 23:28
Пичаги не се караите за глупости :???:

pr_00f
18-01-2011, 00:17
Когато гласувахме с колегите за създаването на този под-раздел за общи приказки на техническият 155- тогава беше голям рев ама защо и как. Даже и се отказа народа да пише в него.
А просто за 155 сектата беше направено изключение.
Към всички вас, към фенщината, срещите и съборите. И за момента към никой друг. Имате си едно уникално местенце във форума. Не го разваляйте, защото ако някой си мисли, че може да игнорира правилата на форума и забележките на модераторите на раздела... се е объркал и то много сериозно.
По темата няма да пиша повече.
Ясно ми е че Алекс от добри чувства спестява точки и наказания, но всяко нещо си има граница.

Приятно изкарване в раздела и умната.

toki4a
18-01-2011, 08:08
Когато гласувахме с колегите за създаването на този под-раздел за общи приказки на техническият 155- тогава беше голям рев ама защо и как. Даже и се отказа народа да пише в него.
А просто за 155 сектата беше направено изключение.
Към всички вас, към фенщината, срещите и съборите. И за момента към никой друг. Имате си едно уникално местенце във форума. Не го разваляйте, защото ако някой си мисли, че може да игнорира правилата на форума и забележките на модераторите на раздела... се е объркал и то много сериозно.
По темата няма да пиша повече.
Ясно ми е че Алекс от добри чувства спестява точки и наказания, но всяко нещо си има граница.

Приятно изкарване в раздела и умната.

:th_up::coolio:

Бобби
18-01-2011, 20:07
Пияници..:))))
Трябва да си направите тема за наздравици и други сплетни....където модератори да не припарват......:calc:да ама не!
Няма да се плашите живота продължава!...друга бира е на кой ще му издържи черният дроб 8-)
п.п. алкохола на всеки се отразява по различен начин!

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------


:th_up::coolio:
Натегач......:wow:

vaklinator
18-01-2011, 20:08
Пияници..:))))
Трябва да си направите тема за наздравици и други сплетни....където модератори да не припарват......:calc:да ама не!
Няма да се плашите живота продължава!...друга бира е на кой ще му издържи черният дроб 8-)
п.п. алкохола на всеки се отразява по различен начин!

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------


Натегач......:wow:

а наздраве,пък и ти що се натягаш на модераторите?
дай се видим на нашето място и да се наприказваме
пък имам неща , които искам да обсъдим с тебе

Бобби
18-01-2011, 20:16
а наздраве,пък и ти що се натягаш на модераторите?
дай се видим на нашето място и да се наприказваме
пък имам неща , които искам да обсъдим с тебе
Утре след 18ч....къде си....?..на шела за по бира или нещо по твърдо?

nicola 59
18-01-2011, 21:01
раничко е за всякави заигравки, докато не тествам целия работен диапазаон на мотора с тях!

Здравей колега прояви малко добрина и не ни карай да чакаме много

MUROMAN
18-01-2011, 21:18
Утре след 18ч....къде си....?..на шела за по бира или нещо по твърдо?

Много интимни срещи си правите вие 2-мата,хахха.:tongue2:

Pastora
18-01-2011, 21:26
Пияници..:))))
Трябва да си направите тема за наздравици и други сплетни....където модератори да не припарват......:calc:да ама не!
Няма да се плашите живота продължава!...друга бира е на кой ще му издържи черният дроб 8-)
п.п. алкохола на всеки се отразява по различен начин!

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------


Натегач......:wow:
То си има тема и сме активни участници, а токича е централен нападател :)

MUROMAN
18-01-2011, 21:36
То си има тема и сме активни участници, а токича е централен нападател :)

И не сменяем титуляр.:wow:
Само с Митака 111 може да се конкурира,хахаахх. :)

Flame
18-01-2011, 22:46
Много интимни срещи си правите вие 2-мата,хахха.:tongue2:
Тука за некви твърди неща се говори:bouncing_smiley:

vegatta
18-01-2011, 23:33
То бързите печки се броят на пръсти.

ми братчед ако искаш заповядай да тЪ стопА,ама тряя си сложиш талона!!!! Ако искаш със тия легенди дето ги убиваш ако искаш с тия печки дет са броят на пръсти!


П.П. ако искаш с 1.7 ТС (служебната)

MUROMAN
18-01-2011, 23:42
ми братчед ако искаш заповядай да тЪ стопА,ама тряя си сложиш талона!!!! Ако искаш със тия легенди дето ги убиваш ако искаш с тия печки дет са броят на пръсти!


П.П. ако искаш с 1.7 ТС (служебната)

Служебната , хахаахах стягайте се за Пролетна среща пустиняци.:wow:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=56157

vaklinator
18-01-2011, 23:48
Утре след 18ч....къде си....?..на шела за по бира или нещо по твърдо?

Става
ще съм там . Биричките ,милите - от мен!

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:42 ----------


ми братчед ако искаш заповядай да тЪ стопА,ама тряя си сложиш талона!!!! Ако искаш със тия легенди дето ги убиваш ако искаш с тия печки дет са броят на пръсти!


П.П. ако искаш с 1.7 ТС (служебната)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:45 ----------


Тука за некви твърди неща се говори:bouncing_smiley:

ами да, ти кво си мислиш, че са ни увиснали ли?
:bouncing_smiley:

MUROMAN
18-01-2011, 23:52
Тука за некви твърди неща се говори:bouncing_smiley:

Може да са решили да си инсталират филтри за твърди частици на бабите. :calc::flower::bouncing_smiley:

toki4a
19-01-2011, 00:18
Пияници..:))))
Трябва да си направите тема за наздравици и други сплетни....където модератори да не припарват......:calc:да ама не!
Няма да се плашите живота продължава!...друга бира е на кой ще му издържи черният дроб 8-)
п.п. алкохола на всеки се отразява по различен начин!

---------- Post added at 18:07 ---------- Previous post was at 18:06 ----------


Натегач......:wow:

никога не съм бил натегач просто Проофа винаги ме е кефил !!!!!;);););)

Flame
19-01-2011, 00:44
Става
ще съм там . Биричките ,милите - от мен!

---------- Post added at 21:45 ---------- Previous post was at 21:42 ----------



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

---------- Post added at 21:48 ---------- Previous post was at 21:45 ----------



ами да, ти кво си мислиш, че са ни увиснали ли?
:bouncing_smiley:
Не знам,жените ще кажат,ма които кара 155 трябва да е корав8-)

toki4a
19-01-2011, 00:46
Не знам,жените ще кажат,ма които кара 155 трябва да е корав8-)

корав корав ....... колко да е корав ..... хахахахахах
++++++++++++++++++++++

alfatras
19-01-2011, 00:54
корав корав ....... колко да е корав ..... хахахахахах
++++++++++++++++++++++

къде е моето мнение бре мом4ета ...............

alfatras
19-01-2011, 01:22
Пияници..:))))
Трябва да си направите тема за наздравици и други сплетни....където модератори да не припарват......:calc:да ама не!
Няма да се плашите живота продължава!...друга бира е на кой ще му издържи черният дроб 8-)
п.п. алкохола на всеки се отразява по различен начин!
Натегач......:wow:
В ПАЗАРДЖИК имаме по 3 черни дроба и ного сбираме
Обаче има разни индивиди с разни малки кувета дет са мислят за ного бързи и не са изпитали DARK SIDE OF THE FORCE AND TWIN SPARK 8V und FIAT PUNTO 1и 1 моно дет 6а ви скъсат гъ*ооооооооооооооооооооооо

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА НАРУШАВАНЕ НА ДОБРИЯ ТОН

vegatta
19-01-2011, 01:38
Аз до сега не съм имал кола на газ.А на Форда инжекторите са екстра.Ако искаш да направим един старт да видиш как те прескачат 82кс :indian:

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:32 ----------



То бързите печки се броят на пръсти.

дооооооооообрееееее
./....................
добре че има бавни коли в София та да си вярвате


П.П. ЗАПОВЯДАЙТЕ НА КАЛОЯНОВО .................................................. .................................................. .............................SEXY:hump::hump::hump ::hump::hump::hump::hump::hump::hump::hump::hump:

Бобби
19-01-2011, 10:06
Много интимни срещи си правите вие 2-мата,хахха.:tongue2:
Където двама си ги мерят....не се завирай...:smoke:

---------- Post added at 08:06 ---------- Previous post was at 08:02 ----------


никога не съм бил натегач просто Проофа винаги ме е кефил !!!!!;);););)
:))))...не се връзвай братле......мисля, че и профа е кръканде....:smoke:...е не го познавам добре, но е позитивно настроен...когато прохождах в форума...ме спаси да не ме елеминират...:smoke:

vaklinator
19-01-2011, 10:26
Утре след 18ч....къде си....?..на шела за по бира или нещо по твърдо?

Да не забравиш 18,30 добре ли е?

acko88
19-01-2011, 12:54
Ваклине да не кръстосвате шпаги в 18 и 30 бре ? :biggrin:

vaklinator
19-01-2011, 13:20
Ваклине да не кръстосвате шпаги в 18 и 30 бре ? :biggrin:

Не бе Киро, шишета ще кръстосваме.

MUROMAN
19-01-2011, 14:19
Ваклине да не кръстосвате шпаги в 18 и 30 бре ? :biggrin:

Ххахахах това ме разсмя искрено. :biggrin::notworthy:

The_Game
19-01-2011, 21:44
Мен пък днес една мацка с Пунто така щеше да седне на дясната ми седалка, че направо си видях живота на лента.

Тръгвам си на зелено(първа кола съм ) и хубаво че си оглеждам настрани и какво да видя, мацката се залетяла с 70-80 изпреварва двете спиращи коли на светофара и в насрещното си мина като пич на червено. Ако не я бях видял щеше да сгоди пунтовците :boo::boo:

toki4a
19-01-2011, 21:54
Мен пък днес една мацка с Пунто така щеше да седне на дясната ми седалка, че направо си видях живота на лента.

Тръгвам си на зелено(първа кола съм ) и хубаво че си оглеждам настрани и какво да видя, мацката се залетяла с 70-80 изпреварва двете спиращи коли на светофара и в насрещното си мина като пич на червено. Ако не я бях видял щеше да сгоди пунтовците :boo::boo:

това като !! пич ма искефи максимално ,малък внимавай бре !!!!!
мое и да е и бил травестит!!!!!!!!

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------


Където двама си ги мерят....не се завирай...:smoke:

---------- Post added at 08:06 ---------- Previous post was at 08:02 ----------


:))))...не се връзвай братле......мисля, че и профа е кръканде....:smoke:...е не го познавам добре, но е позитивно настроен...когато прохождах в форума...ме спаси да не ме елеминират...:smoke:

сига бре Проофа кръканде !!!!!! , не съм го виждал да пие , ама си е пич няма спор ;;)

па и на теб да се връзвам !! . стиииииииииииия бре:smoke:

Бобби
19-01-2011, 23:40
В ПАЗАРДЖИК имаме по 3 черни дроба и ного сбираме
Обаче има разни индивиди с разни малки кувета дет са мислят за ного бързи и не са изпитали DARK SIDE OF THE FORCE AND TWIN SPARK 8V und FIAT PUNTO 1и 1 моно дет 6а ви скъсат гъ*ооооооооооооооооооооооо

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА НАРУШАВАНЕ НА ДОБРИЯ ТОН
Затова ли, ви свършва бързо виното..?:)))

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:33 ----------


това като !! пич ма искефи максимално ,малък внимавай бре !!!!!
мое и да е и бил травестит!!!!!!!!

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------



сига бре Проофа кръканде !!!!!! , не съм го виждал да пие , ама си е пич няма спор ;;)

па и на теб да се връзвам !! . стиииииииииииия бре:smoke:
Пие та дрънка...поне така си мисля...:smoke:

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:37 ----------


Ххахахах това ме разсмя искрено. :biggrin::notworthy:
смей се, смей....:boo:
..нали ти казах, да не се завираш между шпагите бе, Марянчо
...че ще акаш рядко :pain:

MUROMAN
20-01-2011, 09:32
смей се, смей....:boo:
..нали ти казах, да не се завираш между шпагите бе, Марянчо
...че ще акаш рядко :pain:

Е браво бре това ли ми мислиш,много ме зарадва рано сутринта.:shocking::screwy:
Аз при Дърти и а при никакви шпаги работа нямам.:Tease:
Правете любов , а не война вие.:wub:

Бобби
20-01-2011, 10:27
Е браво бре това ли ми мислиш,много ме зарадва рано сутринта.:shocking::screwy:
Аз при Дърти и а при никакви шпаги работа нямам.:Tease:
Правете любов , а не война вие.:wub:
Ще видим ние тая работа....:respect:

Васил Петров
20-01-2011, 14:22
дооооооооообрееееее
./....................
добре че има бавни коли в София та да си вярвате


Сигурно е така.То като гледам при вас се е пренапълнило с бегачки :tooth:

Ще чакаме офицялния Драг и ще видим кой колко върви.А на другите изписани глупости ще си замълча.....няма нужда още повече да се смея.

Furious 155
20-01-2011, 15:02
Сигурно е така.То като гледам при вас се е пренапълнило с бегачки :tooth:

Ще чакаме офицялния Драг и ще видим кой колко върви.А на другите изписани глупости ще си замълча.....няма нужда още повече да се смея.
Точно така е! Има писти, тракдей, драгдей и ще се види кой кого и с какво :strong:!

Flame
20-01-2011, 15:53
А така официален драг дей на Лукойла на Магистрала:dance:

Furious 155
20-01-2011, 16:11
А така официален драг дей на Лукойла на Магистрала:dance:хех, гонка до 5-та до прекъсвач може да тренираме там!

Flame
20-01-2011, 16:34
А така,сега и чистачката е по-надолу и подобрява аеродинамиката.

thecleaner
20-01-2011, 20:47
А така,сега и чистачката е по-надолу и подобрява аеродинамиката.

Стана ли по надолу, брей че ги разбирам тия Леген(д)и. :grin:

Flame
20-01-2011, 20:53
Еми що да не стане:wink:

Васил Петров
20-01-2011, 23:21
хех, гонка до 5-та до прекъсвач може да тренираме там!

еми тогава да ходя Бобо да ми го направи на 3000об. :super:

Furious 155
21-01-2011, 11:28
еми тогава да ходя Бобо да ми го направи на 3000об. :super:
:) а, ела да ти сложа едно дървено трупченце под педала и пак ще е на 3000 :upsidedwnsmiley:

vaklinator
21-01-2011, 19:09
:) а, ела да ти сложа едно дървено трупченце под педала и пак ще е на 3000 :upsidedwnsmiley:

Аз имам специално устройство, което ти държи колата на 900 оборота
издавам тайната - откачам ти жилото:chair:

digitalundgrd
22-01-2011, 00:14
Пичове, понеже знам че легендите карате с размер на гумите 195/50/15 или 185/50/15, 185/55/15....Таа ако някой има 4 бройки, които не му трябват или продава на разумна цена, няма значение от марка и дали са зимни или летни да ми пише на ЛС :)

Alfa User
22-01-2011, 23:08
Можете да прехвърлите далаверата на лични - постовете заминават в коша !

vaklinator
23-01-2011, 22:14
Можете да прехвърлите далаверата на лични - постовете заминават в коша !

е сига вече де! и спамерската тема ли ни цензурирате?

Pastora
23-01-2011, 22:20
К'во ти дреме, нали не си напсувал някой и да те е яд, че са те трийнали ;)

vaklinator
23-01-2011, 22:23
К'во ти дреме, нали не си напсувал някой и да те е яд, че са те трийнали ;)

Дреме ми. И се чудя какво правя в тоя форум, а незнам как да си изтрия профила. Ако някой желае да ми обесни, ще го изслушам с удоволствие

Flame
24-01-2011, 00:14
Споко баце,споко
:beer:

Alfa User
24-01-2011, 00:25
е сига вече де! и спамерската тема ли ни цензурирате?

За далавери си има раздел. Не ме карай да обяснявам повече. Хората ме разбраха, само ти - не ... Ай наздраве :drunk:

face/off
24-01-2011, 00:27
За далавери си има раздел. Не ме карай да обяснявам повече. Хората ме разбраха, само ти - не ... Ай наздраве :drunk:

Е щом си казал:
Наздраве:cheers:

toki4a
24-01-2011, 00:50
За далавери си има раздел. Не ме карай да обяснявам повече. Хората ме разбраха, само ти - не ... Ай наздраве :drunk:

:flirt:накрая некой да каже нещо смислено !!!!!!!!
Пловдиииииииииввввввввввввв:beer:

MUROMAN
24-01-2011, 09:43
Е щом си казал:
Наздраве:cheers:

Моето момче какво наздраве чувам от теб я си пии фантата и кафенцето и остави по-глупавите да се напиват/наливат/ . :wierdo: :)

VFTI
24-01-2011, 09:43
Токича най-бързо се ориентира :beer: ...Иначе мои постове бяха изтрите и наистина си бяха за триене:handshake::handshake: Давайте нататък...:wein:

mimouzunov
24-01-2011, 15:39
Да внимават 16в-тата... На старт почнах да правя това :hehe:

digitalundgrd
24-01-2011, 15:41
Леелии много повер бате :)

Васил Петров
24-01-2011, 16:51
Леелии много повер бате :)

абсолютно.Страх ние с 16v-тата :roll2:

VFTI
24-01-2011, 18:11
абсолютно.Страх ние с 16v-тата :roll2:

Така и трябва :torch::torch::boxing::boxing::boxing:

Васил Петров
24-01-2011, 18:34
Така и трябва :torch::torch::boxing::boxing::boxing:

Е как бре.От теб най ме е страх. :boxing: :indian:

VFTI
24-01-2011, 18:45
Е как бре.От теб най ме е страх. :boxing: :indian:

Щом си признаваш, няма да се гоня с теб за да не те бия и срамя :D:D Все пак не мога да причинявам такива работи на приятелите си :tooth: :tooth:

Васил Петров
24-01-2011, 18:45
Щом си признаваш, няма да се гоня с теб за да не те бия и срамя :D:D Все пак не мога да причинявам такива работи на приятелите си :tooth: :tooth:

Ще взема да те почерпа една Кола-Лайт :) :waving:

BatVas
25-01-2011, 11:16
Да знаете дали е на колега от форума една много изпъната 155-ца син металик 16 клапанов TС (поне това пишеш отзад) номера започваше май "СА 30.. .." днес я заглеждах на "Константин Величнов" много ми хареса цвета и стойката на колата (много изпъната)

toki4a
25-01-2011, 17:02
http://www.vbox7.com/play:10beffd8?r=google
инттересно;)

Pastora
25-01-2011, 21:00
http://www.vbox7.com/play:10beffd8?r=google
инттересно;)
Тая грам не върви, ни врътка гуми :))))) :gay[1]:

Sabko
26-01-2011, 10:58
Да знаете дали е на колега от форума една много изпъната 155-ца син металик 16 клапанов TС (поне това пишеш отзад) номера започваше май "СА 30.. .." днес я заглеждах на "Константин Величнов" много ми хареса цвета и стойката на колата (много изпъната)

Ако е "СА 3055 ..", първата ми среща с нея остави доста интересни чувства у мен - валеше лек дъжд в "Надежда 2", чаках я за оглед и тя се появи, леко ръмжаща и с привлекателна визия, цветът и е неповторим, а и е 2.0 16V. Много исках да я имам, но определено беше карана, а не и поддържана правилно. При огледа, в доверен на форума сервиз, се появиха много и немаловажни проблеми, а и като истинска Алфа отказа да бъде диагностицирана. Доколкото знам за една година е сменила 3 - ма собственици, поне 3 пъти се появява в mobile.bg.
Но наистина изглежда "специална".

Tedo
26-01-2011, 17:30
Да знаете дали е на колега от форума една много изпъната 155-ца син металик 16 клапанов TС (поне това пишеш отзад) номера започваше май "СА 30.. .." днес я заглеждах на "Константин Величнов" много ми хареса цвета и стойката на колата (много изпъната)

:busted_cop: мисля че не е форумна

dani_ku4eto
26-01-2011, 19:09
Тая грам не върви, ни врътка гуми :))))) :gay[1]:
Пасторе,не си продавай 55-та щот ше ти праа цука хара.знаеш ли какво означава ?

Pastora
26-01-2011, 19:36
Пасторе,не си продавай 55-та щот ше ти праа цука хара.знаеш ли какво означава ?
И на мен не ми се ще, но засега това е тенденцията, другото е да я оставя да гние, с няколко коли съм, а другата Алфа няма нещо, дето да не е сменено + основен на 8000км.

BatVas
27-01-2011, 10:14
:busted_cop: мисля че не е форумна


Да същата беше !

MUROMAN
27-01-2011, 12:41
:busted_cop: мисля че не е форумна

Satko
Ако е "СА 3055 ..", първата ми среща с нея остави доста интересни чувства у мен - валеше лек дъжд в "Надежда 2", чаках я за оглед и тя се появи, леко ръмжаща и с привлекателна визия, цветът и е неповторим, а и е 2.0 16V. Много исках да я имам, но определено беше карана, а не и поддържана правилно. При огледа, в доверен на форума сервиз, се появиха много и немаловажни проблеми, а и като истинска Алфа отказа да бъде диагностицирана. Доколкото знам за една година е сменила 3 - ма собственици, поне 3 пъти се появява в mobile.bg.
Но наистина изглежда "специална".

Нещо не четете момчета.:photo:
Като гледам снимката е направена на бул.Черни Връх 58 А /Сребърна/сградата на FPI.

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:26 ----------


Пасторе,не си продавай 55-та щот ше ти праа цука хара.знаеш ли какво означава ?

Ще си плачете после за колите,но всеки сам си знае за себе си. :grandpa:

Flame
27-01-2011, 13:36
Знам я тази много време се продаваше в мобиле,не е форумна тази 155-ца.

Pastora
27-01-2011, 17:48
Колата вече е в друг сектант - Dobsata. Много безаварийни му пожелавам и се радвам, че остана в сектата !

toki4a
27-01-2011, 18:31
Колата вече е в друг сектант - Dobsata. Много безаварийни му пожелавам и се радвам, че остана в сектата !

:furious::furious::furious::chair:

Васил Петров
27-01-2011, 19:16
Колата вече е в друг сектант - Dobsata. Много безаварийни му пожелавам и се радвам, че остана в сектата !

Tцтцтцтцтцтц са с кой ще се гоня на пролет бре Ники. :hump: :busted_cop:

Pastora
27-01-2011, 19:51
Tцтцтцтцтцтц са с кой ще се гоня на пролет бре Ники. :hump: :busted_cop:
С Мимо, ако ми купи сгъстената глава с валовете ;) Или ще ти направя някой ластик с 1,6-чката, но като и пипна някои неща - това лятото, сега ноу мъней.:shocked:

Васил Петров
27-01-2011, 20:34
С Мимо, ако ми купи сгъстената глава с валовете ;) Или ще ти направя някой ластик с 1,6-чката, но като и пипна някои неща - това лятото, сега ноу мъней.:shocked:

Няма да се косиш,здраве да има.
Мимо е ясен,той винаги е готов.

face/off
27-01-2011, 20:41
С Мимо, ако ми купи сгъстената глава с валовете ;) Или ще ти направя някой ластик с 1,6-чката, но като и пипна някои неща - това лятото, сега ноу мъней.:shocked:



Идвай да ти давам и друга 1.6-чка,че съм се запалил много за 164-ка-тогава на Васко ще му е повече зор със 3.2:go:.

Васил Петров
27-01-2011, 21:34
Идвай да ти давам и друга 1.6-чка,че съм се запалил много за 164-ка-тогава на Васко ще му е повече зор със 3.2:go:.

Вендо ма френдо само с приказки не става!!!! Кога ще те видя бре несериозникоооо.

MUROMAN
28-01-2011, 09:02
Идвай да ти давам и друга 1.6-чка,че съм се запалил много за 164-ка-тогава на Васко ще му е повече зор със 3.2:go:.

Вендо аз пръв се сетих как Gradulateto ще стане 3,2.
Като сложим стария мотор 1,6 на Бухалката в Багажника ти. :devil: Много ще ги тупаш бързите на 202-ра.:yes:

Pastora
28-01-2011, 09:22
Вендо аз пръв се сетих как Gradulateto ще стане 3,2.
Като сложим стария мотор 1,6 на Бухалката в Багажника ти. :devil: Много ще ги тупаш бързите на 202-ра.:yes:
С независимо задвижване 2х2 хахаха.

face/off
28-01-2011, 09:40
Вендо аз пръв се сетих как Gradulateto ще стане 3,2.
Като сложим стария мотор 1,6 на Бухалката в Багажника ти. :devil: Много ще ги тупаш бързите на 202-ра.:yes:

И така може-аз забравих че Бухалката имаше 1.6:notify:-дали му трака вариатора?

---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:22 ----------


Вендо ма френдо само с приказки не става!!!! Кога ще те видя бре несериозникоооо.

Когато си свободен!!!
Ще ти дам право на избор Васе-----"със тръба" или "без тръба":crazy:

VFTI
28-01-2011, 10:28
http://www.youtube.com/watch?v=FP3HK3s3yBw

:ritter::ritter::jason2::jason2::jason2::humpx::hu mpx::humpx::innocent:

Pastora
28-01-2011, 11:41
http://www.youtube.com/watch?v=FP3HK3s3yBw

:ritter::ritter::jason2::jason2::jason2::humpx::hu mpx::humpx::innocent:
Да де и след 2 минути каране излетя маслото на хидравликата хахах, цяла вечер сме го бъзикали Дани :)))

digitalundgrd
28-01-2011, 14:10
СУпер! Е това е матора - Арезе ;) Дано някога успея да взема едно ГТА :)

thecleaner
28-01-2011, 14:17
Да де и след 2 минути каране излетя маслото на хидравликата хахах, цяла вечер сме го бъзикали Дани :)))

Прави ми впечатление че от как разкара Легендата, си станал бая по весел човек :devil:

Mury
28-01-2011, 15:00
Ако е "СА 3055 ..", първата ми среща с нея остави доста интересни чувства у мен - валеше лек дъжд в "Надежда 2", чаках я за оглед и тя се появи, леко ръмжаща и с привлекателна визия, цветът и е неповторим, а и е 2.0 16V. Много исках да я имам, но определено беше карана, а не и поддържана правилно. При огледа, в доверен на форума сервиз, се появиха много и немаловажни проблеми, а и като истинска Алфа отказа да бъде диагностицирана. Доколкото знам за една година е сменила 3 - ма собственици, поне 3 пъти се появява в mobile.bg.
Но наистина изглежда "специална".

Преди 5 години,можеше аз да съм собственик на тази кола,беше на един френд,даже се бяхме споразумяли за цена,но накрая избрах 146-цата,кво да се прави съдба/аз все още си харесвам много 155,ма жената каза тогава че мяза на ковчег,па трябваше да взимаме семейна кола,затва избрах 146/:devil::devil::devil::devil:

MUROMAN
28-01-2011, 15:05
И така може-аз забравих че Бухалката имаше 1.6:notify:-дали му трака вариатора?

---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:22 ----------



Когато си свободен!!!
Ще ти дам право на избор Васе-----"със тръба" или "без тръба":crazy:

Пак ли ще водите духовен живот?:innocent:

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:03 ----------


Да де и след 2 минути каране излетя маслото на хидравликата хахах, цяла вечер сме го бъзикали Дани :)))

Супер е 164-ката ,коя я купи вкрайна сметка,кой е Дани? :devil:

Pastora
28-01-2011, 15:12
Пак ли ще водите духовен живот?:innocent:

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 13:03 ----------



Супер е 164-ката ,коя я купи вкрайна сметка,кой е Дани? :devil:
Дани е sapper, колата се готви за да се кара на Серес, макар да е стоковица, все пак си е КуЧка 231 магарета.

BatVas
28-01-2011, 15:28
164 -ките са невероятни в следните модификации:
QV 3.0 V6 12v - 200к.с(най стария)
QV 3.0 V6 24v - 232 к.с(Произведени и продадени 988 броя - в търсене на такава читава изминах 5300 км и кат няма взех ГТВ-то)
и накрая върха - 164 Q4 3.0 V6 24v (произведени 1908 броя)

А с Дани живот и здраве ще покараме на Серес :)

Furious 155
28-01-2011, 15:51
Да де и след 2 минути каране излетя маслото на хидравликата хахах, цяла вечер сме го бъзикали Дани :)))
Абе и ти да му беше видял днес филтъра в казана за хидравлика и ти щеше да се излетиш, ако беше маслото! ;)
Иначе е оригинален - филтъра!:notify:

Mury
28-01-2011, 16:17
164 -ките са невероятни в следните модификации:
QV 3.0 V6 12v - 200к.с(най стария)
QV 3.0 V6 24v - 232 к.с(Произведени и продадени 988 броя - в търсене на такава читава изминах 5300 км и кат няма взех ГТВ-то)
и накрая върха - 164 Q4 3.0 V6 24v (произведени 1908 броя)

А с Дани живот и здраве ще покараме на Серес :)

Да Васе,а тази втората версия на QV с 24 клапановия мотор и с 232 коня,е най-бързо ускоряващата 164-ка-7.0 сек. до 100 км.,след това са двете турбо версии В6 ТБ и 4 цилиндровия турбомотор със 175 коня,двете ускоряват за 7.2:devil::devil::devil::devil::devil:

sapper
28-01-2011, 16:25
Е да взема и аз да се изкажа а :punk:

Да не преувеличаваме с избиването на масло... просто маслото, което е било сложено е гадно - запушен филтър и започна да връща през казанчето..... :pancake:

Това да е кахъра.... количката много радва... :go:

Furious 155
28-01-2011, 16:28
Е да взема и аз да се изкажа а :punk:

Да не преувеличаваме с избиването на масло... просто маслото, което е било сложено е гадно - запушен филтър и започна да връща през казанчето..... :pancake:

Това да е кахъра.... количката много радва... :go:
ти да си смениш картинката на профила с тази :
http://classic2.alfisti.net/media/ratgeber/autokauf/kb164_v6_24v.jpg
;)

Pastora
28-01-2011, 16:35
Е да взема и аз да се изкажа а :punk:

Да не преувеличаваме с избиването на масло... просто маслото, което е било сложено е гадно - запушен филтър и започна да връща през казанчето..... :pancake:

Това да е кахъра.... количката много радва... :go:
Виж, че те бъзикам :) Иначе повече да не спираш на мястото на голфа :)))

Васил Петров
28-01-2011, 17:22
Прави ми впечатление че от как разкара Легендата, си станал бая по весел човек :devil:

Еми почнал е да се вози с подобрената 155. :whistle:

BatVas
28-01-2011, 17:31
Е да взема и аз да се изкажа а :punk:

Да не преувеличаваме с избиването на масло... просто маслото, което е било сложено е гадно - запушен филтър и започна да връща през казанчето..... :pancake:

Това да е кахъра.... количката много радва... :go:

Дани чакам с нетърпение да я видя :)

А той Пастора продаде 155-цата сега току виж се сдобил с някоя 164-ка (много добра кола е 164-ката да знаеш)

Васил Петров
28-01-2011, 17:34
Дани чакам с нетърпение да я видя :)

А той Пастора продаде 155-цата сега току виж се сдобил с някоя 164-ка (много добра кола е 164-ката да знаеш)

164 на Дани е доста и бързичка,а Ники може да си вземе 2,0Т.

BatVas
28-01-2011, 17:48
164 на Дани е доста и бързичка,а Ники може да си вземе 2,0Т.

Съветвам Ники да си вземе 3.0 12 клапанова - разхода и е като на турбото и е много по кефеща (карал съм на Григор V6 turbo и 3.0 ) Не съм фен на турбото, но едно такова атмосферно QV ако ми предложат няма да откажа:
http://www.avtorinok.ru/photo/Alfa_Romeo_164_pic_45.jpg

Pastora
28-01-2011, 20:13
Съветвам Ники да си вземе 3.0 12 клапанова - разхода и е като на турбото и е много по кефеща (карал съм на Григор V6 turbo и 3.0 ) Не съм фен на турбото, но едно такова атмосферно QV ако ми предложат няма да откажа:
http://www.avtorinok.ru/photo/Alfa_Romeo_164_pic_45.jpg
Уцелил си ме, наистина си падам повече по атмосферките, но не бих отказа една 155 Q4. Засега обаче ще си карам фиата :butt:, криза е :(

Furious 155
28-01-2011, 22:12
. Засега обаче ще си карам фиата :butt:, криза е :(Кажи сега кой взе силвърстоуна?:ghost2:

digitalundgrd
28-01-2011, 22:15
Ето кой:


Колата вече е в друг сектант - Dobsata. Много безаварийни му пожелавам и се радвам, че остана в сектата !

Pastora
28-01-2011, 22:38
Dobsata имаше 155 1,7-чка, която е тоталка и се оглеждаше за друга 155, уцели моята.

миро
29-01-2011, 01:33
Поздрав за легендите,
една 16волтова в действие
http://www.youtube.com/watch?v=fuR3hVUHKqM&NR=1
:whistle:

Flame
29-01-2011, 02:03
Поздрав за легендите,
една 16волтова в действие
http://www.youtube.com/watch?v=fuR3hVUHKqM&NR=1
:whistle:
Знам я тази "пърлячка":crazy:
А тва че Ники е продал 155,не е много правилно според мен,защото е Силвърстоун,а 145 си е обикновена 1.6,ако беше QV,тогава има смисъл,ноо:whistle:

Pastora
29-01-2011, 10:34
Знам я тази "пърлячка":crazy:
А тва че Ники е продал 155,не е много правилно според мен,защото е Силвърстоун,а 145 си е обикновена 1.6,ако беше QV,тогава има смисъл,ноо:whistle:
Тъй де, но няма нещо, което да не е сменено на 145-чката, преди седмица и дебитомера, колата беше до скоро в разработка (на 8к км след основен), вече започна да се отпушва, че си беше спъната доскоро по ходовата няма какво да тропне, само салона ме дразни, но скоро и него ще сменя. Тегаво време за поддръжка на повече коли.

VFTI
29-01-2011, 11:43
Сам ще разбереш, че като пуснеш утре перфектната 145чка за продажба ще и вземеш макс 1200лв...докато легендата ще продължава да си струва 2бинки... :)

Тооо и това може да е причината, че си взел повече пари на 155чката отколкото би могъл да вземеш на дори перфектна 145ца:torch::torch:

Споооко всяко нещо с времето си :)

Pastora
29-01-2011, 11:49
Сам ще разбереш, че като пуснеш утре перфектната 145чка за продажба ще и вземеш макс 1200лв...докато легендата ще продължава да си струва 2бинки... :)

Тооо и това може да е причината, че си взел повече пари на 155чката отколкото би могъл да вземеш на дори перфектна 145ца:torch::torch:

Споооко всяко нещо с времето си :)
Аз не мисля да взимам пари на 145-чката, тя си е вечно моя с основния ремонт, остава и да мисля иначе. Мислиш ли, че ми е гот, че се разделих с любимката си ? Поне отиде в колега, който ги цени и ще се грижи за нея.

sapper
29-01-2011, 16:12
Виж, че те бъзикам :) Иначе повече да не спираш на мястото на голфа :)))

Знаех си, че е някой приятел, но не ми беше ясно до сега :)

Pastora
29-01-2011, 16:57
Знаех си, че е някой приятел, но не ми беше ясно до сега :)
Дори бях спрял със 145-цата до теб, но докато пазарувах не се появи и реших малко хумор да внеса :))

Flame
30-01-2011, 09:31
Банда,от днес и аз поех по пътя на Пастора и Венци със смачкана дясна част на 155-калник,броня,капак,мигач и лайстна под мигача,подкалник.Имам една молба към колегите от Пловдив.Понеже моята е MYsport,с кръглите мигачи,а калниците се намират адски трудно,ако може някой от Пловдив,да отиде до тази морга и да я види на място колата,като пита и за цените,нямам възможност сега да отида да я погледна.Утре ще звънна на обявата и ще ви кажа какво има.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11256232188887158&f1=details

Alfa User
30-01-2011, 10:38
Недко (ника е 1239) е от Труд - свържи се с него, ще ти свърши работа.

MUROMAN
30-01-2011, 19:07
Банда,от днес и аз поех по пътя на Пастора и Венци със смачкана дясна част на 155-калник,броня,капак,мигач и лайстна под мигача,подкалник.Имам една молба към колегите от Пловдив.Понеже моята е MYsport,с кръглите мигачи,а калниците се намират адски трудно,ако може някой от Пловдив,да отиде до тази морга и да я види на място колата,като пита и за цените,нямам възможност сега да отида да я погледна.Утре ще звънна на обявата и ще ви кажа какво има.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11256232188887158&f1=details

Лошо Ники дано бързо да се оправиш.

Аз знаех ,че колегата Dobsata си търси 155-ца ,питахаме мен ,но аз не си я дадох моята ,Pastora обаче се отказа да е Легендарен. :death:

Pastora
30-01-2011, 19:17
Лошо Ники дано бързо да се оправиш.

Аз знаех ,че колегата Dobsata си търси 155-ца ,питахаме мен ,но аз не си я дадох моята ,Pastora обаче се отказа да е Легендарен. :death:
Абе тя колата си стана легендарна по едни или други причини :) Не съм се отказал от отбора, просто съм временно offline ;)

digitalundgrd
30-01-2011, 20:13
Мдам тая легенда ще продължи да се носи в алфа средите :) Ще разказваме на внуците и на пра-внуците ;)

dani_ku4eto
30-01-2011, 20:23
Недко (ника е 1239) е от Труд - свържи се с него, ще ти свърши работа.
банда мен ме винаги забравяш,сутринта имах всички части необходими на колегата но днес продадох калниците и бронията другите които му трябват ги имам.

MUROMAN
30-01-2011, 20:57
банда мен ме винаги забравяш,сутринта имах всички части необходими на колегата но днес продадох калниците и бронията другите които му трябват ги имам.

Не са черни твойте/калниците визирам/ Венци, а боята си е немалко изваждане.

dani_ku4eto
30-01-2011, 21:13
Не са черни твойте/калниците визирам/ Венци, а боята си е немалко изваждане.
черни са черни Мариянка ама днес заминаха.

acko88
30-01-2011, 21:18
черни са черни Мариянка ама днес заминаха.

Да ги връщат ей ;D

Alfa User
30-01-2011, 23:03
банда мен ме винаги забравяш,сутринта имах всички части необходими на колегата но днес продадох калниците и бронията другите които му трябват ги имам.

Аз имах в предвид, че Недко ще свърши работа за огледа на оная в автокъщата в Труд. Иначе в теб не се съмняваме :big_bow_down:

Flame
30-01-2011, 23:53
банда мен ме винаги забравяш,сутринта имах всички части необходими на колегата но днес продадох калниците и бронията другите които му трябват ги имам.
Аз не те забравям,още снощи съм звънял на Венци да го питам,какво имаш,но знам че нямаш черна,а ти нямам гсм-а да те питам с какво разполагаш

Бобби
31-01-2011, 22:42
Търся Ваклин да огъваме тръби, а не калници....ако е на линия...да ми се обади, че го забравих :strong:

vaklinator
31-01-2011, 23:56
Търся Ваклин да огъваме тръби, а не калници....ако е на линия...да ми се обади, че го забравих :strong:

Тука съм приятелю, само че първо трябва да намеря траби. ХХАХА. Ще ти се обадя да пием по едно питие утре? :wein:

MUROMAN
31-01-2011, 23:57
Тука съм приятелю, само че първо трябва да намеря траби. ХХАХА. Ще ти се обадя да пием по едно питие утре? :wein:

Айде пак шпаги ще се кръстосват :devil:

Alfa User
01-02-2011, 00:25
Ай да ни е жив и здрав Иван (Furious 155), и все така бърз на пистата с любимата 155 !!!
Наздраве, и след 100 години пак да кара така по пистите! :birth1::holiday2::biggringift:

(рожденик е днес де...)

Flame
01-02-2011, 00:54
Айде Ванка честит рожден ден-много успехи и късмет
:biggringift::cheers:

Бобби
01-02-2011, 07:16
Жив и здрав да е Ванката и много корав :bravo:
..:wein: пия едно сутринта за негово здраве:grin:

face/off
01-02-2011, 09:13
Честит Рожден Ден и от мен,много здраве,щастие и късмет ти пожелавам:)

MUROMAN
01-02-2011, 09:26
Честит Рожден Ден и от мен на Ванката/Фуриозо/.
Живи и здрав,много късмет ,щастие и успехи.
Наздраве Весел Празник.:grin:

rumenti77
02-02-2011, 23:22
Жив и здрав Ванка.

Furious 155
03-02-2011, 00:30
мерси, банда!:flirt:

BatVas
03-02-2011, 11:24
Да споделя - днес ми дойде чисто новия дебитомер за легендата от UK :) ...ще сменя 18 годишния оригинален и ще споделя има ли разлика :):calc:

Flame
03-02-2011, 13:02
Айде,дано да има8-)

Flame
03-02-2011, 13:51
Специални поздрави за Васко Петров и Ваклин:drunk:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47880&page=6

MUROMAN
03-02-2011, 13:54
Специални поздрави за Васко Петров и Ваклин:drunk:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47880&page=6

Пост № 7

Васил Петров
03-02-2011, 16:47
Специални поздрави за Васко Петров и Ваклин:drunk:
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=47880&page=6

:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth: Мерси за поздрава!! Ще почерпа Ники. :tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

Flame
03-02-2011, 16:54
Моля,моля,друго си е да ги видиш заедно:plane:

MUROMAN
03-02-2011, 21:35
Моля,моля,друго си е да ги видиш заедно:plane:

Класните БиГачки.:plane:

rumenti77
03-02-2011, 22:58
Тука съм приятелю, само че първо трябва да намеря траби. ХХАХА. Ще ти се обадя да пием по едно питие утре? :wein:
Бацеее трябва да се видиме някой ден та да ми направиш пак последния елемент защото някой копеляк го е издрал с гадните си ръчички.Па ще почерпа да га еба.

vaklinator
04-02-2011, 00:04
Бацеее трябва да се видиме някой ден та да ми направиш пак последния елемент защото някой копеляк го е издрал с гадните си ръчички.Па ще почерпа да га еба.

За черпенето няма грижи, ама за правенето е кофти в тоя студ. Айде изчакай да се запролети малко
:BBQ: кефтетата от мене

rumenti77
04-02-2011, 02:36
За черпенето няма грижи, ама за правенето е кофти в тоя студ. Айде изчакай да се запролети малко
:BBQ: кефтетата от мене
Ако остане време днес ще мина да пиеме по бире.

MUROMAN
04-02-2011, 11:46
За черпенето няма грижи, ама за правенето е кофти в тоя студ. Айде изчакай да се запролети малко
:BBQ: кефтетата от мене

Тогава и аз да дойда с един плик с месо и 1 бутилка с руйно вино. :th_up:

MaVrUt
04-02-2011, 12:45
някой има ли представа дали интеркулер от 155 2.5ТД , става на 164ТД ?

acko88
04-02-2011, 12:47
Тогава и аз да дойда с един плик с месо и 1 бутилка с руйно вино. :th_up:

Каде без мене!?!?

---------- Post added at 10:47 ---------- Previous post was at 10:46 ----------


някой има ли представа дали интеркулер от 155 2.5ТД , става на 164ТД ?

Е нали беше проверил че става?

MaVrUt
04-02-2011, 12:49
Е нали беше проверил че става?[/QUOTE]

друг сега ми каза че не става, сега питам тук за да разбера найстина дали става или не :)

MUROMAN
04-02-2011, 13:39
Каде без мене!?!?[COLOR="Silver"]


Да да с тебе ,без теб не отивам.:tooth:

acko88
04-02-2011, 14:44
За черпенето няма грижи, ама за правенето е кофти в тоя студ. Айде изчакай да се запролети малко
:BBQ: кефтетата от мене

Ваклине имаш ли скара,че с Мариян отиваме за 2 тарелки кюфтаци и 2 каси бира!!!!

MUROMAN
04-02-2011, 16:43
Ваклине имаш ли скара,че с Мариян отиваме за 2 тарелки кюфтаци и 2 каси бира!!!!

Нещо се умълча Ваклинката , аз днес не мога ,но утре привечер съм много навит. :)

vaklinator
04-02-2011, 18:31
Ваклине имаш ли скара,че с Мариян отиваме за 2 тарелки кюфтаци и 2 каси бира!!!!

Абе ти донеси кефтетата и шишетата, пък ако трябва с електрожена ще ги цвръкна:picnic:

acko88
04-02-2011, 19:11
Абе ти донеси кефтетата и шишетата, пък ако трябва с електрожена ще ги цвръкна:picnic:

Колко му е,ще го съгласуваме с Мърдомен

MUROMAN
04-02-2011, 21:21
Колко му е,ще го съгласуваме с Мърдомен

С Кирчо Порев.:tooth:

acko88
04-02-2011, 22:12
С Кирчо Порев.:tooth:

Хахахх май добре ти застана този никнейм :D:D:D

Pastora
05-02-2011, 01:51
Хахахх май добре ти застана този никнейм :D:D:D
Добре звучи :comphits:

rumenti77
05-02-2011, 11:05
Нещо се умълча Ваклинката , аз днес не мога ,но утре привечер съм много навит. :)
Aз предлагам в неделя да си направим една сбирка при Ваклинката.Да пиеме по бира да апнеме по кифте и да се видиме.А-А-А... кво ще кажете?Ваклинката не ни е канил,ама ако иска може и той да дойде...(шегичка) П.П. Днес съм на работа и за това предлагам в неделя да се видиме.

MUROMAN
05-02-2011, 12:50
И аз за Неделя след обяд съм съгласен да го направим.:cheers:

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:49 ----------


Хахахх май добре ти застана този никнейм :D:D:D

Внимавай да не станеш ти
Muertoman.:coolio:

acko88
05-02-2011, 16:26
И аз за Неделя след обяд съм съгласен да го направим.:cheers:

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:49 ----------



Внимавай да не станеш ти
Muertoman.:coolio:

Стига с това след обяд па ти бе..... Неми се опиняй да нестане "ва фанку.... фрошо"

vaklinator
05-02-2011, 18:46
Aз предлагам в неделя да си направим една сбирка при Ваклинката.Да пиеме по бира да апнеме по кифте и да се видиме.А-А-А... кво ще кажете?Ваклинката не ни е канил,ама ако иска може и той да дойде...(шегичка) П.П. Днес съм на работа и за това предлагам в неделя да се видиме.

Носете си музика, щото нямам. В смисъл флашки или дискове .За пълните багажници с бира и мезета, е ясно.

Flame
07-02-2011, 23:58
Момчета,ако някой има интерес кораба 166 отплава,може да я видите в съответния раздел,искам да я вземе някой който ще я пази както аз:spoko:

Furious 155
08-02-2011, 00:05
Момчета,ако някой има интерес кораба 166 отплава,може да я видите в съответния раздел,искам да я вземе някой който ще я пази както аз:spoko:ами може да я видим най-малкото! Неприятно е обаче такава раздяла...

Flame
08-02-2011, 00:08
Неприятно,неприятно,колко да е неприятно:sad:

MUROMAN
08-02-2011, 10:09
ами може да я видим най-малкото! Неприятно е обаче такава раздяла...

Още явно не публикувана обявата.Кораба си е добър,аз съм плавал 1 път на него.:waving:
Помня времената когато Ники беше Млад и ходеше по -гадгжета с него. ;)

face/off
08-02-2011, 10:30
Още явно не публикувана обявата.Кораба си е добър,аз съм плавал 1 път на него.:waving:
Помня времената когато Ники беше Млад и ходеше по -гадгжета с него. ;)


Та той още ходи с него бе мой,като мине през Студентски и е дъжд от:love_umbrella:!!!!

Pastora
08-02-2011, 13:11
Неприятно,неприятно,колко да е неприятно:sad:
Много кофти, аз минах скоро по пътя, съчувствам ти :(

п.с. Някой ако ходи до Венци в Елин Пелин да свирка, имам да взимам една конзола, направо да я плати и нося парите на мига + бира :)

MUROMAN
08-02-2011, 14:04
Много кофти, аз минах скоро по пътя, съчувствам ти :(

п.с. Някой ако ходи до Венци в Елин Пелин да свирка, имам да взимам една конзола, направо да я плати и нося парите на мига + бира :)

Аз мисля д ходя тези дни, а и Венелин ако ми стане шофьор.:waving:

Flame
08-02-2011, 14:10
Е аз днес ходих до Венци днес сутринта,ма не знаех.

acko88
08-02-2011, 14:34
Е аз днес ходих до Венци днес сутринта,ма не знаех.
Еее трябваше да кажеш да идем заедно,хем да се видим с тебе па и с Венци

MUROMAN
08-02-2011, 14:46
Еее трябваше да кажеш да идем заедно,хем да се видим с тебе па и с Венци

Ники съм го забелязал ,че е потайна натура .:roll: :)

face/off
08-02-2011, 16:48
Аз мисля д ходя тези дни, а и Венелин ако ми стане шофьор.:waving:


Последният път когато ти бях шофьор ме свали на първите 50метра-защо ли?
Ще измислим нещо:BIGsmile:

rumenti77
08-02-2011, 19:20
Аз мисля д ходя тези дни, а и Венелин ако ми стане шофьор.:waving:
Щом ще те возят значи ще има банкет,а щом ще има банкет значи и аз ще дойда.

MUROMAN
08-02-2011, 21:07
Последният път когато ти бях шофьор ме свали на първите 50метра-защо ли?
Ще измислим нещо:BIGsmile:

Да не се утрепаш с бегачката ми някъде,за твое добро.:spell::thumbup:

Flame
08-02-2011, 22:36
Еее трябваше да кажеш да идем заедно,хем да се видим с тебе па и с Венци

Е откъде да ви знам кво ще правите пустиняци,аз от миналата седмица съм заходил към него и днеска се класирах:static:

Furious 155
08-02-2011, 23:09
http://www.youtube.com/watch?v=mTZ0imDRm1U&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=wbbHRu90QE8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=OkbtGLMEi-g&feature=related
:rockon:

Furious 155
09-02-2011, 17:25
Е аз днес ходих до Венци днес сутринта,ма не знаех.
Ако някой ходи натам, да звънка, че имам една част при него!

MUROMAN
12-02-2011, 10:30
И колегата ни Vesko84 ни изостави момчета.:???:
И той взе 156.:pfbbt::pfbbt::pfbbt:
Нищо със здраве да си я кара колата и да почерпи.:cheers:

Alfa User
12-02-2011, 11:52
Някак съм сигурен, че 155 вече му липсва ... А тая тъга ще се засилва постепенно и постоянно във времето - аз издържах само 2 години със 33-ката, и макар тя да беше също култова, пак се върнах на 55 :hitbycupid:

MUROMAN
14-02-2011, 10:38
Наздраве на 155 отбора.:bg:
Честит Празник на Виното и весело изкарване довечера.:wein:

Alfa User
14-02-2011, 20:57
Наздраве, и честит ни именник Валентин (vj_kenetik) - да ни е жив и здрав, и да не предава отбора поне още 100 години !!! :band:

toki4a
14-02-2011, 21:03
много здраве на всички влюбени!;)
аз последно се влюбих преди 16 години;)
от тогава уважавам партньорката си до мен !!
_________

Бобби
14-02-2011, 22:41
Наздраве банда :band:

Furious 155
15-02-2011, 00:35
Наздраве :band: :tongue:

Pastora
15-02-2011, 14:04
А наздраве и от мен със закъснение :)

Flame
15-02-2011, 15:31
Наздраве,малко закъсняло :beer:

acko88
15-02-2011, 18:14
здраве

toki4a
15-02-2011, 18:22
ауу обарнахте темата на алкохолизам бряя:flirt:


:beer::beer::beer:

Furious 155
15-02-2011, 21:00
Днес пак ъпгрейднах колата с тези жълтичките.
С тях докарах камбър -2 градуса на предните колела! :mrgreen:
Сега поведението на кола почти 1.5 тона с мен вътре е почти като на картинг ;).

toki4a
15-02-2011, 21:43
ами а честито деее ;)
трея и да почерпиш ми са струва!!!!!:cheers:

Flame
15-02-2011, 22:09
Супер са Ванка,честити,ма задни имаш ли.Абе банда нямате ли някой приятел да си търси 166 за 4000 лв смятам доста добра.Пращайте ги насам че закъсвацията стана страшна:new_Eyecrazy:

vaklinator
16-02-2011, 11:29
Супер са Ванка,честити,ма задни имаш ли.Абе банда нямате ли някой приятел да си търси 166 за 4000 лв смятам доста добра.Пращайте ги насам че закъсвацията стана страшна:new_Eyecrazy:

Ще го имаме предвид, спокойно.:grandpa:

Tedo
16-02-2011, 11:48
Ослушвайте се и ако някой търси 155 1,8 8V с климатроник, ксенон и лети джанти за 1000 кинта
/не е мойта, засега няма да предавам колектива :) /

koolio
16-02-2011, 18:17
Ослушвайте се и ако някой търси 155 1,8 8V с климатроник, ксенон и лети джанти за 1000 кинта
/не е мойта, засега няма да предавам колектива :) /
Кой е тоя, дето толкова подбива цените? :starwars:

acko88
16-02-2011, 19:12
Кой е тоя, дето толкова подбива цените? :starwars:

Пълно е с хора който подбиват цените найстина обаче,като влезна в раздел "купува" е по зле от битака...

Flame
16-02-2011, 19:21
Ослушвайте се и ако някой търси 155 1,8 8V с климатроник, ксенон и лети джанти за 1000 кинта
/не е мойта, засега няма да предавам колектива :) /
Ми аз бих си взел още една,ма засега немога:stumm:

vaklinator
16-02-2011, 19:27
Ми аз бих си взел още една,ма засега немога:stumm:

Много ми е интересно закакво ти е?

Flame
16-02-2011, 20:10
Да има бе,след време и сестра ми ще взима книжка,да не мислиш че ще и дам да кара мойта:starwars:

rumenti77
16-02-2011, 20:55
Язе вече съм мнооо бръз :rosso_spider: щот си имам спортен филтър и чип..С.

acko88
16-02-2011, 21:17
Язе вече съм мнооо бръз :rosso_spider: щот си имам спортен филтър и чип..С.

Каде го тури тоя чипс бе румба,да неси наръсил под седалките?

Pastora
16-02-2011, 21:53
Каде го тури тоя чипс бе румба,да неси наръсил под седалките?
Дам, наръсил е с лют чипс :)

Flame
16-02-2011, 21:55
Твоя ли бе маймунке мръсна:grin:

Pastora
16-02-2011, 21:57
Твоя ли бе маймунке мръсна:grin:
Да, с него е, нека Румбата да сподели мнение как е сега ;)

rumenti77
16-02-2011, 22:21
Да, с него е, нека Румбата да сподели мнение как е сега ;)
Мислех си че баба е мъртва, но не съм бил прав...ЖИВА Е,ЖИВА Е.Вече на 4-та права 90км/ч. ха-ха шегувам се.Определено много по-добре върви.

vaklinator
16-02-2011, 22:41
Мислех си че баба е мъртва, но не съм бил прав...ЖИВА Е,ЖИВА Е.Вече на 4-та права 90км/ч. ха-ха шегувам се.Определено много по-добре върви.

Стига бе! Моята на 2-ра прави 90

Furious 155
16-02-2011, 22:48
Мислех си че баба е мъртва, но не съм бил прав...ЖИВА Е,ЖИВА Е.Вече на 4-та права 90км/ч. ха-ха шегувам се.Определено много по-добре върви.
Нали знаеш че е препоръчително да се кара с по-скъпия бензин от скъпия в момента?

toki4a
16-02-2011, 23:04
Стига бе! Моята на 2-ра прави 90

ама колега неговорим за градуси !!!!!!:fuckoff:

:kiss::grin::gas:

Pastora
16-02-2011, 23:08
ама колега неговорим за градуси !!!!!!:fuckoff:

:kiss::grin::gas:
Ти мани градусите, ма той е без задно гърне и маалата кънти яко :super:

vaklinator
16-02-2011, 23:15
Ти мани градусите, ма той е без задно гърне и маалата кънти яко :super:

Имам си задно гърненце бе.

toki4a
16-02-2011, 23:19
Ти мани градусите, ма той е без задно гърне и маалата кънти яко :super:

сигурно го е предал за скрап . за бира!:grin::clown:

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:15 ----------


Имам си задно гърненце бе.

ако немаш имам едно много бързо,и много кухо подарак ;)

Pastora
16-02-2011, 23:25
сигурно го е предал за скрап . за бира!:grin::clown:

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:15 ----------



ако немаш имам едно много бързо,и много кухо подарак ;)
Не бре, Румбата няма, това обяснява защо не вдига повече от 90 на 4-та, да не събуди махалата :saint:

п.с. Това ме подсеща, че Коста имаше цяла генерация почти без пари.

rumenti77
16-02-2011, 23:32
Ти мани градусите, ма той е без задно гърне и маалата кънти яко :super:


Имам си задно гърненце бе.
Ставаше въпрос за мен бре момци,наблягайте повече на мезето.Наздраве.А иначе без гърне мърка като саранската мечка.

MUROMAN
17-02-2011, 13:39
Ставаше въпрос за мен бре момци,наблягайте повече на мезето.Наздраве.А иначе без гърне мърка като саранската мечка.

Ебаси и Румбата се Чипоса ,току виж започне да идва на Бау Макс и да раздава газ.:flamingdevil:

MUROMAN
18-02-2011, 09:19
Момчета някой да има идея защо перката ми е решила да си върти постоянно?:roll:
Бушон,реле,хлабава връзка,влага , Тоции Бегалии някакви предположения и идей?:thumbup:

Pastora
18-02-2011, 09:22
Момчета някой да има идея защо перката ми е решила да си върти постоянно?:roll:
Бушон,реле,хлабава връзка,влага , Тоции Бегалии някакви предположения и идей?:thumbup:
Коя перка, на вентилатор купе или на радиатора ?

MUROMAN
18-02-2011, 10:40
Коя перка, на вентилатор купе или на радиатора ?

Естествено ,че на радиатора.
Пасторе мислех ,че ме чуваш ка кмисля? :)

vaklinator
18-02-2011, 10:45
Момчета някой да има идея защо перката ми е решила да си върти постоянно?:roll:
Бушон,реле,хлабава връзка,влага , Тоции Бегалии някакви предположения и идей?:thumbup:

Реле

Pastora
18-02-2011, 10:51
Дам, почти 100% реле, тоя Тоци Бегали има сериозна намеса по колата ти :))

Flame
18-02-2011, 14:50
Релето е брат ми,има 2 жици с букси,на самата перка,махни едната и ще спре да се върти.

MUROMAN
18-02-2011, 16:04
Релето е брат ми,има 2 жици с букси,на самата перка,махни едната и ще спре да се върти.

Те са за степените на перката Ники тия жици.

Furious 155
18-02-2011, 16:14
Релето е брат ми,има 2 жици с букси,на самата перка,махни едната и ще спре да се върти. там е реостата за 1-ва степен. Проблема вероятно му е самото реле за 1-вата степен! Тъкмо го коментираме в скайп :).

Flame
18-02-2011, 16:22
Ми не знам аз махнах едната,зашото след 100 години алфа и на мен не ми спираше перката,така я спрях,после махнах релето,пак го сложих и се оправи.

MUROMAN
18-02-2011, 17:09
Ми не знам аз махнах едната,зашото след 100 години алфа и на мен не ми спираше перката,така я спрях,после махнах релето,пак го сложих и се оправи.

Днес с това си играя през деня,махах слагах го релето ,ту спираше ту продължаваше пак да върти.
Ванката ме насочи да го отворя ,отворих го позачистих го и го сглобих.
Но при самото му слагане нещо седи хлабаво на стойката,размърдвах крачетата пак седи хлабаво.Абе странна история сега поне не върти постоянно.
Ще видим дали се е оправило като покарам малко. :)
Благодарности на Ванко *Furious 155*за съветите. :balloon:

---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:07 ----------


Ми не знам аз махнах едната,зашото след 100 години алфа и на мен не ми спираше перката,така я спрях,после махнах релето,пак го сложих и се оправи.

Ники айде да те водим на пролетна среща бре,няма ли да идваш? :eat:

Alfa User
18-02-2011, 21:48
Аз писах миналото лято за такъв проблем - беше в релето при краката. Отваряне, почистване, и вече няма проблем.

Furious 155
21-02-2011, 01:03
Леле какво изскочи тук на оферта: http://alfa155.org/forum/viewtopic.php?t=34676&sid=95efa94e8d6f340d723c42edc069b2ed
:wow::wow::wow:

vaklinator
21-02-2011, 02:04
Леле какво изскочи тук на оферта: http://alfa155.org/forum/viewtopic.php?t=34676&sid=95efa94e8d6f340d723c42edc069b2ed
:wow::wow::wow:

Зимай доде има
:jumping:

toki4a
21-02-2011, 08:29
Леле какво изскочи тук на оферта: http://alfa155.org/forum/viewtopic.php?t=34676&sid=95efa94e8d6f340d723c42edc069b2ed
:wow::wow::wow:

скачай де ! уникални са;)

don_pepone
21-02-2011, 21:33
Пичове дайте съвет за най-добрата добавка за повишаване на октановото число за бензина,че се чудя как да си обогатя сместа поне малко.

thecleaner
21-02-2011, 21:47
Пичове дайте съвет за най-добрата добавка за повишаване на октановото число за бензина,че се чудя как да си обогатя сместа поне малко.

Бардал 7 октана http://www.bardahl.bg/bg/product/m/4275 заповядай.

Furious 155
21-02-2011, 22:12
Пичове дайте съвет за най-добрата добавка за повишаване на октановото число за бензина,че се чудя как да си обогатя сместа поне малко.
какво общо има октановото число със сместа на тая кола??? Ако имаш проблем, провери регулатора и инжекторите, а и бенз. помпа не е изключение.